Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość każdy głupi śmieje się
nawet do sera:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn nie uważam, że
Popiełuszko oddał życie za wiarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Temat Wojewódzkiego uważam za zamknięty . Nigdy nie powinien taki "akt szydery" mieć miejsca .} Pod tym się mogę podpisać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ................
[Może żeby nikogo nie urazic powinnismy mówic o prezyderncie i jego bracie w samych superlatywach?] I jeszcze na klęczkach Tak się manipuluje faktami historycznymi ... śmierć Lecha Kaczyńskiego jest tego najlepszym przykładem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi mi o prawdę
czarne zawsze jest czarne a białe białe nie mozna traktować spraw wybiórczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak bo teraz
Do ................ [Może żeby nikogo nie urazic powinnismy mówic o prezyderncie i jego bracie w samych superlatywach?] I jeszcze na klęczkach Tak się manipuluje faktami historycznymi ... śmierć Lecha Kaczyńskiego jest tego najlepszym przykładem niech jeszcze jakąs ode do Kaczyńskiego napiszą i uczmy tego dzieci w szkołach najlepiej na polskim . drażni mnie to, co za róznica tydzien czy mc czy rok. Albo coś sie mówi albo nie czas niepowinien miec znaczenia. ha a co jest najśmieszniejsze w tym wszystkim że oburzają sie na to ci ktorzy w trakcie załoby narodowej skandowali z transparentami 3x NIE ! To wlasnie hipokryzja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi mi o prawdę
PS dobrze, że mandarynko nie piszesz przez wielkie M bo miałabym złe skojarzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak bo teraz
no taki shatyn nie miał najmniejszego problemu by krytykowac pogrzeb na wawelu, tez szydził z prezydenta że za malutki by tam go pochowano i inne epitety. Wrecz sam zachęcał do tych krzyków przeciwko pochowaniu prezydenta, to dopiero szopka i brak zasad oraz przekroczenie granic. Można było nie zgadzac sie z tym pogrzebem ale żeby w tym czasie i w taki sposob to okazywac, to dopiero brak szacunku i sie teraz oburza bo wojewódzki zaspiewał po trupach do celu :classic_cool: ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak bo teraz
shatyn nie pamietam na jakim topiku ale pisales wyraznie że sam tez zjawisz sie pod wawelem by krzyczec ze nie chcesz tam prezydenta. i przestan sciemnaiac. szkoda że nie mam tak nawalone jak ty by archiwizowac posty wtedy bylby dowod. A wedlug ciebie to piszesz o kims że nie zasluguje na wawel. że jest za malutki to nie krytyka? Wez sie chlopie zastanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak bo teraz
ale oburzasz sie teraz cepie na wojewodzkiego kiedy on zrobil to samo co protestujacy pod wawelem. Tylko tyle dobrze ze ten przynajmniej poczekal do konca żaloby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak bo teraz
o sorry tak przejęzyczenie nie chodzi mi o czas pogrzebu a o decyzje w jego sprawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż właśnie. Nie karmić. W obocznym wątku mam paru wielbicieli i jakoś potrafię się hamować, pomimo wiadomej retoryki tychże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak bo teraz
cepie bylo do shatyna ale skoro odebrales osobiscie to czuj sie wyrózniony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak bo teraz
no tak przeciwko pochowaniu l kaczynskiego na wawelu i wojewodzki tez uznal to za zly pomysl wyglosil opinie w ty piszesz ze tak nie ładnie :( no to sie zastanow ty mozesz w trakcie żaloby sceny odpierdalac protestowac i pisac bzdury a on juz nie ? hahahah cep cepa cepem pogania 🖐️ ide bo jeszcze sie zaraze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek Tusk
Marszałek zaprosił Jaruzelskiego do samolotu Wojciech Jaruzelski, fot. AFP Marszałek Sejmu, pełniący obowiązki prezydenta, Bronisław Komorowski poinformował, że w sobotę, 8 maja, uda się wynajętym samolotem do Moskwy na niedzielne obchody 65. rocznicy zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami. Jak dodał, do samolotu zaprosił gen. Wojciecha Jaruzelskiego. " Dwaj przyjaciele jadą sobie na imprezkę do swoich. Usunęli Lecha Kaczyńskiego, ustawy podpisane, interes się kręci. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×