Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gedoline

dobry psycholog warszawa

Polecane posty

Gość amandadd33
mgr Marta Wiśniewska jest bardzo dobrym psychologiem. Chodziłam do niej kilka tygodni na terpaie dzieki której wyszłam na prostą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek77waw
tak jak ktos wyzej pisał pani Marta Wiśniewska z Warszawy jest bardzo kompetenta osoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś coś słyszał o psychologu ze Szczecina z http://www.carpediem.szczecin.pl/ ? moja przyjaciółka ma tam umówioną wizytę, a ja chyba niedługo przegrzebię cały internet żeby się dowiedzieć o opiniach o tym specjaliście... jeżeli ktoś cokolwiek słyszał to proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geperte
Pani Sandra Waszniewska poprowadziła mnie nową drogą i dziś jestem bliżej szczęścia za co bardzo jej dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda72
Nie chcę pisać o swoich problemach, długo się zbierałam do specjalisty i znalazłam coś takiego - www.studiorodzinne.pl Bardzo fajnie, nie jak szpital, w domku jednorodzinnym z miłą atmosferą, cicho, przytulnie. Tak się stresowałam komuś opowiadać o swoich problemach i nie potrzebnie zwlekałam... Pozdrawiam Was Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam pytanie z nieco innej beczki, czy ktoś chodził do tej poradni www.centrum-ja.pl/ mam do niej najbliżej, a nie bardzo mi się chce jeździć przez pół miasta, jesli ktoś byłby tak miły żeby mi odpowiedzieć na pytanie to byłabym wdzięczna, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania gość
magister Marta Musiałek przyjmuje w LekMedzie , jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Ja to jakoś nigdy nie wierzyłem, że psycholog może cokolwiek pomóc, ale ostatnio się przekonałem, że jednak może. U mnie to był problem po zdradzie. Ja zostałem zdradzony i dla faceta to jak kop prosto w ...wiecie gdzie. ;P Długo się próbowałem pozbierać i w sumie dużo zawdzięczam poradom psychologa z serwisu www.spokojducha.pl . Warto tutaj poprosić o wsparcie. Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji Capra to nowa placówka na terenie warszawy. Oferuje szeroki zakres pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Jesteśmy zespołem doświadczonych psychologów i psychoterapeutów, prowadzimy terapię indywidualną, małżeńską/pary oraz rodzinną. Jest możliwość skonsultowania u nas wielu trudności i wątpliwości związanych z wychowaniem dzieci. Zapraszamy, także na warsztaty asertywności, wychowawcze oraz specjalne spotkania dla kobiet. Znajdziesz u nas zrozumienie i dyskrecję. http://www.capra.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika7412522
Polecam bardzo dobrego psychoterapeutę, który bardzo pomógł mojej rodzinie po śmierci męża wspaniały człowiek. Przyjmuje w centrum nr telefonu 501-080-252. Pan Tomek pracował początkowo ze mną później zaproponował spotkania całej rodziny, które pozwoliły godnie przejść żałobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była pacjentka
Nie polacam Pani Elżbiety Łukawskiej z Grodziska Mazowieckiego i ogólnie psychoanalizy. Przez czały czas miętliłyśmy przeszłość i do niczego to nie prowadziło. Zajęcia były raz w tygodniu chociaż Pani Łukawska twierdziła, że najlepiej to powinny byc 2 razy w tygodniu. A pieniądze za jedną wizytę inkasowała tak jak każdy inny psychoterapeuta. Kiedy chciałam rozrzedzić zajęcia, bo na dłuższą metę pochłaniały mnóstwo czasu i pieniędzy to usłyszałam, że nie można ich już rozrzedzić, bo wtedy terapia nie miałaby sensu. W zamian Pani Elżbieta zaproponowała coś w stylu kredytu. Było to niejasna insynuacja- ja będę chodzić regularnie na zajęcia, a zapłace za nie później jak będę miała już pieniądze ;// Bardzo mnie zirytowała. Dla porównania chodzę teraz na terapię poznawczo- behawioralną. Mam wizytę raz na miesiąc w tej samej cenie jak u Pani Łukawskiej, a rezultaty nieporównywalne. Nikt mnie nie namawia na częstsze zajęcia, ani na branie kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Bess
Dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z ofert Fundacji. Ceny są niższe a jakość taka sama lub wyższa. Ja polecam spotkania z terapeutami z Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM. Przyjmują tam psycholodzy , psychoterapeuci i co najważniejsze są to osoby pracujące z pasją. Jestem w trakcie terapii i nawet jak nie miałam pieniędzy, terapia była prowadzona bez problemu , płace 70 zł za spotkanie. Teraz wiem, że ludzi z tej fundacji mogę polecać, prowadzą stronę gdzie można poczytać o działaniach www.razem-fundacja.org Polecam Asia Bess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1976
Polecam gabinet psychologiczny na Ursynowie www.razempsycholog.pl. Chodziłam tam do mojej terapeutki, bardzo mi pomogła, była ciepła i szybko wyłuskiwala sedno mojego problemu. Potem uczestniczyliśmy wraz z mężem jeszcze w terapii par u innej psycholog w tym gabinecie. Mam po tym wszystkim więcej spokoju w sobie, a z mężem lepiej się dogaduje. Pozdrawiam Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo się zastanawiałem zanim podjąłem decyzję, że pójdę na terapię. Umówiłem się na spotkanie z terapeutkę Agnieszką Cichorską z Alter www.croalter.pl. Nie było łatwo, miałem chwile, że chciałem się wycofać, jednak teraz mogę powiedzieć że to była najlepsza decyzja. Stanąłem na nogi. Jeśli miałbym kiedykolwiek jeszcze skorzystać z pomocy psychoterapeuty to tylko u p. Agnieszki. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już kolejny raz słyszę, że bardzo dobrym psychologiem jest Agnieszka Cichorska z centrum rozwoju osobistego alter. Moi znajomi chodzili do niej na psychoterapię dla par. Mega zadowoleni, gdyż zmieniła ich sposób postrzegania siebie wzajemnie. Byli już na granicy decyzji o rozwodzie. A Cichorska uratowała ich związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Panią Sandrę Waszniewską. Spotkania z nią pomogły mi przeanalizować własne zachowania, uniemożliwiające mi budowanie "zdrowych" relacji partnerskich i znaleźć rozwiązanie problemów. Udało mi się odbudować poczucie własnej wartości, nabrać szacunku do siebie samej i funkcjonować tak, aby czuć ten szacunek od innych. Szczerze polecam Panią Sandrę Waszniewską - osobę profesjonalną, życzliwą, potrafiącą ukierunkować i pomóc. Terapia nie zawsze była łatwa i przyjemna, ale na pewno była to najlepsza inwestycja w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie dobrego psychologa to ja mogę gorąco polecić p. Anię Śliwińską, którą znam od wielu lat jeszcze z Poradni Psychosomatycznej na Niekłańskiej. Miałam potem kontakt także z innymi psychologami, niektórzy z nich nawet o bardzo znanych nazwiskach, ale z nich wszystkich to najbardziej p. Ania pomogła mi w odzyskaniu równowagi i odnalezieniu siebie, jest jak "mądra przyjaciółka" :) bardzo życzliwa i ciepła osoba :) tel. 503 087 280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tam pytał o www.centrum-ja.pl - ja tam się leczyłem z depresji, pomogli mi, ale to każdy musi się sam przekonać. Jeśli się nie chce rozwiązać swoich problemów i traktuje psychologa jak szamana to nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chodziłam do psychologa. Poleciła mi koleżanka. Na początku nie chciałam bo w poza Warszawą. Ale było warto. Kobieta wspaniała i taniej jak w Warszawie. Zresztą nie tak daleko tuż za granicą Warszawy Rembertów ( 500 m ) w Zielonce. Jeśli ktoś chce niech sprawdzi sam podaje telefon 601-372-279

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Panią Agnieszkę Idźkowską. Pracowała w Warszawie przy przy Grochowskiej byłam u niej kilka lat temu. Podaje telefon 601 372 279 bo zostawiłam na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałbym tez zapytac o porade, bo szukam dobrego psychologa w poznaniu, jakis znajomy mi doradzil tego www.psychologia.org maja oddzialy w największych miastach, m In w poznaniu, czy ktos może był już u nich, korzystal z usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata psycholog
Ja polecam swoją skromną osobę;) Jestem psychologiem, który pracuje w nurcie terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach (ang. Brief Solution Focused Therapy-SFBT) Jej celem jest skupienie się na poszukiwaniu konkretnych rozwiązań problemu w jak najkrótszym czasie. W zdecydowanej większości przypadków terapii krótkoterminowej, do osiągnięcia wyznaczonego celu wystarcza od 5 do 8 spotkań. Koncentruję się na zasobach mojego klienta a nie na psychopatologii. Agata Czaja-Michaud 608 222 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny i najlepszy kontakt, polecam, bardzo pomógł mi i moim dzieciom Bohdan Bielski 508 748 039 www.bielski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×