Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ilosiaa w środe będę na mieście to może się przejde, hihi:) i strona nume 500:) Puszek ja tez pamiętam o pierdołach a spytaj sie mnie o coś konkretnego to nie powiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo tego wszystkiego:) M wziol psa na podwórko bo Blazi jakis dziwny jest odkad wrocilismy... cos musial zjesc i go to meczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Kochane zmykam:) pies pobiegał i zrobił się głodny wiec moge isc spokojnie spac:) dobranoc Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie zajarzyłam,ze napisałam 2 razy Kochane:P Puszek mam nadzieje,ze jutro będziesz sie dobrze czuć. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w gondole sie tego niekladzie;p to jest gondola:)))) do trekko niema wogole sztywnych gondolek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozkladasz spacerowke na plasko i do mojego przypinasz na zatrzaski i takie tasmy niewgiba sie wcale sztywno siedzi w spacerowce sprawdzane i znajoma z wawy nowordka tak wozila i byla mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja na 3 pietrze mieszkam wiec bede miala łatwo dygac ;p sam wozek 12 kg wazy wiec tyle co niejedna parasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje ale kobieta jest silna istotka i sobie poradzi ;-) ok uciekam bo mi sie oczy kleja, spij dobrze ilosia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza mam dokladnie taki wozek ale w innym kolorze :http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://images04.olx.pl/ui/5/45/08/1272999831_91673708_4-WoZEK-TAKO-CITY-VOYAGER-2-Sprzedam-1272999831.jpg&imgrefurl=http://szczecin.olx.pl/wozek-tako-city-voyager-2-iid-91673708&usg=__-LhEUAWA3Md7IfSd3H20WmKbuRk=&h=468&w=625&sz=42&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=_bi2Dp_TwSwUSM:&tbnh=143&tbnw=190&prev=/images%3Fq%3Dtako%2Bcity%2Bvoyager%26hl%3Dpl%26biw%3D1280%26bih%3D602%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=628&ei=ZzggTf_DAoaAOsirqfII&oei=ZzggTf_DAoaAOsirqfII&esq=1&page=1&ndsp=18&ved=1t:429,r:9,s:0&tx=90&ty=75 zobaczcie ostatnie dwa zdjecia o to mi chodzi rozumie ze w zime w tym jezdzic ale w lato nie bedzie mu za cieplo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) a może ktoś dzisiaj także ma urodzinki :) wczoraj zaprosili nas znajomi, z którymi nie widzieliśmy się 3 lata (kiedyś pisałam jak przyjaciółka się obraziła na nas ) a tu niespodzianka, Ja nie bardzo chciałam jechać, ale K się zgodził. Ogólnie jadąc pękła nam uszczelka w samochodzie, po 1,5 godziny naprawił, ale wzięłam auto od rodziców. Na początku nie było zbytnio o czym rozmawiać taka dziwna atmosfera, ale jakoś sie rozkręciło i mają cudną córeczką 2 letnią :) Do domu wróciliśmy przed 12 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wstałam właśnie bo tata ma przyjechać, to muszę się pozbierać do kupy :D Dobrze, że wczoraj ugotowałam ten rosołek, dziś zrobię schabowe albo udka... noi ziemniaki + jakąś sałatkę. Co do pieska to ja mam kundelka, takiego średniej wielkości, raczej w sumie mała jest. Ale wiem, że nie lubi dzieci, bo jak znajomi przychodzili z dziećmi i te dzieci np. brały jakieś zabawki myszki to ta odrazu szczekała, warczała... :/ A co do wózka to ja jeszcze nie mam bladego pojęcia... Sonka taki wózek jak Ty masz to znajoma chciała mi sprzedać za 500 zł, jak tylko się dowiedziała, że jestem w ciąży... a ja go nie wzięłam bo uznałam, że chcę jeszcze inne zobaczyć, i się wkurzyłam bo zobaczyłam, że wystawiła go na allegro za 350 zł... nieźle co... chciała się na Mnie dorobić??? Jebnięta... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Znowu naprodukowałyście stron :) Przeczytałam o akcji z pieskiem i trochę mnie to przeraziło... Ja też mam pieska w domu. Jest u nas od urodzenia ma już 5 lat i jest Labradorem. Jest on bardzo łagodny, kochany, ma samą dobroć w sobie...Wiem, że nie jest w stanie nikogo ugryść tylko wiecie czego się obawiam dziewczyny...że on jest duży (ma ponad 40 kg) i on zawsze jest chętny do zabawy...Jak się rozochoci to skacze i napiera całą masą na czlowieka... Jak go głaszczesz to on od razu Cię liże (zalizał by na śmirć ;) ). Na początku jak Marysia będzie malutka to nie będzie problemu ale jak podrośnie to psiak będzie chciał się z nią bawić i jeszcze ją zadusi swoim ciężarem...Nie wiem może będzie wiedział, że musi uważać...może psy mają też taki instynkt... Mój brat jest lekarzem weterynarii i mówił, że mój pies nie zrobi małej krzywdy ale wiecie ZAWSZE trzeba uważać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) nie chciało nam się z łóżka wstawac:p ale wkońcu głód wygrał i musiałam zrobic śniadanko. Zmusiłam M,zeby zjadł ze mną przy stole bo On nie lubi:) Dziewczyny widze,ze po 2 poszłyscie dopiero:) ja patrzałam jeszcze na tv ale zbytnio nie kojaze ostatniego odcinka CSI bo przysypiałam:P Suelen masz dzisiaj urodziny?;> Andzia no to faktycznie chciała sie Twoja koleżanka na Tobie dorobic... Mój M chce spaghetti carbonara na obiad a ja nic na to nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) sniadanko to mi dzisiaj zrobil mezus;)...wczoraj tez:P...do lozka:P i spaghetti tez robil on:P. Pytalam co chce na obiad dzis to stwierdzil ze jak wroci z kosciola to on zrobi a ja mam lezec:P.....bo chora jestem:) Alez mam z nim dobrze:)....az mi czasem glupio.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym predzej z głodu padła niż mój cos mi do jedzenia zrobił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Suelen powinna po dupci dostac bo nic nie mowila,ze ma urodziny a tak to od północy bysmy imprezke z soczkiem robiły:) Sto lat Kochana, dużo zdrówka dla Ciebie i Natanielka, aby każdego dnia na Twej buzce goscil uśmich i spełnienia wszystkich marzeń:):* a co do Waszej wizyty u tej "przyjaciolki" co sie obraziła dawno temu to nie dziwie sie,ze nie mieliscie o czym gadac... tez tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 60 kilka dni ...............................chyba umre ze strachu. Ciekawa jestem gdzie dzwonic jak zacznie mi sie porod a moj M bedzie w pracy....na pogotowie czy do niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×