Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obecna15

akceptacja przeszłości partnera, m.in.dziecka/i z pierwszego małżeństwa

Polecane posty

Gość wrażliwa tobie wrażliwość
wybiła neurony i masz problemy z logicznym myśleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DYSKUTUJ Z WRAZLIWĄ
MASZ RACJĘ < NIE NIE >- A TE PIERWSZE ZONY JAKIE WREDNE WSZYSTKIE BYŁY - O JAKIE SZCZESCIE ZE BIEDNI FACECI ZNALEZLI TE DRUGIE - ANIOŁY WPROST - TERAZ TO NIEBO Z NIMI MAJĄ , TYLKO CZEMU DO PIONU STAWIAĆ ICH MUSZĄ?JA TEZ TO CZYTAŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie! nie! nie!
poczekaj za chwilę wskoczą tu trzecie żony i będą udowadniały, że dopiero za trzecim razem misiaki trafiają na super żonkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różne rzeczy z nami robią, a przede wszystkim kochają...Mój tamtej kiedyś powiedział, gdy mu tak wyrzucała, że zobaczysz zostawi Cię itd... "a on nie szkodzi, wolę jeden miesiąc spędzić z nią, niż całe takie życie z tobą..."...PŁĘTA, apropo tych co mają najwięcej w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DYSKUTUJ Z WRAZLIWĄ
do miłego dnia Ci zyczę ,fajnie ze ktoś NORMALNY tez tu bywa , trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DYSKUTUJ Z WRAZLIWĄ
to było oczywiscie do < NIE NIE >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obrazy ale co to jest PŁĘT
a?????????? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DYSKUTUJ Z WRAZLIWĄ
I JESZCZE DO WRAZLIWEJ - NO I NIECH KOCHAJĄ - TYLKO NIE ZDZIW SIĘ JAK KIEDYŚ POWIE ZE WAZNIEJSZY TYDZIEN Z INNA NIZ MIESIĄC Z TOBĄ - A SWOJĄ DROGĄ TO TA PERWSZA CI MOWIŁA CZY ON? //////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DYSKUTUJ Z WRAZLIWĄ
to nowy wyraz który wymysliła wrazliwa - do słownika trzeba wpisac - podobnie wiele innych np od kiedy --- na prawdę ---- piszemy osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obrazy ale co to jest PŁĘT
płęta to nie jedyne nowe slowo jak widze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka awe3
" posluchaj ty niby wrażliwa wrażliwe osoby nie zostają kochankami. I nie rozbijają cudzego małżeństwa. A ty własnie to zrobiłaś. Kolejna sprawa to jego dziecko: przez ciebie ono nie ma ojca. Bo ojciec na godziny to jak opiekun w przedszkolu: właśnie NA GODZINY. Uważa, bo skoro facet zostawił rodzinę to i ciebie też zostawi, w koncu nikim jestes dla niego. Aaaa. On już ma dziecko, z tobą już nie chce mieć. " hahaha ale sie usmialam co za idiotka to pisala a w dodatku wróżka bo wie ze autorko ze bylas kochanka a co wiecej baaa juz za wczasu wie ze Cie maz zostawi :D :D :D do psychiatry idiotko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka awe3
zbyt wrazliwa "a on nie szkodzi, wolę jeden miesiąc spędzić z nią, niż całe takie życie z tobą..." pięknie jej powiedział a jej mina w tym momencie -bezcenna :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie lecę się pakować, bo jedziemy z mężem na majówke, tylko we dwoje... Wszystkim tym które mają mężów, tych wszystkich starych, które taki raban tu podnoszą, bo się same z życiem mocują...I nie przez nas, tylko przez siebie...życzę udanego weekendu... Zajrze tu jeszcze potem, może któraś z normalnych pań jeszcze coś napisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka awe3
a do pionu ja przywrocil bo mial racje ze nie ma co rozpamietywa tego gowna z ktorym pierwszy raz sie ozenil i jak widac z inna woli tydzien niz z nia pozostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie! nie! nie!
tak Wam się podoba ten tekst? tak Was rozbawił? bo niby wypowiedział go inteligentny facet? Agnieszka jest dla wrażliwej na poziomie??? hmmm wyjątkowy ten poziom może i lepiej, że ten żałosny facio - bezwolnie zmuszony do ślubu i posiadania dziecka - wybrał wrażliwą i zostawił pierwszą żonę, poziom intelektualny wrażliwej i jego wyraźnie bardziej do siebie pasują to będzie wyjątkowo głęboki związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka awe3
autorko ja jestem karolina co pisalam Ci wczeniej ze moj maz tez ma corke z 1 malzentwa 7 letnia. tak jak Ci pisalam jak dzidzius sie u was pojawi tak jak u nas, wszytskie rozpamietywania odejda jak reka odjal, mowie Ci, a takwlasciwie co Cie najbardziej boli? mysl ze nie bylas ta pierwsza, ze z taboa radosci z pierwszego dziecka nie przyzywal? zobaczysz jak oszlaeje na punkcie waszego wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka awe3
"bezwolnie zmuszony do ślubu i posiadania dziecka " oo znów, zaczyna się.. hehe bezwolnie zmuszony :D :D czyzbysmy mialy do czynienia z kopnieta w doope dziciata rozodka?czy poprostu z malutka niedowartoscowana szarą osóbką która poprzez dopowiadanie tego typu zabawnych tekstów chce sie dowartosciowac? jesli to drugie to pytam czym? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyyyy!!!
faceci wybierają tak głupie laski? matko kochana, chyba by nie górowały nad ich "poziomem" głupie kurwiszonki czytaj cudowne nowe żonki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzieracz
obecna15, źle to przedstawiłaś: to fakt, że nie możesz zajść powoduje wszystkie pozostałe emocje ! na niechęci do córki wyładowujesz swoją frustrację !?! słaba jesteś kobieta - popracuj nad sobą albo zostaw faceta i dziecko póki im większej krzywdy nie zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne :) wrażliwy. Normalny, udany, mamy duże szanse! A wy nie. Mądre i pogodzone z losem, znam takie, mówią, widocznie dała mu to czego ja nie potrafiłam... A wy mało, że nie dałyście, to jeszcze walkę z wiatrakami, na forum prowadzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również narzeczona z którą mieszkam ma córkę (tak mi ją przypomina hehe 99% genów po mamie), świetne relacje mam z dzieckiem, Jedyne co mnie boli to że była z innym facetem niby nic ale przez to nie jestem w pełni szczęśliwy w tym związku, dlatego rozumiem tego typu problemy i nie wiem czy nie lepiej zmienić partnera bo z takimi problemami nie łatwo sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie! nie! nie!
do niegramotnej Agnieszki nie dziecinko, mam tego samego męża od wielu lat i raczej w pobliżu nie zauważam jakiejś wrażliwej, ale oczywiście jak się pojawi to napiszę o tym na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka awe3
odzieracz niech sie ona o meza swojego martwi wiec co tu portkami trzesiesz i o jego corke? to obce dziecko dla niej, o dziecko sasiada tez ma sie martwic co by mu tu krzywdy nie zrobic ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszko???
skąd w Tobie tyle nienawiści??? kto Cię tak skrzywdził??? pierwsza żona Twojego męża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka awe3
Agnieszko??? podkreslanie faktów, czyli cytowanie czyichs falszywych tekstów i udowdnianie ze nie ma racji nazywasz nienawiscia? czyli rozumiem ze wszystcy sedziowie adwokaci sa pelni nienawiasci? poprstu nie bede tolerowac i przepuszczac takich tekstów ze autorka zniewolila swojego meza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKO UWAZAM ZE
BARDZO MADRZE PISZESZ I NIE DAJ SIE TYM PORZUCONYM KOBIETOM. WRAZLIWA TRZYMAJ SIE I MAM NADZIEJE ZE WAM SIE ULOZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
Pani Agnieszko- dziecko jest słabszą istotą powinno być otaczane szczególną opieką. Mówienie niefrasobliwe, że nie trzeba się o nie martwić jest oznaką zezwierzęcenia. Mam nadzieję że jest to tylko Pani nieprzemyślana odpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka awe3
kocie to zoumiem ze otaczasz kazde dziecko szczegolna opieka? jesli nie to pragne cie zawiadomic ze masz oznaki zezwierzecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×