Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka tego topiku to ja

Do zrzucenia 40kg i wiecej

Polecane posty

Gość autorka tego topiku to ja
U mnie to wogole jest Smiesznie bo ja jestem niska i gruba, a mój mąż jest wysoki i chudy. Jak Flip i Flap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Przejrzałam Wasz topic i doszłam do wniosku, że do skuteczności mojego odchudzania brakuje mi tylko grupy wsparcia. Mogę do Was dołączyć, powspierać się w tym dążeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego topiku to ja
winifreda Witam serdecznie i zapraszam. To fakt fajnie jest móc popisać z innymi, jak sam widzisz czasem nawet o pierdołach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego topiku to ja
winifreda Skąd jesteś? i ile ważysz i ile masz wzrostu? A i ile chciałabyś schudnąc. Może dziewczyny wprowadzimy coś takiego, że jak ktoś dołącza do ans to niech napsize kilka zdań o sobie. Np czy już wiele razy się odchudzałas, czy skutecznie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tego topiku to ja
cgosiek a jak sier ezerwuje ten nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do zrzucenia troszkę mniej niż 40. Wzrost 170 waga 72. Chciałabym zjechać jakieś od 15 kg. Kolejny raz zaczęłam kilka dni temu, ale jakoś trudno mi się zmobilizować. Jestem z Piotrkowa Trybunalskiego. Dzisiaj chyba najsłynniejszego miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka tego topiku to ja :ja jestem za:) jejku ja nie wiem dlaczego, ale ja u mnie z opoznieniem pokazuja sie wszystkie posty. Np jak pisalam ostatni post to nie bylo dwoch wczesniejszych wypowiedzi, powiedzcie mi czemu tak ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaslaki a ja mam
167 wzrostu i waze 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mialam napisać ile razy się odchudzałam... kilkakrotnie, czasami skutecznie, ale później wracało. Rok temu stosowałam dietę kopenhaską i dużo ćwiczyłam, miałam ogromne zawzięcie, ale niestety... jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka a ile masz wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tak jak wy mam spora nadwagę ,i mam zamiar stosować jakąś dietę wczoraj byłam u maje przyjaciółki i ona powiedziała mi o diecie dukana jej szwagierka schudła 15 kilo w dwa miesiące chyba spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinka nie oszczędza mnie. Przd chwilą wpadła na sekunde moja siostra, która akurat wracała z pizzerii i przywiozła mi 2 kawałki pizzy. Od razu oddałam ją mężowi, nawet nie chciałam na nią patrzeć. Dzisiaj mąż kupił wielki woreczek ciastek, normalnie znęcają sie nademną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaslaki a ja mam:jejku wkurzaja mnie tacy ludzie jak Ty !To ze wazysz 55 kg przy tym wzroscie to się ciesz, jak nie masz nic do powiedzienia to się tutaj nie wypowiadaj Pewnie masz jeszcze 14-15 lat ;/ bo watpie zeby ktos starszy tak się wypowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winifreda - a w zeszlum roku tez bylam na kopenhadzkiej i schudlam 8 kg ale po 2 m-ch wrocilo 10kg, moja kolezanka zrzucial 12 kg i tez zaraz potem wrocilo 10, wiec juz nigdy wiecej witaj autorko Asia:) chyba sama musze zrobic sobi estpoke do motywacji no ale to jutro jak wejde na wage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaslaki a ja mam
24 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy Dukanie pamietaj żeby pić dużo wody, zresztą jak przy kazdej diecie zeby nie obciążyć nerek. I koniecznie przecytaj sobie ejgo książkę, ja ją czytałam ale to nie dieta dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupie komentarze należy ignorować, zawsze się takie przygłupy znajdą na każdym forum co nic mądrego do powiedzenia nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciaaa86
to przykre.... a dlaczego się tak zaniedbaliscie ? dlaczego jak zaczeliście tyć to nie zaczeliście od razu coś z tym robić ?? teraz będzie cięzko. Ja mam 168 , zimą w tamtym roku ważyłam 58 kg dla mnie to była już masakra, wieziałam ze na mojej waze nie może pokazać się 6... Latem zaczełam ćwiczyć pić dużo wody, jezdzić na rowerze, przestałam jeść kolację, piłam błonnik i herbatki przeczyszczające. Zrzuciłam w brzuchu z jakieś 6 cm. Teraz waże na pograniczu 54,4 - 55.5 Brzuch już jest płaski chociaż mogłby być jeszcze chudszy ale juz nie wiem co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co możecie poradzić na zaparcia. Macie też taki problem. Ja nigdy nie miałam, dzisiaj jakoś tak się męczę. Jabłko nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już kopenhaskiej nie zrobię. moja dieta to MŻ i ćwiczenia. popijam także wodę z aquaslimem. wykupiłam karnet na salkę fitnes, "pogodziłam" się z moim steperkier, więc sądzę że powinno być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciaaa86
dlaczego jak już jest za późno to się człowiek opamiętuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×