Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Abecia- moje najszczersze gratulacje;););):);) Dziewczyny - nie tylko Wy jesteście płaczliwe- ja w takich chwilach też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżuczek, dzięki wielkie. nadal nie mogę otrząsnąć się z wrażenia, że TO już się zaczęło. jak to z lipcówki można stać się czerwcówką a o mało co nie majówką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak spojrzalam do tabeli ze abecia miala termin na 14 lipca , kurde zaczyan do mnie docierac ze ja wogole nei przygotowana jestem ani ciuszkow ani torby do szpitala masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jak super :) Abecia gratuluję, jak dobrze że już po wszystkim :):) Taki prezent na dzień dziecka :) teraz podwójne prezenty dla Krzysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam na stronie z mojej apteki kremikow z filtrami dla niemowlaczkow i Nivea baby, krem ochronny na slońce SPF30 jest dla niemowląt od pierwszego dnia życia (tak pisze w opisie) cena 30zł http://apteka.doz.pl/apteka/p48630-Nivea_Baby_krem_ochronny_na_slonce_SPF_30_75_ml znalazłam też Penaten SPF 50+ tutaj nie piszę że jest dla noworodkow ale na innej stronie znalazłam taką informację http://apteka.doz.pl/apteka/p21013-Penaten_baby_mleczko_ochronne_SPF_50_200_ml Skarb Matki UV 20 ale tutaj nieiwem od kiedy go można używać http://apteka.doz.pl/apteka/p3718-Skarb_Matki_krem_z_filtrem_UV_20_dla_niemowlat_i_dzieci_75_ml Dax, ochronny krem dla dzieci i niemowląt, F-30, 75 ml http://apteka.doz.pl/apteka/p705-Dax_ochronny_krem_dla_dzieci_i_niemowlat_F-30_75_ml Viola, krem F18 faktor ochronny dla niemowląt, 50 ml http://apteka.doz.pl/apteka/p6989-Viola_krem_F18_faktor_ochronny_dla_niemowlat_50_ml Ziajka, emulsja dla dzieci, SPF 30, 125 ml http://apteka.doz.pl/apteka/p7687-Ziajka_emulsja_dla_dzieci_SPF_30_125_ml mam nadzieje że się komuś to przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Abeciu !!!!!!!!! Niech Ci rośnie zdrowo maluszek nasza pierwsza forumowa mamusiu ;* Po dzisiejszej informacji, że Abecia na porodówce trochę się wystraszyłam, zebrałam się w sobie w południe i pojechałam do Krakowa do Auchanu na zakupy. Kupiłam sporo rzeczy z tych, które mi brakowało czyli kosmetyki dla maluszka, ręcznik kąpielowy, wanienkę, skompletowałam też niezbędne rzeczy do szpitala. Teraz tylko spakować torbę i czekać. Już mi lżej że "coś" mam chyba wszystkim co ociągały się tak jak ja z wyprawką był potrzebny kop który zafundowała nam abecia ;-) Tak w ogóle to jak chodziłam tak i chodziłam do sklepu do sklepu to zauważyłam, że coś dziwnego dzieje mi się z pęcherzem. Mam cały czas wrażenie, jakby był pełny coś mnie tam ciśnie, pobolewa więc idę do toalety zrobić siku a tu kapią 2 kropelki. ;/ Oszaleć można Dżuczek - zastanawiałam się co z Tobą bo długo się nie odzywałaś. Nie funduj nam tutaj takiego stresa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczarowanaaa, dziękuję za pamięć, to bardzo miłe :) Cały maj zleciał mi szybko dzięki zajęciom w szkole rodzenia, do tego basen dwa razy w tygodniu... Zaczęłam 33tc, wyprawka skompletowana, łóżeczko skręcone, junior kopie jak oszalały :) W czerwcu wyjeżdżam do Rodziców na 10 dni, obym tam nie urodziła, szpitale w Żywcu i Suchej Beskidzkiej nie cieszą się dobrą sławą ;) A 13.06. czeka mnie jeszcze spełnienie jednego z marzeń, czyli koncert Bryana Adamsa w Rybniku :) To się dopiero junior wytańczy za wszystkie czasy ;) Pozdrawiam Was i zaczekajcie wszystkie spokojnie do lipca! (ostatnio śniło mi się, że urodziłam 7.07., termin mam na 25.07., więc całkiem możliwe, że to był sen proroczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Abecia-serdeczne gratulacje :D oczarowana- niestety mam tak samo jak Ty, takie uczucie gilania po pecherzu, lece do wc a tam dwie kropelki.. Ja juz po wizycie, mala rozwija sie prawidlowo, tetno wpisane w karcie 140, i dzis bylam w szpitalu mialam robic pierwsze KTG, jednak byly dwa porody i kazala chwile poczekac, chwila trwala najpierw godzine a pozniej wyszla polozna i powiedziala ze jeszcze maja cesarke wiec troche to moze potrwac najpewniej jeszcze z dobra godzine jak nie wiecej. Wiec na dzis zrezygnowalam i przyjade w inny dzien, moze trafie lepiej. Z tego co uslyszalam kobieta ktora rodzila o 12 odeszly jej wody,po 15 zglosila sie do szpitala a kilka minut po 17 juz bylo po wszystkim :) Ja dostalam skierowanie na ostatnie badania morfologia mocz antygen HBs,Wr i juz oddalam probke na GBS. Kolejne zwolnienie i byle do kolejnej wizyty, choc doktor powiedziala ze wszystko jest dobrze i mala ma jeszcze miejsce ( mialam tylko fotel) to jednak dodala ze gdyby odeszly wody lub gdybym miala skurcze bole to widzimy sie wczesniej. A na KTG mam przyjezdzac do szpitala raz w tygodniu. Pisalyscie o usg, a ja takiego nie maialm i wlasnie nie wiem raczej juz miec nie bede do porodu,a wydaje mi sie ze powinnam miec po 30 tygodniu zeby okreslic jakie polozenie i ile wazy dziecko, choc moze sie nie znam. I choc gin powiedziala ze wszystko jest dobrze to zastanawiam sie czy nie umowic sie na usg do doktora u ktorego robilam w 14 i 25 tygodniu jesli tylko bedzie mial wolny najblizszy termin. To juz 36tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w opisach na aukcjach z niveą na słońce jest informacja, że można używać od pierwszych dni życia. jednak producent na opakowaniu podaje informację, że można stosować od 3 miesiąca życia. nadal jestem w szoku, że rozpakowywanie już się rozpoczęło. po piątkowej wizycie zaczynam finisz, pranie, prasowanie, kupowanie reszty rzeczy. trzymajcie się lipcówki! oby do lipca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy na świecie Abeciowego Krzysia! :) Gratulacje dla mamy! Dzisiaj jest faktycznie jakiś taki dzień, ze też poczułam, że to baardzo blisko. Byłam na wizycie, moja Młoda waży 2150 g, a lekarz powiedział, że wytrzymać jeszcze 3 tygodnie a potem to już niech się dzieje co chce. Mała trochę zwolniła w stosunku do wyliczonego wieku, ale lekarz twierdzi, że to bardzo dobrze, bo będę miała dziecko 3200-3300 g do porodu, a nie 4500. Ja przez ostatnie trzy tygodnie przytyłam tylko 0,9 kg co mnie bardzo ucieszyło, w chwili obecnej mam dokładnie 10 kg na plusie, wiem, ze tu mamy lipcóweczki z dużo mniejszym przyrostem, ale te 10 kg jeszcze jakoś mnie nie przeraża :) Pewnie jeszcze coś dojdzie... Muszę zwiększyć tempo wyprawkowe skoro już zaczynamy wydawać te dzieciaczki na świat, Boże, jak to zleciało :) Dobrej nocki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abecia gratulacje!!!! Dobrze, że Krzyś zdrowy- mam nadzieję, że też czujesz się dobrze. Ja mam ten sam termin....ale wczoraj lekarka powiedziała, żebym jeszcze ze 3 tygodnie wytrzymała- spróbuję:D Myślę, że z naszych lipcówek to jeszcze wyklują się jakieś czerwcowe dzieci:) LEtnie końcówki ciąży się skracają ze względu na upał. Odpoczywajcie kobietki póki można, bo już niedługo się zacznie:D Jak ja bym chciała być już po:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyplątała się do mnie bezsenność. usypiam w nocy na 2-3 godziny i koniec. masakra jakaś. zamiast zbierać siły, męczę się przez pół nocy. mała nie śpi razem ze mną, będzie wesoło jak się przyzwyczai zasypiać o 2 i wstawać o 5;) dziś mają przyjechać meble, chciałabym już pokój małej mieć zrobiony i spokojnie zamawiać resztę rzeczy. część, zwłaszcza te elektroniczne, chciałam kupić na początku lipca ale historia abeci uczy, że może lepiej nie czekać. byłam w biedronce po bułki rano i z ciekawości przyjrzałam się cenom mieszanek. w sumie te różnice nie są wielkie, nan i bebiko w bardzo podobnej cenie, bebilon trochę droższy ale za to wydaje się wygodniejszy, bo w 2 x większej puszce, no i zamykana puszka a nie karton. dobrze, że są dostępne blisko domu, w razie problemów z karmieniem można wyskoczyć i kupić. miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w kolejnym dniu "brzuszkowania" :) anik_82 też mnie dzisiaj bezsenność dopadła. Obudziłam się o 3 i koniec spania. Zasnęłam na kilka minut przed 7 żeby zza chwilę wstać i Młodego wyszykować do szkoły. Zastanawiałam się czy to już organizm nie przestawia sie na nocne karmienia, przewijania... taki trening :) Wczoraj po wiadomościach o Abeci i Krzysiu samą mnie brzuch rozbolał. Miałam wrażenie że się stawia i wazy tonę. Do tego niesamowity ból spojenia łonowego. Popołudnie ze strachu przeleżałam bo u mnie to dopiero 32t. Oczywiście tak ja Wy podeszłam refleksyjnie do sprawy i stwierdziłam że jestem nieprzygotowana do przyjęcia dziecka. Obicie do wózka nie wyprane, pościel tylko 1 komplet, ubranka po starszaku tylko posegregowane ale nie poprane i poprasowane :( Cały czas myślałam że mam jeszcze tle czasu, a tu zaskoczenie. Abecia miała termin tylko 2 tyg wcześniej :) Musze sie streszczać :) Jutro jadę po pampersy :) Znów "przechrzciliśmy" naszego synka :) Ostatecznie wybraliśmy imię Adrian. Nie mogłam sie przekonać do Aleksandra. Ładne imię ale nie czułam że to imie mojego dziecka. A teraz Adrianek juz pięknie wpasował sie do naszego rodzinnego słownika. Miłego dnia babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziewczyny, Sto lat dla Krzysia i dzielnej Abeci! Odczulam ogromna radosc, juz mamy pierwszego dzieciaczka na topiku. Niech rosnie zdrowo i sprawia radosc rodzicom. Oczywiscie tez zastanowilam sie jak wiele z was, czy na pewno jestem gotowa. Wydaje mi sie ze tak, wszystko poprane, spakowane i poprasowane, juz przeciez jestem w 9m miesiacu ciazy, dzis rozpoczynam 37 tydzien, i mam chyba juz dosc ciaglego sikania, niemoznosci sie schylic, czy czegos zrobic po domu, tego zmeczenia i obolalych czesci ciala. Ale z drugiej strony chcialabym jeszcze jednak troche pobyc w stanie nierozpakowanym, by moc jeszcze choc troche polezec z ksiazka (dzisiaj we Francji jest dzien wolny od pracy, dlatego maz w domu i moge sie pobyczyc). Bo jak dziecko sie urodzi, to sie zacznie Sajgon i wyscig z czasem, o ksiazkach to zapomne. Ktos pomaranczowy mnie pytal, czy bylam w lipcowkach 2009, tak, jestem lipcowka 2009 i lipcowka 2006. A moj maz jest dodatkowo lipcowkiem 2001 :). Podziwiam dziewczyne, ktora jeszcze wybiera sie na koncert w srodku czerwca. Ale jak zdrowie pozwala, to czemu nie. Wlasnie na lipcowkach 2009 byla dziewczyna, ktora tez byla w zaawansowanej ciazy na koncercie rokowym, i dobrze sie bawila, wcale tam nie urodzila tuz przed scena :). A propos tego koncertu, to ze zdziwieniem odkrylam, ze warto zachomikowac w domu stare bilety na koncerty. Znalazlam u meza w domu stare bilety na koncerty ok 20 letnie, i wszystkie sie swietnie sprzedaly na ebay w cenie od 5 do 20 euro. Jest wiele kolekcjonerow dziwnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Abecia gratulacje!!!Mi tez się łezka w oku zakręciła gdy to przeczytałam:) A teraz Wam napisze co u mnie.A wiec na dzień dzisiejszy moje dziecko wazy 2600,hm jest jakieś 2 tyg. do przodu choć lekarz tez był zdziwiony ze taka duza wiec zobaczymy,no i kolejna wiadomością jest to ze choć wszystko dobrze szyjka długa zamknięta to jest szansa ze dzidzia pojawi się wcześniej ze 3 tyg.ale tego to już nikt nie wie:)Gdyby się sprawdziły słowa pana doktora to mogla bym urodzić już za 3 tyg. wiec cala wystraszona zamówiłam w koncu pościel:) No i moja hemoglobina niestety spadła wiec muszę łykać jeszcze żelazo. No i pan doktor mnie bardzo podbudował bo powiedział ze naprawdę dobrze wyglądam i brzuch mam super hihi pomimo ze mam już 15 kg na plusie to w ogule tego nie widać.I typowa piłka:) Nawet już nie tyje po 1kg. na miesiąc to prawie to co dzidzia przybiera:) A ja mam te kremik na słońce 30 z niwea i tam nigdzie nie pisze ze od 3 mies. pisze ze jest dla niemowląt i dzieci i w rosmanie kosztował mnie 20zl.a ktoś pisał o 30zl. duza różnica także ja bardzo przywiązuje uwagę do cen jak przechadzam się po sklepach bo można naprawdę dużo zaoszczędzić.Dla mnie 10zl. na takim kremiku to jest bardzo dużo.Wiec ja w sobotę muszę dokupić 1 piżamę i te majtki apteczne żeby już nie żyć w stresie ze czegoś mi brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......małopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............03.07...........?.......... . .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. aluisa25.........27............04.07...........?......... ......świętokrzyskie xAneczQax.....25............05.07.......Chłopczyk....... ... ...śląskie InPhasse.........19............05.07.........córeczka... ....małopolska malinówka376...20............06.07.....dziewczynka...... dolnośląskie Daria Poznań...21.............07.07..........CH.............Wielk opolskie Moni 17..........26.............07.07.....Chłopczyk........l ubelskie vivian_2006.....27............09.07..........DZ.......... ....dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07.........córeczka.... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.........DZ......... ......lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?CH?... .........ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............DZ....... ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH......... .....mazowieckie Rosa 78...........33............14.07.........CH................m ałopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... .......śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie Atena02.........26.............14.07.............DZ...... .. małopolskie(Kraków) morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... ....śląsk callaa.............25............15.07..........CH....... .....podlaskie Omka..............33............15.07.........Dz.. .......mazowieckie mala_miii86.......25..........15.07.........chłopiec.... ..śląskie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07.......dziewczynka.... śląskie kasztaanka......27............18.07..........DZ.......... ....łódzkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... .......Śląskie Jadzia .........22..............19.07.......dziewczynka....zach.pom JustynaB28.......28.............20.07.....dziewczynka.... mazowieckie Aosa.............23..............21.07....chłopiec...... ...śląskie HelloKitty32......32...........22.07.........chłopiec... ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.........dziewczynka .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07............Córeczka ........śląskie kwoka 123.......39.............23.07............CH...........pomor skie przy.mamuśka...34.............23.07.......synio......... ....opolskie dżuczek..........29............25.07...........chłopiec .....małopolskie (Kraków) anik_82..........29.............26.07..........córcia... .......dolnośląskie ebudka...........31.............26.07..........CH........ .mazowieckie (Warszawa) anusiak1507......21............27.07..........???........ ....śląskie freuline..........25..............27.07.........córcia .......śląskie(Brenna) marta100049....34..............28.07..................... ......łódzkie kubolinka........32.............30.07........Chłopiec... ......wielkopolska wkreciara........23.............31.07.................... .............śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolilam sobie wkleic tabelke bo nam gdzies znikła ;-) ja dzisiaj mam wizyte o 15 juz sie docekac nie moge masakra jaks juz bym poleciala hihhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia piszesz ze zaczynasz 37 tydzien a ja mam terin na 10 czyli 8 dni i mam 35 tc a dokladniej 34 i 3 dzien . a z twojego pisania wynikaloby ze mam 36 tc bo miedzy nami jest tydzien ciazy ja juz glupieje z tymi tygodniami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;-) U nas zmiana pogody, ochłodziło się i zanosi się na deszcz. Oczywiście z tego powodu jak zwykle pęka mi głowa. Dziwne bo zamiast się gorzej czuć przy 30 stopniowych upałach to ja właśnie źle się czuje jak się ochładza. Ciekawe jak tam dzielna Abecia i Krzyś. Na pewno przeżyła dużo stresów ale troszkę jej zazdroszczę, że ma dzidziusia już przy sobie bo ja nie mogę się już doczekać... jeszcze 6 tygodni do terminu przed nami a kto wie czy w ogóle mały zechce wyskoczyć w terminie czy czasem nie 2 tygodnie później... Zauważyłam, że teraz zaczyna mi się powoli dłużyć ten czas oczekiwania. Dżuczek - widzę że pomimo dłuższej nieobecności na forum nie ociągałaś się skoro już wszystko przygotowane. Mi jeszcze brakuje trochę rzeczy przede wszystkim wózka. Niby już wybrany ale czekam na dopływ gotówki od przyszłej prababci, kochana zgłosiła się na ochotnika, żeby dołożyć połowę ;-D Morelka - super, że wszystko dobrze i że dzidziuś sporawy oby same takie dobre wieści od teraz. Jutro zaczynam weekend na uczelni, jeśli więc szczęśliwie uda mi się wytrwać ten weekend i następny to będę mogła powiedzieć że nosze w brzuszku bardzo grzecznego synusia, który pozwolił mamusi bezproblemowo skończyć ostatni rok studiów ze 100% frekwencją na ćwiczeniach i wykładach ;-) Dziewczyny kupiłam wczoraj oliwkę z hippa pachnie po prostu przecudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) a ja dziś jakaś tak rozlazła jestem :( zabieram się za zamawianie pościeli, jutro kupno łóżeczka i dokupienie drobiazgów, w sobotę pakowanie torby i czekanie :D i w przyszłym tygodniu zamawiam tako warriora żółtego :D a co niech mój wojownik szaleje :D oczarowanaaa mnie też chyba się zaczyna dłużyć :( wczoraj dużo myślałam jak to jest gdy ma się swoje dziecko przy sobie... wczoraj zaczęłam 32 tydzień, dziś wizyta u lekarza zobaczymy co się tam dzieje... i chyba będę chciała chodzić już na wizyty co dwa tygodnie żebym sama była spokojniejsza aha Abecia i Krzyś czują się dobrze :) Pozdrawiają Was wszystkie :) Ania gdy wróci do domu zapewne opisze w szczegółach jak to było... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Qrcze, kamień mi spadł z serca jak się dowiedziałam, że Abeci Krzysiu cały i zdrowy:) też mi się łezka w oku zakręciła, że się szczęśliwie zakończył 'nasz' pierwszy poród:) nie powiem, bo juz zaczęłam schizowac jak przeczytałam, że Abecia na porodówce, tymbardziej że ja już też od ponad tygodnia z krążkiem, ale uspokoiłam się jak przeczytałam te optymistyczne wieści o porodzie. Mam jednak nadzieję, że moja Maleńka jeszcze troszkę poczeka:) Abecia SERDECZNE GRATULACJE!!! postaram się chyba w tym tygodniu jeszcze spakowac torbę do szpitala, bo aż się boję jak się zacznie, a ja będę w lesie:o ostatnio już byłam a aptece i kupiłam: zestaw do paznokci dla maluszka, chciałam te giganty podpaski z belli, ale nie mieli więc wziałam inne, waciki z alkoholem do pępuszka, 2 pary siatkowych majtek i chciałam jeszcze gruszkę do nosa, ale miali jakieś takie giganty tylko, więc jeszcze dokupie gdzie indziej. wczoraj to juz padnięta taka była, że szok. Mężuś miał urodziny, ale jak mówilam: nie szykawałam nie wiadomo ile, bo nie chciałam się przemęczac, więc tylko ciacho, kawa, 2 sałatki na szybko i zimna płyta, ale i tak już tym siedzeniem byłam zmęczona, bo już jestem przyzwyczajona do pobyczenia się na kanapie:p ale dziś za to nadrobię i cały dzień leżę, tylko jakis szybki obiadek i będzie ok:) a i zapomniałam: wczoraj dotarł do nas ten wózek co Wam ostatnio pokazałam i muszę powiedziec, że jak na używany przez niby 1,5 roku to jest w świetnym stanie, prowadzi się extra, leciutki (bo tylko ok chyba 11kg). jesteśmy mega zadowoleni, tylko że brakuje w spacerówce tej poręczy co by dziecko nie wypadło, ale zaraz dzwoniłam do tej babki i zaraz przepraszała i powiedziała, że zaraz go pakuję i wysyła, więc mam nadzieję, że szybko dotrze cały i zdrowy:p pozdrawiam Was serdecznie i miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) wyspałam się dzisiaj od niepamiętnych czasow pomimo tego że o 4 wstałam i pożniej już byl problem zasnąć mam tyle siły (chyba przez to że nie chodzilam co godzine siku:)) że wykorzystuje ją na delikatne ukladanie ubrań w szafkach nie męcze sie bo siedze a jak się zmęcze to kto mi zabroni leżeć:) wkońcu mąż kupił mi upragninego kalafiora i dzisiaj go na obiadokolacje zaserwuje:) (mąż Go kupił bo ja się niegdzie nie ruszam nadal:/) wcześniej byl poruszany temat bólu bioder i ud mnie to też męczyło ale ukladam się na lewym boku z lewą nogą wyprostowaną pod prawą wkładam poduchę i ją podkurczam i naprawdę można się wyspać:) wyczytałam ten przepis na spanie w jakiejś mądrej gazetce dla mam:) Moja teściowa wczoraj kupila mi magnez na dzień dziecka:) cud normalnie bo nigdy nic od niej nie dostałam no i mała dostała pierwszą rzecz od babci smoczek z aventa czyli coś zaczyna sie łamać w mojej teściowej:) oby jej nie przeszło bo obiecała że do wózeczka się dołoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Parę dni mnie tu nie było i szok :D pierwsze dziecko :) tego to się nie spodziewałam!!! Abecia - ogromne gratulacje, niech Krzyś się zdrowo chowa :) I tak jak Wy wszystkie przeraziłam się, że i mnie może czekać szybszy poród... A z przygotowaniami jestem w głębokim lesie... Sprawa remontu się pokomplikowała - pan miał przyjść we wtorek ale podobno wylądował w szpitalu!!!! Wrrrrrr, tak się wkurzyłam, no ale co poradzę? I teraz nie możemy znaleźć jakiegoś fachowca, który by miał wolny termin w najbliższym czasie :/ Tak więc mam pokój do remotu, zagracone całe mieszkanie, brak mebli, brak torby do szpitala, ciuszki dla Małej leżą jeszcze w piwnicy... ehhhh, mam nadzieję, że się z tym pozbieram w miarę szybko!!!!!! Trzymajcie kciuki :) Tak sobie pomyślałam, że mamy już pierwszą czerwcówkę :) a ciekawe ile sierpniówek się pojawi :) W każdym razie wszystkim życzę miękkich brzuszków i długich szyjek... jeszcze przez miesiąc co najmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzień wariacki. przyszedł wózek - wysłali mi złą gondole i spacerówkę, nieźle. co gorsza spacerówki już nie ma w tamtym kolorze, producent przestał robić i nie ma szans. gondolę wymienią. w ramach rekompensaty za brązowy wózek 9zamiast brązowo - beżowego) wyszarpałam gratisy na kwotę 700zł. chociaż tyle. bedzie na monitor oddechu z niania. dobrze, że zabrałam się za temat wózka już teraz, bo wymiana gondoli pewnie tydzień potrwa a tu nic nie wiadomo (tfu tfu). w razie czego mam stelaż i fotelik więc ze szpitala damy radę wrócić;) przyszły meble ale są w paczkach i nie wiem kiedy uda się je złożyć. trochę tego jest, mam tylko nadzieję, że zgodne z moimi wytycznymi, bo robiłam na zamówienie... jutro kolejne usg i przepływy. oczywiście już się denerwuję. morelka, ja też kupowałam tę niveę na słońce w rossmanie w takiej cenie jak ty. i na odwrocie tubki, mniej więcej w połowie (chyba po składnikach kremu) widnieje informacja, że można go stosować od 3 miesiąca życia. muszę zmobilizować chłopaków do skręcenia tych mebli i skończenia dekoracji ścian. chciałabym już poprać rzeczy, zamówić resztę, spakować torbę. ale to dopiero jak chłopaki skończą te meble, bo trochę tych maneli jest. wkurzyłam się tym wózkiem, idę odpoczywać.wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MysiaPysia76
Witajcie. Noooo mam kaca moralnego bo ostatnio Abecia mnie pytała o pessar, to poiedziałam że w zasadzie biegam z nim, choć lekarz sugerował mi jak najmniej chodzić i mam nadzieje, że nie sugerowała się tym,,, prawda Abecia ;) Ale wiadomość o tym, że wszystko ok jest super ;) ;) Ja z pessarkiem już 14 tygodni latam gdzieś i sie przyzwyczaiłam do niego i kurcze nie wiem czy nie bede miała wcześniejszego wywołania porodu (termin mam na 12 lipca ;) - jestem czerwona to mnie nie ma na liście, bo wiem że czerwone co niektórzy ignorują, ale jak wpadam na neta na chwilkę to nie mam kiedy do końca powalczyć z kontem. Też sie musze podpakować, bo mam paste, szczotkę i majtki siatkowe,,, nic wiecej ;( Pozdr i ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×