Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawostka z gwozdka

Panowie, Wasze łóżkowe doświadczenia z grubymi kobietami...jak bylo?

Polecane posty

Gość nieszcześliwa żono jak widzisz
Dziewczyno, pogrążasz się z każdym słowem :D Naprawdę, z każdym :) Żegnam definitywnie, bo mądrzejszy musi skończyć to odbijanie piłeczki, a temat jest fajny i szkoda go zaśmiecać odpadami. Nie fatyguj się z odpowiedzią, chyba że satysfakcję na pół nocy zapewni Ci ostatnie słowo. Wtedy się nie krępuj i ulżyj sobie :classic_cool: Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszcześliwa żona 0912 - Po co marnować życie dla faceta z którym jesteś tylko z przyzwyczajenia? Zwłaszcza ze z tego co piszesz nie potrafi docenić tego co ma... Masz świetną sylwetkę powinnaś być z niej dumna, nie ukrywam ze uwielbiam duże uda i odpowiednio duży tyłeczek u kobiet, uważam ze to wielki atut puszystych kobiet. Jak jakiś facet okazuje ci zainteresowanie to napewno mu się podobasz taka jaka jesteś, wiec naprawdę nie ma sensu tracić życia na bezpodstawne zamartwianie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny link, zawsze miło poczytać jak piszą o pięknych kobietach. Co prawda o części z nich ciężko napisać ze mają nadwagę no ale przynajmniej nie są chude :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;);(;)
I znowu cisza, nikt juz sie ma nic do dodania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawq Ga6uła
kochałem sie z grubym kolegą, prawie jak dzieczyna bo miał długie włosy ;) mnie tacy podniecają. Jego numer jak chcecie to792228529 on jest zajebisty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaxl
Miło poczytać ze są jeszcze faceci gustujący w większych kobietkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodySL
dzis poznałem puszysta kobiete gadało sie z nia naprawde super i mysle ze dalej sie bedziemy dogadywac to wyladujemy w łozku a jesli tak sie stanie napewno opisze sytuacje na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodySL
no i zapomniałem dodac PUSZYSTE PANIE NAPRAWDE JESTESCIE ATRAKCYJNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem czy to do końca takie szczere!TOM 1 hm jaki ty jesteś jak gustujesz w takich puszystych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodySL
beti988 WATPISZ W TO ze nie jestem szczery ?? jak sie juz wypowiadam na forum to nie robie tego dla jaj :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodySL nie tylko chce wiedziec!sama jestem osoba dosc puszysta wiec chcialabym wiedziec!czasami sa ludzie ktorzy wchodza tutaj by sobie jaja zrobic i kogos zbluzgac za to ze jest inny,a uswiadomienie sobie ze kazdy poprostu powinnien byc soba i nie popadac w jakies kompleksy zycie jest jak wiem jedno wiec korzystajmy z niego czy chude czy grube kazdemu jest cos dane,byle szczesliwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thhhhhhhhh
młodySL:-) tylko puszysta Cię zechce,:-) i nie będzie jej przeszkadzało,ze na pewno piszesz razem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thhhhhhhhh
beti988--Po prostu,a nie poprostu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thhhhhhhhh trzepiasz sie szczegółów!masakra jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to daj spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ortografia dobra rzecz
thhhhhhhhhhhhhh-popieram Twą patriotyczną postawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti988 - Nie mam powodu żeby kłamać. Nie do końca rozumiem co masz na myśli pisząc "jaki jestem", to trochę ogólne pytanie. thhhhhhhhh - Wyluzuj, to nie forum dla polonistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna malzonka
Pisał już kiedyś, że chudzina raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i to mnie dziwi czemu takie chudzinki lubia puszyste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilaryk
beti988 nie dziw sie,ze chudzi faceci lubia grubsze kobiety,bo przecieżtaki chudy uprawiając seks ze szczupła tylko siniaków sobie narobize wzgledu,ze sam chudy:-) A z grubsza to ma luksus,bo jakby na poduszkach lezał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dłuuga marchewka
tylko facet z dużym sprzetem może kochac się z puszystą kobieta:) to nie jest przywilej dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montergarageee
Dłuuga marchewka prawda,bo przeceiz trzeba sie przedrzec przez zwały tłuszczu nim sie trafi w cipkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti988 - Tak jak napisała seksowna malzonka, jestem szczupły. Nie wiem dlaczego tak jest, może po prostu przeciwieństwa się przyciągają. Z moich obserwacji dużo więcej jest takich par gdzie mężczyzna jest szczupły a kobieta puszysta niż takich gdzie oboje są grubsi. Poza tym puszyste kobiety chyba też wolą szczupłych facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilaryk
Tom 1 no pewnie,ze grube kobiety wola szczupłych,nie mylic z chudymi facetow,bo seks wtedy moze byc normalny,a nie gruby facet + gruba baba ,wtedy obydwoje sie szybko zmeczą,spocą,poniektorych pozycji nie moga wykonac. Ty szczupły wolisz poduszke,bo kosc o kosci to tylko zgrzyt,a gruba lubi ze szczupłejszym,bo chociaz facet w tym układzie jesty sprawniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dłuuga marchewka - Nie siej fałszywej propagandy, są przecież różne pozycje i przy odpowiedniej technice nawet mniej obdarowani panowie sobie poradzą. hilaryk - Byś się zdziwił jakie sprawne i dzikie potrafią być w łóżku puszyste panie :D Co do amortyzacji to jest nawet takie powiedzenie "More Cushion for the Pushin" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilaryk
Tom 1 jestem kobietą :-) a ty chyba nie masz staęłj kobiety,chyba,ze się mylę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilaryk
stałej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, zmyliła mnie twoja "męska" ksywka. Samotny nie jestem jeśli o to pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×