Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Tematu nie wpisujesz, dopiero dostaniesz listę w szkolę. Deklaracje zaznaczasz jako wstępną ( w końcu nawet tematu nie ma:D). Wpisujesz wszystkie przedmioty, które zdajesz, zarówno te obowiązkowe(włącznie z ustnymi!) jak i dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BajBajHawaje
sesiii - ale tam jest napisane ze wstępna do 30 września czyli mam napisać w tym pkt 2. język polski - rozszerzony jeżyk angielski - rozszerzony biologia - rozszerzony chemia - rozszerzony język polski - ustny język angielski ustny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta data nas nie dotyczy, tym się nie martw. Masz to wypełnić tak: przedmiot część ustna część pisemna poziom język polski rozszerzony język polski bez określania poziomu język angielski bez określania poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BajBajHawaje
Dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Mam pytanie, wiecie może skąd wziąć arkusze egzaminacyjne z ostatniej sesji?? Chodzi mi konkretnie o matme, fizykę, chemie i polski. Te przykładowe zadania z fizyki to jakas masakra dla mnie, moze teraz byly łatwiejsze zadania?:) Pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkusze nie są publikowane, a prawdziwe egzaminacyjne są trudniejsze raczej niż przykładowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi870
Hejka, zdaje ktoś w lutym chemię, fizykę i matmę? Zostały mi już tylko te 3 egz- uczę się sama. Możecie polecić jakieś dobre materiały do nauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziris
Cześć Pytanie do ludzi, którzy zdawali swoje egzaminy... Czy egzaminy są pisemne i ustne czy tylko pisemne? I czy jeżeli już zaczął bym się uczyć to da rade nauczyć się wszystkiego na jesienną sesje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziris
Dzięki za odpowiedź Powiedz mi tylko jeszcze jedno. Czy zdający zna materiał z, którego ma się przygotować? Chodzi mi tylko o to czy wiem wcześniej z czego mam się przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz się przygotować z zakresu 3 lat LO to wszystko co wiesz... Na stronie cke są informatory do każdego przedmiotu i są tam wymienione zagadnienia. Ale najlepiej po prostu uczyć się z repetytoriów maturalnych. Np. tanie repetytoria grega starczą do większości przedmiotów. właściwie do wszystkiego poza matmą i fizyką bo więcej zadań przydałoby się przerobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziris
Kurczę szukam cały czas tego materiału na stronie CKU i nie mogę znaleźć. Możesz podesłać link? Byłbym dozgonnie wdzięczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziris
Dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziris
AHH Jeszcze jedno. Uczyłaś się z podręczników czy korzystałaś z korepetycji? Mam spore zaległości z matmy, fizyki i chemii i nie wiem jak się przygotować do tych egzaminów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziris
Seiii wysłałem ci na maila mój nr gg odezwij się jak możesz bo mam parę ważnych pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuzku
kur‏wa ale jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie dotarła do mnie wiadomość, ale trudno podam gg tu ;p. 6936663. Zwykle siedzę na niewidocznym...;). Co do podręczników... Ja nie miałam raczej żadnych zaległości, gdy zrezygnowałam z LO od razu zaczęłam przygotowania do egzaminów, przedtem uczyłam się w dobrym gimnazjum i materiał z chemii, biologii, fizyki w 50%, matematyki w 60%( miałam w gim funkcje, funkcje trygonometryczne, część wielomianów...) miałam przerobiony już wtedy. Wszystkiego uczyłam się sama, z fizyki jest ciężko z materiałami ponieważ zadania nie są typowe... Ale udało mi się znaleźć parę wartościowych rzeczy. Jak napiszesz na gg to Ci podam. Ale jeśli nie czujesz się pewnie to zachęcam do korków, ja akurat jestem samoukiem;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natchnienie1111
Mam do was pytanko, bo jesteście lepiej zorientowani. Kiedy jest ogłaszany termin egzaminów w sesji zimowej ? Do kiedy można się zapisać? Czy, jeśli zdam egzaminy w sesji zimowej to mogę podejść do matury w 2012 roku ? Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszać się chyba już nie można na zimową. Chyba do końca listopada był termin. Daty podadzą pewnie w styczniu. I tak, można podejść do matury, ale do końca grudnia trzeba wysłać deklarację do oke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deimos
Witam, można się zgłaszać jeszcze do sesji zimowej, do 31 grudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@deimos Nie. :) Zgłaszać się, było można do 30/XI, teraz do 31/XII możemy składać deklarację wyboru przedmiotów jakie chcemy zdawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I także o ile się nie mylę do 31 grudnia można płacić za egzaminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do osób które zdały egzamin. Tylko proszę bez przesadnego entuzjazmu. Mam 24 lata. Nie pamiętam prawie nic z gimnazjum. Można zdać ten egzamin ze ścisłych mając tylko 9 miesięcy na naukę od gimnazjum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blblblaa
sessi czemu nie można zgłaszać się na zimową ? jakim cudem do końca listopada jak ja dostałem wyniki 6 grudnia teraz wyslalem papiery w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego, że ty już pisałeś raz egzaminy, to jest inna procedura dla kontynuujących zdawanie/poprawiających. Nowi mają do końca listopada czas. Askara- To zależy... Od tego czy twoje "nie pamiętam" w trakcie nauki będzie całkowite czy np. coś sobie w trakcie będziesz przypominać. Od tego ile czasu dziennie masz zamiar się uczyć, czy masz jakąś pomoc, jak idzie ci nauka? Osoba, która w gimnazjum miała problem z zaliczaniem roku, będzie miała problem, żeby to zrobić, nauka będzie wymagała od takiej osoby więcej niż od osoby, która uczy się szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak. Jakieś podstawowe działania na pewno bym sobie przypomniał ale większość musiałbym uczyć się od początku. Jednak na czas nauki nie będę pracował więc będę miał bardzo dużo czasu a i motywacje mam sporą. Jedynie mnie martwi że ciężko się będzie wyrobić ze wszystkim na październik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chcesz zdać wszystkie 11 egzaminów w październiku? Cóż, ja twierdzę, że dla chcącego nic trudnego. Ale oczywiście duużo pracy przed tobą, na pewno dobre materiały są potrzebne. Z matematyki możliwe, że też jakaś dodatkowa książka z przypomnianym materiałem gimnazjum bo matematyka to jednak taki przedmiot, gdzie wszystko się ze sobą łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nawet nie myślałem żeby odrazy studiować książkę z LO. Jeszcze nie wiem ile będę przedmiotów zdawał ale na pewno przynajmniej 3. Tylko właśnie dlatego tu napisałem bo szukam ludzi którzy może byli w mojej sytuacji czyli zaczynali od podstaw i ile im zajęło nauczenie się wszystkiego na to wymarzone 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×