Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Justynka ja uważam podobnie jak DEEYAA nie jesteście egoistami , szczerze to ja też bym nie dała wózka:P hehe A co do kupna to z M. kupiliśmy cały zestaw 3 funkcje(GONDOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeYaa - bazę wpinasz do samochodu, a w nią fotelik, jest stabilniej i bezpieczniej, ale o ile drożej! Nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić... Zresztą oglądałam crashtesty na youtube z fotelikami przypiętymi tylko pasami i jakoś nic się nie działo... Dobra, ja uciekam, jedziemy na szkołę rodzenia. Później zajrzę, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna_87 na allegro jest gościu akurat z Katowic , wysyłka 0zł za 469zł, więc ja u niego kupuję. powiem Ci tak, mnie stać na bazę, ale kurcze naczytałam się trochę na ten temat i wcale nie jest tak jednoznacznie powiedziane, ze te bazy są dużo bezpieczniejsze niż same pasy. także ja zrezygnowałam. poza tym kruca tego fotelika będziemy używać max 8m-cy albo i mniej, one są niby do 13kg, ale koleś nam mówił, że nigdy nie widział dziecka rocznego w tym nosidełku. także mam zamiar ten sprzedać i dołożyć ewentualnie do tego 9-18 też bym chciała maxi cosi kupić. a ten MC TOBI kosztuje prawie 800zł:o ehhhhh także nie martw się MC to super foteliki atestowane. dobry wybór;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta:) ale objadłam się, bo pierwszy raz od wyjścia ze szpitala zjadłam normalny obiad ( z frytkami), a na deser kawałek czekolady. A niech tam, a teraz boję się zmierzyć , ile mam cukru:) Co do wózków, to za tydzień powinnam już dostać mój Graco. Jestem ciekawa jak wygląda. Najważniejsze, że ma duży kosz na zakupy i łatwo się składa. Uświadomiłam, że nie mam jeszcze pościeli do łóżeczka. Muszę chyba popatrzeć na allegro. Wczoraj przyszła mi wanienka ze stelażem. Ładna jest i duża, także jestem zadowolona. Od jakiegoś czasu mam ochotę na bułeczki drożdżowe, ale nie mam siły ich zrobić, bo wymagają trochę zabawy, a mi wysiadł kręgosłup. Pewnie od tego leżenia. Trochę postoję i ból nóg oraz kręgosłupa nie do opisania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi wypowiedz ucieło w połowie:( ESTI mam pytanko do Ciebie...Zauważyłam w tabelce ,że również jesteś z Warszawy i chciała bym się dowiedziec w którym szpitalu będziesz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa bardzo ładny ten wózek i kolor mi też się bardzo podoba:) ja już chcę na spacer pójśc z moją Amelką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - ta twoja tesciowa to ma pomysly!!!!!!!!!!!!!!!! o matko jakbym jej kopa sprzedala to by z emerytury/wyplaty dla wnuka kupila ino rim wozek a nie namawiala do pozyczenia waszego Noooosz to szzczyty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara - ja czekalam ciagle z decyzja o kolorze wozka bo mi wmawiaja ze baby nie bedzie :P tato to wiecznie mi mowi ze napewno tam chlop mieszka w tym brzuchu ale nie ma sie co dziwic ma same corki, jedna wnuczke i chcialby juz wnuka ;))) ale stwierdzam ze w razie W to i dla chlopaka kolor bedzie w pytke :))) no ale mieszka tam mala Kokosinska i tej wersji sie trzymajmy bo zaraz mnie X opitoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak: Penelopa: to łóżeczko turystyczne prześliczne, drewniane i pościel też. My też musimy kupić turystyczne, żeby stało u rodziców i chyba też takie kupimy. Moja Julka też się bardzo rusza, aż podskakuje brzuch:) Trelavinaa - za to rusza się tylko wtedy, kiedy kładę rękę ja albo mąż (taka córeczka tatusia chyba będzie), na babcie i ciocie nie reaguje. X, Mamuskamaj - ja znów przytyłam 3 kg (już 14,5 łącznie), choć cały czas się ruszam. I podobno nie widać po mnie wcale, tylko brzuch mam duży, a biodra, nogi, reszta wcale nie przytyły. Może to przez to nieszczęsne puchnięcie? Justyna_87, Trelevinaa - coś okropnego z tym spaniem! Też nie mogę, budzę się w nocy i nie mogę zasnąć. Nie czuję się zmęczona, ale strasznie mnie wkurza to leżenie i przewracanie się z boku na bok. Klara, Justyna - te wózki są superowe! Ja z innej kategorii cenowej - kupiłam używaną jedo bartatinę za 450 zł, ale z wyglądu są podobne, takie klasyczne, z dużymi kołami. I też mi się podobają takie ciemniejsze kolory. Strasznie ładne te wózki, ten mój poprawia mi humor:) tak sobie go ciągle oglądam. Aha, też słyszałam, że pieluchy dada są fajne, a ta cena to już wręcz fantastyczna. Ja na razie kupiłam paczkę pampersów 1 new born, bo w biedronie były tylko od rozmiaru 2, ale zamierzam jak najszybciej przerzucić się na dada. Podobno świetne są też chusteczki nawilżane dada, ktoś słyszał? I co u Tigero i Kropeczki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esti1983 chusteczki tak samo jak pieluchy podobno sa ok, moja znajoma uzywala do swojego syna i mlody jeszcze pomyka w pieluchach :) co do wozka to ja mam wozek z podobnej kategorii cenowej :) Trelevinaaaa to Ty nie wiesz czy chlopiec czy dziewczynka mieszka u Ciebie w brzuchu? :) penelope kruz heh no to faktycznie w porownaniu z wczoraj to dzis na bogato :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYa - wg USG robionego prywatnie dwa razy dziołcha ;) ale mi rodzina wmawia chlopa bo za dobrze wygladam :P wg nich to trzeba stac sie pasztetem zeby miec dziewuche :P takie kuzzzzzwa zaboboniaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara, ja będę rodzić w międzylesiu, mam najbliżej i wszystkie moje koleżanki sobie chwaliły opiekę. Moja szwagierka tam rodziła, miała naturalnie, ale zaczęło spadać tętno dziecka, więc od razu ją wzięli na cc. Wygląda na to, że bardzo pilnują, żeby wszystko było w porządku. Do tego w razie czego jest bardzo blisko do centrum zdrowia dziecka, czasem coś się dzieje z dzieckiem i przewożą tam. Mam nadzieję, że będzie ok. A Ty który szpital wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja kupiłam fotelik z bazą,ale pierwsze co słyszę ,że baza jest dla bezpieczeństwa dziecka,byłam pewna ,że dla wygody rodziców. Ciekawe,pewnie chciał Was naciagnąć i tyle. Nic się nie przejmuj,jak bedziesz miała kasiurę i chęci to sobie dokupisz w dowolnym dla Ciebie czasie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa hehe ale sie usmialam :) no niezle z rodzinka najlepiej...na zdjeciu :P Ja do 20tc bylam pewna na 100% ze chlopiec mimo ze wszyscy mi mowili ze dziewczynka, no i jak mi to lekarz powiedzial ze dziewczynka to az sie zdziwilam, tak sobie chlopaka wmowilam :) a rodzinke masz niezla, mi to tesciowka bala sie powiedziec ze zle wygladam i tylko powtarzala ze na pewno dziewczynka bedzie, za to moja kochana Mamuska od razu wywalila ze za dobrze nie wygladam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wkurzylam :( Wyrabiam nowy dowod i zalatwilam w urzedzie ze odbierze mi go mama, no i odebrala mi dzis, a co te bezmozgowce zrobily?! odciela mi róg w nowym dowodzie a nie w starym i znowu 3 tygodnie czekania na kolejny dowod! a do tego waznosc mojego dowodu konczy sie zaraz po swietach! a dowod potrzebuje do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esti ja też mam najbliżej do międzylesia(ja też bardzo dobre opinie słyszałam na temat tego szpitala) ,ale wybrałam Szpital św.Zofii na Żelaznej ponieważ moje 2 bratowe i kilka koleżanek tam rodzily i były bardzo zadowolone.Więc jak masz tak blisko do międzylesia to musimy blisko siebie mieszkac.Ja mieszkam w Falenicy:) ale ten świat mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to naprawdę musimy mieszkać koło siebie:) w końcu zaporoże to kilka ulic. Ale że ja tu chyba nie widziałam żadnej dziewczyny w ciąży. Jakoś musimy się mijać. Ale fajnie, będziemy mogły sobie chodzić razem z dziećmi na spacery. A te panie ze sklepu też tak Cię zagadują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście że tak :) wręcz one żyją tą moją ciążą ...ja nikogo w ciąży oprócz siebie nie widziałam...ale jaja haha ,ale ciesze się będziemy razem chodzi na spacerki:) ja na wyszatyckiej mieszkam:) tzreba się esti na jakis spacerek wybrac ide obiadek robic i pozniej wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na frysztackiej, przedłużenie parterowej, ale wejście od wyszatyckiej. To my sąsiadki jesteśmy! Koniecznie trzeba się umówić na spacer. Idę prasować ciuszki Julci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, źle napisałam, wejście od tyszowieckiej. Ale to tak czy inaczej jesteśmy sąsiadkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kropunia nadal w szpitalu. Boli ją podbrzusze, ale mała jej bryka- to najwazniejsze. Ide was poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×