Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

i jaką masz pogodę dzisiaj? u mnie słonecznie, jest niby 8stopni ale fajnie, bez wiatru a jak słońce przyświeci to całkiem całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie ma Twojego męża, to jesteś zupełnie sama w domu, tylko we dwoje mieszkacie? No to dobrze, że ok :) Ja też dobrze :), a pogoda, chłodno, ale też słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jeśli chodzi o pogodę to niestety już bliżej zimy :O oby nie była mroźna i długa :) a my z mężem mieszkamy sami :) mogliśmy u teściów ale nie ma jak u siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata nawet nie ma co mówić, w 100 % lepiej sami niż z teściami, chociaż nie mam nic do swojej teściowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo nie mam nic do teściów :P no ale na swoim to na swoim :D robisz jak chcesz, ustawiasz gdzie chcesz, możesz chodzić w bieliźnie czy nago :P i nikt Ci się nie wtrąca heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już jedną nogą przy nowych staraniach jestem, że tak powiem ;) Oby tylko następny okres przyszedł o czasie i powinno być dobrze ;), teraz zobaczę po śluzie, jak mam z płodnymi. Została nam już tylko jedna gumka, mój mąż twierdzi, że nie ma już co kupować, no ale do starań, to jeszcze przynajmniej ze 3 tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No doklanie nata, to się tak wydaje, ale czy rodzice, czy teście, to nadzór ciągły jest, nieważne czy masz 20 lat, 30, czy 40 lat, taka prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ma się rozumieć, trzeba się przygotować bo listopad tuż tuż, czekać na okres i do dzieła :D co do gumek to chyba jeszcze będziecie musieli kupić, bo skoro jeszcze trochę zostało to z jedna chyba nie wyrobicie tych 3tyg :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rodziców to zgadzam się z Tobą :) zawsze coś Ci powiedzą, to to, to tamto, że to nie tak tylko inaczej, a tak mieszkasz sobie i robisz po swojemu wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale 3 tygodnie, to lekka przesada :D Teraz okres miałam nawet długo, bo tak 5, 6 dni, fakt że te 2 ostatnie dni, to leciutkie plamienie...wcześniej już dość długo miałam właściwie 2 dni, jeszcze zależy jak długo się rozkręcał. No ale właśnie teraz po laparo, wyglądał, jak kilka lat temu, taka intensywność, może to dobry znak ;). No ale po laparo, podobno może trwać nieco dłużej, trochę był bardziej obfity, ale za to bezbolesny, jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm dziś już mi wychodzi 10 dc, powoli w płodne powinnam wchodzić, tak się zastanawiam, czy mi się nie wydłużą cykle, ale to się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powiem Ci kochana że Ty z okresem to masz super :) w porównaniu do mnie to niebo... u mnie okres trwał zawsze 6-7 dni, krwawienie do końca, i okropny ból któremu nawet tabletki nie pomagały, czasem to nawet nie wstawałam z łóżka przez pierwsze dni, a czasem ostatnie dni były najgorsze, do tego między okresami częste plamienia... masakra ale wszystko przez te torbiele, mam nadzieje że po ciąży się to zmieni :) nie wiem jak to jest po laparo, ale skoro u Ciebie jest tylko dłuższy a bezbolesny to chyba nie jest źle, a z czasem pewnie wróci do tego jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz obserwować swój organizm :) co do tabletek, tak brałam przez pewien czas na te torbiele ale że źle się po nich czułam więc lekarz mi odstawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. te 5, 6 dni jak teraz miałam, to norma...tylko ostatnimi czasy, to miałam tak, że 2 dni dość ostre krwawienie, a później ze 2 dni lekkie plamienie i tyle...no a kiedyś właśnie tak miałam, jak teraz, czyli 1 dzień mocne krwawienie, 2 i 3, 4 takie średnie i tak 5, 6 dzień lekkie plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata, no to się umęczyłam z tymi okresami i torbielami, ale myślę że to już przeszłość :) ja tylko pamiętam, że jak młodym dziewczem byłam, to czasem jeden dzień w cyklu zdarzył mi się bolesny, ale po jakimś prochu przechodziło szybko, ale do dawne czasy były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem :) po laparo na pewno jakoś inaczej to wszystko wygląda... co do mnie to przeszłam trochę z tym ale mam nadzieję że teraz będzie tylko lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No źle póki co, to na pewno nie jest, skoro lekarz po USG powiedział, że dobrze i po 2 okresie już każe próbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę inaczej to wygląda po laparoskopii, ale powiem Ci, że myślę że będzie dużo gorzej, mocno inaczej, a wcale aż tak nie jest, całe szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek to zawsze nastawia się na najgorsze, a później okazuje się że niepotrzebnie :) no ale.. a skoro lekarz powiedział że jest dobrze to tak jest i trzeba się starać o maleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie tyle, co nastawiał się na najgorsze, tylko wiesz, jak ma się idealnie z cyklem, to ma się obawy, czy się coś nie powali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w sumie faktycznie szybko dostałaś... i masz racje, zawsze to jest jednak zmartwienie czy wszystko będzie ok.. ale u Ciebie jest i będzie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko nadzieje, że faktycznie nie potrzebuje teraz żadnych wspomagaczy i dodatkowych badań poki co...no tylko badanie krwi na różyczkę, ale to moja fanaberia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×