Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena443

Szczęśliwe mamuśki - Rzeszów i okolice

Polecane posty

no na szczęście woda jest, a i u rodziców się uspokoiło już na rzece, a ja to się zastanawiam czy mojej Gabrysi ząbki nie wychodzą, bo taka jakaś niespokojna, rączki pcha do buzi, płacze czasem przy jedzeniu, na spacerkach marudna, hmm tylko nie wiem czy to nie za wcześnie na ząbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wela u nas jest placz przy jedzeniu bardzo czesto:( i nie wiem dlaczego? zastanawiam sie czy czasem dziurka w smoczku nie jest za mala? w czwartek u tesciowej to tak plakala jakby ja obdzierali ze skory maz ja musial wziasc do drugiego pokoju i tam wypila wszystko i potem byl spokoj:/zauwazylam ze w domku jest spokojniejsza a jak widzi duzo ludzi to jest niegrzeczna:/ Kasiu na zabki za wczesnie choc zdarzaja sie wyjatki moja to czasem az 2 raczki do buzi wklada i wszystko co ma w raczkach i sie strasznie slini...bylysmy na polku z Milenka ale Was juz nie bylo bylam tylko przed blokiem z fotelikem maz pozno wrocil bo sprzatali po powodzi...musimy sie chyba umowic na konkretna godzine;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. u nas wczoraj był ciężki dzień. W ciągu dnia wszysto ok, byliśmy z małą na mieście, popołudniu poszlismy wszyscy na dłuuugi spacer. A tak to dużo czasu spedziłam z małą na balkonie. Pogoda super. A wieczorem to nie wiem co w nią wstąpiło. Wkąpaliśmy, chciałam nakarmić i tak samo jak piszecie płakała, nie chciała ssać, to znowu jadła i tak w kółko. Strasznie nam się wczoraj rozpłakała, widać że była zmeczona a nie mogła usnąć albo zasypiała na chwilę i znowu w płacz. Normalnie nie wiedzieliśmy co robić. W końcu usneła u mnie na rękach. Bylismy wczoraj popatrzeć za leżaczkami na Okulickiego. Ceny kosmiczne w porównaniu z internetem. Były te z fisher price, nad którymi się zastanawiam, mąż określił że "badziewie" a kosztują 299zł http://allegro.pl/item1062127244_fisher_price_lezaczek_bujaczek_hustawka_k4145_18kg.html http://allegro.pl/item1055609262_fisher_price_lezaczek_bujaczek_2w1_m7930_kubus.html Tego drugiego raczej nie polecam, bardzo mało miejsca dla dziecka w miejscu gdzie ma pupcie i ogólnie wykonanie fatalne. Taki trochę nierówny. Ja zamawiam ten plastikowy, jest więcej miejsca dla maluszka i jest bardziej miękki. Oczywiście też bez rewelacji ale z tych dwóch zdecydowanie lepszy. Ciekawe kiedy go dostanę przez tą powódz. Ale cena w sklepie kosmiczna. No i musimy kupić wanienkę bo Martynka już prawie się nie mieści w tej co mamy:( Dzisiaj pewnie też dużo czasu spędzimy na zewnątrz, zapowiada się fajny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilla dzieki za info bo wlasnie obserwuje aukcje na allegro bo ja raczej kupie uzywany i patrzylam na te z pierwszego linku ale w ostatecznosci kupilabym i ten drugi a teraz juz wiem zeby go nie kupowac:) moja Milenka wczoraj grzeczniutka noc jak zwykle przespala i potem troszke sie pobawilysmy i zasnela i spi do tej pory:) my dzis jedziemy w odwiedziny do znajomych ktorzy maja syna 4 dni mlodszego od naszej Milenki zobaczymy jak nasza panienka bedzie sie zachowywac:) a mam pytanie czy Wasze przy jedzeniu leza spokojnie?bo moja kreci glowa na wszystkie strony i wygina sie tak ze zwisa glowa w dol no czasem nie moge jej utrzymac:/wyglada tak jakby nie chciala jesc a jak zabiore butelke to placz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja ostatnio nie mam na nic czasu a najgorsze że nie mam czasu nawet nic napisać. U nas ostatnio imprezka za imprezką to odwiedziny znajomych to ślub siostry i człowiek taki zaganiany. Pogoda śliczna Filip całymi dniami na dworze. Kupiłam mu taki kremik z filtrem 50+ z chicco ale dziś go trochę nosiłam na rękach i chyba go trochę opaliło na twarzy. A mnie to tak spaliło że całe plecy mnie pieką. Nasz Filipek ostatnio bardzo grzeczny tylko oczywiście w nocy budzi sie co 2-3 godzinki chyba mu sie to już nie wydłuży. Bardzo lubi leżeć na macie edukacyjnej bardzo jestem zadowolona z zakupu a leżaczka my nie kupujemy bo Filip na chrzciny dostał taką huśtawkę pokojowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja Milenka nawet grzeczna byla dzis i towarzyska tylko straszny placz byl przy jedzeniu nie wiem co z tym jedzeniem w domku tez troche placze ale nie tak jak u znajomych czy u tesciowej w czwartek:/ Filipinka dietke masz na skrzyneczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Renatko Zaraz zaglądam tylko nakarmię syneczka bo mąż po wczorajszym weselu i dzisiejszych poprawinach ledwo żyw :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena- no właśnie ja też proooooszę :P bardzo jestem ciekawa co to za dieta :) Jak Ci to nie sprawi kłopotu, oczywiście :) m.kika79@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena ja oczywiście też poproszę Ciebie o dietę na vanilla85@onet.pl, oczywiście teraz pewnie jeszcze nie bedę jej stosować. Poczekam aż skończe karmić piersią. I tak dobrze bo zaczełam ćwiczyć regularnie. Muszę odzyskać twardy brzuszek:( Aha i muszę Ciebie zaskoczyć, kupiłam wczoraj na allegro huśtawkę, taką jak Ty mówiłaś, obserwowałam od dłuższego czasu a wczoraj trafiła mi się taka w miarę cenowo. Nie planowałam takiej kupowac ale mam nadzieję że Martynce się spodoba:) Noc ładnie mineła, niunia przespała całą noc. Jak tam u Was sytuacja po powodzi? Pogoda dzisiaj ładna więc dzisiaj pewnie też większość czasu na polu:) I walczymy z pleśniawkami ehhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wysle tylko nie teraz bo wychodzimy na spacer moja niunia przesadzila dzis ze spanie bez jedzenia spala 11 i pol godz:D i musialam ja obudzic ja nie wiem co ona ma z tym spaniem?:P vanilla jaka ta hustawke kupilas? i napisz jak sie sprawdza i wogole:) dobra lece niunke ubierac bo potem bedzie za goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item1060875531_hustawka_fisher_price_delux_3w1_do18kg.html zobaczymy czy Martynka będzie zadowolona, no i jestem ciekawa kiedy do nas dotrze przez tą powódz. W tym tygodniu jadziemy do moich rodziców, tak na tydzień czasu ale myślę ze jak wrócimy do huśtawka już będzie:) Rena teraz jest dość dużo takich używanych a zmieniłam zdanie bo cena mi odpowiadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez patrzylam na takie bo Kika79 chwalila ze fajna ja sie jednak nie zdecyduje bo po pierwsze malo miejsca w mieszkaniu a po drugie maz twierdzi ze mala sie przyzwyczai do hustania:P:P:P my juz po spacerku mala zglodniala i znow byl wrzask a teraz zasnela ze zmeczenia musze sprobowac wiekszy smoczek bo moze ona glodna bardzo a przez dziurke malo leci tylko ze czemu nie placze po nocy? musze pojsc cos kupic na komary bo tu po tej powodzi nas zjedza a widzialam takie specjalne dla dzieci do gniazdka elektryczne przed blokiem w cieniu to jest mnostwo:/ chyba pojedziemy sie wykapac do mamy bo dalej wody nie ma przerabane bez wody w kranie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka dobre pytanie:) ja na dwor ubralam cienkie spodnie do tego skarpetki body z krotkim i bluzeczka cienka z dlugim a na glowke chustka zawiazywana i raczej unikalam slonca mala sie nie zgrzala a teraz w domku sciagnelam bluzeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziś na spacerku była ubrana w kaftanik i śpioszki a na głowę dałam jej cienką czapeczkę. Po godzinie musiałam ją przebrać bo widać, że było jej za gorąco. No więc ubrałam tylko body z krótkim rękawem no i czapeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja założyłam swojej rampersy na krótki rękaw, takie dłuższe skarpetki więc nóg nie miała odkrytych i do tego taka letnia czapeczka z daszkiem. Myślę że do tego słońca wystarczy bo jak zakładałam jej coś więcej to pociła się na pleckach. A teraz sobie słodko śpi:) U nas na brak miejsca nie mogę narzekać, napiszę czy się sprawdziła huśtawka. Hmm Rena masz jeszcze jakieś fajne pomysły na obiad lub na jakieś szybkie ciasto:) Jestem bardzo zadowolona z Twoich przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my z Milenka dzis 3 razy na spacerku bylysmy praktycznie caly czas od 10tej:/ tylko na jedzonko szlysmy do domku...ja nie zaloze Milence nic z krotkim bo by ja komary pozarly normalnie plaga ja poszlam do sklepu i kupilam OFF'a bo mnie bardzo pogryzly a dla takich maluchow nic nie ma... ale dzis poszlam na zakupy z Milenka:) najpierw do kosmetycznego kupilam jej kremik z filtrem 30 ale to cholerstwo drogie:/ a potem do dziecinnego kupilam jej na glowe chustke na gumeczke z daszkiem i zawiazywana swietna sprawa bo sie nie zsuwa z glowki nawet jak sie nie zawiaze i kupilam jej slonika pluszowego ktory jest na gumce a na lapkach ma rozne bajery ktore piszcza i grzechocza zawiesilam na gondolce i mala byla wniebowzieta:) vanilla poszukam to cos na pewno znajde i na obiad i na ciasto:) na obiad np pizze nalesnikowa a na ciasto tez i w sam raz na te pore bo beda truskawki:) mala zasnela to Wam przesle ta dietke przyznam sie ze tak rzucilam okiem tylko na nia bo nie mialam czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika nie wiem czemu ale nie chce mi wyslac maila do Ciebie:/ probowalam 2 razy i to samo blad:( do vanilli i anuli poszlo 2 razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena , przepraszam Cię bardzo, podałam Ci zły adres, teraz dopiero to zauważyłam jak napisałaś :) to ma być m.kika7@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rana to napiszę Tobie na NK mojego maila, głównie używanego, tutaj tak z nazwiska nie chcę pisać:) Rana jaki kupiłaś kremik dla małej, ja mam Linomag Sun 30, kupiłam w aptece, całkiem fajny tak w miarę się rozprowadza i mam nadzieję że działa. My też prawie cały dzień na polu, a raczej przedpołudniem Martynka była z tatą a popołudniu ze mną. Kurde ile mam ubrań do prasowania, składania itp:( Nie chce mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala spi meza z pracy jeszcze nie ma a ja sie delektuje lodami bakaliowymi:P normalnie dalabym sie pokroic za nie:D Kika dalej blad:/ srednio rozumiem po angielsku ale chodzi chyba o rozmiar wiadomosci ze za duza:/ kurde moja Milenka jadla dzis tylko 4 razy coraz gorzej je:/ specjalnie podyndalam po wiekszy smoczek do butelki i dopiero teraz zauwazylam ze otwor jest za duzy:( no co za fladry w tych sklepach na niczym sie nie znaja:P i musze znowu dyndac jutro do sklepu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilla kupilam z Nivea Baby 25 zl kosztowal:/ wszystkie kosmetyki mam z nivea wiec taki wzielam nie mam jak sama chodzic po sklepach wiec poszlam do najblizszej hurtownii bo tam najtaniej i on jest od narodzin bo niektore to sa dopiero od 6 m-ca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kremy z Filtrem sa drogie ja kupiłam Filipowi 50+ z Chicco i dałam 35 zł w aptece ale też od pierwszego dnia bo większość jest od 6 m-ca. Rena Ja ubieram Filipka na dwór tak samo jak Ty albo body z krótkim rękawkiem a na to pajacyk tylko jakiś cienki ale jutro ma być większy upał więc założę na body z krótkim rękawkiem koszulkę z krótkim rękawkiem. A co do komarów to faktycznie plaga muszę kupić moskitierę na okno. Ja od jutra przechodzę na tą dietę słyszałam o niej mojego brata kolega w pracy stosuje i tez dużo schudł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno, dzięki Rena za fatygę :) A możecie napisać jak się nazywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko ja sie zaczynam martwic o to moje dziecko:( jadla tylko 4 razy dzis i to ja obudzilam i na sile wrecz bo wypila tylko pol a po pol godz reszte:( i teraz po prostu zamknela oczka i spi:P kupke zrobila po 3 dniach ale po tym jak zastosowalam stary mamy sposob i kupka byla doslownie jak woda:( mialam ja wykapac bo o 21ej miala byc woda i mamy 23 i woda dopiero zaczela plynac ale tak leci jakby kot sikal wiec tylko wacikiem obmylam:/ Filipinka ja tez jestem ostro nastawiona ze bede ja stosowac tylko dopiero jestem na etapie czytania co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatko Zazdroszczę Ci tych przespanych nocy. Nasz Filip pewnie będzie się budził za jakąś godzinkę więc jak teraz się położę to nawet dobrze nie pośpię. Bo Filip i mąż już śpią od 21:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika nie wiem czemu pierwszy raz nie chce mi maila wyslac:/ dieta sie nazywa Metoda dr Pierre Dukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×