Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

hej TNKS - a ta masc to w takim bialo niebieskim pudeleczku? bo taka znalazlam ale nie wiem czy o to chodzi. mojej co jakis czac na raczkach lub tylko na jednej pojawia sie sucha czerwona plama.pokazywalam lekarzowi oczywiscie stwierdzil ze to nic takiego. moglabym ta mascia smarowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt dokładnie ta ;) na suche placki jest rewelacyjna :) powiem Wam, że jak np moja mała się gdzieś zadrapie to też smaruje bephantenem i po tym niemieckim to normalnie znika w ciągu jednej nocy :o - polski jest ale gorszy... Tzn u nas nie sprawdzal się tak jak ten niemiecki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja hole nie używałam , używałam alnature a za chwile sprawdze tą milupe jeszcze... Sinlac jest bardzo słodki, a te kaszki nie , ale nie mają jakiegoś dziwnego, intensywnego smaku czy zapachu który mógłby Piotrusia "odrzucić" :o ja daje małej naturalne i sama dodaje owoców i zjada równie chętnie jak sinlaka... W zasadzie to sinlaka z owocami nie każdymi chciala bo za słodkie jej to była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja!!! ja juz po 2 godz spacerku. TROCHE CHLODNO ALE CIEPLO SIE UBRALYSMY I BYLO FAJNIE. Moje kolejne spostrzezenie ze nie da sie przejsc niezuwazonym z tym wozkiem;) tnks- tez tak masz ze wszyscy sie zaraz patrza?? Wyobraźcie sobie ze poszlan dzis do leklerka i normalnie kaszki Holle na polce byly. Oryginalne z niemiec, ciekawe skad sie tam wziely. Oczywiscie kupilam małej. Kolejny udany zakup to Kwiaty na Poddaszu ale pewnie dopiero wieczorem sie za nia wezme bo teraz ide robic sałatke ala tnks z kurczakiem i boczkiem i grzaneczkami:) mniam mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga te kaszki nie moga byc takie same bo one w ogole nie zawieraja cukru, tyle co np z owocow. Tym piotrusia na pewno nie upasiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj na obiad mam schabowy z piersi indyka. Kacper już po drzemce i obiadku. laski normalnie zaczynam też szaleć na punkcie jeepa,a teraz tyle wydatków. Buuuuuu Lecę po Oliwie do szkoły,bo zaraz kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja myslalam, ze sinlac jest bez cukru, jakos nie doczytalam choc dziwne mi sie wydawalo, ze on w smaku taki slodki w ogole dziwie sie, ze sinlac mu smakuje, a te wszystkie smakowe =owocowe nie tnks czekam na Twoje opinie co do milupy i dzis mu pozamawiam, mam nadzieje, ze ktoras trafie w gust Piotrusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga sinlac jest bez cukru!!! Ale to kaszka z chlebka śiętojańskiego ( cokolwiek to jest) i pisze na niej nawet że jest "specjalnego przeznaczenia żywieniowego" tj dla dzieci z niską masą urodzeniową, dzieci które słabo przybierają na wadze itp., on jest podobno bardzo kaloryczny... Dobry dla niejadków itp. Bo zrobiony na wodzie satanowi pelnowartosciowy posilek ;) Aga mysle że taka alnature możesz na probe zamowic jedna :) ja daje że sloiczkiem hippa owoce & zboza ( bez glutenu i cukru wytbieram - jest ich kilka) i moim mlekiem , jest to slodkie ale nie za bardzo ;) jak dalam raz malej sinlaka z bananem to aż ją otrząsło :D Lady ja jeszcze się nie byłam "lansić" na miescie heheh a na mojej wiosce to i na rower ze zdziwieniem patrza :D generalnie patrza dziwnie na wszystko co nie jest traktorem :D a jak się Gosi wózio podoba? Zainteresowana kierownicą czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zamowię a póki co poje jeszcze sinlaca mam nadzieję, że się bardzo nie utuczy tnks zerknij na ten bepanthen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to jest 30 ml kremu a nie masci i chyba nasz polski - u mnie lezy nieuzywany - bardzo wodnity, zanim się wchłonie to mala go powyciera :o Lady - parma? Smacznego :D ja uwielbiam ten sosik :D hehehe Nie pisalam wczesniej - oczywiscie wszystkie salatki trza "se" doprawic :D Pocahontas znam ten bol :o my też akurat lekko pod murem (finansowym) i chwilami mam wyrzuty że teraz tego jeepa upatrzylam :p ale wbrew swojej naturze ( zyciowego pesymisty) zakladam tym razem że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Milupa ma wiekszosc kaszek z cukrem. oprocz kleiku albo kaszki wielozbozowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak Piotruś zje opakowanie czy nawet 3 to nie zwiekszy swojej wagi x 8 :D ale czytalam że jak się karmi non stop sinlakiem to po dluzszym stosowaniu okazuje się że dzieci bardzooooo szybko przybieraja ;) choć moja mala zjadla już cale opakowanie i aż tak się nie utytala :p owszem przybrala do 7310 :D tadam!!! Podwoila wage na 7 msc :D ale to daje jakies troche ponad 200 gr w miesiac ( z czego 100 przez ostatni tydzien heheh) teraz szama alnature ryzowa na zmiane z jaglana plus dziennie 2 lyzki pszennej alnatury ( gluten)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt to co Ci wczoraj poawalam to bez cukru - pisze ohne zucker :D :D :D Ps. Pytanie z cyklu głupich - czym się rózni kleik od kaszki? Np kleik ryżowy od ryżowej kaszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha a myslalam, ze znalazlam, chyba rzeczywiscie nie ma tnks juz chyba pytalam, ale nie pamietam teraz czy ta alanture moge dac na samej wodzie?? tego sinlaca zjadl na mleku hippa, ale wlasnie sie dowiedzialam, ze wszystku zwroci... kurde chyba mu nie sluzy ten zwykly hipp bo to nie pierwsze wymioty po nim hipp ha byl super, ale on znowu mega drogi, no ale moze trzeba bedzie kupilam jeszcze bebilon moze wyprobuje kurcze bo tak na samej wodzie przez caly czas to chyba niebardzo...jak myslicie? poki co bede mu dawac jeszcze sinlaca na wodzie jak myslicie wystarczy mu tyle mleka co z mojej piersi 3xdziennie? plus jogurcik? tnks moj juz je 3.opakowanie ... ale jak kupie alanture to robie przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga easy :D może to nawet nieprawda z tym "tytaniem" :D przybral Ci Piotrus bardzo po tych 3 opakowaniach? Tak i milupe i alnature mozna na wodzie ( pisza żeby dodac lyzeczke oleju rzepakowego) i owoce, ale ja oleju nie dodaje, a czasem robie tylko na wodzie z owocami... No to nie ten bephanten niestety :D w super pharm nam raz babka sprzedala niemiecki... Specjalnie potem jechalismy do scc do tej samej apteki i już mieli polskie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio był przestój w jego tyciu było chyba 100 g w miesiąc a teraz 2 niecały 400 g, bo ostatnia waga 8400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nam dr też polecal ha jak na razie... Mt jak wlosy? Lepsze dzisiaj? Ja się ciągle po łbie gŁaszcze hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bez cukru bo ty masz wlasnie kleik ryzowy i kaszke kukurydziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz miala kiedys nadmiar tego bephanthenu jeszcze to daj znac i ja bym sie skusila kupuje caly czas polski, a chetnie wyprobuje niemiecki kurcze dziwie sie, ze maly nie przyswaja tego hippa znalazlam dobra oferte 1.szt ha na all, chyba mu kupie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie masz się czym martwic :) moja mala za to się taka pyza robi :D chyba kazdy gram jej w lica idzie heheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie, to moze jednak moja lekarka miala racje, mowiac, ze po karmieniu piersia lepiej zaczac od ha, zamawiam :) a bebilon moge ktorejs sprzedac jak chcecie? mam dopiero co kupione opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiśie ani razu nie otwierane jeśli byłaby któraś zainteresowana to dajcie znać, jak nie to wystawię na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks wiesz no pućka to on jest, ale chyba 8400 to dobra waga :) mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga podobno u mojej te 7300 to za malo wiec pewnie u Was 8400 będzie dobre ;) ps a z mojej się serio Kluska zrobila heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×