Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

groszkowa jak do Ciebie wpadne, jak Ci lutne to sie obrócisz Babo jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jaka była umowa???!!! Pozytywne mysli!!!!!!!!!!!!!! A Ty co, kogos opierdzielasz a sama jeszcze gorzej!!!!!! Na groch :) :) :) Bedzie dobrze, musi byc Babico :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez powinnam sie schizowac , bo znowu od kilku dni nie czuje żadnych "bulgotek", ale tłumacze to sobie to tym ,że w tym czasie to róznie jeszcze może być, nie musze czuć tego regularnie.... GRUNT TO POZYTYWNE MYŚLENIE - MIMO WSZYSTKO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo ni eczytałam ale co ja słysze:D GROSZEK MOJE GRATULACJE:) cieszę się bardzo:D👄!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje czarnulki i pomaranczko dzieki za sole otrzezwiajace :D przepraszam za moje zachowanie i wpisy ale naprawde zaczynam schizowac :O zrobilam test dzis mam 34 dc i krecha na tescie jest grubsza i wyrazniejsza niz w pt wiec chyba hcg rosnie ... a co ma byc to bedzie czekam cierpliwie i odganiam czarne mysli :) przynajmniej staram sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia W.
Groszkowa a ja Ciebie doskonale rozumiem i na pocieszenie powiem Ci,że Twoje obawy i strach zakończą się w chwili gdy dostaniesz Maleństwo na ręce,wtedy jedne obawy znikną pojawią się inne i tak w koło.Ja też sie bardzo bałam ale postawiłam sobie sprawe jasno albo strach mnie zdominuje,pokona i zabije albo mu się nie dam i przetrwam to 40 tc było ciężko bałam się co wizyte ale cały czas starałam sie myśleć pozytywnie i być dobrej myśli,tak jak mówią Dziewczyny,ja nie mówiłam nikomu o swoich obawach i strachu,ale wieczorem jak się kładłam to czarne myśli kłębiły się w głowie odganiałam je i powierzyłam wszystko Bogu.Także Słonko nie naskocze na Ciebie bo niedawno to przechodziłam,u psychologa i nawet u psychiatry też byłam ale to wszystko pierdoły jak sama sobie nie pomożesz i nie przetłumaczysz to nikt Ci nie pomoże. Do gina idz jak najbardziej z pewnością potwierdzi ciąże i powie,że decydujące bedą 3 tygodnie,a na następnej wizycie zobaczysz już serduszko,później machające rączki zarys buzi,później już buzie oczka usteczka i nawet się nie obejrzysz jak utulisz swojego Groszka w ramionach. Także gorąco trzymam kciuki,na gratulacje przyjdzie czas i wiem,że sobie poradzisz i strach Cię nie złamie bo dzielna z Ciebie Babka,a obawy są szczególnie po tym co przeszłyśmy,ja też nie potrafiłam przejść obojętnie przez ten czas ale tak jak mówie uda się na pewno. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck :P to byłam oczywista ja Kasia G-zwana kiedyś Kasią W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszka - ja też przyłączam się do piszących o wparciu dla Ciebie :) Trzymam kciukasy - chyba wiesz jak mocno - bo powinnaś czuć :) Nie nakręcaj się postaraj się poczytać jakiąś prasę, książeczki posłuchać muzyczki - takiej jaką lubisz., idź na spacerek (fajna tempka - u nas dzisiaj było 12 stopni :) itp. TYLKO _NIE MYŚL - wiesz o czym. Będzie na pewno dobrze!!! Pozytywne myślenie =połowa sukcesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro jednak do pracy. Młody zostaje z dziadkami - fajnie ma z jednej strony.... razem z feriami prawie 5 tygodni laby.... :) Byle do 23 lutego :) Mam 3 dni urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA uciekam tez jutro do pracy,spotkamy sie z m dopiero w piatek i jedziemy na dol zalatwiac fotografa Kwiaciarnie i ogladac inne hale. Napisalismy maile do dj,jeden juz odmowil bo zajety. Mamy lzjeszcze 2,3 do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mnie jakieś chorubsko bierze:(i ni ewiem czy wyjdzie coś z tych naszych staranek.sama nie wiem co o tym myśleć. 👄dla wszystkich ciężarówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki daawno mnie nie bylo:( Groszku gratuluje Ci serdecznie musisz wierzyc ze bedzie dobrze powiem Ci na pocieszenie ze dwie pierwsze ciaze przechodzilam bez jakichkolwiek objawow nic a nic dzieciaki zdrowe:) ja jestem szczesliwa zona przywiozlam meza do domu na zawsze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) prinzesska kiedys przyjdzie ten czas ;) eterno to super ze M juz na zawsze zostaje :D oj bedzie sie dzialo bedzie :) ja dzis ide do lekarza bo mnie rozlozylo zatoki katar migdaly uszy i gardlo niech mnie oslucha cos da co nie zaszkodzi i da L4 abym odpoczela i doszla do siebie :) dziekuje wam za wsparcie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarza mam wirusowe zapalanie gornych drog oddechowych lekarstw zadnych tylko lezec lezec lezec i pic duzo herbaty ... L4 do 14 wlacznie ... lekarka powiedziala zeby pic herbate z sokiem malinowym i herbate z lipy babka w aptece znow powiedziala zeby nie bo w 1 trymestrze lipa zla a sok z malin podnosi cieplote ciala :O i kogo tu sluchac? :O dziewczynki jak wy sie kurujecie jak jestescie smarkate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie to rzeczywiście najlepiej sama herbata. Lub jakies inne domowe sposoby. Ja w ciąży z córka nabawiłam sie porządnego przeziębienia i grypy i leczyłam sie sposobem mojej mamy, podobno bezpieczny, ale głowy nie dam - mi nie zaszkodziło, córcia cała i zdrowa. A więc: mieszamy sok z jednej cytryny, do tego 2-3 łyżeczki miodu i porządna szczypta imbiru, porządnie utrzeć - wymieszać, odstawić na chwilę , znowu wymieszać i wypić i pod kołdre. Można stosować maksymalnie przez 3 dni, tylko rano i wieczorem, lub można tylko wieczorem. Zastrzegam,że ja piłam to mniej więcej w połowie ciąży nie wiem jak w tak wczesnej jak Twoja nie chce Ci źle poradzić - może spróbuj na razie gorąca herbata, ciepłe skarpety i sie wygrzewaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Groszkowa jak byłam w ciąży to tez byłam przeziębiona i mój gin powiedział miwówczas że żadne leki wydawane bez recepty nie szkodzą dziecku , bo ważniejsze jest żeby zwalczyć chorobe bo ona bardziej szkodzi niż leki. Ja za to czuje sie fatalnie boli mnie w brzuchu i jestem osłabiona mój gin jest na urlopie i nie wiem co mam robić :( jutro chyba będę testować... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) wazne ze goraczki nie mam i na oskrzelach nic nie siedzi tylko gardlo zaczerwienione i katar ... pije herbate z sokiem malinowym i z miodem czosnek i grzeje sie mam sporo czasu zeby sie wyleczyc bo do pracy dipiero 16 i to jeszcze na 2 zm :) wlasnie sie dowiedzialam ze kolezanka ktora w grudniu miala poronienie samoistne znow jest w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×