Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klepsydra90

czy długo czekałyście na kolejną ciążę po poronieniu

Polecane posty

Witam,niby to dobrze,ale ja na dodatek jestem bardzo niska i wyglądam jak dziecko,przez co wszyscy mnie tak też traktują:(Mnie już to wkórza! Załamana mój mąż ma 32lata:)W styczniu 33!Współczuję Ci Aniołków:Ale masz córcię i ciesz się nią,bo niektórzy nie mają nawet jednego dziecka i nie mogą mieć.Jakbym miała jedno dziecko,to bym za nioe bogu dziękowała.Nie piszę nic złośliwie,żeby było jasne tylko próbuję powiedzieć,że są ludzie,którzy mają jeszcze gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wiesz co nadziejko? tak sobie ciebie wyobrażałam i iż jesteś drobnej postury :) ja niedługo 3 zobaczę w latkach i czuję że czas zapierdziela coraz szybciej w każdym miesiącu myślę że to kolejny stracony a chce mu dać 2 dzieciaczków idą święta i jakoś nie chce mi się nimi cieszyć bo powinnam za jakieś 2 miechy rodzić i nadal wcinać śledzie i być gruuuba i mówiąc nas mieć w na myśli nas troje ... jakoś teraz często przez to płaczę i choć jestem z tych matematyczno logicznych myślących to czasem dopuszczam serce do głosu i... no właśnie... a jak nie możecie iść do kogoś t kto ma maleństwo to po prostu powiedzcie że nie bardzo czujecie się na siłach po stracie swojego każda normalna matka to zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak też sobie mnie wyobrażałaś?:)Hmmm... mnie też Święta nie cieszą,a te zbliżające się to już w ogóle,bo też mogliśmy być we 3kę!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiem czemu tak mam często moje wyobrażenia się prawdzają szukam teraz w necie ciekawych pomysłow na ozdoby świąteczne może coś z dziewczynkami koleżanki zrobię w ramach zabawy pies za to mi truje tyłek żebym się z nim pobawiła.. on może 24 h na dobę się bawić z małą przerwą na drapanie dzięki niemu nie ma już takiej nudy w domu a ty już jesteś na monitoringu ? bo ja byłam kilka lat temu wydałam kupe kasy do tego brałam jeszcze clo i pregnyl i nic z tego nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam ozdoby z masy solnej:) Co do monitoringu,to jeszcze nie byłam,czekam na @powinna na dniach nadejść,potem clo i dopiero minitoring:)Ja kiedyś brałam clo,ale beż monitoringu,potem na jakieś 2-3cykle go odstawiłam i zaszłam w ciążę,tylko,że się nie udało jej utrzymać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka89
Ojej...kiedy ja ostatnio robiłam jakieś ozdoby choinkowe...zastanówmy się...chyba jeszcze w podstawówce;) Teraz to się wszystko kupuje i ta choinka już nie wygląda tak jak kiedyś:( Ale w tym roku może i ja zmacham jakiś łańcuch z kolorowego papieru:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Klepsydra ja też słyszałam,o kilku osobach,którym się udało po clo! Co do ozdób,to może jeszcze stroik jakiś zrobię jeśli zdążę!Bo jeszcze będziemy wędzić polędwiczki itp.Ja lubię coś sama zrobić,a nie tylko kupować.:)Ale to też trzeba mieć czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć może inaczej ja może mam za duże problemy albo moja druga połowa była nie w formie lub po prostu tak miało być i mi się nie udało ale znam dziewczynę która cieszy się bliźniakami DZIŚ ŚLICZNIE U MNIE PADA szkoda tylko że to zaraz stopnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja marzę o bliżniakach choć zawsze powtarzam sobie że mi wystarczy do szczęścia jedno byle dobrze zrobione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj klepsydra dobrze robione jest zawsze:-) hej dziewczyny no i nie napiszę bo muszę lecieć. Cholera, myślałam żezdążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka89
A co tu taka pustka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja np.robię sobie szalik na drutach,dziś zaczęłam:)Potem na kurs,ale mi się dziś nie chce.Nie mam humoru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka89
Na taką pogodę szalik jak najbardziej się przyda:) Mnie kiedyś babcia uczyła na drutach robić, ale to już wieki temu było i nic z tego nie pamiętam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze pamiętam jak się okazało:)A robię z takiej grubej wełny:)Coś trzeba robić:)na nic innego nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie w pracy masakra ludzi kupa:) po to nawet kolacji mi się nie chce robić a tyłek rośnie:)chyba dopada mnie świąteczna depresja...czyli jak co roku a jak u was nastroje przedświąteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w te święta to chyba większość nas liczyła na lepszy ale jakoś dało się przeżyć chyba dobrze żę u mnie nie wszyscy wiedzieli bo pewnie były by i pytania a to czasem trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczęta Ja to miałam świeta jak zadnego roku.....zrąbane!! Tzn moje samopoczucie było zrabane, bo świeta same w sobie sa cudowne. Dostałam @ w pierwszy dzień swiąt. 6 c starań i nic!! Zwariuję. Pędzę po Nowym Roku do gina niech cos zaradzi. Smutne.:-( Pozdrawiam Was wszystkie i Szczęśliwego ale tak naprawde Szczęsliwego Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,u mnie Święta też nie najlepsze,mąż był chory i tylko raz na spacer krótki nam się udało pójść,a mieliśmy inne plany:)Ale nigdzie nie jechaliśmy,bo chcieliśmy Święta w końcu spędzić w domu,a nie w rozjazdach:)U mnie 52dc i nic!Ale uprzedzam,ciąży nie ma,bo nie było owulacji-to potwierdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza 1986
hejka dziewczyny ja poroniłam w październiku teraz dostałam zielone swiatło - 14 grudnia sie kochalismy ( oczywiscie mówię o pełnym wytrysku we mnie ) - 17 grudnia wg kalendarzyka powinnam miec owulacje nastepnie kochalimsy sie w nocy z 18 na 19 grudnia - 31 grudnia powienien byc okres wczoraj robiłam test wyszedł negatywny ale zastanawim sie czy w ogóle ja miałam jakieś szanse na zajście kurcze ten pierwszy seks był az 4 dni przed owulacją a drugi po owulacji jestem zła , że tak wyszło bo możliwe że straciłam okazję na poczecie dzidziusia. ;-( czy zdarzyło się któreś z Was kochać kilka dni przed owulacja i zajść????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza 1986
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza 1986
hallo dziewczyny czy wy tu jesczez zaglądacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ?? Już dawno tu nie pisałam bo zapomniałam o tym topiku :( I muszę wam powiedzieć że jestem bardzo szczęśliwa ponieważ jestem w ciąży w 9 tygodniu udało się .... :) i na szczęście wszystko przebiega prawidłowo byłam tydzień temu na usg i było wszystko dobrze mama nadzieję że będzie tak nadal. I bardzo mocno wieżę w to że i wam się uda i będzie wszystko dobrze I tego wam z całego serca życzę. Pozdrawiam was kochane :* Nie załamujcie się i wy zostaniecie ma mamusiami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza 1986
pyt do melly?????????? nie znam twojej historii a powiedz ile czasu po poronieniu znów zaszłaś w ciąże?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza witam,ja poroniłam w marcu,a teraz mam całkiem pochrzanione cykle!:(Bez owulacji i baardzo długie.Ostatni 47dc,a teraz leci 53dc!!!!Koszmar!Co do Twojego pytanie to wydaje mi się,że masz szansę na ciążę!Przykro mi,że poroniłaś!:( Melly gratulacje i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×