Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 rapasta..............07.08............30................? . ............19 nelly_mama..........04.08...........28-33.............?.. ...........12 anitia................03.09.............28..............0 1.10..........9 NICK ..................TERMIN PORODU...........Tydzień ciąży...Cykl starań jesetm nowa..................08.04................................. .......1 MagdaK29..........................? .........................................1 brestova....................11.04.2011................... ................8 owca220510.....................????...................... ..................4 Balbinka_84.................17.04.2011...............6... ...............3 buuunia......................26.04.2011..............5... ................4 betti 38......................8.04.2011...............7........... .........3 ilona2223....................13.04.2011.............8.... ..................2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny od kilku dni udaje mi sie poczytać tylko i ile razy coś napiszę tyle razy znika mi połączenie z internetem i wszystko co napisze czy do palusi czy esterny w szczególności to mi sie nie udaje, dlatego dziś jeszcze raz droga palusiu bardzo mi przykro że sie nie udało ale mialam bardzo podobną historie tyle dobrze ze organizm sobie sam poradził i w przeciwieństwie do esterny uniknełam zabiegu i i szczerze mówiąc gdybym nie zrobiła testu to nawet bym nie wiedziała o niczym nie patrzyłabym na te bladziutkie kreseczki i uznała to tylko za spóżnioną @ jednak zycze żebyście szybko zafasolkowały U mnie bez wiekszych zmian oprócz tego ze z roboty chcą sie mnie pozbyć bo jestem straszną zawadą , rodzice zaakceptowali to ze znowu zostaną dziadkami a mi dziś śniły sie trojaczki, jestem w 10 tyg a przybyło mnie już 4 kilo czuje sie żle z taką wagą i mówie że to nie powinno tak być,wcale się nie objadam słodycze są na be raczej owoce i ogóreczki małosolne hi hi, tak po za tym to piersi mnie nadal strasznie bolą ale również martwi mnie brzuch bo od trzech dni mnie pobolewa dość intensywnie a lenistwo mnie przerasta do tego ta fatalna pogoda, wszystkie Was pozdrawiam i myśle o Was staraczki i zafasolkowane , dzielcie sie nadal waszym samopoczuciem, :) życze dużo słoneczka w serduszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Co tam słychać u przyszłych mamusiek oraz starajacych sie?? U mnie pogoda okropna leje od rana..A ja cały czas borykam sie z przeziebieniem...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny w piątrk bylam u gin. zdenerwowana jak nigdy w życiu, zrobił mi usg i jak uslyszalam bicie serduszka to bylam w siodmym niebie dzisiaj zaczynam 7 tydzień termin na 24 kwietnia zapisal mi witaminy Prenwtal i profilaktycznie luteine następna wizyta pod koniec paźdiernika ma nadzieje, że wszystko będzie ok. tylko dobijają mnie te nudności dzisiaj testuje nową herbatke (mięta kminek i imbir) ponoć ma pomódz ale nie mam sposobu na zatwardzenia jeszcze nigdy nie miałam takiego problenu z załatwianiem się zajmuje mi to wieki i marne efekty. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dziś mam wizytę u gina,pierwszą w sumie,więc trzymajcie kciuki... U mnie nadal mdłości,chyba będę musiała gdzieś do zielarskiego zawitać. Dziewczyny co ile macie planowane wizyty u lekarza? Lila82---dopiero koniec października? Pozdrawiam:) U mnie nadal remont:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila---gratuluje, pewnie niesamowite uczucie:) Jeżeli chodzi o zatwardzenie to polecam olej lniany,pomaga również w podtrzymaniu ciąży, i zawiera kwasy omega,niezbędne dzidziusiowi. Mi się skończył w zeszłym tygodniu i cały tydzień się męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny : ) Dawno mnie tutaj nie było, mam nadzieję, że mi to wybaczycie : -) Nie wiem nawet czy mnie ktokolwiek pamięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brestova pamietamy..:) Ja mam wizyty co 4 tyg(ponoc tak powinno byc)...Ide teraz w srode... buuunia jak u lekarza?? Mamo Urwisa a co u Ciebie?? Juz od daaawna sie nie odzywasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja po wizycie. Koniec siódmego tygodnia:) Moje maleństwo ma 1cm, serduszko bije szybciutko, lekarz powiedział że prawidłowo, mam też skierowanie na prenatalne, No i czopki na wymioty, bo już wykończona jestem. Mamo urwisa----też zauważyłam że dawno się nie meldowałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuunia wizyta dopiero w październiku bo mnie nie ma w Polsce tak napewno byla by wczesniej Na mdlości poleczm herbatke z imbirem mi pomogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzisiaj wykończona po 3 tygodniach urlopu powrót do pracy i jeszcze od 7.00-20.00 ale dalśmy rade ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja juz po wizycie. No wiec. Kazali mi odrzucic wsystkie leki ktore biore, a mianowicie, bromergon i luteine i tylko zostac z kwasem foliowym. Dzis jest moj 7 dc no wiec jest juz za pozno, a od przyszlego miesiaca w 4 dc mam wykonac badania jakies. Krew, prolaktyna i tarczycowe hormony. W polowie cyklu ide na usg zeby sprawdzic jajeczkowanie. W miedzyczasie moj malzonek ma badania spermy no i ponowna wizyta u lekarza, jak juz bedziemy miec wszystkie badania zeby zobaczyc co dalej robic. A najlepsze w tym kraju jest to ze oczywiscie wszystko za darmo. Jak juz wspominalam, tu jest bardzo ciezko dostac sie do specjalisty ale jak juz sie dostaniesz, to sa bardzo skrupulatni i konkretni. Teraz wszystko bedzie zalezalo od badan, jak meza sperma bedzie ok to prawdopodobnie zaproponuja inseminacje, a jak bedzie cos nie tak to in vitro, tez wszystko za darmo. Najwazniejsze ze wszystko sie ruszylo. Oczywiscie teraz z miesiaca na miesiac trzeba czekac, liczyc dni, dzwonic umawiac sie itd ale jakby nie bylo, wszystko idzie w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda Owca pusto sie tu zrobiło jakoś ostatnio :) u mnie leci , dolegliwości bez zmian ,mdlości o różnej porze dnia a nawet w nocy mi sie zdarzylo, no i te wstrętne zatwardzenia, warzyć to już nawet sie nie chcę , bo rosnę bardzo tu i tam wszystkie spodnie już ciasne a bluzeczki już sie nie dopinają,hi hi Mam nadzieję ,że jest wszystko dobrze, we wtorek do ginki,mam tylko problem z pęcherzem , ale rok temu przezylam kolkę nerkową i od tej pory mam problemy, mam nadzieję że nic podobnego się nie wydarzy , bo jak bym miała wybierac kolkę czy poród to bym wybrała poród,choć znam historie dziewczyny która będac w ciaży dostała ataku ponoć koszmar. Ale trzeba być pozytywnie nastawionym, trzymajcie się wszystkie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja tez mam mdłości ale czasami...Oj tak zatwardzenia cos okropnego, i te wzdecia ehhh...Na szczescie przeziebienie przeszło...Na mojego M...Ja byłam w srode u gin..z wynikami badan wszystko oki..Teraz ide na usg za miesiac...oj ja tez mam problem z ubraniami w zadne spodnie juz sie nie mieszcze...ehhh a to dopiero sie zaczął 3 miesiac...a co bedzie dalej... betti 38 w którym tygodniu jestes?? Mi teraz leci 9 tydzien...A mi juz sie brzuszek zaokragla czy to możliwe?? Zeby tak wczesnie zaczynalo byc widac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Ja jutro zaczynam 9 tydz. i też już brzuszek widac, spodnie zostaly mi tylko do wyboru dresy w dzinsy już się nie mieszcze a co dalej bedzie to ja nie mam pojęcia ;) Owca220510 na mdlości pomaga mi cherbata z imbirem kupilam w kauflandzie (herbatka na trawienie mięta, kminek i imbie) a jak nie dostaniesz takiej to do zwykłej herbaty dodaje 2 plasterki imbiru(korzeń) dziewczyny czy ktoraś się orientuje jakie dokumenty są potrzebne do becikowego jakieś zaswiadczenia od gin czy tp. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze laseczki:) Owca mi teraz leci 11 tydz, ja już wyciągłam moje jeansy ciążowe bo nie mieszcze się już w zadne spodnie, nigdy nie byłam szczupła(tzn płaska w okolicy tali) bo sadełko było ale teraz to już sama nie wiem gdzie brzuszek a gdzie sadełko hi hi, bo brzuszek wypycha to co mialam, ale przy moich poprzednich ciążach było tak samo, odnosze wrażenie że mdłości miewam żadziej ale jeszcze są, powiem tylko że mam dwuch synów i nie bylo tego ale mówią ze na dziewczynkę są mdłości i oby mieli rację:) jutro ide do mojej ginki imam nadzieję że dowiem sie jakiś szczegułów i że zobaczę mojego motylka, pozdrawiam Was wszystkie i napewno sie odezwe !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza :( Widzialam moje maleństwo, teraz dopiero czuje że nosze w sobie nowe zycie i jestem szcześliwa! Jednak ginka posłała mnie na L4 i zapowiada sie siedzenie do końca ciąży, z powodu mojej fizycznej pracy i ilość godzin którą powinnam pracować, a ze pracodawca nie jest w stanie zapewnić mi warunków pracy no to muszę sie usunąć, Tyle o mnie , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, strasznie tu ucichło.... Ja jestem w trakcie 9tyg, samopoczucie nadal fatalne, remont w prawdzie się kończy ale dużo sprzątania a ja nie wstanie nawet za ścierkę złapać, wymioty minęły ale mdłości nie ustępują, wiecznie mam uczucie że zaraz eksploduje, w dodatku trzecia zarwana noc, bo starszy przeziębiony, kaszel katar.......... Uf, ogólnie to mam mieszane uczucia, czy sobie poradzę... nastrój do kitu.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Naprawde tu cichutko...Ja jestem w trakcie 10 tyg, i juz mam widoczny brzuszek...To normalne zeby tak wczesnie?? 6.10 ide na USG nie moge sie doczekac..A jeszcze teraz mam zapalenie zatok i antybiotyk dostałam..Juz nie wyrabiałam z bólu...A domowe sposoby nie pomagały...i mam niskie cisnienie i przez to czuje sie wiecznie zmeczona i osłabiona...A co tam u reszty dziewczyn?? Wiekszosc przestała tu zagladac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! To prawda że nieduzo nas tu zostało a to dlatego że pouciekały na "starania na lato":) Ja obecnie tez jestem w 10 tc i też juz brzuszek coraz wiekszy:) W środe idę do gina zobaczymy co powie. Nudności i wymioty powoli ustepują (ale bardzo powoli:() I pewnie też od środy pójde na L4 bo w pracy juz nie wyrabiam! Do domu wracam padnięta! Podrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje do konca pazdziernika-Umowa o prace tymczasowa... Wiecie moze czy jak przed jej koncem pojde na zwolnienie to czy potem platnosci przejmuje ZUS?? Wiem ze ta umowa nie ulega przedluzeniu..Ale chodzi o platnosci potem??Jak pojde tydzien przed koncem to do 31 pazdziernika placi jeszcze pracodawca a potem??? Chodzi mi o to potem...Wiecie cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek1976
cześć dziewczyny, ja też jestem szczęśliwą mamą 3go już maleństwa jestem w 10 tyg. ciąży. mdłości już prawie minęły. Mam nadzieję że wszystko dobrze bo do gin dopiero w piątek a na usg w nastepny pon. Czy myślicie że można poprosićlekarza o skierowanie na badania prenatalne? cxzy są one bezpłatne ? nie mam jeszcze 35 lat ale już blisko ... Pozdrawiam was i 3mam kciuki za starające się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dawno nie zaglądałam na forum bo po kilku miesiącach starań i kolejnych porażkach przestałam myśleć o tym że znowu może sie udać:) Od kilku dni dziwnie się czuje i znowu mam iskierkę nadzieji ze tym razem bedzie fasolka:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a kiedy masz term @ Ja mam mieć w piątek i już pomału sobie różne rzeczy wkręcam;) zastanawiam się czy nie zatestować we wtorek:) Dziewczyny testowały wcześniej i mają już po 2 krechy a ja się jakoś boję rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ powinnam dostać za kilka dni, w zasadzie ciężko mi określić bo cykle mam od 24 do 45 albo lepiej, zawsze tak miałam, ale nie przeszkodziło mi to 3 krotnie zajsć w ciąże. W tym cyklu czuję że @ będzie wcześniej bo powiedzmy jakies tam już sygnały ze sie zbliża mam:) z obiema córkami zaszłam po jednym stosunku, jeden tuz po okresie i potem zero przez 5 tyg( m wyjechał) z drugą przed miesiacczką moim zdaniem 2-3 dni i tez tylko jedna mozliwosc bo ani w jedna ani drugą strone nie byla jak:) w lutym tego roku poroniłam w 8 tyg( ale zaszłam tez od razu) a teraz? kilka miesiecy zero ograniczen( zabezpieczeń) i nic juz mnie to denerwuje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×