Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Tigero-cieszę się, że nie jestem sama z tym dużym brzuszkiem :) Wiesz u mnie to już 18 tydzień, więc chyba zobowiązuje to do czegoś :) Dziewczyny co jest z Wami?Kiedy pooglądam Wasze brzucholki? Do dzieła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni 35 ale looooooooooooze!No to teraz zacznie sie zabawa!Oj zazdroszce! Jatuska mnie tez chorobsko bralo i dostalam od pani gin. lekarstwo, choc mysle, ze to bez recepty.Chlorchinaldin.Niewiem gdzie jestes za granica, ale to moze sie tam nazywac chlorquinaldolum.Mi pomoglo.To jest do ssania.Procz tego pilam jeszcze mleko gorace z maslem,zoltkiem i miodem.Moze nie jest to kwintesencja smaku, ale pomaga.A wiadomo wszystkim nam zalezy na tym, zeby jak najmniej lykac pigul. Ja tez bym wyslala swoje brzusisko, ale ze mnie ciemna masa i pewnie zeszlo by mi na tym z pol dnia.Ale tak od poczatku ciazy przytylam gdzies z 1,5 kg.Dzis chcialam ubrac bojowki a tu niespodzianka - nie dopne sie kurde.Teraz to wogole taki glupi okres - na ciazowe jeszcze za wczesnie a normalne zaczynaja mnie troche cisnac jak siedze.Ciazowych mam chyba z 10 par, bo dostalam od kolezanek takze tylko tyc. Dziewczyny niewiem czy to przez ciaze czy co, ale mowie Wam tak mnie ostatnio moj luby potrafi wkurzyc ze.... Co do jedzenia to powiem Wam, ze wciagam namietnie kremowki, duuuuzo kremowek.A z listy zakazanych to nawet nic chyba.Jestem grzeczna.Kawke z dwa razy w tygodniu i to wszystko. Buziaczki i slodkich snow dla wszystkich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie moje przesłane na maila i powiem Wam ,że cały czas myslałam ,że już brzusio mój większy,w lustrze to inaczej wygląda:) JaTuska biedulko kuruj się nam i wracaj szybciutko do zdrówka. Na gorączkę to już chyba lepiej jednak też paracetamol zażyć na noc,a w dzień to może już tylko domowe sposoby. Pewnie się coraz gorzej czujesz bo noc idzie,oby jutro od rana już lepiej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek myslałam że jest wiekszy,a teraz widzę że np w porównaniu do Twojego to taki jakby nie ciążowy jeszcze,tylko jakbym się może bardziej objadła :D Twoj za to już niezaprzeczalnie ciążowy,podziwialiśmy go razem z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowa-dzięki za miłe słowa :) Twój brzusio także uroczy, ale na razie jeszcze mały taki zgrabny:) A Dzidzia na drugiej fotce przesłodka :) Który to dokładnie tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigula1111
czesc kurcze nie posiedze na kafe bo sie maly obudzil! za wczesnie jeszcze tyle chcialam zrobic. co to ja tam mialam odpisac? Kankun tak mieszkam USA i wcale go nie lubie. Tesknie do Polski, jestem z tych co twierdza, ze w szytsko w Polsce lepsze;( Boze jak ja chcialabym, zeby mama i tata byli gdzies blisko;( z drugim bobasem nie wiem jak ja wytrzymam. Musze zdjecie brzucha wyslac i zakolorowac swoj nick, nigdy ie kolorowalam go bo wolalabym jakis inny nick... zaraz pomysle, a jak nie to zakoloruje Co do jedzenia, niestety w pierwszej ciazy i w tej okropnie chcialo mi sie surowego miesa i jadlam tatara i wedzonego surowego lososia, watrobke tez. Sery tez ale wszytskie sa pasteryzowane. Poza tym pije surowe mleko, sadze, ze jest lepsze niz to tutaj procesowane i od krow ktorym sie podaje hormony. Czytalam kilka artykulow gdzie sugoerowano pic mleko nie ultrapasteryzowane, wiec takie pije, chociaz to w USA zakazane;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigula1111
boze jak mi sie chce slodkiego! lody czekolada karmelki MLEKO eee moze lepiej smietana !!!!!!! Tigero ja nadal cwicze, zobaczymy do kiedy bede mogla, do kiedy bede sie czula z tym komfortowo, a po ciazy to sie zobaczy kiedy bede mogla. Po porzedniej pisalam, nie poszlo mi gladko. I nadal sie pytam laski podoba Wam sie taka laska? ta co wyslalam. Mi nie troche za chuda i nie lubie takich miesni. Tak troszke milusiego tluszczyku:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze troche musze poczekac;p moze mi tez brzuch niedlugo urosnie;p spokojnie wchodze we wszystkie spodnie ... teraz tylko czasami widac a nie wiem od czego zalezneto jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wiem, że pora nieludzka, ale spać nie mogę:P za to przesłałam zdjęcie na maila (tylko wieczorne, o porannym zapomniałam, ale cóż... nevermind). Rano wybiram się badania porobić, krew, mocz, mam nadzieję że dobrze wszystko wyjdzie. A teraz spróbuję jednak zasnąć, bo rano nie będę wiedzieć jak się nazywam:P Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!! POstanowilam z rana wpasc, bo potem mnie nie bedzie, a teraz jakos spanie mi nie idzie.Mi, ktora jeszcze nie dawno mogli wyniesc z lozkiem i dalej bym spala.Pewnie to przygotowowka do bezsennych noc jak juz dzidzius bedzie. Te brzuszki, ktore sa na forum ogladnelam i wszystkie takie slodkie, ze..Znow mama to wogole jakis fenomen czy wybryk natury .Zeby tak wygladac po trojce dzieci , jeszcze w ciazy.Gratuluje. Jak juz pisalam tez bym wyslala swoje fotki, ale coz troche techniki....Tak wiec dziewczyny nie olewam czy cos tylko po prostu brak umiejetnosci. 1 grudnia mam wizyte u mojej pani gin. i juz sie ciesze.Moze uda sie podpatrzyc czy to dziewczynka czy chlopczyk? No 16 tydzien...Zobaczymy. Wczoraj dzwonila do mnie kolezanka i ofiarowala sie z wanienka do kapieli.Super bo wanienka fajna na stojaczku z roznymi bajerami , wiec plecy nie beda bolec.A jej Majuchna juz nie bedzie potrzebowac.Nie ma to jak zgranie w czasie. Co do lozeczka, to wypatrzylam takie dreniane, z funkcja na biegunach, ale mozna ja zablokowac i wtedy lozeczko stoi stabilnie.Pod spodem szuflada na....cosik.Myslicie, ze te bieguny maja sens czy lepiej sobie darowac? Na razie sie zegnam, bo wezme sie chyba za przygotowanie sniadanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dajecie czadu z tym pisaniem :P ledwo nadążam, dobra wysłałam na @ skan z 12t4d z prenatalnego:) Moja kumpela twierdzi, że na ost. zdjęciu ma grzywkę :)hehe jak tylko zrobię fotkę brzucha od razu prześlę;P ale ja mam kilka kg za dużo także u mnie będzie to zachwiane:D Ogólnie dziś po raz pierwszy obawiałam się jechać autem, jakoś tak bałam się, że ktoś we mnie w taką pogodę wjedzie, albo coś się stanie, coraz częściej mam obawy.ehh. dojeżdżam też kawałek ok 20km, 30 min. na razie czuję się na siłach, ale zobaczymy ile to potrwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo wammmmmmmmmmm dziękuje za pozytywne oceny co do mojego sypialnianego łóżka. Takie sobie wybrałam, mam nadzieje ze bedzie nam sużyc długo. wiem że ulalallalala nie bede się w nim oszczedzac. mniam mniam.....hihihihiihih Ale lecicie z tym pisaniem. Nie nadazam. Fotkę brzusia juz mam ale co mam umieścic je w swoim folderze? czy na ogolnej poczcie odbiorczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłasz ze swojej prywatnej poczty zdjęcie na majówki i potem tak jak pisała kankun,->wchodzisz w odbiorczą u góry masz->więcej poleceń, przenieś do-> eni_35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wam wszystkim za dobre słowa o mojej figurze. Ja już przytyłam ponad 4 kilo i czuje się jakoś tak... słoniowato. I pisze to bez kokieterii. Po prostu zawsze byłam szczupła, w każdej ciąży tyłam nie więcej niż 10 kilo, a teraz...? Co to będzie? Przed ciążą paliłam i w każdym miesiącu od owulacji jeszcze popalałam, do okresu. Rzuciłam definitywnie, jak potwierdziłam ciążę, więc te dodatkowe kilogramy może też stad się wzięły. Tak się pocieszam. Na szczęście nie miewam już ataków obżarstwa, jak jeszcze niedawno;-) A wieczorami to już wcale nie mogę jeść, bo dopada mnie zgaga. moja klasyczna ciążowa dolegliwość. W każdej ciąży cierpiałam przez to katusze. Może też dlatego tak mało przybierałam na wadze, bo musiałam bardzo ograniczać porcje jedzenia. A poza tym - ciemno, zimno i ponuro. Jak co dzień. Pozdrawiam was ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamy:) Wrzuciłam na pocztę drugie zdjęcie, dzisiejsze, poranne, jak jeszcze nie jestem obżarta :P W sumie nie wiem czy jest taka wielka różnica w tych moich brzuchach, oceńcie proszę:) Generalnie... żenada... na tym dzisiejszym zdj. wygląda, jakbym miała strasznie owłosiony brzuch :O tak "na żywo" nie wyglądam tak tragicznie jakby co, pod światło tak wyszło, normalnie tak tego nie widać, włoski są jasne i niewidoczne ;) Poza tym dołączam się do zachwytów nad brzuchem Znów_mamy, po 3 ciążach i w trakcie 4... rewelacja... Niestety nie ładuje mi się zdj. stylowej, nawet podgląd :( Aniołek, fajny brzuszek, taki okrąglutki :D U mnie dziś 17tc + 5d, ale leci... jeszcze chwila i już będzie połowa! A co dopiero trzęsły mi się ręce (i w ogóle ja cała:P) nad dwoma kreskami na teście... Miłego dzionka kochane, u mnie biało za oknem, zimno, ale słonko ślicznie świeci, od razu humor ma się lepszy, choć tak ogólnie to chciałabym już lato :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie tu u mnie od rana zimno brzydko i szarooo. a ja od rana mam ochote na zapiekanke ...kaloryczne sniadanko ale mozna sobie pozwolic hehe;d i widze ze co raz wiecej brzuszkow u nas na poczcie sie pojawia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witusia mamusie:) u nas śliczne słoneczko, jest zimno ale przyjemnie. właśnie zawiozłam mocz do badania bo cos tak jakoś dziwnie jakby jakies zapalenie czy cos:( kurcze dziewczyny ale wy macie słodkie te brzucholki. mój to taki jakis niefotogeniczny:) ciesze sie, ze wizyty u lekarzy przynoszą same dobre wieści:)!!! co do zapiekanki na śniadanie to ja też od rana mam jakieś dziwne smaki- takie nie śniadaniowe:) buziaki na resztę dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZYWIŚCIE z wami będe do 16,00 tak jak pracuję. jestem juz po sniadanku delikatnie serek wiejski z pomidorkiem - bo przeciez waga mi wzrośnie i koniec świata - od dzis zaczynam 5 m-c (18 tydz) kobietki ale ten czas zapiernicza!!! Samopoczucie dzis takie sobie. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni - w takim razie ja jutro przeskakuję na 18 tydzień. Tylko ja nigdy nie wiem, jak to przeliczać na miesiące:-) Jeszce z księżycowymi to mi jakoś idzie. Bo zakładając, że ciąża trwa 280 dni od OM, to jest 10 miesięcy księżycowych to piąty miesiąc zaczyna się w 17 tygodniu, po ukończeniu 16. A jak to przeliczać na miesiące kalendarzowe to nie wiem:-) Czasem ktoś pyta, który to miesiąc, a ja zawsze mówię, który tydzień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja mam dzisiaj wizytę u ginekologa, a tak mi się nie chce nic robić, strasznie leniwy ten dzień. Na śniadanko bułka z tunczykiem i wiejskim serkiem pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-4 tydz.-I miesiąc 5-8 tydz.-II 9-13 tydz.-III 14-17 tydz.-IV 18-22 tydz.-V 23-27 tydz.-VI 28-31 tydz.-VII 32-35 tydz.-VIII 36-40 tydz.-IX tak to sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
eni ale to liczyc tygodnie od OM czy tak jak pisze na usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×