Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam serdecznie:D Nied\ziela minęła bardzo intensywnie:D Goście u nas, my w gościach- jakos zleciało:) Madziuchna- życze zdrówka, bo wiem, co to ból kregosłupa:( Cisza na topiku, ale spowodowana chyba spacerami i latem:) Mnie cos ciągnie do smierdziela:( nie zapalę, to jasne , ale cos mnie kusi przy piwku, grillu. Nie jest to mocne , aler przechodzi przez głowe:( No świat nie widział:( Nie dam się, musiałabym zgłupiec na starość:P:P:D Pozdarwiam rzucających. Mało nasd tutaj, oj mało:(:( Ale trzeba przeczekać, znajdziemy się w tym miejscu na jesień, bo terazx czas nie sprzyja siedzeniu przy kompie:D pozdarwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie jovik ciągnie do dyma, to niedobrze, postaraj się wytrzymać, jutro będzie łatwiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie pełno nas...bardzo aktywny jest nasz topik... co do mojego krępla...jak niewezmę zastrzyku to boli...teraz mam martą ręke(lewą)nic nieczuję...ale to tak jest....pobolewa jeszcze...ale trza by było do pracy wrócić kurna molek...bo niedługo z glodu umrę i wyrzuci mnie właściciel za niezapłacony czynsz :( kombinowałam by pójśc do szpitala na sor ale by mnie wyżucili z tamtą i kazali iść do internisty :( no nic na tabl.przeciwbólowych musimy dać rade...jak bedzie wiadomo co i jak trza się wybrać do kręglarza albo cos... :( sądny----dziękuję kochanie za pamięć...👄 jovik----niebądz taka glupia jak ja :p ale wiem oczym piszesz też mnie nieraz dopada... :( ale musimy byc wytrwałe 🌻 bo inaczej będziemy śmierdziały... nimogę dalej się zalogować....oszuści... grzeslaw----ale stoisz na posterunku 🌻🌻🌻 dla Ciebie i 👄 a dla reszty gorące pozdrowienia 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny to jak deptalaś? albo za duzo deptałaś na nim...no juz chyba rok go masz?to sie wydeptał...hahahaha...ale współczuje....teraz niemasz co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rok rok,godzine dziennie a jeszcze czasem corka druga godzine deptala :((((( jutro jak nic nie wypadnie pozyczam orbitreka od kolezanki,za cholere nie wiem gdzie go postawie,safke jestem w stanie wywalic ale sprzet musi byc do cwiczen,ja juz sobie nie wyobrazam dnia bez cwiczen :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i melduje, że Rysy zdobyte BP :-D :-D:-D :-D:-D :-D:-D :-D:-D :-D:-D :-D:-D :-D:-D :-D:-D :-D:-D :-D oj warto było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkich. Jovik to dopiero 12 głosów :-( życzę Wam abyście nadal pachniały tym, czym sobie zamarzycie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem tu nowa. Ja też rzuciłam! od marca nie palę i nie mam najmniejszej ochoty ;-D Powodzenia wszystkiim !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was ciepło i bardzo miło Melduje się oczywiście bez papierosa, choc właśnie czuje ten śmierdzący dym, sąsiadka na balkonie obok pali a ja mam balkon otwarty, aj jaki straszny smród Życzę miłego, pachnącego dnia bez myśli o śmierdzielu, choc wiem, ze czasem nachodzą :(:( ale musimy dać im rade i pokazac że to MY JESTEŚMY SILNIEJSI OD PETA trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/876 Tradycyjnie zostawiam link...:) Wczoraj byłam na grilu, w nocy odchorowałam kiełbaske i co tam jeszcze zjadłam:( Ledwo żyję, niedobrze mi i żołądek dokucza:( Cała noc do kitu:(:( Fakt- było fajnie, bo sami dobrzy znajomi, gitara, piwko ale chyba przesadziłam z wieczornym jedzeniem:( Spadam szykować sie do pracy....pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam i pozdrawiam U mnie w pracy mnóstwo roboty,nawet nie mam czasu za bardzo siedzieć na necie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich. Studenciaczka mam nadzieję, że dasz radę w niepaleniu, życzę Ci byś znani dłużej została. Jovik po prostu (kurde Felek) kac, no chyba, że masz ograniczenia w spożywaniu niektórych produktów. Sądny dzień, nawet nie wiedziałem, że deptanie w miejscu jest takie wciągające:-). Mariola, że też ci się chce zdobywać szczyty:-D. Madziuchna życzę zdrowia:-). Regres chyba nas podpuszczasz powiedz, że ślubna ci nie daje tu zaglądać:-D:-D (żart). Złośliwiec znam te preparaty (insektycydy). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Aga mnie już obcy dym nie przeszkadza, życzę tobie i innym tego stanu:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres chyba nas podpuszczasz powiedz, że ślubna ci nie daje tu zaglądać (żart)." hahahaha no może to i tak wygląda :) ale raczej tak do 15.00 to w pracy jestem więc ślubna raczej nie ma na to najmniejszego wpływu ;) a wieczorem to wiesz jak to jest , wspólny spacer,ogladanie filmów,robienie wspólnej kolacji i seks ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam! Każdy sex jest legalny, pod warunkiem, nie czerpania zysków, a we dwoje to nie tylko sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia 🖐️ jovik 🌼 zdrówka życzę 🌼 pachnaca aga 🌼 zgadzam się z Tobą ze śmierdziel cuchnie :( bleee Regres 🖐️ i tak trzymaj ten legal to piękna sprawa co? :D Grzeslaw 🖐️ nie zaprzeczam ze nie znasz tych preparatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Grzeslaw jest wciagajace,jest ale kolezanka mi opchnela za 30zl swoj dwa razy deptany :) tylko go musialam wd40 potraktowac zeby rozruszac :) nie jest taki fajny jak moj byl ale jest i bede deptac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław hm nie wiem jak Ty długo nie palisz ale ja od 6 grudnia 2008 i wiem, ze bardzo rzadko ale przychodzi myśl o zapaleniu fajki, Tak ja mam i mój mąż (razem przestaliśmy palić) Regres ale wiesz seks po slubie to inny hihi :):):) miłego popołudnia Ja spadam na rowerek teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza godzina na nowym steperku zaliczona :) nie jest az taki fajny jak moj byl,ale jest fajny,musze sie tylko przyzwyczaic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety,zepsulo sie nieodwracalnie.Wykonczylam go.W instrukcji pisalo zeby deptac co drugi dzien po 40 minut a ja jechalam godzine co dzien,a jeszcze nie raz corka druga godzine deptala.zmeczenie materialu chyba nastapilo.Ja sobie znowu kupie taki fajny ale dopiero za jakis czas, teraz mam ten,przyzwyczaje sie to przetrwam do kupna nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ aj krępel boli ale co tam dobrze że narazie chodzić moge... kto zemna pije piwko bo mam straszna ochote... pachnaca aga---🖐️ kupe lat...mój sąsiad też pali na balkonie i puszcza mi dymek na gorę a ja krzycze i zamykam balkon bo mi śmierdzi...teraz mi przeszkadza dym... :( Agus tylko Ty niespal pedalów....hahaha...:d sądny----to wbrew instrukcji...drugi tak samo załatwisz...zdechnie...po roku... mariola----gratuluję zdobycia Rysów... studenciaczka-----3mam za Ciebie kciuki oby tak dalej,ale uważaj bo śmierdziel czycha...ja już bym miała tyle... Nie palę już 899 dni (+ 01g37m37s). Ilość niewypalonych papierosów: 26972. Będę żyć dłużej o 206 dni (+ 00g52m22s)! Zaoszczędzone pieniądze: 11867,69 zł! a przyszedł jeden dzień i koniec smierdziel był silniejszy... Witaj w naszym gronie... jovik---to cos za duzo zjadlaś?współczuję kochana...wracaj do zdrowia jakaś mięta,kropelki miętowe,zołądkowe itd.daj znać jak się czujesz.... regres----no tak bo to Twój czas gorący w pracy...zobaczymy jak dlugo bedziesz wszystko wspólnie robil?ale zazdroszcze tego sexu na legalu,wieczorami i nad ranem....hahahaha.... :d grzeslaw----👄dla Ciebie przyjacielu drogi.... :d resztę serdecznie pozdrawiam i caluję... spadam bo juz za duzo wypiłam...i klepię głupoty... ale jakiś mam dzis humor czy coś...ale to dzięki jednej osobie....dziekuję Ci "S D" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×