Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

A robilas raz tylko prolaktyne, tez po mlr czy jak tam nazywa sie ta tabletka... On moglby ci przepisac choc pol tabletki bromergonu na zbicie... Ja w pierwsza ciaze prawie rok czasu nie moglam zajsc i dop potem dostalam bromergon na zbicie prolaktyny i 4tyg pozniej zaszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bede na wizycie to z nim o tym pogadam.. no i wlasnie nie mialam po obciazeniu, tylko zwykle badanie prolaktyny. dzisiaj jest moj 10 dc, mniej wiecej za okolo tydz bede u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeplakalam cala noc. To dziwne ze w ciagu 1,5 miesiaca moze sie tak wszystko pozmieniac. Przeciez na histerosonografii w sierpniu, wszystko bylo ksiazkowo :( Wiem, ze ta biopsja to nic strasznego, bo cytologie mam ok. Chca pobrac kilka komorek aby moc wykluczyc ich ewentualna patologie. W sumie to dobrze bo moze w koncu znajda przyczyne moich plamien podczas stosunkow w koncowej fazie cyklu. Do tej pory mimo tych krwawien, wszystkie wyniki mialam ok. Powtorzyli mi wczoraj hormony wiec zobaczymy. Moj maz wczoraj stwierdzil, ze od nowego cyklu az do owu nie bedziemy "baraszkowac", on od dzisiaj lyka selen i przy owu bedzie mi po kazdym akcie trzymal nogi do gory :) Zarzyczyl sobie tez, zebym mu dokladnie powiedziala o co chodzi z tym cyklem, kiedy, co gdzie i jak. Do tej pory jakos malo sie angazowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My staramy sie juz ponad 2 lata mialam badanie hormony monitoring itp maz tez mial badania i jest idealnie ale jednak dzidzi niema juz niewiem co mamy zrobic nadzieje teraz w tym zabiegu mocno wierze ze po nim sie odrazu uda Ewelak nie placz trzeba wierzyc bo to nam zostaje wszystko wkoncu sie unormuje ja modle sie zeby dostac na czas @ bo jak sie spozni to nici z zabiegu a chce juz go miec za soba boze jakie to dziwne pierwszy raz od ponad 2 lat chce dostac @ tak bardzo i na czas jakie to smieszne nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, Nie mysl tak nad @ bo przez to myslenie ci sie jeszcze przesunie. A moze nie dostaniesz i zadna laparoskopia nie bedzie juz potrzebna :) U mnie tez juz 2 latka minelo i dalej d.. wiec doskonale wiem co czujesz kobietko. Moja siostra idzie na usuniecie polipa 11 pazdziernika i tez sie boi niesamowicie. Oni sie jeszcze nie staraja, a juzzaczynaja od problemow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj moj lekarz powiedzial, ze to ze dwa lata sie nie zabezpieczamy, to jeszcze nic nie znaczy. To ze od dwoch miesiecy stosuje testy owu, nazwal poczatkiem prawdziwych staran i kazal sie nie przejmowac, bo norma to 12 miesiecy, nawet przy intensywnych, ksiazkowych staraniach. Powiedzial tez ze najlatwiej sie zachodzi w ciaze w wieku 16 lat na jakiejs imprezce z przypadkowym kolesiem, a jak sie juz ma swoje latka i pragnie sie dzidziusia, to wtedy trzeba sie ciezko napracowac, ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos tu się pytał co u mnie słychać? A no nic, po prostu dalej musiałam zażywać clostilbegyt w 3 dniu cyklu. Oczywiście po skontaktowaniu się z lekarzem. Kazał mi brać 5 dni ( jeszcze w opakowaniu mi zostało więc nie musiałam wyjeżdżac do niego) ale nawet nie wiem czy pojawił się pęcherzyk bo nie pojechałam. Zatrzymał mnie ząb, który pomyślałam że go zaleczę ze wzgledu na to że przeczytałam na którymś portalu że trzeba zaleczyć zęby przed ciążą, bo można nawet poronić, przez nie leczone zęby z próchnicą. Więc pomyślałam ze się przejdę, wyleczę-wleczyłam ale w weekend zaczął mnie boleć. Poszłam w poniedziałek znowu żeby powiedzieć mojej dentystce że mnie boli ten ząb ze się z bólu zwijam. Mąż aż sie wystraszył co mi jest. Zapisała mi antybiotyk, przeczytałam ulotkę że nie raz zdarza się ze nawet kobiety w ciąży mogą go brać, jesli coś się dzieje z organizmem w czasie ciąży. To Amotaks. No i dała skierowanie na prześwietlenie zęba. Zrobiłam, póżniej pokazałam zdjęcie rentgenowskie, powiedziała że wypełnienie zęba jest słabe. Ale jeśli nie boli po tym antybiotyku, to narazie nie trzeba nic robić. Ale jeśli za boli to powiedziała że da wtedy mi skierowanie na usunięcie zęba chirurgicznie. Mam mały problem jak mi wyrywają, słabe nerwy( po prostu ich nie trzymam) , a dentystka boi się że cos mi się stanie. Kurczę rozpisałam się , ale mimo to kobietki dbajcie o swoje ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze nie powinna myslec nad tym bo moze mi sie opoznic ale mimo ze sie bardzo staram to nieda sie tak musze znalezsc sobie jakies inne zajecie oprocz pracy wspolczuje Twojej siostrze wiecie co jest najgorsze 3 lata temu bralam tabletki anty bylam pod opieka lekarza bylo wszystko dobrze zawsze sobie myslalam ze odstawie troche poczekam i moment zaskocze a tu takie rozczarowanie zrobilam tak jak myslalam i 2 lata nic jakie to zycie jest niesprawiedliwe...jak slysze jak inne zabijaja albo oddaja dzieci to szlak mnie trafia albo jak widze jak inne naprawde ubogie rodziny nie uwazaja i nie daj boze patologiczne rodza jedno za drugim a potem te biedne dzieciaczki ulica wychowuje to chce mi sie plakac czlowiek chcialby chociaz jedno "male wielkie szczescie"i wie ze moze mu nieba przychylic a niesety Bozia niechce mu dac narazie takiego malego aniolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze nie powinna myslec nad tym bo moze mi sie opoznic ale mimo ze sie bardzo staram to nieda sie tak musze znalezsc sobie jakies inne zajecie oprocz pracy wspolczuje Twojej siostrze wiecie co jest najgorsze 3 lata temu bralam tabletki anty bylam pod opieka lekarza bylo wszystko dobrze zawsze sobie myslalam ze odstawie troche poczekam i moment zaskocze a tu takie rozczarowanie zrobilam tak jak myslalam i 2 lata nic jakie to zycie jest niesprawiedliwe...jak slysze jak inne zabijaja albo oddaja dzieci to szlak mnie trafia albo jak widze jak inne naprawde ubogie rodziny nie uwazaja i nie daj boze patologiczne rodza jedno za drugim a potem te biedne dzieciaczki ulica wychowuje to chce mi sie plakac czlowiek chcialby chociaz jedno "male wielkie szczescie"i wie ze moze mu nieba przychylic a niesety Bozia niechce mu dac narazie takiego malego aniolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo :) Ostatnio nie miałam ani czasu ani weny do pisania,ale wpadam optymistycznie nastawiona...Dziewczyny,trzymajcie za mnie kciuki,bo organizm wysyła mi podejrzane znaki ;) Mam nadzieje,że to nie urojenia i za kilka dni test pokaże pozytywny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopelinko trzymam mocno kciuki:) Informuj nas na bieżąco bo ppzytywne wieści są nam bardzo potrzebne:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za kciuki :) Mam nadzieje,że się przydadzą :) Co do objawów to są podobne do tych w poprzedniej ciąży...Bolą mnie piersi już od połowy cyklu,sutki są bardzo wrażliwe,mam mleczny śluz,a ja zawsze przed @ jestem sucha...co więcej na kilka dni przed @ miewam brązowe plamienia a teraz ich brak . Żyje w wielkim napięciu,bo obawiam się,że to może jednak nie to,ale jednocześnie mam wielką nadzieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie pojawią się znaki na @ to długo nie będe Was trzymać w napięciu...najpóżniej w środe testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopelinka miejmy nadzieje ze to fasolka zakielkowala:)zycze Ci tego z calego serca...tez chcialabym tak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja niestety nie mam juz mozliwosci pisac czesciej , jedynie wieczorami bo pracuje bardzo dlugo :( U mnie nic nowego w sumie nie slychac , czekam na dni plodne ktore zaczynaja mi sie wg kalendarzyka internetowego 6 września :) I do dzieła sasasasa !! :) Martwi mnie jedynie moja prolaktyna, ostatnio zaczelam o niej myslec.. niby nie jest strasznie za wysoka.. ale jednak podwyzszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z męzem jestesmy zdrowi widac to jeszcze nie nas czas!chodz lata leca i moze sie kiedys doczekam upragnionej dzidzi póki co od jakiegos czasu dalismy na luz poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram sie od okolo 15 miesiecy. I jakos do tej pory kazdy miesiac wygladal prawie tak samo , przed @ wielka nadzieja , po @ stres , nerwy a czasem nawet lzy !! Ale stwierdzilam ze jak tak dalej pojdzie to chyba oszaleje , i juz w poprzednim cyklu jak dostalam @ to obiecalam sobie ze nie bede sie zalamywac .. I jakos dalam rade :) a to dlatego ze nowy cykl to nowa nadzieja! I tak trzeba sie pocieszac. I wierze w to ze nadejdzie taki piekny dzien ze kazda z nas ujrzy te upragnione 2 kreseczki na tescie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :( Niestety na darmo narobiłam sobie i Wam nadzieji...właśnie przed chwilą testowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Kopelinko a kiedy masz termin @ ? Moze jeszcze jest za wczesnie ? Dziewczyny gdzie Wy się podziewacie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×