Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

mam zaliczony juz spacer, krotki bo wieje ale mała zdarzyla juz zasnac. Spotkalam kolezanke i juz sie na jutro umowilam tez:D:D Od razu zauwazyla jaki mam fajny wozek:D:D az miło:D:D zakupy zrobilam, do wszystkiego łatwy dostęp. Składa sie prosciutko, na bagaznika sie wklada bez problemu. Na razie widze same zalety. As80 martynka wspaniala, istna perełka :D Bylam na fejsie i ewidentnie mamy towarzystko podzielone na dwa obozy. nie wiem czego dziewczyny pisza tylko zupelnie na fejsie, ja tam jakos nie przepadam bo tam jakos sztucznie jest misiaczkowa- to wyjmij spirale jak Ci nie sluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lał ale tutaj się dzieje dzieciaki chorują , pomarańczowki grasują. Tnks i lady ile was z przesyłka wyniósł ten jeep? Tymkolwa jak ciebie dawno tu nie bylo. Ją mam konto na fbi ale tutaj jakoś mi dobrze i niemam czasu na fb. My na szczęście wszyscy zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ;) Moje dziecie grzecznie poszło spać ;) Mam troche czasu dla siebie Lady ja staram się pisać tu i na fb ale fakt tu jest przytulniej ale tam mogę pokazać wyczyny Tysi ,a tu niestety nie :( M kupił malutkiej takie piłeczki jak dzieci mają w basenie w figloraju i jest czyste szaleństwo całe łóżeczko zasypane kolorowymi piłeczkami ;) ;) no i mamy zaliczone pierwsze kroki wzdłuż barierki,Martyś kocha swoje łóżeczko ;) tylko by stała z tej perspektywy świat jest piękniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas ja tez jakos tu wole bardziej. tam tylko zdjecia podgladam i sama cos wrzuce ;) wozek wyszedł nas 720zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- mowilas o solarach. Jak jest w okresie zimowym, baterie nic nei dzialaja? napisz cos ogolnie, zadowoleni jestescie? Bo my wlasnie jestesmy na etapie kupowania pieca gazowego i nie wiemy jaki zasobnik, tzn czy zakladac solary i inny zasobnik brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula dzięki za linki ;) ja wieśniara nawet nie wiedziałam, że takie cuda są :D musze kupić małej ;) Pocahontas ja za jeepa z przesyłką pobraniową zapłaciłam 729 zł, Lady chyba robiła przedpłate więce pewnie taniej ;) As - Martynka już się za chodzenie zabiera? To jest niesamowite!!! Moja dzisiaj za to usiadla sobie jak jej m pieluche zmieniał :D pewnie to jednorazowy "wybryk" :D ale co tam :p Lady fajnie, że i Ty zadowolona jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEllo! A ja osobiscie lubię tutaj, bo jest TNKS i DJ a tam ich nie ma:-) a fb używam dla swoich przyjemności nie związanych z sierpniem 2011:) Ale się dzieje w Na wspólnej:-) a teraz przełączam się na Mjak Mdłość bo dziecka śpią i czas na relaks- to tak w razie jak jakaś czytająca ma mi zamiar wyjechać z tekstem,że mam się czymś zająć. A nieeeeeeee nie zajmę się, jest wieczór i sobie mogę swobodnie posiedzieć przed tv i kompem bez szkody dla dzieci:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady jak już pisałam zadowoleni jesteśmy bardzo! Zimą coś grzeje, ale piec musi dogrzać bez dyskusji... Z solarów woda jest w okolicach 20 stopni także średnio, za to latem ma 80 więc niczego dodatkowo nie trzeba... My mamy 2 te solary, grzejemy nimi tylko wode, ogrzewania z nich nie mamy Misiaczkowa czytalam o tym 3 miesiecznym bąblu - sama nie wiem po co tam wlazłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka dokladnie!! Tam to dopiero jest agresywnie, nasz forum to pikus! Dzisiaj jeszcze ogladam Przpeis na zycie. Teraz ide sie kapac z mlodym. Ciekawe jak dlugo mozna sie razem kapac... ;) Ja tez wole tu bo mozna pogadac, posmiac sie a tam jest jakos sztywno olinka- nie zapominaj o ciotce, ona tez przeciwniczka fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Olinka 😘 się dzieje na wspólnej, się dzieje heheheh :D szkoda że nie pokazali wątku żanety i wojtka :D chyba że przegapiłam? Aaaa i ja jestem bardziej wyrodna ( info dla czytającej czy innej pomarańczy szkolącej mnie z maślanych maseł czy publicznych forum :D) moje dziecko nie śpi a ja obejrzałam na wspólnej a teraz grzebie w fonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady oczywsice wszystko zalezy od pogody i potrzeb (ile wody dziennie zuzywacie) ale - my zuzywamy bardzo duzo i w tym okresie z reguly jedziemy na baterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki dużo ten jeep kosztuje,tym bardziej że mam dobra spacerowke z espero enzo,jedyny minus to za mały kosz. Heehe może xboxa sprzedam z grami. M by mnie z domu chyba wyłonił,to jego 3 ddziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 15510 jesteś wielka ;) dzięki Tobie zobaczyłam zdjęcia Kalinki,jest cudowna i ten uśmiech ,słodziak Lady Gosiaczek ma przepiękne oczka super że zadowolone jesteście z wózków,aż Wam zazdroszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki As :) powiem Wam szczerze, że do tej pory myślałam, że tylko moje dziecię tak urodziwe, ale wyprowadziłyście mnie z błędu :D szkoda że aga_jabi, pocahontas, asiapa, ciotka i DJ się chłopakami nie chwalą, bo chłopaków widziałam tylko od Agi 15510 - luzak na maxa hehehe i od Vili Bartusia - czarujący "czaruś" heheheh, muszkieterów od Olinki (co jeden to fajniejszy) :D i Wojtusia od Lady rzecz jasna:) aniołka z rózkami :D no i misiaczkowa mogłaby swoje gwiazdy pokazać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnka- dzięki za odpowiedź odnosnie solarow, u nas tez idzie duzo wody ale jak mowisz ze z reguly grzejecie bateriami w tych miesiacach to warto je zamontowac. w ogole dzięki za sugestie to racje ze dzieci mamy wszystkie urodziwe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaną pochwale się swoim potomstwem ale za jakiś coś,bo kompeter w naprawie i tylko tel mam. Padnieta jestem,wszystko na mojej głowie i rsądzę sobie,ale np już w łóżku leże. Kacper ciągle śpi mi w poprzek łóżka. W lozeczku to samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady grzejemy kominkiem. Nie mamy co prawda rozprowadzenia po pokojach, mamy jedno wyprowadzenie do góry, ale "styka" dół się z komina zagrzeje fest!!! W łazienkach mamy tylko grzejniki , reszta podłogówka i tak - zimą grzejniki w łazienkach są włączone caly czas a ogrzewanie - podlogowe jak są faktycznie mrozy... W tym roku zaczęliśmy grzac jakoś pod koniec grudnia dopiero :p wczesniej kominkiem grzalismy :) no i już od jakiegos czasu ogrzewanie mamy wylaczone bo można było zdechnąć :o mielismy 25 st przy ogrzewaniu wlaczonym na minimum :o piec mamy tak ustawiony, że jak temp wody spada ponizej ilus stopni to on się wlacza ( w sumie bez sensu bo po cholere mi w nocy wrząca woda w ilosci 300 litrow?) No ale jakoś tak się nie umiemy zabrac za wylaczenie tego :p w kazdym razie jutro w ciagu dnia mi przypomnij to Ci powiem ile stopni ma woda z solarow ;) Ciekawa jestem ( zastanawialismy się z m ) jakby ogrzewanie z solarow dzialalo... Ps. A wy jaki kominek montujecie? Robicie rozprowadzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas ja już dziś łożeczko przestawilam malej żeby zobaczyc czy to o to nie chodzi :D moja Kluska też non stop w poprzek :D przestawienie łóżeczka nic nie dało :D heheh Lady nie ma sprawy ;) Ps. No szczerze tylu fajnych dzieci w jednym czasie dawno nie widzialam :) serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - pytanko ty ta maske na mokre wlosy nakladasz czy wcierasz w skore? ja umylam wlosy, nalozylam zawinelam w recznik i trzymalam 20 min i splukalam. i teraz mam wrazenie ze mnie leb piecze albo wlasciwie uczucie ciepla takie mam. kurcze juz rosna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt w mokre wcieram i zostawiam czasem nawet na dłuzej ;) nigdy mnie ale nie piecze :o termin sprawdzalas? Kurde... Gdzie kupilas? Daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kominek juz kupilismy jotula, nie bedziemy tez raczej robic rozprowadzenia bo juz za duzo tego bedzie. Kominkime tez na dole bedziemy grzac a reszte pewnie gazem ale zamontujemy jakis inny piec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o 14 rozpisałam sie do was na maxa i zezarło. drugi raz sie nie dało napisac bo padł mi net. bardzo mi padł. zwlekałam głupia z tel do serwisu bo myslałam ze to od wiatrów. przepadło mi pare waznych licytacji na all. zesz! ja aktualnie "zeby nie myslec zajmuje sie robotą- usiłuje posprzatac. syzyfowa to praca:-D Olinka ja mysle ze wchodzisz tu m. in zeby ze mną pogadac bo jak nie to mi sie agresja włączy:-D :-D :-D Kobiety co te dzieciaczki nasze tak ostatnio chorują? gonic choróbska!!!!! ps. mój odkąd odkrył inne pozycje lezenia niz "grzbietowa" to usypia rozmaicie- w poprzek łóżeczka tez próbował ale bardzo sie nie miesci, a wiec w łóżeczku usypia przewaznie na boku. za to w dzien na wiekszej przestrzeni ostatnio spi w pozycji do raczkowania- kolana ugiete tyłek w górze komicznie to wygląda. ps. Lady bardzo lubie wasza perłe export:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro ale nie wiem u kogo, bo tylko podeslalam link bratu i zamowil, wazne jest. a juz jest lepiej nie grzeje. splukalam b.goraca woda i potem zimna.moze taki efekt. po malu wysychaja i sa takie mieciutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×