Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Chciałabym tez z wami pogadac 1 raz jestem na takim forum i tak czytam ze fajnie tak sie poradzic kogos poplotkowac na ten temat a co z tesciowa pogadam;D Kurcze tak bardzo chcialabym miec w sobie fasolke a tu @ co miesiąc przylazi do tego mam tylozgiecie macicy slyszalam ze niebardzo mozna w ciążę zajsc przy tym;/ ktoras z was ma tylozgiecie poradzcie cos dziewczyny pliiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a daly byscie rade napisac po kolei jak tą tempke mierzyc? ja wogole jestem z tego zielona jak to sie wszytsko sprawdza tak czytam wasze wypowiedzi i uzyskuje duzo informacji ja dopiero zaczelam starania od 2 miesiecy ale tylko obserwacja sluzu i tylko esty owulacyjnea chcialabym wyprubowac sposob z temperaturą napiszecie co kiedy gdzie o ktorej robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaje siebie;] Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............06.02........................30.... ..... .............6. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................31.01.............37-44.......... ..............4................ tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 Bettina81...............11.01..............28-30......... ......12............. klara1984...............14.01.................28......... .........5............. skrzatunio.............01.01.................28.......... ......1..........29.1 scooby84...............13,01.................30.......... ....12.........12.02 AniaMyszula..............29.01...............30................3..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............06.02........................30.... ..... .............6. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................31.01.............37-44.......... ..............4................ tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 Bettina81...............11.01..............28-30......... ......12............. klara1984...............14.01.................28......... .........5............. skrzatunio.............01.01.................28.......... ......1..........29.1 scooby84...............13,01.................30.......... ....12.........12.02 AniaMyszula..............29.01...............30.......... ......3.............. Anna P....................25.01................28.................5...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się wreszcie do listy:) dopisałam. AniaMyszula ja mam tyłozgięcie macicy i podobno 3/4 kobiet ma. Fakt to rzeczywiście utrudnia zajście w ciążę,ale tylko utrudnia a nie eliminuje ciążę calkowicie. Także glowa do góry. Który to Twój cykl staran???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzatunio to Ty masz taki długi cykl? Czy 2 Ci sie spóznia? Robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ania za inf ;] ciesze sie juz myslalam ze bedzie kicha;/ to dopiro moj 2 cykl niedługo mam owulke miedzy 9-17 a nastepnej @ spodziewam się 27.02 niech tylko przyjdzie to ja jej dam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> AnnaP - spóźnia mi się @. Biorąc pod uwagę cykle przez ostatnie 3 lata, spóźnia mi się 9 dzień. Ale to dopiero w zasadzie pierwszy cykl po odstawieniu tabletek anty, więc to pewnie dlatego. Robiłam betę 27 stycznia. Potem jeszcze, mając nadzieję że za wcześnie ją zrobiłam, robiłam test. I był negatywny. Więc pozostaje mi tylko cierpliwie czekać na @..niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,to tylko pozostaje Ci skrzatunio czekać. AniaMyszula jak do mnie przyjdzie @ to ja jej dopiero pokaże:) Wg kalendarzyka mam mieć niby 22go,ale mam nadzieję,że jej nie będzie. A jak jednak dostanę,to ide do mojego gina bo zaczynam się trochę martwić. Kiedyś na prawym jajniku miałam torbiel 5cm,ale została wyleczona,a konkretnie pękła,i śladu po niej nie ma bo miałam usg kontrolne robione i wszystko było ok. Myślę jednak ,że może to ma jakiś wpływ na brak ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, kilka dni tu nie zaglądałam, a tu tyle nowych osób, fajnie że w tym temacie jest nas coraz więcej. klara1984 ja również robiłam test dzień lub dwa przed @, i również ta druga kreseczka wyszła dość słaba, ale później zrobiłam jeszcze raz, i już troszkę lepiej było, teraz tylko mam nadzieje że na badaniach wyjdzie wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiszę się i ja :)) Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ ..5 września................ Fabiankowa.................3............................. ..9.wrzesien G..................................3..................... ................ MOnikaG......................3........................... ...26 wrzesien zacieszka.....................1.......................... 27 wrzesien Lorealka..............4........................ .............................. rottana. ..............4.................. ........ ....................... Weronika84 ............................ 3 ................. ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam nasza tabelke:)) Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............06.02........................30.... ..... .............6. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................31.01.............37-44.......... ..............4................ tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 Bettina81...............11.01..............28-30......... ......12............. klara1984...............14.01.................28......... .........5............. skrzatunio.............01.01.................28.......... ......1..........29.1 scooby84...............13,01.................30.......... ....12.........12.02 AniaMyszula..............29.01...............30.......... ......3.............. Anna P....................25.01................28................ .5........... Dopiszę się i ja Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ ..5 września................ Fabiankowa.................3............................. ..9.wrzesien G..................................3..................... ................ MOnikaG......................3........................... ...26 wrzesien zacieszka.....................1.......................... 27 wrzesien Lorealka..............4........................ .............................. rottana. ..............4.................. ........ ....................... Weronika84 ............................ 3 ................. ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) ja byłam dzis na badaniach krwi moczu toxoplazmozy i jeszcze czegos, czego nie mogłam odczytac ze skierowania:)) wyniki mam jutro, ale strasznie sie boje bo miałam okropny sen ze jestem baaardzo chora:((((( masakra, tak sie wystraszylam ze hej:)) Gratuluje nowej mamusce:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja dzisiaj odebralam swoje wyniki...... tsh podwyzszone :( i caly dzien chodze zalamana bo juz kilka stron przeczytalam na ten temat.......... a ja to oczywiscie panikara i zaraz najgorsze mysli..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia------tez mam ostatnio straszne sny więc nie jesteś sama :)Trzymam kciuki za wyniki :) zacieszka---nie nakręcaj się, bo jeszcze nic nie wiesz. Trzymam kciuki bardzo mocno , by było wszystko ok :) Jak będziecie coś już wiedzieć to dajcie znać. A tak w ogóle dziewczynki jak się czujecie w odmiennym stanie :)?Jak to jest być w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara ---> moje wielkie gratulacje! My postanowiliśmy trochę się wstrzymac z dzieckiem, w sensie dać na luz, tym bardziej że jak pisałam w listopadzie nie chciałabym urodzić i w sumie w grudniu też nie za bardzo, głównie dlatego, że nie chcę, aby nasze dziecko musiało iść do szkoły mając 4,5 roku... uważam, że to za wcześnie (patrząc np. na mojego siostrzeńca). Jeśli się oczywiście przydarzy, to wychowamy jak swoje :) ale póki co nic nie zamierzam liczyć. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula - witaj :)) Klara - gratuluje serdecznie !!! Ignacja - przerwe? ;) moze jak teraz wyluzujecie to akurat Wam sie uda ;) ponoc zawsze tak jest - dobrze, ze macie opcje "wychowamy jak swoje" ;) Ja wczoraj pilam ziolka Ojca Sroki wieczorem przed snem - nawet dobre byly - jak rumianek ;) spokojnie mozna pic :) dzis znowu pijemy ;) Rano bralam Castagnusa i olejek z wiesiolka ;) teraz na wieczor mam wiesiolek, ziolka O. S. i musze lyknac ten kwas foliowy z witaminami - kurcze o nim zawsze zapomne :( Pozdrawiam dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara gratulacje mamusiu:) Witaj kiki:* A powiesz o co chodzi z tymi ziułkami i wisiolkiem na co to jest? jesli mozna wiedziec Pozdrawiem i do jutra mam nadzieje ze zalicze ostatni egzamin w sesji i bede mogla sie zająć soba i moim misiakiem oczywiscie przytulankowaniem;] i kombinowaniem nad nasza fasolka:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula - ogolnie wspomagacze plodnosci ;) niektorym pomagaja ;) wiec postanowilam sprobowac ;) wiecej informacji : http://adonai.pl/nieplodnosc/?id=21 Na serwisie bocian jest watek, o tych ziolach Sroki i tam jest sporo dziewczyn, ktorym sie udalo :) wiec na pewno nie zaszkodzi sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, tak jak podejrzewałam @ przylazła wczoraj wieczorem. Za sprawą Castagnusa cykl się wyregulował, i jest teraz regularny i z minimalizował plamienia do kilku godzin przed @ Zaczęłam nowy cykl z wiesiołkiem i ziółkami. Kiki007 --> masz racje, te ziółka nie są złe i rzeczywiście smakują jak rumianek, ale rano strasznie mnie pogoniło chyba po nich, bo nic na wieczór nie jadłam, więc podejrzewam, ze to one tak na mnie podziałały ;) Nowy cykl - nowe wyzwania, specyfiki i metody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję naszą tabelkę ;) Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............06.02........................30.... ..... .............6. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................31.01.............37-44.......... ..............4................ tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 Bettina81...............07.02.................28......... ...........13.......... klara1984...............14.01.................28......... .........5............. skrzatunio.............01.01.................28.......... ......1..........29.1 scooby84...............13,01.................30.......... ....12.........12.02 AniaMyszula..............29.01...............30.......... ......3.............. Anna P....................25.01................28................ .5........... Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ ..5 września................ Fabiankowa.................3............................. ..9.wrzesien G..................................3..................... ................ MOnikaG......................3........................... ...26 wrzesien zacieszka.....................1.......................... 27 wrzesien Lorealka..............4........................ .............................. rottana. ..............4.................. ........ ....................... Weronika84 ............................ 3 ................. ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi przyszło do głowy, że teraz mam 13 cykl prób, może właśnie ta 13-tka okaże się ponad wszystko szczęśliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina81 napewno się uda tym razem. 13tka to bardzo szczęśliwa liczba:) A tak patrząc na te Twoje 13cykli starań to moje 5 jest niczym. Ile to trzeba się starać o tą kochaną fasoleczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za gratulacje. Za resztę trzymam mocno kciuki. Ale jeszcze nie chce zapeszyć. Kolejny test planuje zrobić jutro i zobaczymy jak będzie. Jeśli wyjdzie pozytywny to kiedy powinnam zglosić się na badania do lekarza żeby stwierdził ciążę?? Z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej jestem przerażona. To moje pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika84 który to u Ciebie tydzień? Byłaś już może u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara gratuluje:) widze ze ja tu najstrsza ciezarowka jestem bo u mnie juz 14 tydz kochana tak ja ty zrobilam test 2 dni przed @ i byla bladziutka kreska kolejny za 2 dni ale tez wyrazistoscia nie swiecila, a pozniej beta i szystko juz bylo jasne, takze jeszcze raz gratuluje ;) do lekarza najlepiej miedzy 6 a 7 tyg ciazy w edy zrobi ci sg bo juz cos bedzie widac, wczesniej nie ma sensu no chtba ze bedziesz plamic to lec jaj najszybciej pozdrawiam cieplutko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara, teraz zaczynałby się dopiero 4 tydzień. U lekarza byłam w zeszłym tygodniu, bo dość mocno bolał mnie brzuch, i trochę zaczęłam się martwić, czy aby wszystko jest w porządku. Powiedział, że na początku takie bóle, podobne jak przy @ to nic złego. Tylko jakieś skurcze. Dostałam magnez, i ewentualnie gdyby nie pomogło to tabletki buscopan, które można zażywać w ciąży i działają rozkurczowo. Zrobił usg, ale nic nie było jeszcze widać. Szkoda, że dokładniej nie potwierdził... Ale jeszcze mam czas. Jak to za pierwszym razem dostałam skierowanie na badania, na które właśnie się wybieram. Pójdę do lekarza pod koniec przyszłego tygodnia, może wtedy powie mi coś więcej. Dziewczyny, a jak wy się czujecie w tych pierwszych miesiącach? Bo ja się aż sobie dziwie. Mam tyle energii, że mogłaby wiele więcej zrobić, normalnie ochota na wszystko. Humor super, żadnych złych dolegliwości, na zachcianki to pewnie za wcześnie. Mężuś szczęśliwy, ciągle mnie zaskakuje - oczywiście pozytywnie, pilnuje, i krzyczy jak włączam mikrofalówkę... Czy ona ma aż tak złe działanie?? Normalnie dostałam prawie zakaz jej używania. A w łóżku to nie ma końca tulaków... Po prostu super! Aż się boje co będzie dalej. Sara, ty już bardziej doświadczona jesteś, to już 3 mc, a więc brzusio pewnie już leciutko widać że się zmienił. Jak to u ciebie na początku było? czego możemy się dalej spodziewać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
Witam Was moje Drogie :-D Coś dawno mnie tu nie było. Widzę ze zrobiło nas się troszkę więcej- super :-D U mnie 9 tydzień. Dolegliwości dopadły mnie w 6 tygodniu i narazie nie opuszczają. Chodzi tutaj głównie o mdłości. Zobaczymy jak długo mi będą jeszcze towarzyszyć. Kolejną wizytę mam 14 lutego a na pierwsze USG idę 10 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×