Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

doberek :D sobota dzis - pewnie pusto bedzie na Kafe :/ ja juz po sniadaniu chlop na uczelni.. wkuuuuuuuurza juz mnie heh jak kazdy facet (zapewne) milego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie:) Dziewczyny spalam normalnie 4h w nocy:P padlam razem z kotkiem. Ciagle bylam przy niej, pilnowalam od srody non stop i zmeczylo mnie to. Robie postepy:P Wczoraj zauwazylam na piersiach ze przybylo mi rozstepow:/ masakra, wygladaja okropnie:/ Odpoczywajcie i zycze Wam milego dzionka, a mi standardowo swieci slonce po oczach hi hi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wpadłam żeby się z Wami przywitać i życzyć miłej soboty ;-) Pogoda w weekend ma być śliczna więc korzystajmy z tego ;-) Ja jadę zaraz po wózek trzymajcie kciuki żebym się zdecydowała ;-) Póki co jest wciąż Tako ;-) Buziaki do Później. X.. mi też sieci słońce po oczach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki w ten słoneczny sobotni poranek:) :) :) jejku ale jest super pogoda aż się chce żyć:) Dobrze że jest tak ślicznie przynajmniej będę mogła powiesić pranie na balkonie:) Dziś poleciał mi taki przeźroczysty płyn z cycuszka, ale tylko jednego i tylko kropeczka, pewnie się jeszcze rozkręci:) Już wyprałam sobie torby do szpitala zamierzam sobie powoli pakować żeby potem nie obudzić się jak to się mówi z ręką w nocniku że czegos nie mam spakowanego. Miłej soboty kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Faktycznie pogoda piękna, słoneczko świecie, ptaszki śpiewają. Ja może też dzisiaj popiorę swoje rzeczy do szpitala i powieszę na świeżym powietrzu :) Torbę wyprałam wczoraj :) Emilia to trzymam kciuki za ten wózeczek. Wybierz dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma ladna pogode i sloneczko to ma ;( ale Wam dobrze chyba niedlugo zapomne jak slonce wyglada w tym kraju ;/ chcialam Wam zyczyc milego dzionka tylko, bo u mnie pakowanie ciag dalszy ;( nienawidze pakowania, przeprowadzek - mam nadzieje, ze to ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-)Już jestem ;-) Zamówiliśmy wózek tako wersja warrior. Kolor minerals 10. Niestety nie prześlę Wam teraz żadnych zdjęć, wózek do odbioru będzie po świętach ;-) Niby jestem zadowolona, ale i tak jeszcze mam trochę mętlik w głowie. W razie co Pani w sklepie powiedziała, że możemy sobie wymienić na inny kolor jak już przyjdzie i na żywo nam się nie spodoba. W każdym razie po świętach będzie jeszcze trochę czasu, to jakieś wyjście awaryjne jest. Wzięliśmy tą wersję warrior, bo spacerówka jest lepsza niż w jumper x. Jest ciutkę droższy, ale wygląda solidniej. To jest nowsza wersja niż właśnie te jumper x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia- no nareszcie wybor dokonany:) jednak zwyciezyl tako? a co przewazylo o tej decyzji?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X.. tak Tako zwyciężył :-) A co przeważyło za? Na pewno cena. Braliśmy też pod uwagę espiro, ale tak jak już wcześniej pisałam mężowi się za bardzo nie podobał. No i od początku jakoś się zapatrywaliśmy na tako. Trochę mnie Atena zmartwiła jak opowiedziała historię znajomej. No ale z drugiej strony moja koleżanka ma ten wózek i jest zadowolona. Poza tym wybraliśmy ten model stelaża warrior i on wydaje się być stabilniejszy niż te jumper x. No to tyle w skrócie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia to zakup wózka macie już z głowy :) A ja dzisiaj poprałam już swoje i małej rzeczy, które będę zabierała do szpitala. Jeszcze tylko czeka mnie prasowanie i wyprawka gotowa :) reszta rzeczy to już chyba w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Witam nowa majoweczke 🌼 masterek28 - spoznione ale szczere ! Sto lat kochana ! PrzyszłaMAMI - ja tam makrele wsuwalam i wsuwam nadal :P tez czytalam ze przeciwskazan nie ma. Uciakm teraz do rozpoczetej lekturki :P kolejny kryminal hihi na maila wyslalam Wam mo brzucholek :P i dopisuje sie tez do tabelki: Tigero...............31+6....................+12kg..........................106cm Masterek28.........31+6....................+15kg.........................110cm Mamuskamaj.........31.....................+16kg........................101cm Trelevinaaaa.......30+1.....................+8kg........ ................115cm Stylowaa.............29+6....................+9kg... ....................104cm Emilia_83 ............29+5.....................+9kg ......................104cm Lorien ...............29+2....................+12kg................ ......106cm Pristina86...........29+2.....................+9kg...... .................94cm ...X...................29+1....................+12kg..... ..................97cm majowe_szczescie....29....................+6 kg........................93 cm milego wieczorku babolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ostatnio rzadko zaglądam bo mam jakieś problemy z internetem i nie mam cierpliwości żeby czekać 5 minut aż się strona naładuje :-o Dzisiaj w Rewalu była piękna pogoda, więc byłam z moim M. prawie 2 godziny na spacerku. Ale potem tak mnie plecy bolały że szok :-o No i teraz siedzę w domu i zamulam, bo jakieś te moje samopoczucie nie takie... W czwartek mam wizytę u lekarza i cieszę się niezmiernie że po caałym miesiącu w końcu zobaczę mojego malucha kochanego :) No nic, miłego wieczorku majówki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tylko dopisuję do tabelki:) zaraz idę robić babkę:D Tigero...............31+6....................+12kg.......... ................106cm Masterek28.........31+6....................+15kg......... ................110cm Mamuskamaj.........31.....................+16kg.......... ..............101cm Trelevinaaaa.......30+1.....................+8kg........ ................115cm Stylowaa.............29+6....................+9kg... ....................104cm Emilia_83 ............29+5.....................+9kg ......................104cm Lorien ...............29+2....................+12kg................ ......106cm Pristina86...........29+2.....................+9kg...... .................94cm ...X...................29+1....................+12kg..... ..................97cm majowe_szczescie....29....................+6 kg........................93 cm penelopa kruz........30......................+7...........................105cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowe-szczescie- Chudzinka piekna:) brzucholek sliczny:) Emilia- No i git wybor:)Patrzylam na ta kolekcje na allegro faktycznie inny stelaz troszke i kolorki inne:) Dobrej nocy Wam zycze, ja mam seans filmowy przed soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej majówki :-) pogoda boska - bynajmniej u mnie - licze ze juz tak bedzie :D majowe_szczescie - Ty chuda szprotko :* super ten link penelopka :) ten bąbel w brzuchu to juz taki duzy :] emilka no i gratuluje wyboru :D decyzje wspolne są najlepsze, oby bryka sluzyla maluchowi :D nooo milej niedzieli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) U mnie tez piekny dzien, moj siostrzeniec ma dzis bierzmowanie wiec na piekna pogode trafil. Milej niedzieli Majoweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie kochane majóweczki:) Ja dziś wstałam nie wiem po jaka cholere o 7.00 razem z mężem ,który do pracy pojechał. Zachciało mi się mu potowarzyszyć z rana mysląc ,że kiedy wyjdzie to dalej spać pójdę,ale gdzie tam,teraz łażę niewyspana jak jasny gwint,ale przynajmniej mam czas na nadrobienie piatku,bo mnie z Wami od południa nie było i 5 stron mam do nadrobienia,więc zaraz zabieram się za czytanie:) Piszecie o ładnej pogodzie,a u mnie śnieg leży i sypie,porażka:( Jest ładnie ,nie powiem,ale tu się człowiekowi już wiosny chce ,a tu taki cyrk:( jaTuśka my se z ta pogodą możemy ręce podać:p ...x... tak teraz myślę o Tobie,jak Ty możesz sypiać po 4 godziny twierdząc ,że to dużo i być potem normalna,wiesz co tak troszkę to Ci zazdroszczę,bo ja to się boję jak bardzo da mi w kość niewyspanie jak mały przyjdzie na świat,a dla Ciebie to chyba żaden problem nie bedzie nie spać wiele. W sumie to nawet dobrze posiadać takie zdolności przy bliźniakach;) :) Emilka gratuluję zakupu i nie martw się już,to była strasznie przemyslana decyzja z Twojej strony,na pewno bedziesz zadowolona;) Penelopa ten filmik bomba normalnie,takie 4d bym sobie życzyła:) no dobra ide nadrabiać i odpisywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ,było tego do czytania.To co wyłapałam: Trelevinaa ja juz kupiłam dwa pokrowce na przewijak,bo choć przy pierwszym dziecku nie miałam,to teraz mi się zachciało,bo takie słodkie mi w oko wpadło,ale równie dobrze na przewijak można pieluszke czy recznik podkładać,chodzi o to żeby dziecko na zimne nie kłaść. Wróce jeszcze bo pisałaś o cenach w biedronce,a właśnie wczoraj mój mąż zaraz po tym jak się śmiał na reklamie z biedrony z tych słoików spiewajacych strasznie się przeraził i mówi do mnie: Ania widziałaś to,bo nie wiem czy mi się pomyliło-papier kuchenny 6 zł,a ja pytam: ale jedna rolka? ,a on: no właśnie chyba tak! :o Emilia ja z tym mierzeniem brzucha mam dokładnie to samo co Ty,już zgłupiałam i naprawde nie wiem jaka miarę mam,bo tak bardzo się zmienia. Wpisałąm 104 do tabelki,bo jedno z mierzeń tak mi wyszło,ale inne wyszło np 101 tylko że głupio by było to wpisać skoro miesiąc wcześniej wpisywałam 103:D Ale z wagą też mam podobnie-wczoraj rano 60,6 kg a dzis rano 61,2 kilo i badź tu człowieku mądry:P szczęściara 2020 witaj na forum i odzywaj do nas jak najwiecej Kropeczka majty z siaty też weź ze sobą. Ja byłam po cesarce i tych majtek nie miałam tylko ubrałam zwykłe i pamiętam raz na obchodzie jak lekarz zobaczył te majty zwykłe to dostałam taki ochrzan ,że w parę sekund ich nie miałam na sobie no i potem się męczyłam do wizyty męża,bo nie miałam czym podtrzymywać tej wielej podpachy,miałam problem nawet do kibelka iść,no bo jak skoro podpacha luźna:( A z tym progiem bólowym masz całkowitą rację,ja nigdy nie wiem jaki to jest niski czy wysoki jeśli kobieta odczuwa ból dużo mocniej od innej. W każdym razie ja dochodziłam po cesarce do siebie bardzo długo,pamietam,że po 5 dniach chodziłam dalej zgieta w pół zła na siebie strasznie,bo inne od dawna opiekowały się swoimi maleństwami,a ja miałam problem dojść na oddział wcześniaków zobaczyć moją córeńkę,oj wiele wtedy czasu z tej bezradności przepłakałam:( Ale mam nadzieję,że teraz jednak bedzie inaczej;) Masterek spóźnione ale szczere wszystkiego najlepszego! A z tym dziedziczeniem wagi porodowej to mnie nie strasz,bo teściu i jego brat się urodzili ponad 6 kg,teść był trochę lżejszy,bo jego brat to blisko 7 miał :(:( A ja wiem ,że moja córkę gdybym donosiła to by duża była, a o synu to na dwóch USG na których byłam zachwycali się dużą wagą,no nic za tydzień na USG się okaże co i jak:) Przyszła mama ja tez wiele czytałam na temat makreli wędzonej i w końcu doszłam do artykułu pisanego przez jakąś położną,która temat makreli rozwinęła dość bardzo i według niej z tą wędzona owszem trzeba uważać,najlepiej byłoby się dowiedzieć z jakiego źródła pochodzi i bardzo ważne być pewnym ,że jest świeża i nie przesadzać z ilością jej spożywania jednak też nie popadać w paranoję i unikać jej całkiem. Ja dzis zjadłam makrelę w puszce z pomidorami,a makrela wędzona czeka w lodówce i bedę robic sałatkę z niej:) Kasiulaa niezły z Ciebie rajdowiec,tyle samochodów przetestować w tak krótkim czasie,szaleństwo:) Fajnie ,że miałaś taka możliwość i teraz wiesz na pewno co konkretnie oczekujesz od autka.No więc życzę udanego zakupku ,niech Ci Twój mercol służy dobrze i tym razem długo:) A mi się dziś nic nie chce normalnie,nawet obiad bym zrobiła najlepiej to taki szybciutki,więc może gyros? Jakoś dziwnie odeszłam w ostatnim czasie od robienia niedzielnych obiadków typu rosołek,pieczeń,kluski,kapucha,całe życie co niedzielę tak gotowałam,pół niedzieli w garach stałam i nie wyobrażałam sobie inaczej,a ostatnio jakiś bunt chyba przechodzę,jakby moi rodzice słyszeli co ja w niedzielę na obiad robię to by w szoku byli,a ja myslę,że to głupie pół niedzieli siedzieć w kuchni zamiast cieszyć się towarzystwem rodziny i nie mogę pojąć dlaczego wcześniej na to nie wpadłam. Chyba trzeba było zajść mi w ciążę żeby dojść do tak fajnych wniosków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- w sumie to ja zawsze bylam nocnym markiem. Jednak po poludniu odsypialam troche i jakos szlo. Teraz jest tak ze nie spie w nocy i w dzien tez nie moge. Nie spac potrafie wiec do wstawania nocnego jestem dobrze przygotwana ale gorzej jak organizm wysiadzie z przemeczenia wtedy to klops bedzie:Pnie dziwie Ci sie ze jestes niewyspana bo jak ja w ogole nie spie to czuje sie lepiej niz jakby spala 3,4h.Jutro sobie odespisz:) Pokrowiec na przewijak tez mam zeby cieplo im w dupke bylo hihi:P A co do tych majtek jednorazowych to ja sobie nie wyobrazam chodzic w szpitalu w takich, jakos jestem bardzo uczulona na punkcie zakrywania swojego ciala i moga sie na mnie drzec ile beda chcieli ale zmusic mnie do niczego nie zmusza:P Ciagle kombinujemy z mezem jak tu ustawic 2 lozeczka w pokoju:P chyba bedziemy musieli wywalic stol bo inaczej sie nie pomiescimy. Maz bedzie skladal lozeczka po wizycie u giin. ktora mam 22.03. Juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny, słoneczny dzionek. Ja dopiero teraz, dzisiaj moja babcia ma imieniny, także imprezka rodzinna się szykuje :) Później pewnie nie będę miała kiedy się odezwać. Stylowa współczuję pogody, u nas mam nadzieję wiosna już zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) U nas też dzisiaj piękny, wiosenny dzień. zaraz lecę z mężem na spacerek :-) Trelevinko ten właśnie kolor wybraliśmy ;-) Podoba się Wam? Zastanawiałam się czy nie będzie za ciemny. Ale tak jak pisałam wcześniej, możemy go jeszcze w ostateczności zamienić na inny. Później się do Was odezwę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 20
dziewczyny która z was jest kosmetyczką ? chyba że pomyliłam forum ,bo czytam kilka o ciężarówkach kwiecień maj i czerwiec .gdzies trafiłam że któraś jest kosmetyczką. jak pozbyć się wągrów na twarzy domowym sposobem na początek ? albo jakim specyfikiem żeby stosować w ciąży można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że aktywny weekend za nami. Ja niedzielę przespałam... Sobota jest u mnie zawsze bardziej ruchliwa ale niedziela - ten dzień i noc spędzam w łóżku. Nie wiem dlaczego taka śpiąca wtedy jestem. W ogóle chodzę śpiąca i nadąsana bo mi po prostu morfologia spadła i teraz gdzie nie spojrzę tam widzę łóżko. Jak już wam mówiłam podałam pośladek pod igłę i wzięłam ten mój zastrzyk. Nie widzę jakiś specjalnych zmian w zachowaniu małej - raczej wydaje mi się, że ani ją ten zastrzyk nie przeraził, ani nie zadowolił - chyba po prostu go nie odczuła:) Przede mną jeszcze 3 tygodnie w pracy i odchodzę. W domu już mi dobrze, poza tym wiosna, słoneczko, ciepełko a my musimy się przygotować. Nawet cieszę się na te wolne dni, troszkę tylko zaniepokojona jestem czy mi się na L4 czas do maja nie będzie dłużył. Tak jak wypatruję i czekam to zawsze jest dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:))))))))))) hej kropunia :) wiesz ja i tak Cię podziwiam, że TY jeszcze chcesz 3 tygodnie pracować, naprawdę. pełen szacun. jesteś chyba jedyną osobą jaką ''znam'' która tak długo będzie pracować w ciąży. no, ale jeśli się dobrze czujesz ;-) zima sobie poszła więc i nastrój się od razu polepszył. aż chce się żyć!!:) emilia dobrze, że w końcu zdecydowałaś się na wózek:D mam nadzieję, że będzie służył:) i zaś trzeba myśleć, co tu ugotować na obiad.. dziś chyba Tagliatelle z kurczakiem i brokułami, a Wy co dziś pichcicie:> :D:D:D P.s czy wy też macie wrażenie, że z dnia na dzień brzuch wydaje się coraz większy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam na naszą pocztę zdj. z wczoraj :) jest w głównej skrzynce, nie przenosiłam na razie do swojego folderu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×