Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

ciotka - moja corcia tez lubi na boczku spac, a pozniej na brzuszek sie przekreca. zreszta przez noc to ona tyle kolek zrobi. a myslicie ze spanie na brzuchu jest bezpieczne, glowke ma na bok polozona, ale ja jakos mam stracha.nie wiem czemu, a widze ze ona lubi tak spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm mt to może fakjtycznie od tej ciepłej wody połączonej z zimną ;) grunt, że włosy fajne :D. Lady powiem Ci szczerze, że gaz w cholere drogi :o a ma iść o 1/3 do góry :o gdzieś czytalam ostatnimi czasy :o my rachunki za gaz mamy kolosalne w okresie grzewczym :o Ciotka domyślam się, że ciężko jest nie myśleć i na tyle skutecznie zająć się czymkolwiek tak żeby to myślenie wyłączyć :o wiem, bo ja sama dziś myślałam o Tobie i dzieciątku... Powiedz kiedy coś będzie wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też na brzuchu akrobacje nocne wyczynia... do zaśnięcia tylko pozycja na brzuchu... Myślę że nie ma się co obawiać, tylko ja pozabierałam jej misie z łóżeczka żeby miała swobodę ruchów.... a i tak buziaka wciska w osłonkę boczną i wyglada to przekomicznie;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT widzisz jeszcze miałam Tobie odp. z tego co sie orientuje po moich przejsciach z włosami to bardzo dobrze ze zawijasz w recznik (super jakbyłby nagrzany np na kaloryferze jak nie to np worek foliowy i na to recznik trzecia opcja to podgrzewanie łepetyny suszarką ) bo ciepło otwiera łuske włosa i taka maska lepiej wnika:-D ( ewentualnie maska na głowe i gorąca kąpiel... ( jeszcze jedna ciekawostka -szampony przeciw wypadaniu i przeciw łupiezowe z kolei otwierają włosa i np kolor sie szybciej wypłukuje- jak która farbuje niech wie:-D) nie bój sie co do spania- ja ufam ze dzieci wiedza co robią (przynajmniej na tym etapie zycia:-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimna woda z kolei zamyka łuski włosa. a pzed ciaza zdazało mi sie z placentą usnąc:-D TNKS pod koniec tygodnia dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoja - no to moja glowe wciska do rogu lozeczka, albo spi u samej gory lozeczka dobrze ze mam ochraniacze bo by miala szczebelki odgniecione. ja ja sciagam na dol, a ona na gore wedruje. ciotka - wlasnie wiedzialam o tej cieplej i zimnej wodzie i tak zrobilam, zeby lepsze dzialanie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka to daj zaraz znac ok? Tyle na ile możesz... Co do odzywek to ja non stop i z placenta i z stapizem sypialam :D i nawet z jedwabiem regularnie noce spedzalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt moja tak samo tylko jej nie ściągam na dół;) wymyśliłam że może to z życia płodowego tak się dzieciakom podoba ale nie wiem więc nie komentuj proszę moich wniosków;)))))))))))))))) Czytam tu o jakiejś cudownej masce na wypadające włosy. Cóż to za nowość???? pomaga???? bo mi wypadają garściami... Mam już jedną trzecią tego co w zeszłym roku. Pocieszający jest fakt że jakiś pióra odrastają ale i tak jest ich mniej a jeszcze młoda mi wyrywa, bo co się nachylę to łapie za włosy i szarpie... siet... będę łysa;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT-78- masz moze jakies miejsce godne polecenia pod Monachium w gorach najlepiej kemping lub jakies pokoje goscinne niedrogie na urlop? szukam czegos na maj,wiec to juz ostatni dzwonek. mieszkasz gdzies tam,wiec pomyslalam,ze moze cos polecisz nam :) ja zdycham dzis,o 19 zasnela i sie po 20min rozbudzila,w efekcie zasnela dopiero przed chwila, a od 6.30 na nogach, w dzien spala 2.5h. nie wiem co jej jest.. ja kupuje tez Alete owocki,dobre sa. spadam spac,buziaki dla @ll :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja robi to samo :o wciska się gdzie się da :D Zoja kallos placenta niebieska i zielona - polecam I stapiz z jedwabiem maska, szampon - jedne i drugie tanie a dobre :D Mt Ty się stapizem dziś raczylas? Ja dziś zieloną placente pol dnia na łbie nosiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki oki, nie komentuje;) ja z polecenia TNKS zakupilam na allegro placente taka z zielona etykietka za jakies 10 zl caly litr. do tego szampon+odzywka+plyn do prostowania wlosow sleek line repair tez na allegro. dzisiaj zaczelam kuracje. ale DJ tez uzywala moze jak sie odezwie to da znac czy sa efekty. mi tez garsciami leca i az sie boje jak tak daalej bedzie. juz mi nie zalezy zeby rosly szybciej tylko niech przestana wypadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS ja ta placente zielona na leb nalozylam dzisiaj wlasnie. Mum...a zobacz sobie Jugendherberge.de to takie cos jak schroniska mlodziezowe w PL. polecam w Berchtesgaden i jak cos to pytaj zawsze o pokoj rodzinny z lazienka w srodku.bo tak to jak w schronisku wspolne na korytarzu.ja tam placilam ok.13eur za osobe za dobe i w tym jest sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac, ze ci co nie sa czlonkami to doplacja jakies 2-3 eur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest super! najwyzszy szczyt Watzmann, kopalnia soli ale nie taka wielka jak Wieliczka. rzut beretem do Salzburga, Knigssee. no i jak cie troche historia interesuje to kwatera Hitlera Kehlsteinhaus tam jest.nie wiem czy juz otwarty bo to na samym szczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS dzięki za odp... Gdzieś na forum czytałam że maska Wax jest bardzo dobra i ludzie po chemioterapii ją stosują ale trochę się boję, bo mam słabe włosy i nie chcę przegiąć Zaraz kupię to Wasze cudo ;) może pomoże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoja używałam waxa też z polecenia, ale powiem szczerze - nie powaliła mnie na kolana :o a w pporównaniu z placenta 15 zl / 1l i stapizem 25zl / 1 l jest dosc droga - placilam jakoś 25 zm za 200 ml? Zuzylam jedno cale opakownie i drugie lezy bo nie widzialam poprawy, ale oczywiscie kazdemu co innego sluzy... A co do chemii to z tego co mi wiadomo to niewiedziec czemu wloski wyrastajace po chemii są duzo lepszej "jakosci" niż te wczesniejsze bez odzywek ;) widzialam roznice na wlasne oczy u corki znajomej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoja - ja kiedys dawno mialam wax ale nie pamietam czy to cos dalo, a czytalam tez ze bardziej chwala placente bo niby po wax bardzie wypadaja. kupuj bedziemy porownywac efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze na minute- ja tez kiedys uzywałam Waxa ( jeszcze jak był jeden na rynku bo teraz pojawiło sie waxów ze ho ho) i tez mnie nie powalił na kolana bo po waxie NA Początku bardzo wypadaja włosy. co prawda te włosy i tak by miały wypasc ale rozłozyłoby sie to w czasie. czyli jak ktos sie boryka z wypadniem efekt wizualny przy stosowaniu masakryczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ją druga ? O tej godzinie i takie pustki tutaj,chyba w końcu dzieciaczki spać dały. Małego wysypało, a nic nowego nie dostał więc podejrzewam pyłki- tylko jakie? Oj ją się mam z tym niunkiem. Villa mu buzię wyliczyliśmy lokoidem i bactrobanem, natluszczac bepanthenem,a później jak już była buzia wyleczona to protopic. Te maści są na receptę, silne ale działają. Kiedy masz wyniki ieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyleczyliśmy miało być. I jeszcze w trakcie zaostrzenia kapalismy w Oliatum niebieskim, pamiętaj aby nie przegrzewac bo wtedy zmiany na skórze jeszcze bardziej swędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem - i wcale nie jestem wyspana :o mala wstala znow o 1:30 :o i o 6 już byla wyspana :o masakra jakas :o mam nadzieje że jej to minie :o a teraz uskutecznia marudzenie :o nic jej się nie dzieje, bo jak reklamy w tv slyszy to jest cicho, koncza się reklamy to się dre jakby ja ktos że skory obdzieral :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tez juz wstałam i zdazyłam się wkurzyc. chciałam uprac pokrowiec z fotelika i predzej rozkrece cały fotelik na czesci pierwsze niz uda mi się to cholerstwo ściągnąć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na chwilkę bo z pracy tylko ciiiiiiiii :) mój maluch też śpi w poprzek, przekładam go nie zdążę się odwrócić a ten znów w poprzek leży co do wypadania włosów chyba też zakupię plancetę synek całkiem zbuntował mi się na mm, na widok butli macha czym się tylko da, odpycha butelkę, więc robię mu przerwę na jakiś tydzień i zobaczymy dzis mu przemyciłam i tak mleko, zrobiłam mu sinlaca na hippie, więc będzie miał cztery dawki mleka, 3x pierś i raz to w kaszce, plus inne posiłki i jogurcik, mam nadzieję, że to wystarczy muszę kupić te kaszki alantury i holle w końcu, mam nadzieję, że mu posmakują bo ani nestle ani bobovity jeść nie chce tylko sinlac mu smakuje ale nie mogę go tym w kółko karmić bo się upasie aha i dziś znów wysypki dostał, obstawiam albo świeżego banana albo kaszkę jabłkową bo jak tydzień temu miał wysypkę to też to jadł poczekam kilka dni i jak zniknie to dam trochę banana, jak wyskoczy znowu tzn, że to jest winowajca a jak nie to będzie znaczyło, że to kaszka ale byłoby to dziwne bo po słoiczkowych bananach i jabłkach jest wszystko ok aha w pracy ok, mały szczęsliwy z babcią więc i ja też, tylko kiepsko śpi, muszę wstawać kilka razy dawać mu smoka, a dziś od 3 do jakiejś 5 nie spał, ale nie płakał tylko leżał sobie grzecznie w łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Co do spania to mój tez wędruje po całym łóżeczku i co go przełoże to on znowu po swojemu.TNKS po ile w niemczech jest ten bephanten?Jak chcesz to moge Ci też podesłać zdjęcie mojego małego.A czy ktos może powiedzieć jak wygląda siusiak waszych synków, czy tak jak u dorosłego już jest ta skórka ?bo u nas nie i chce mieć porównanie.plisss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk my ściągamy tak jak potrafimy cały czas, ale nie schodzi nam cała ta skórka, więc nie jest jeszcze jak u dorosłego też się martwię żeby nie miał tej stulejki czy coś tam, ale mam nadzieję, ze jak będzie starszy to uda się bardziej ją ściągnąć mi pediatra kazała i mówiła,że chodzi o to aby nie trzeba było do chirurga potem iść a poza tym gromadzi się tam bród a Ty ściągasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk mi kumpela kupiła po 12,5 za 100 gr (chyba jakoś tak - nie mam jak sprawdzic bo paragon już pojechał do vili) ;) Jasne że chcę foty!!! Daj swojego maila to wyśle Ci moją kluske :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×