Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Hejka -kasiu-zycze aby oba malenstwa zostaly z toba trzymam mocno kciuki. Magia-no to zycze szybkiego i lekkiego porodu niech juz Lenka oposci cie moze niech m z nia porozmawia hihi Maju-oj napewno ci ciezko ale napewno wszystko bedzie dobrze i Majeczka bedzie zdrowiutka jak rybka. Ines-wspolczuje ci ale mnie to tez niedlugo czeka jak se pomysle to mi juz niedobrze tam jak robilam ta krzywa cokrowa to dostalam smaczny napoj cytrynowy oczywiscie byl slodki ale zimmny i kwaskowaty i niebylo problemu z wypiciem szloda ze tu niedaja czegos takiego . ewcia-wspolczuje ci tego strasznego bolu oby przeszedl juz ci i niewrocil no i ten remont napewno wykancza ale jak juz wszystko bedzie zrobione to se odpoczniesz Nadzieja-gratuluje kolejnych zabali mojej malutkiej wychodza chyba nastepne bo znow oposcila sie z jedzeniem i marudna jest jak tak pojdzie to nim skonczy roczek to bedzie miec juz polowe zebow hihi. A ja sie troszke wybawilam na tym weselu nie poszalam ale i tak bylo sympatycznie i smiesznie i nawet nogi mi nie popochly .JUtro mamy usg prenatalne i mam stresika czy oby wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) no moja glukoza oczywiście nie wyszła-przed 88 po 2 godz 86 więc jednak wszystko zwróciłam, jutro mam wizytę u dr -ale nie szłam dziś na powtórkę glukozy, muszę odsapnąć wziąć kolejne skierowanie i będę dalej próbować z cytrynką. Myślałam ze trzeba skierowanie-bo ja robiłam prywatnie i jak wczoraj w 3 miejscach byłam to wszędzie chcieli. Jeśli chodzi o pozostałe wyniki spodziewałam się spadającej hemoglobiny- a tu lepsza niż miesiąc temu bo 11.8 a było 11.5 za to sa bakterie w moczu.Robiłam w innym labol. i wcześniej jakoś nie miałam tak szczegółowo opisane- było tylko że osad bez zmian, inne parametry w normie, lub negat. nawet nie było pozycji bakterii...a teraz w innym laboratorium - jest pozycja osad- i tam kilka podpunktów w tym bakterie liczne.:( Ona 81 a jakTwóje badanie???? gosia to fakt-moja glukoza była ciepława, bez cytryny, i ten upal na dworze...ale przy kolejnym podejściu zabieram kubek do kibelka! i tam dam cytrynę, a jak by nie pozwolili to uprzedzę ze zaraz mogą mieć tu spory bałagan,:) Obie mamy jutro USG:) Magia co do sesji to ja mam na 21 sierpnia umówioną ciążową a potem jak sie zdecyduje na sesje maluszka to bym miała w promocji, najlepiej szukać fotografa jak najbliżej domu- to mojej nie polecam bo za daleko:) Wg mnie to super pamiątka i choć drogo warto-a jak się nie ma kaski to może warto z pieniążków ze chrztu sobie odebrać potem i taka sesja to byłby prezent dla dzidziusia . kamcikos ja pierwsze bulgotki w i 19 tyg poczułam, potem stopniowo ruchy, dziś 25tydz i maluszek kopie delikatnie- jakoś miałam wcześniej wyobrażenie ze ruchy to coś mocniejszego a to u mnie pukanie-ale brzuszek się rusza czasem :)niesamowite. Emmi wóżio jest mówisz -super:) a łóżeczko???jest- chyba że ominęłam wpis. wpis.Co do lampy zaraz dodam na nk pod nasza fotka pokoiku link jak zrobić taką lampę z deccorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi-na ciagniecie a nie na rane u mnie nawet jak rana sie wygoila to strasznie mnie ciagnela nic nie pomagalo i ponoc wewnetrzne szwy sie do konca nie rozpuscily wiec gin zalecil sex.... pozniej reszte nadrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze sex byl chyba po 3 miesiacach od porodu bo do tego czasu ciagle mi sie rana piep...co chwile mi ropiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines- nie kupiliśmy torby, bo też uważam, że za droga a niewiele dają w tej cenie:) Śpiworka też jeszcze nie kupiłam, bo do spacerówki chyba już nie będę potrzebowała, bo będzie ciepło, a do gondolki to każdy będzie pasował. Do wózka dali dwie pelerynki przeciwdeszczowe- jedna do spacerówki, druga do gondolki, polarowy kocyk i moskitierę do gondoli +oczywiście adaptery do montowania na wózku fotelika. Bardzo fajna ta torba, do której dałaś link. Chyba ją kupię. Przyznam, że początkowo chciałam taką, aby miała dużą kieszonkę termoizolacyjną na butelki. znalazłam nawet taką http://allegro.pl/24h-torba-do-wozka-fisher-price-3w1-nowa-tanio-i1696626196.html ale za droga jest. Jak ktoś ma namiary na podobną tańszą, to poproszę:) A mi panie nie pzowoliły wyjść z pokoju z tym kubkiem z glukozą, bo powiedziały ze niektóre panie to godzinę piją i wtedy to nie ma sensu. Ale chociaż na cytrynę pozwoliły:) Ja chodzę od lat prywatnie na badania krwi i nigdy nie miałam skierowania, po prostu dyktuję pani z karteczki co ma mi robić, a ona wpisuje do komputera, ale pewnie zależy od przychodni/kliniki. Ja badam sie najczęściej w www.diag.pl Właśnie wróciłam od kosmetyczki. Ledwo wyleżałam - 3 godziny na plecac-masakra! Kilka razy musiałam siadać, czasem mi lekko podnosiła to łóżko, ale 90% to na plecach, a kręgosłup mi odpada. Noi malutka strasznie miała dość - kopała w żebra z całych sił! Idę się trochę położyć. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Mam pytanie z innej beczki:) mozecie mi polecic jakoś fajną lodówke? w necie tyle róznych modeli i opini ze sama juz niewiem. no i zastanawiam sie czy warto wybrac taką z systemem no frost. czekam na wasze opinie U mnie codzien to gorzej i rwa bardzo dokucza wiec jestem juz na ostatnich siłach. jak tak dalej pojdzie to za tydzien juz nie dam rady sie ruszac:( niewiem jak ja to wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja miałam 2 lata Beco Frost Free była super, wielka, pojemna i o tego bez rozmrażania no i miejsca nie malało przez szron ale...po dwóch zaledwie latach się zepsuła i to taka część, której wymiana kosztowała by nas 3/4 nowej lodówki. Fachowiec powiedział że niestety te frost free często się psują, szkoda bo kochałam tę lodówkę. Teraz mam jeszcze większą Inesit niestety nie frost free bo się bałam. Jeśli mogę coś poradzić to nie kupuj "metalowej" nie pamiętam jak się to fachowo nazywa ale pewnie wiesz co mam na myśli. Teraz robią piękne szare, z plastikową powłoką, przypominającą ten stalowy kolor. Czyszczenie tamtej to był koszmar! Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia13- ja polecam Ci lodówki firmy Liebherr, bo ta firma oprócz dźwigów, specjalizuje się włąśnie w lodówkach i zamrażarkach. Mają bardzo fajne zamykanie -taka rączka z dźwignią - ciężko to opisać, ale możesz zobaczyć w sklepie jak to działa. Poza tym z tego co wiem to się nie psują, znajomi mają już 5 lat i jest ok, my mamy 2 lata. Nie pamiętam dokładnie który model mamy, ale chyba to jest taka http://www.oleole.pl/lodowki/liebherr-cnesf-4003-.bhtml my mamy akurat z inoksu, stalową obudowę, ale matową więc brudu nie widać, ale są też inne kolory. Nadzieja- no to mnie nastraszyłaś. Nie sądziłam, że rana krocza może goić się tak długo! Sądziłam, że miesiąc, no dwa to max...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines - wszystko super ale ja mam mało miejsca i musze miec taka lodówke 60cm z pojedynczymi drzwiami:( moze jeszcze cos doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi - dzieki za info:) cena jak dla mnie za wysoka:( a ma no frost? słyszałam o tej firmie dobre zdanie ale ceny mają wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi nie zdecydowani Jestescie - pomiedzy Lenką a Basią?czy w ogóle? A jeśli podobało Ci się Lenka to może Milenka?:) koleżanka ma -zdrabniają Milusia:) Może Pola-Polcia, Iga-Igusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kasia - nie zaglądam systematycznie ponieważ czasami nawet mi się komputera nie chce włączać. Od 14 czerwca wróciłam do pracy i jak wracam to już tylko o Madzi myślę. Zresztą w pracy też często o niej myślę. Została z nianią ale radzą sobie dobrze. Mała rośnie zdrowo, ma już 3 ząbki i właśnie wychodzi jej czwarty, staja sztywno na nóżkach ale kompletnie nie ma ochoty na raczkowanie czy chociaż pełzanie. Jest małym cwaniakiem i ustawiła sobie już rodziców. Jest też niesamowitym łobuziakiem, zaczyna jej być wszędzie pełno a ja ... zakochana mamuśka poświęcam jej maksimum swojej uwagi, jak tylko mogę to rzucam wszystko i jestem cała dla mojej córci, nie zapominam też o moim mężusiu i przez to czasu dla siebie nie mam zbyt dużo. Może to złe ale uważam, że ja nie jestem tak ważna jak moja córcia i to aby czuła się kochana. Na szczęście na fryzjera i zakupy mam czas więc nie zapuściłam się przez to moje zapatrzenie w dziecko. Powiem Ci szczerze, że jestem najszczęśliwszą mamuśką i muszę otwarcie powiedzieć, że czuję się spełnioną kobietą. Tobie też tego wszystkiego życzę. Oczywiście życzę spełnienia również każdej innej kobietce, zasługujemy na wszystko co najlepsze. Nadzieja - a jak Laurka? Na ostatnim zdjęciu tak pięknie stoi, czy już zaczyna chodzić? Ja Madzię zapisałam już do przedszkola ale mamy jeden warunek: mała musi chodzić. Więc teraz czekamy na ten pierwszy krok. A jak jest u Ciebie? Pozostałym dziewczynom przesyłam moc buziaków (ode mnie i od Madzi). Przepraszam, że nie napiszę do każdej z osobna. Trzymajcie się kochane. Aaaa.... Madzia śmieje się przez cały dzień, jest niesamowicie pogodna. Dla mnie jest to jeszcze jeden argument do tego aby wyłapywać każdy jej uśmiech i chować go w swoim serduszku. Madzia jest sensem mojego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines- co do imienia, to z Leny zrezygnowaliśmy bo naprawdę jest ich sporo:) Teraz myślimy o Julii, Basi albo właśnie Poli, chyba że jeszcze całkiem innego nam wpadnie do głowy. Milenka też fajne, moja koleżanka będzie miała w listopadzie:) Ewcia no frost jest fajne, bo nie trzeba rozmnażać, tylko myjesz co jakiś czas. Milka-super ten Twoj post. Mam nadzieję, że też będę niedługo taka szczęśliwa, a moja córcia stanie się sensem mojego życia, w sumie to już jest i oby tak było zawsze:) miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Na razie mam tylko wyniki ogólne moczu, bo na posiew troszeczkę się czeka. Z tych ogólnych wynika tylko, że bakterie są. Na szczęście ból już minął, zostało tylko siusianie regularnie co pół godzinki :) Dr przez telefon powiedział mi tylko, że dobrze, że nie mam podwyższonej mocno temperatury i że mam sobie mierzyć kilka razy dziennie. Bo to właśnie może świadczyć o kłębuszkowym zapaleniu nerek. Tak więc na razie uff, zobaczymy, co będzie dalej. Może w piątek będą wyniki posiewu. Dobrze by było. Nie wiem, czy ten Żurasept działa, ale połykam go namiętnie. To tyle, jeśli chodzi o mój nowy nabytek - bakterie :) Magia Zdjęcia są super. Też o takich marzę i też myślę o sesji w czasie ciąży :) A jeśli chodzi o te zdjęcia to ten pierwszy link http://www.iwonabaldyga.pl/blog/category/nowo rodki/# jest najfajniejszy. Super są te zdjęcia. Nie mam aż tak daleko do Trójmiasta, więc może skorzystam z usług tej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuuuuuuu!!!! Widziałam maleństwo! Cześć dziewczyny! Ależ jestem szczęśliwa, normalnie aż mi się płakać chcę! Całą godzinę oglądaliśmy maleństwo, najpierw spało smacznie w rączką w górze ale pani która robiła usg kazała kaszleć i się obudziło i zaczęło jakby podskakiwać! Super widok! I ma po pięć paluszków u rączek bo liczyłam! I miało nogę w górze haha. No i jest dwa dni starsze więc oficjalnie termin porodu został wyznaczony na 30 stycznia i podobno już z tym zostajemy. Przepraszam że Was zaniedbałam ale jutro jedziemy na 2 i pół tygodnia do Polski na wakacje. Mamy piękne zdjęcia do pokazania rodzicom. Muszę coś zjeść i zobaczę co u Was! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Laura spi wiec mam chwilke zeby kilka slow napisac ;) Emmi82-nie boj sie kochana ja bylam dziwnym przypadkiem nawet moj gin tak powiedzial i mial problem cokolwiek mi przepisac bo karmilam i niestety te leki troszke odbily sie na malej bo miala rozwolnienie...ale nie wspominam tego milo pamietam jak dzis stojac w kolejce musiala kucac tak mnie ciagnelo jakbym ciagle miala szwy :( masakra...sama nie wiem czy w koncu samo minelo czy sex pomogl ale jak pierwszy raz sprobowalam to poczulam juz mala ulge a po kolejnych przytulankach bylo juz calkowicie ok :) milk_a-Laurka jeszcze nie chodzi na razie pieknie stoi i przemieszcza sie przy np. meblach czasami pusci sie i stoi sama ale to sa chwilowki ale codziennie zaskakuje czyms nowym wiec czekamy na jej pierwszy krok :) ale za to pieknie tanczy hihi jak tylko uslyszy jakas muzyke to nozki i tyleczek jej chodzi-rewelacja :) a jak Madzia? kushion-ciesze sie razem z Toba :) dziewczyny co z Nasza mateczka -Kasia--martwie sie chyba dlugo sie nie odzywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kushion cudownie:))) aż godzinkę oglądałaś maluszka, to zazdroszczę że tak długo:) udanego pobytu w PL;))))) Ja dziś też oglądałam mojego szkraba:)))))widziałam jak ziewał:) he he rączke trzymał na główce,wazy 920g jest jak miesiąc temu w tej samej pozycji-że plecki z prawej- główką w dół, i tez cały czas jest tydzień większy niz wg OM ale termin bez zmian bo wiadomo , że dzieciaczki rożne są. Jestem przeszczęsliwa że wszystko ok:) A moje wyniki ok, nie muszę powtarzać glukozy-dr powiedział że jeśli po 0k 40 min zwróciłam glukozę to wynik ok jest przed i po i ze nie trzeba bo miała czas by wchłonąć czy jakoś tak.A ja przytyłam przez miesiąc ostatni 1,1 kg a synuś 500 g:) W sumie od początku 5.5 +Kg u mnie Byłam też w końcu w sklepie z wózkami ogromnym i kochana Emmi jestem lekko zawiedziona wielkością siedziska w spacerówce Mura4-jest wąska -ja miałam nadzieję ze kupując tak drogi wóżio starczy on na długoooo a obawiam się ze dwulatek już w niej nie pojeździ, do tego była pani która ma Mure4 ...i szukała większej spacerówki bo synek ponad roczny nie mieście się...Hmm nie wiem muszę z M pojechać bo byłam dziś z koleżanką. Jasne że dzieci są różne dziewczynki zwykle drobniejsze. Kasiu a Ty jak sądzisz Zuza jako 1.5 -2 latka będzie miała swobodę w spacerówce???Mura prowadzi się super to fakt!!! Jak twoje samopoczucie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza,dziewczyny? magia,Iwi>prosze sie zameldowac :) Kushion>nie dziwne,ze bylas wzruszona widokiem swojej dzidzi!!! odpoczywajcie w Polsce i bawcie sie dobrze :) Ines>kiedys pisalas,ze szukasz ochraniacza na lozeczko takiego neutralnego,ostatnio w Ikea widzialam cale biale jak Cie interesuje taki kolor :) co do spacerowki to wiele osob ok.2 roku zycia zmienia je na lekkie parasolki Ewcia>jak kregoslup,troche lepiej??? piszcie dziewczyny co u Was? mamuski>jakich uzywalyscie kosmetykow na poczatku?J&J,Nivea???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Ale tu cisza, gdzie się wszystkie nasze forumowiczki podziały???? Ja wyszłam z szpitala we wtorek, musiałam zostac o jeden dzien dlużej bo miałam ketony w moczu, a tak się starałam i cały pobyt w szpitalu dużo piłam a w poniedziałek to już samej wody wypiłam 5 L. Już myślałam, że zamieszkam na WC. Cukry były prześliczne, mój glukometr poprostu zaczął szaleć, wrrrr... Lena w poniedziałek ważyła 2650g, wszystko jest ok. Na razie jestem zamknięta, szyjka tylko trochę się skruciła, a moje bóle jak na okres są całkiem normalne. Tylko jedne czują to, a drugie nie. Mój następny pobyt to już PORÓD, przetrwałyśmy to jakoś. Nie mogę uwierzyć, że to już prawie Meta. Kasiu co tam u Ciebie, pisałam do Ciebie i już zaczynam się martwić bo sie nie odzywasz...Napisz chociaż pare słów, proszę! Ines a skąd TY jesteś bo teraz doczytałam, że byłaś na Górze Św. Anny a ja mam tam nie daleko. Ja zbytnio nie przywiązywałabym wagi do długiego użytkowania spacerówek, bo większość Mam zmienia je na poręczniejsze parasolki. Pewnie my też je kupimy. Superburek ja już sie melduję. Ja kupiłam Oilatum i kosmetyki z Bubchien, poten zobaczę jak Lena je znosi. Magia chwyciło Cię już wkońcu, mam nadzieję, że tak bo jak byłam na OPC i widziałam jak dziewczyny się męczyły i wracały z prowokacji to powiem szczerze nikomu tego nie życzę. Nie ma to jak odpłyną wody i już muszą z nami coś zrobić... Kushion miłego urlopu życzę, a widok Maleństwa to zawsze jest wzruszenie! Ewcia mam nadzieję, że z tą rwą jest juz lepiej, bardzo Ci współczuję, nie wyobrażam sobie w tym stadium ciązy mieć taki ból... Nadzieja wiadomo SEX jest najlepszy na wszystko!!! hihi.... Całuski dla Małej. ONA_81 nie przejmuj się moczem to ponoć normalne, że w ciąży są skłonności do zapaleń pęcherza i bakterii. Mnie też kilka razy męczyło. Milka mojej Córeczki jeszcze nie ma na świecie, a już jest dla mnie wszystkim.... Dziewczyny przepraszam, że nie napiszę do każdej z osobna ale nie jestem w stanie nadrobić tematów. Proszę się meldować na forum!!! Pozdrawiam Was gorąco, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburek- melduję się, melduje niestety...:) No nie wiem kiedy przyjdzie ten dzień, że nie będę mogła was przeczytać. Bo z tego co widzę nie za szybko... to czekanie masakra. Oczywiście wiem, że nie powinnam narzekać bo czuję się świetnie- ale co tam w ciąży każdy może sobie ponarzekać ;p. A z kosmetykami to właściwie co- potrzebna oliwka do kąpieli (kupiłam oilatum soft, i po tym niczym nie trzeba dziecięcia smarować) , potem coś do tyłka (kupiłam sudokrem, mam bephanten i oczywiście mąkę ziemniaczaną) i tyle... Na początek to chyba nic więcej? A no i oktanisept do pępka, albo spirytus i gaziki... Mamo urwisa a co u was? Cichutko siedzicie... Kushion- czad nie...:) Takiego malucha zobaczyć... Gratulację. Ines- to super, że nie musisz tego paskudztwa znowu pić- ble... Niestety u nas na tym zadupiu żadnego fajnego fotografa nie znalazłam:( ALe mam namiary na bardzo fajną laseczkę z poznania i pewnie na nią się zdecyduję jak będzie miała termin:) www.dzieciakislodziaki.pl . Koleżanka u mniej robiła foty i są bardzo fajne:) Ona- mi też się te foty bardzo podobają- ale do trójmiasta mam bardzo daleko... I nawet bywam tam czasem, bo mam tam brata- ale raczej nie z takim maluszkiem:( Bo te fotki w ciągu pierwszego miesiąca trzeba zrobić- żeby były takie urocze...Kochana oprócz żuraseptu- kup sobie żórawinkę, smaczniejsza a też świetna na układ moczowy:) Chociaż mi się nie udało pozbyć bakterii całą ciąże... ciągle coś wychodzi w badaniach..:( milka- znaczy się wszystko u was świetnie:) Super, bo to przecież najważniejsze miesiące i najwięcej zmian u takiego malca... Emmi- podziwiam za taką wizytę u kosmetyczki, ja bym nie dała rady tyle wytrzymać na plecach. Zresztą ja nawet w kinie nie daję rady a co dopiero u kosmetyczki...:) A z tymi pleckami coś robisz? Jakieś masaże? Gosiu- dzięki, dzięki - wiesz my codziennie z nią rozmawiamy, ale pewnie uparta po tatusiu w ogóle nie słucha:) Ewcia- kochana ty się relaksuj i nic nie rób, oby Ci ta rwa przeszła do porodu bo potem to ciężko będzie się maluchem zajmować:( Zdróweczka.. Ktoś wie co u Oli- fasoli? Pisałam do niej maila ale nie odpisała, a tutaj też się bardzo dawno nie odzywała... Mam nadzieję, że dobrze się miewa tylko jej się pisać nie chce. U nas calkiem całkiem... dziś po 17 wizyta u lekarza i zobaczymy co powie.... dam wam znać a teraz wszystki życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do kosmetyków to ja używałam od początku oilatum soft i sudocremu oraz bephantenu, teraz chciałam zmienić na j&j ale dermatolog mi odradziła bo podobno one czesto uczulają a do tego Maja ma jakieś takie krostki i szorstką skórę na nóżkach i łokciach więc muszę oilatum stosować tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam żeby nie zaczynać od oilatum bo to kosmetyk any alergiczny- i nie trzeba przyzwyczajać dziecka do takieto, bo potem go ciężko zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt: i że :"SUDOKREM jest na odparzenia, a nie na zapobieganie im i tu odsyłam do ulotki ( po co w ogóle te ulotki jak NIKT ich nie czyta ? )" Sudocrem jest szczególnie zalecany do pielęgnacji skóry niemowląt jako krem chroniący przed pieluszkowym zapaleniem skóry. Wskazany jest również w leczeniu i profilaktyce zapalenia skóry w przebiegu nietrzymania moczu oraz odleżyn. Sudocrem krem antyseptyczny to antyseptycznym kremem dla dzieci i dorosłych z problemami skórnymi. Sprawdzony w warunkach klinicznych, pomaga łagodzić, leczyć i chronić delikatną skórę dziecka przed dalszymi podrażnieniami. Sudocrem zawiera specjalną substancję, która tworzy barierę ochronną, zapobiegając w ten sposób kontaktowi czynników podrażniających (mocz i stolec) ze skórą. Oprócz tego, efekt nawilżający kremu Sudocrem łagodzi bolesność skóry w stanie zapalnym, dając uczucie miękkości skóry. Sudocrem jest kremem hipoalergicznym, niewywołującym podrażnień, dlatego może być stosowany u niemowląt oraz przez osoby dorosłe posiadające delikatną, skłonną do podrażnień skórę. Wskazania: Preparat jest szczególnie zalecany do pielęgnacji skóry niemowląt jako krem chroniący przed pieluszkowym zapaleniem skóry. Wskazany jest również w leczeniu i profilaktyce zapalenia skóry w przebiegu nietrzymania moczu oraz odleżyn. Sudocrem może również być stosowany w innych stanach chorobowych skóry, które wymagają stosowania łagodzącego, ochronnego kremu antyseptycznego o dodatkowych właściwościach leczniczych, antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych: - stany zapalne w przebiegu łojotoku, trądziku młodzieńczego i różowatego - zadrapania, otarcia naskórka - oparzenia słoneczne oraz niewielkie podrażnienia termiczne - niewielkie odmrożenia - podrażnienia po goleniu, depilacji, regulacji brwi - odczyny po ukąszeniu owadów - zejściowa forma opryszczki - odparzenia - spierzchnięcia - zmiany ospowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines moja pamięć jest dobra ale krutka! hihi jak wysłałam to mi sie przypomniało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i odrazu przepraszam ze sie tyle nie odzywalam,dzieki magia za materialy na maila i za troske:)My mielismy 3 tygodnie wyjete z zyciorysu z powodu remontu mieszkania,trzebabylo odswiezyc pokoje i kuchnie,a i tak czeka nas jeszcze malowanie drzwi i takie tam drobne wykonczenia.Ogolnie czujemy sie dobrze,chociaz po wczorajszej wizycie mamy zlecenie lezec,lezec ,lezec.Szyjka sie skraca i grozi mi krazek.Moj Mały lezy juz glowka w dol,wazy dwa kilogramy i tak mnie boksuje ze czasem az boli.Upodobal sobie chyba moj pecherz,a co dziwne nie dostalam jeszcze po zebrach:)Przepraszam ze zaniedbalam forum,ale po tym remoncie mam serdecznie dosc.Czeka mnie teraz pranie i prasowanie ubranek dla Malego,pakowanie torby do szpitala i zakup kosmetykow.Nie mam tez jeszcze wozka.Pozdrawiam Was Wszystkie i Wasze Malenstwa.Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olafasola>wreszcie sie odezwalas!!! duzy juz ten Wasz maluszek ;) magia,Iwi>wiec czekamy dalej :) kurcze powiem Wam,ze nie wiem co robic z tymi kosmetykami,wlasnie wrocilam od kolezanki,co odchowala 2 dzieci i mowi zeby nie kupowac nic,co najwyzej mydlo "bialy jelen" ,nie stostowac zadnych oliwek na poczatek(one jeszcze bardziej wysuszaja skore),bo ponoc ona sama powinna zaczac "pracowac", a im mniej chemii tym lepiej!dopiero kupic cos jak bedzie sie widzialo,ze skora sucha i szorstka... wiec ja chyba tak zrobie?! Wy wszystkie po remontach,a moj M. lenia zlapal i nawet ciezko z nim rozmawiac na temat odswiezenia scian :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×