Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

ja chyba na pis bo oni naprawde wiele doswiadczyli, takie cierpienie, tylko ludzie bez serca moga nie glosowac teraz na PiS, bo ja jak sobie wyobraze jak oni sie palili na zywca w samolocie to mi lzy przychodza i Jaroslaw jako brat wylal wiele lez. zal mi go, stracil brata, blizniaka w dodatku a oni czuja inaczej. dlateg opamietajcie sie ludzie! a komorowski jest bz serca, taki zimny, nawet nie plakal. Dla nieprzekonanych, ważny głos w dyskusji. Nie dla stuleja wawci (tutaj pętla nieskończoności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia czy ciebie nie za mocno ten berecik uciska:classic_cool: chłopie hamuj troche z tymi wulgaryzmami bo ci nawet Papież nie da rozgrzeszenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze te kilka procent głosów elektoratu lepperowskiego, przyda się Komorowskiemu. :) Chyba, że Lepper namaści Napieralskiego. Idąc tokiem myślenia ofermy... można przekuć ... pecunia non olet na vox populi non olet. Każdy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Uchwała PKW z 11 maja
uchyla uchwałę z 10 maja 2010 r. Postanawia się o ponownym rozpatrzeniu wniosku kandydata Andrzeja Leppera, postanawia się stworzyć protokół rejestracji kandydata Andrzeja Leppera dnia 20 czerwca - oświadczył podczas konferencji przewodniczący PKW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie... czytałam, że Lepper ma prawomocne wyroki, ale nie w sprawach ściganych z oskarżenia publicznego. Wtedy mógłby kandydować. Nie chce mi się sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy mnie sądami nie straszcie...bo ja sie sądów nie boje - Andrew Lepper 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najwyższy czas, żeby Polacy
zaczęli doceniać prawdziwą poezję patriotyczną! Lech Wałęsa zuch! Starczy na tych dwóch. Tutaj stoi Lech! Starczy i na trzech. (-bez tytułu -) autor: Bronisław Komorowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef Samoobrony był od maja 2006 prawomocnie skazany na rok i trzy miesiące więzienia w zawieszeniu na pięć lat oraz 20 tys. zł grzywny. Uznano go za winnego głośnego zniesławienia z trybuny sejmowej w 2001 r., gdy jako wicemarszałek Izby zarzucił m.in. przyjmowanie pieniędzy od biznesmenów i gangsterów pięciu politykom PO i SLD - Donaldowi Tuskowi, Andrzejowi Olechowskiemu, Pawłowi Piskorskiemu, Jerzemu Szmajdzińskiemu i Włodzimierzowi Cimoszewiczowi. Tego ostatniego nazwał ponadto w wywiadzie radiowym "kanalią", a jego ojca "zbrodniarzem, który zabijał Polaków". W sierpniu 2005 r. Sąd Okręgowy w Warszawie skazał Leppera za znieważenie ministra na pół roku więzienia w zawieszeniu (była to część kary łącznej za zniesławienie wszystkich pięciu polityków). Szefa Samoobrony uznano za winnego znieważenia funkcjonariusza publicznego-ministra spraw zagranicznych "w związku z pełnieniem obowiązków służbowych", wobec którego użył "słów powszechnie uważanych za obelżywe". W maju 2006 r. wyrok utrzymał Sąd Apelacyjny w Warszawie. Pod koniec 2006 r. Trybunał Konstytucyjny uznał za niekonstytucyjny artykuł kodeksu karnego o karalności znieważania funkcjonariusza "podczas lub w związku" z pełnieniem przezeń obowiązków służbowych, gdyż pozwalał on karać za znieważenie także nie podczas ich pełnienia. Po wyroku TK, w 2008 r. zmieniono ten artykuł - dziś karane jest tylko znieważenie funkcjonariusza "podczas i w związku z pełnieniem obowiązków". Powołując się na zmianę prawa, które było podstawą jego skazania, Lepper wystąpił do SN o wznowienie postępowania w wątku dotyczącym Cimoszewicza. SN uznał, że skoro przepis w nowym brzmieniu jest korzystny dla skazanego, to stwarza to podstawę, by wznowić postępowanie. SN uchylił wyroki wobec Leppera w wątku znieważenia Cimoszewicza i zwrócił sprawę Sądowi Okręgowemu w Warszawie. W związku z umorzeniem wyroku w części dotyczącej Cimoszewicza sąd będzie musiał wydać nowy wyrok łączny. W październiku Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu, na wniosek Leppera, wystosował do polskiego rządu pytanie, czy w tej sprawie nie doszło do naruszenia prawa do wolności słowa i debaty publicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
i tak Lepper ośmiesza nasze Państwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak :) Państwowa Komisja Wyborcza podjęła uchwałę ws.uchylenia uchwały o odmowie rejestracji Andrzeja Leppera jako kandydata w wyborach prezydenckich. Ostatecznie Lepper został zarejestrowany jako dziesiąty kandydat na prezydenta RP. Andrzej Lepper nie został skazany prawomocnie za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, które uniemożliwiałoby mu kandydowanie na prezydenta - ogłosiła PKW po sprawdzeniu dokumentów w Sądzie Najwyższym. Wcześniej PKW opierała się na informacjach z Krajowego Rejestru Skazanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia_powraca2 i tak Lepper ośmiesza nasze Państwo No coś Ty... A został zaproszony przez J. Kaczyńskiego do rządu wraz z mistrzynią kamuflażu i transformacji Kalatą. :) Transfomation!!!! I nie tłumaczcie znów motywów Premiera, który się brata z przestępcą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
prawdziwy wawcia to wawcia_powraca3 ja jestem podszywem :D Lepper ośmieszal Państwo jak rządził z PIS i dalej ośmiesza .. ale nie zapłać 3 groszy podatku to cię do paki wsadzą :-O zaś taki Lepper jest bezkarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
małe dementi: on się z nim nie bratał tylko zawarł "śmierdzącą " koalicję dla dobra Polski w ramach odnowy moralnej .. z winy Pełooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia_powraca2 małe dementi: on się z nim nie bratał tylko zawarł "śmierdzącą " koalicję dla dobra Polski w ramach odnowy moralnej .. z winy Pełooo A tak, tak... no mówiłam... cel uświęca środki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2 i 1/2 :-P
musztarda PIS zawsze ma wytłumaczenie :D zaś PO jest winne wszelkiemu złu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda (unknownroad1@wp.pl) Tak, tak, wiem, propaganda sukcesu i wizja ZŁEGO. Kurde, aż mi się gorąco zrobiło po tym co napisałam... Ale to już było!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn podawaj żródła
swoich rewelacji,także tej ze Zgierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:38 [zgłoś do usunięcia] obywatelku... jesteś taki mało męski Iwonka bardziej do ciebie pasuje -------------------------------------------------- z tą Iwonką to kulą w płot :D to nie JA. co do meritum twojej wypowiedzi ... takie tekty na kafe czytam od lat i zazwyczaj piszą je : kobiety które nigdy sztywnego nic nie miały między nogami lub faceci którzy nigdy nic sztywnego nie włożyli kobiecie :D także nie wysilaj się twoje riposty są miałkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle, ze mimo wszystko Komorowski wygra w I turze ;). Mamy pierwsza polowe Maja, prawdziwa kampania zacznie sie pewnie za 2 tygodnie ;). Wolalbym Sikorskiego(nie za jego poglady, ale za wizje prezydentury), ktory prowadzi wzorowo nasza polityke zagraniczna, a prezydent ma byc wlasnie twarza Polski, a nie mieszac sie w spory partyjne. Nie mowie juz o tym, ze facet jest twardy(w odroznieniu od Kaczynskich i nie peknie przy prezydencie USA czy Rosji), ma kontakty na calym swiecie i swietnie czuje sie na salonach. Ale jednak nie kandyduje, wiec zaglosuje na Komorowskiego(lubie go, ale jest troche bufoniasty) ;). P.S - Widze, ze sa tutaj czlonkowie f23 :classic_cool:. P.S 2 - Po ostatniej sobocie stadion Legii miesci sie przy ul. Lazienkowskiej 03 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole scherzinger
ja zawsze będę po właściwej stronie. teraz i zawsze. tak mi dopomóż Bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bład - to nie lepper rzadzil z pis - to pis rzadziło z lepperem 😴 jakie macie wytłumaczenie na te rzady? czy nie zgodzicie sie, ze jednym z osiagniec PO jest skuteczne odsuwanie oszołomów politycznych od władzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_ff_ A ja mysle, ze mimo wszystko Komorowski wygra w I turze . Mamy pierwsza polowe Maja, prawdziwa kampania zacznie sie pewnie za 2 tygodnie . Wolalbym Sikorskiego(nie za jego poglady, ale za wizje prezydentury), ktory prowadzi wzorowo nasza polityke zagraniczna, a prezydent ma byc wlasnie twarza Polski, a nie mieszac sie w spory partyjne. Nie mowie juz o tym, ze facet jest twardy(w odroznieniu od Kaczynskich i nie peknie przy prezydencie USA czy Rosji), ma kontakty na calym swiecie i swietnie czuje sie na salonach . Ale jednak nie kandyduje, wiec zaglosuje na Komorowskiego(lubie go, ale jest troche bufoniasty) . P.S - Widze, ze sa tutaj czlonkowie f23 . P.S 2 - Po ostatniej sobocie stadion Legii miesci sie przy ul. Lazienkowskiej 03 . Wiesz... gdyby prawybory odbyły się po tej katastrofie, wygrałby je Sikorski i on byłby kandydatem na Prezydenta. I szkoda, że nie posili się mimo wszystko o taki ruch. Ale jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jest jak jest
OŚWIADCZENIE My, Polacy ze środowisk polonijnych na całym świecie, przedstawiciele światowej Polonii, przekonani, że Polska znalazła się w niezwykle ważnym momencie swoich dziejów, uważamy za konieczne wyrazić nasze stanowisko wobec zbliżających się wyborów prezydenckich. W obliczu bardzo poważnych wyzwań, ale i zagrożeń, przed jakimi stanęła nasza Ojczyzna, potrzebny jest wybór prezydenta RP, który zagwarantuje realizację polskiej racji stanu i skuteczną obronę interesu narodowego. Prezydenta, który reprezentowałby nieskazitelną postawę patriotyczną, a także posiadał niezbędne do pełnienia tej funkcji walory moralne i intelektualne oraz wszechstronne doświadczenie polityczne. Nie ulega dla nas wątpliwości, że kandydatem spełniającym te kryteria jest pan Jarosław Kaczyński. Dlatego my - polonijna grupa założycielska honorowego komitetu - deklarujemy poparcie dla starań pana Jarosława Kaczyńskiego o urząd prezydenta RP. Wzywamy też całą polską społeczność zamieszkującą poza granicami Polski do bezwzględnego udziału w nadchodzących wyborach prezydenckich i oddania głosu na pana Jarosława Kaczyńskiego. Wszystkich Polaków na wychodźstwie, którzy popierają nasze oświadczenie, prosimy o wpisywanie się na listę poprzez przysyłanie swoich nazwisk na adres e-mailowy: polam.act@gmail.com 1. Adam Bak, biznesmen, filantrop, dzialacz emigracyjny, USA 2. Grazyna Betger, Niemcy 3. Zygmunt Betger, Niemcy 4. Grazyna Czartoryska, wykladowca, Kanada 5. Ksiaze Jerzy Czartoryski, Kanada 6. Dr. Jerzy Darski, USA 7. Edward Dusza, poeta, dziennikarz, dzialacz emigracyjny, USA 8. Dr. Bogdan Gajewski, dzialacz polonijny, Kanada 9. Wojciech Grabowski, redaktor, USA 10. Adam Gajkowski, Nasza Polonia, prezes, Australia 11. Slawomir Indyk, Polskie Zjednoczenie Katolickie Regionu Paryskiego, prezes, Francja 12. Dr. Aleksander M. Jablonski, pracownik naukowy, Kanada 13. Wieslaw Jankowski, Norwegia 14. Jacek Kawczynski, Stowarzyszenie Rajd Katynski Pamiec i Tozsamosc, USA 15. Dr. Miroslawa Kruszewska, poetka, dziennikarka, dzialaczka emigracyjna, USA 16. Kinga Liberka, Niemcy 17. Wieslaw Magiera, redaktor, Kanada 18. Beata Malaszewska, Niemcy 19. Prof. Piotr Malaszewski, Chrzescijanskie Centrum Krzewienia Kultury i Tradycji Jezyka Polskiego w Niemczech, Niemcy 20. Grzegorz Michalski, dzialacz solidarnosciowy, internowany, dzialacz emigracyjny, USA 21. Danuta Nowakowska, Francja 22. Jacek Nowakowski, Francja, 23. Malgorzata Nowakowska, Francja 24. Marek Nowakowski, Francja 25. Maria Nowakowska, Francja 26. Michal Nowakowski, Francja 27. Slawomir Nowakowski, Francja 28. Mgr. Inz. Wojciech Michalecki, Szwecja 29. Aleksander Oczak, Nasza Polonia, wice prezes, Australia 30. Dr. Andrzej Ostaszewski, USA 31. Monika Pawlak, dziennikarka, USA 31. Ava Polansky-Bak, Adam Bak Family Foundation, dzialaczka emigracyjna, USA 32. Victoria Polansky, USA 33. Dr. Piotr Radowski, Polsko-Australijski Klub Sierpien 80, prezes, Australia 34. Jerzy Rozalski, Radio Polskie Rozmaitosci w Detroit, proucent, dzialacz emigracyjny, USA 35. Jan Rutkowski, dzialacz emigracyjny, USA 36. Stefan Skulski, dzialacz polonijny, Kanada 37. Mariusz Szajnert, pracownik naukowy, USA 38. Zbigniew Tyszko, redaktor, Norwegia 39. Ks. Boleslaw Witwitcki, Szwecja 40. Ludwik Wnekowicz, biznesmen, filantrop, dzialacz emigracyjny, USA 41. Prof. Przemyslaw Zagierski, Norwegia 42. Bozena Zagierska, Norwegia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×