Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tethe daj przepis na te ptysie bo jak czytam to smaka mi narobilas... ja teraz przystopowalam z praniem, prasowaniem bo ucze sie na egzaminy i pisze prace ale ostatnie egzaminy 05.02 i wtedy jak mi dobrze pojdzie i nie bede musiala uczyc sie na poprawki to skladamy lozeczko:) i sie pakuje :) Zastanawiam sie caly czas jak moj maluch jest ulozony, od jakiegos czasu czuje jego ruchy troche nizej piersi i czasem po bokach a na dole nie czuje - czyzby to znaczylo ze lezy glowka w dol? Bede mowic ginowi w pon. ze chce usg bo to bedzie poczatek 33 tyg. a juz nie mialam usg 2 miesiace robione. Tylko pamietam jak bylam na poczatku ciazy i czekalam w kolejce do gina to spotkalam dziewczyne ktora byla w 8 miesiacu i mowila, ze plci nie zna i wchodzla przede mna i jak wyszla to mowila ze nie zrobil jej usg a chciala poznac plec i miala wizyte za miesiac znowu wtedy co ja i znowu przede mna i mowila ze usg jej tez nie zrobil... ciekawe to jest... Moze juz nie robia w tych tygodniach. Ale powinien sprawdzic jak lezy co nie? Bo jak lezy pupa na dol to ja bym chciala zeby on mi robil cesarke a on nie pracuje w tym szpitalu gdzie chce rodzic wiec bym musiala jechac gdzies indziej. Ale mysle, ze ma glowe na dole bo czasem az mnie zaluje pod zebrami jak sie rusza... A i robia wasze maluszki takie jakby górki? Tzn ze wypchna jakas czesc ciala tak mocno i trzymaja przez chwilke ze widac taki guzek na brzuchu? Bo moj ma tak czesto. ewka to faktycznie mialas niemila wizyte... moze mial zly dzien, gin to tez czlowiek...ale z drugiej strony on powinien miec dobre podejscie do pacjentki w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ewka.....chyba w czape dalabym takiemu lekarzowi......nawet wagi ci nie powiedzial....przeciez nie pytalas ile w ksiazkach jest......:O kiedy masz nastepna wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina takie gorki sa u mnie codziennie:) bardzo smieszne i fajne to jest:) a kopania tez czuje pod piersiami i po bokach, na dole wogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina moja robi mi wlasnie takie "górki" i zastanawiam sie zawsze co to była za częsc jej ciałka:) co do usg musi byc zrobione do 36 tyg ostatnie przynajmniej ja tak bede miala... http://kotlet.tv/ptysie tylko jesli masz duze jajka to daj 3 bo ja wczoraj dalam 4 jajka ale byly duze i mi nie wyszlo tak jak mialo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bede musiala sie zorientowac czy niezbedny jest fotelik na ,,wyjscie,, .A wiecie,ze ja czuje ruchy dziecka tylko do pepka wyzej w ogole,a chyba juz powinnam w 29 tyg.czuc w okolica zeber :O ?? jak to jest?? Martwie sie,czy bedzie mialo miejsce zeby sie odwrocic glowka w dol... bo jak to mnie potna chyba :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ja mam wizyte 26 i pewnie wtedy mi powie,ze mam liczyc ruchy:P Karolina przypomnialas mi o ptysiach i polecialam po 2:P A co do czucia ruchow to ja raz na dole , raz nad pępkiem, zebra mnie bolą... i nie mam bladego pojęcia jak Mała jest ułozona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ewka wiem co czujesz bo ja we wtorek miałam taką wizytę...lekarz potraktował nas taśmwo...W sumie wagę małej mi podał taką jaką miała miesiąc temu! Ehhh czasami Ci lekarzze to naprawdę są beznadziejni..Ja byłam tak rozczarowana tą wizytą, że się popłakałam mojemu mężowi...On był ze mną i też mu ręce opadły jak nas doktor potraktował...No niby wszystko OK ( i z tego bardzo się cieszymy! )ale ludzie!!! My daliśmy mu 100 zł. on tego nie robił za darmo! Idę się troszkę pomalować bo jeszcze dzisiaj nawet tego nie zrobiłam ;) tuethe napisz jak robisz te ptysie...narobiłaś smaka kobietko!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za mna chodza od Swiat nie ptysie a eklerki ehhh bardzo lubie,tylko ze tutaj na ma tak dobrych jak w Polsce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcześliwa wkleilam linka;) tylko,ze smietane zrobilam ze sniezki, poszlam na latwizne:p ja za te usg dalam 50 zl i jak wrocilam to beczalam godzine... Jestem jestem a moze i na ta sama godizne mamy?:P nie no mi babka w rejestracji powiedziała,ze od 9 gin przyjmuje i moze przyjsc keidy chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLA Ja nigdy nie czułam powyżej pępka, zawsze po bokach i moje dziecko ułożone jest miednicowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a my mamy podobny termin wiec chyba faktycznie nie mam sie co martwic ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama widzisz :) grunt, że się rusza i to jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żesz kurwa nie moge przestac przeklinać normalnie . sama jestem w chacie i gadam do siebie pod nosem jak wariatka. że jem pierdolone jabłko i ide po jebanych schodach no nie moge po prostu musze się uspokoić bo to nic nie zmieni;/ wózki sobie pooglądam w necie ot co!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptysie hmm nie mam składników... a jak się nazywa taka słodkość piankowej konsystencji cała biała jak to wytłumaczyć taka co się w ustach rozpływa a czasami jest taka troszke ciągnąca w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wsawilam ziemniaki na obiad bo maz za chwile z pracy przyjedzie:) Mamy dzs klopsiki w sosie pomidorowym:) A i musialam sobie odgrzac kapuśniak ktory ugotowalam specjalnie bo mialam smaka:) Bylam juz taka glodna ze w brzuchu mi burczalo i doszlam do wniosku ze nie dotrwam do obiadu ktory jest za 15 minut:) Terazjem kapusniak:) Dzis idziemy do szkoly rodzenia na 18:00. Idziemy ogladac sale porodowe, mam nadzieje, ze nie beda wszystkie akurat zajęte:) Trzymkajcie sie cieplo, do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuchatki :) Właśnie wróciłam do domku i się kładę do łóżeczka :) I zaraz Wam wszystko napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem właśnie co teraz czy mam iść do kogoś innego czy co;/ nie wiem ... jak ochłonę i M wróci to pogadamy co dalej. Bo to w sumie za 6 tygodni rozwiązanie na pierwszym prenatalnym i połówkowym byłam u kogoś innego nie u mojoego gin dałam za badanie najdokładniejsze jakie można było zrobić kupe kasy trwały po 40 minut lekarz super no i wszytsko elegancko było . wiec wszystko powinno byc ok. małe się rusza ,kopie ,główka czuje że jest na dół. jak bedzie chciało to wyjdzie przecież to juz niedługo. nie wiem ehh nie mysle o tym poczekam na M. to jak sie nazywa ta słodkość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z Was ma możliwość robienia zakupów w IKEI? Ma ten sklep niedaleko, bądź planuje podjechać? Bardzo bym prosiła o zgłoszenie się... Nie dotyczy Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalałam przepis na bezy:) to tylko cukier i biało z jajka :D tylko czemu musze to odstawić na całą noc żeby ostygło:/ zawsze zjadam wszytsko gorące z blaszki a tu mam czekac nie wiadomo ile:/ no chyba powariowali:D:D:D poszukam cukierni:D Lece robic obiad i do szkoły po Miśka później zajrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu witam:) Zapomnialam Wam napisac ze wczoraj ogladalam program o trojaczkach i piecioraczkch. I trojaczki urodzly sie w 30tyg. i kazde wazylo okolo 1500g. i oddychaly ale zostaly i tak w inkubtorach chyba 6 tyg. jakie one byly slodkie:) Teraz juz na prawde spadam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×