Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam dzien dobry w ten upalny u mnie dzien (38 st.) jak narazie {D Ja coraz bardziej sie boje aby nie siegnac po smierdziela chociaz tak bardzo mnie nie ciagnie,ale sama ta mysl moze by tak sobie zapalic,kurde tak bym chciala jak kazdego z nas te cholerne pokusy minely. Za dwa miesiace jade do moich wnusiow kochanych i nie chcialabym im smierdziec i to mnie trzyma aby nie zapalic :) W zeszlym roku jak u nich bylam to tak zle sie czulam palac bo musialam sie kryc przed nimi,zeby nie widzieli palacej babci,czulam sie bardzo zle z tym:O Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku 🖐️🌻 Zmykam do pracy i jutro u mnie tez pracujacy dzien 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo
to mój pierwszy dzień czy wytrzymam ,czytając wasze wypowiedzi widzę że jest trudno zobaczymy . Mam już dość tego uzależnienia i tego śmierdziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabeczko moja kochana----to dla Ciebie 👄👄👄👄👄👄👄👄👄za tabelę...jesteś wielka... Lisiczko----dziękuję że jesteś---"przyjaciół poznaje się w biedzie" 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 To dla Ciebie ten bukiet...wiesz zaco...do końca życia niezapomnę...DZIEKUJĘ CI RAZ JESZCZE... Regres---miłej zabawy,wybaw się zamnie...poszłabym na weselicho pohulać.. monomas---wysłałam Ci kiedyś swoją fotę,ale ja od Ciebie niedostałam :( 🌻 basiek---za dobre saerducho,za szczerość i zato że moglam Cię poznać...🌻🌻🌻 to tyle co chciałam napisać,już mnie niema...spadam.. dla reszty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko zgadza sie ze ludzi tutaj ostatnio mało a dlaczego ? Tak jak pisała mamuska ... jest po prostu ciepło i ludzie mniej siedza przed kompem niz np w zime ... Osobiscie moge stwierdzic że i ja tak mam ostatnio ;) W pracy mnie gonią i mam ruch jak w ULU :O wrrrrrrr pracuje w branży z klimatyzacją ;) to możecie wyobrazić sobie jaki mam w tej chwili ruch ... po pracy raczej jestem tez zajety ( narzeczona❤️) wiec i mnie ostatnio mało witaj julka01 ciebie tez dawno tutaj u nas nie było MOze zaczniesz czesciej do nas wpadac chwalic sie wynikami ? :D bella1962 i ja sie ciesze ze nie palisz nadal Ty to jedna z liderek na tym topie ;) mamuśka tekst ks.Twardowskiego jest mega motywacją :D "Jutro wybieram się na dość dużą imprezę, na której będzie kilka osób palących i wiem, że mnie wśród tych palących nie będzie" monamas ba , to jest oczywista oczywistosc ;) Zycze udanej imprezy ... ja mam jutro weselicho w rodzinie , tez sie pobawie i to 2 dni ;) oczywiscie na dwór bede wychodził tylko w celu przewietrzenia sie na swiezym powietrzu ;) dla reszty załogi ogromny 🌻 uciekam do obowiazków w pracy 🖐️ Tymczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doo - to jest już wielki plus , że do nas zawitałaś. Nie kieruj się, że niektórych śmierdziel często nachodzi, TY może będziesz przechodzić oczyszczenie z nikotyny bardziej spokojnie czego z całego serca Ci życzę. Wiesz ja tysiące - setki razy rzucałam i powracałam do nałogu. Teraz juź nie palę prawie 9 miesięcy ( potwierdzi to żaba), on ( śmioerdziel ) gdzieś tam jest , ale ja to olewam trz. go olewam. Poukładaj sobie najpierw w głowie bo tam wszystko tkwi, później czytaj nasz topik I część , na drugiej się udzielaj. Jeśli bardzo, bardzo będziesz chciała to cholerstwo rzucić to Ci si napewno uda. Tu są WIELCY , którzy nie palą baaaaaaaaaardzo długo, ich wypowiedzi podtrzymywały mnie na duchu i tak trwam do tej pory i jestem MEGA szczęśliwa, że jestem wolna od nałogu. Spróbuj wytrzymać : dzień, tydzień i następny tydzień , aż będzie miesiąc itd. Trzymam jak to Złośłiwiec mówi na wolne, nie śmierdzące [cześć} . Poz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaję szału! Co z tego, że mamy w budynku klimatyzację jeśli ta klimatyzacja nie działa, kiedy jest tak wściekle gorąco! Nieparlamentarne słowa cisną mi się na usta... Mam dość na dziś i moje opuchnięte stopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to melduję ;) proszę jaki wczoraj piękny jubileusz przegapilłam :), a powinnam stawiać lody !!! Nie palę już 551 dni (+ 01g26m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 9919. Będę żyć dłużej o 75 dni (+ 18g29m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3967,63 zł! Wcale nie jest źle żabko z frekwencją - fajnie topik funkcjonuje, nawiązują się znajomości, ludzie dzielą się swoimi radościami i kłopotami i nie ma wredotek psujących ten nastrój ;) pozdrowienia - może w te upały, to takie chłodne więcej :( fajnie. że Złośliwiec i Regres wprowadzają troszeczkę męskiego punktu widzenia w ten babiniec, a więc dla Was obydwu - lodowate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku 🖐️ :D 🌻 a i my ze złosliwcem mamy fajnie z wami ;) to teraz troche po męsku :P " a powinnam stawiać lody !!!" jak każdy facet lubie lody tak że i tym nie pogardzę :P a więc dla Was obydwu - lodowate" czyzby mała propozycja trójkacika ;) ?:P troche mi wali w dynie , ale to od ciepła które mamy ojejkujejku gratulacje za te 500 dni 🌻 Miłego popołudnia dla wszystkich ps.U mnie klimatyzacja sprzedaje sie jak swieze bułki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani :). Nie palę 15 dzień i jest cholernie ciężko... Pierwszy tydzień był łatwizną w porównaniu z tym co dzieje się teraz ale wierzę, że dam rade, bo musze :P :))). A jak u Was wyglądał ten 3 tydzień :)))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc aszati 3 tygodnia nie pamietam ,dla mnie najgorszy byl pierwszy tydzien,raz ze ciagnelo,dwa ze sama byla jak balon napchana bo ciagle zarlam,a 3 nie wiedzialam co zrobic z rekami,a dla otoczenia najgorsze byly moje pierwsze dwa tygodnie podobno nie szlo ze mna wytrzymac,(ja nie wiem co sie tak czepiali he he) ale fakt wyzywalam sie na wszystkich i za wszystko,nie oszczedzilam nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszati--> podobno pierwsze 3 tygodnie są najgorsze, później jest już tylko lepiej. Trzy tygodnie, to czas, w którym człowiek przyzwyczaja się do czegoś nowego - czyli w naszym przypadku do nie palenia. Dasz radę, wierzę w Twoją silną wolę i chęć życia...bez nałogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Aszati - polecam ksiazke allana carra jesli chcesz mam audio booka lub linka :D Ja po przejsciu na tabax o kurfa masakra, spac nie mogłam poty mnie takie naszły ze myslalam ze umieram, było mi strasznie nie dobrze , dziś jest troche lepiej ale dalej się czuje nie za dobrze. A pogoda mnie dobija :( musze pójść na spirometrię bo się wykończę oddychac nie mogę męczę się jak babulinka i do tego nie moge przejśc 200 metrów bez zadyszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie melduję się w ten upalny dzień. żabka - wielkie gratki za super listę. aż miło popatrzeć na te lata i miesiące BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej żabka jak możesz podaj mi linka do e-booka :). Jutro, tzn. dzisiaj mam parapetówkę. Mam nadzieję, że nie zapalę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnie. Choć mam wolne zegar biologiczny zakodowany "każe się budzić" Szok. Aszati myślę, że jesteś modrą dziewczynką i nie zapaliłaś. Idę na herbatkę. Poz. ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w troche pochmurzasty dzien:) Ja nadal trwam w niepaleniu oby tak dalej :) Aszati-----trzymam kciuki cobys na tej parapetowce nie skusila sie zapalic 🌻 Milego odpoczynku tym co maja wolne a tym co pracuja milej pracy pozdrowka 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykuje sie powoli na weselicho ;) Wypije wasze zdrowie ;) Oczywiscie nie zapalę !!!! TEGO JESTEM PEWIEN NA 100% :) Miłego weekendu 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi drodzy pachnacy, po trudach ale udalo mi sie was znalezc troche mnie nie bylo ale nadal wszystko okej czyli BP moj bilans to: Nie pale juz 228 dni (+ 17g23m15s). Ilosc niewypalonych papierosów: 2744. Bede zyc dluzej o 20 dni (+ 23g11m37s)! Zaoszczedzone pieniadze: 686,17! pozdrawiam wszystkich ktorzy mnie pamietaja i reszte tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres wspaniałej weselnej zabawy życzę. Nie palę już 269 dni (+ 10g09m45s). Ilość niewypalonych papierosów: 8082. Będę żyć dłużej o 61 dni (+ 17g49m44s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3233,08 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monams
Wróciłam z grilla, lekko wstawiona, ale nikotynowo czysta i z tego powodu,między innymi, bardzo szczęśliwa :)\ Dobrej nocy robaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monams, to ja, tylko literka się mnie zjadła, ale sami wicie,rozumicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas fajnie, że jesteś czysta od nikotyny. A rausz szybko minie, no chyba , że weźmiesz coś na kaca? Jak na razie jest zimno i wieje jakiś damski wiatr. Poz. 🌻 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas fajnie, że jesteś czysta od nikotyny. A rausz szybko minie, no chyba , że weźmiesz coś na kaca? Jak na razie jest zimno i wieje jakiś damski wiatr. Poz. 🌻 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku we łbie mi sie kołuje :P wesele sie udalo na maxa ps.....że tak powiem brzydko chuchali mi kurewsko w gebe zapaleńcy :P na dworze jak z nimi gadałem :P ps@ regres jest dzisiaj na bani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bani ale szczesliwy :D 🖐️ wytanczony ale nie poprawiony :P ps poprawiny dzisiaj o 15.00 ;) wiec dzien nie bedzie stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco 🌻 🌻 🌻 melduję się BP Nie palę już 2 miesiące 24 dni i 6:52:12 Zaoszczędziłam 691.15 PLN Nie wypaliłam 1552 papierosów rzadko zaglądam :( brak czasu ale jestem szczęśliwa bo jestem wolna :) JA RZĄDZĘ !!!!! NIE ŚMIERDZIEL !!!!!!! pozdrawiam wszystkich cieplutko i pachnąco 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka -dobra robota z tą listą :D 👄 trzymam za ciebie pachnące nie zajęte śmierdzielem kciuki 🌻 🌻 pozdrawiam pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 270 dni (+ 02g35m27s). Ilość niewypalonych papierosów: 8103. Będę żyć dłużej o 61 dni (+ 21g35m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3241,29 zł! Witaj Bronka, również wiem co to znaczy być WOLNĄ od śmierdziela. Dziś mam jakiś śpiący dzień , a na weselu nigdzie nie byłam. hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam mamuśka44 ja po weselach też nie biegam :D a szkoda bo przydałaby się jakaś rozrywka na dziś .Pogoda się popsuła więc nawet działka odpada :( . Chyba jakąś kawusię wypiję bo też usypiam . Pozdrawiam oczywiście pachnąco 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×