Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pedrozo

Odpowiem na wszystkie pytania Pań dotyczące facetów.

Polecane posty

Haha, a widzisz, jakos ci sie udało:d Odpowiedz bardzo ladna:) Tesknie za kims kto musial wyjechac i zobacze go za 1,5 miesiaca, a juz 2 za mna, takze nic z tych rzeczy, ze smierc czy byly partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj, na forum, imienia nie napisze:) jestem Sun jak slonce i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee to taka wesoła tęsknota :D To super! Oj przecież tu pełno Agnieszek, Kaś i innych żeńskich imion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i8wgfdecskytgfdfscgfk
Czego od kobiety oczekuje mężczyzna który ma 30 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli łaska odpowiedz
na moje pytania: a) czy to prawda, co mówi Tomasz Jacyków, że wszyscy faceci sikają do umywalki? Jesli tak, to po co to robią? b) po co mężczyźni plują? Np. idą sobie i plują na chodnik.. po co? Mi się wcale nie chce pluć, nawet kiedy jestem sama i nikt nie widzi to nie pluję. c) czy podczas masturbacji facetów nie boli ręka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Czego od kobiety oczekuje mężczyzna który ma 30 lat ?" To jest bardzo trudne pytanie. I nie uda mi się odpowiedzieć Pani jednoznacznie czego. To zależy od człowieka. Może oczekiwać wielu różnych rzeczy. Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Mogę strzelać, lub powiedzieć co czego ja bym oczekiwał, ale tak jak wspomniałem to jest zależne od danego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, no wlasnie, jakbym miala takie typowe, to bym napisala, ale mam nietypowe:D A z tym to masz racje, to taka wesola tesknota, w sumie nie patrzylam na to tak, dzieki! :D "po co mężczyźni plują? Np. idą sobie i plują na chodnik.. po co? Mi się wcale nie chce pluć, nawet kiedy jestem sama i nikt nie widzi to nie pluję."---HAHAHAHAHAHHA rozwalilo mnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" na moje pytania: a) czy to prawda, co mówi Tomasz Jacyków, że wszyscy faceci sikają do umywalki? Jesli tak, to po co to robią? b) po co mężczyźni plują? Np. idą sobie i plują na chodnik.. po co? Mi się wcale nie chce pluć, nawet kiedy jestem sama i nikt nie widzi to nie pluję. c) czy podczas masturbacji facetów nie boli ręka? " ad A) Pan Tomasz ma bujną wyobraźnie! No chyba, że stwierdził to na podstawie samego siebie ;) Ja się jeszcze z czymś takim nie spotkałem. adB) Czasem mężczyźnie coś przeszkadza w jamie ustnej i wypluwa, żeby się tego pozbyć. Czasem od nadmiaru śliny (niektórzy tak mają taką przypadłość). A jeszcze inni bo ich nie nauczono, że tak się nie powinno robić? adC) To zależy jak długo się masturbuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietypowe uuuu. To fajnie. Teraz to proszę Cię bardzo powiedz :) Bo mnie zaintrygowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i8wgfdecskytgfdfscgfk
to inaczej. jak pewnie bedzie traktował kobiete taki mezczyzna. On 30 ona 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaahahahahhahah, swietne pytania i odpowiedzi, super topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to inaczej. jak pewnie bedzie traktował kobiete taki mezczyzna. On 30 ona 20" W dalszym ciągu trudno powiedzieć. Ale zakładając, że facet jest normalny i się zakochał to będzie traktował dobrze. A jeśli nie należy do zbyt normalnych to może wykorzystać i koniec, albo bawić się uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedrozo a z ktorej czesci naszego pieknego kraju jestes? Aaaa i mam tez pytanie: czemu faceci najpierw w zwiazkach sie nie staraja, olewaja kobiete, a pozniej placza jak kobieta odchodzi i robia z siebie ofiare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli łaska odpowiedz
Skoro mam okazję, to pytam dalej: d) czy mężczyźni nie wstydzą się sikać w pisuarach, kiedy chodzą jacyś obcy ludzie, nawet jeśli stoi się tyłem i nie widać pewnych części ciała, to chyba głupio tak sikać przy ludziach, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwhrrs
Bylam z chlopakiem ponad 3 lata. Zdradzilam go z innym, powiedzialam o tym i rozstalismy sie pomimo tego, ze dawal mi wiele szans, ale zawsze wybieralam tego drugiego. Z drugim facetem spotykam sie juz ponad pol roku, czasami czesto, czasami nie. Byly pomiedzy nami ciche tygodnie. Zazwyczaj uprawiamy tylko seks, troche pogadamy, czasem wyjdziemy na piwo. Nie jestesmy para, mimo, ze ja do niego czuje na prawde duzo i to od dawna. Nie chce z nim rozmawiac na temat uczuc, bo nie chce go stracic. JAk myslisz, co on czuje w stosunku do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pochodzę z zachodniej części Polski, z pięknego miasta nad rzeką Wartą :D Kiedy się nie starają to oznacza, że są pewni swego, że kobieta jest ich, że mają ją owiniętą wokół paluszka. Albo jej nie kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kto pyta ten nie błądzi " blad logiczny ci sie wdarl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Skoro mam okazję, to pytam dalej: d) czy mężczyźni nie wstydzą się sikać w pisuarach, kiedy chodzą jacyś obcy ludzie, nawet jeśli stoi się tyłem i nie widać pewnych części ciała, to chyba głupio tak sikać przy ludziach, co?" Ponieważ dla nas to zwykła czynność fizjologiczna, której dopuszczają się wszyscy. Do tego dochodzi fakt, że sikanie nie jest dla nas niczym wstydliwym oraz to, że inni faceci mają to samo czyli "ptaszka" więc czego tu się wstydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bylam z chlopakiem ponad 3 lata. Zdradzilam go z innym, powiedzialam o tym i rozstalismy sie pomimo tego, ze dawal mi wiele szans, ale zawsze wybieralam tego drugiego. Z drugim facetem spotykam sie juz ponad pol roku, czasami czesto, czasami nie. Byly pomiedzy nami ciche tygodnie. Zazwyczaj uprawiamy tylko seks, troche pogadamy, czasem wyjdziemy na piwo. Nie jestesmy para, mimo, ze ja do niego czuje na prawde duzo i to od dawna. Nie chce z nim rozmawiac na temat uczuc, bo nie chce go stracic. JAk myslisz, co on czuje w stosunku do mnie?" Ciężko stwierdzić bo z tego co piszesz to może być dla niego zwykły czysty układ bez zobowiązań. A odzywa się pierwszy do Ciebie? Ale nie wtedy kiedy chce sex-u tylko tak, żeby sobie pogadac, albo, żeby gdzieś razem iść? Czy jest dżentelmenem wobec Ciebie? Czy robi Ci jakieś niespodzianki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych samych więcej czy mniej :D Bo te same rejony mogą oznaczać odległość nawet 200km ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwhrrs
Czasami pisze pierwszy. Chce wyjsc na jakies piwo czy cos. Ale robi to rzadko. Tylko, ze zawsze kiedy do mnie napisze to jestem na jego zawolanie, a on na moje nie. Moze tutaj robie blad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolalabym tutaj nie pisac ale podrzuc maila to napisze, albo napisz na mojego, powinien sie wyswietlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muhomore3k
"po co mężczyźni plują? Np. idą sobie i plują na chodnik.. po co?" Bo to hołota... a nie facet. http://demotywatory.pl/uploads/201007/1278691022_by_Hadzi_500.jpg By na różne pytania odpowiedzieć na temat sposobu "myślenia" (a raczej instynktu...) typowych facetów trzeba sie nie raz wczuć w takiego typa, co taki sobie myśleć może. To że ktoś jest facetem nie musi oznaczać że rozumie wszystkie głupie zachowania i poglądy różnych debili z którymi często kobiety lubią sie "wiązać" a później narzekać. Skąd mamy wiedzieć co takiemu w głowie siedzi... Nie ma jakiegoś schematu faceta który jest wpisany w każdego typa. Każdy jest inny. Owszem, dana kultura/ moda/ wyrabianie zachowań ucząc sie od otoczenia tworzy wielu typów o podobnym myśleniu, ale poza klonami wychowanymi przez media i "podwórko" są też ludzie którzy w przeciwieństwie do nich potrafią myslec samodzielnie i ich zachowania i wartosci odbiegaja od powszechnej glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czasami pisze pierwszy. Chce wyjsc na jakies piwo czy cos. Ale robi to rzadko. Tylko, ze zawsze kiedy do mnie napisze to jestem na jego zawolanie, a on na moje nie. Moze tutaj robie blad?" To mi wygląda na to, że nie traktuje Cię poważnie. Traktuje waszą znajomość jako swego rodzaju niezobowiązujący układ :( Porozmawiaj z nim, że oczekujesz czesgoś więcej niż tylko sexu. No chyba, że Tobie też odpowiad to co jest teraz. Bo jeśli ty chcesz czegoś więcej, a on nie to po co to ciągnąc dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie ma jakiegoś schematu faceta który jest wpisany w każdego typa. Każdy jest inny."--- brdzo ladnie to ujales, tylko, ze tym demotywatorem troszke przeczysz sam sobie, bo jest akurat bardzo schematyczny. Na imprezy chodza tez normalni, fajni ludzie, nie tylko świnie, kobieciarze itp:) Wszedzie mozna spotkac kogos fajnego, nie tylko w bibliotece, nie generalizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Twój się nigdzie nie wyświetla, a ja też nie chcę tu na forum podawać swojego maila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwhrrs
Nie chce z nim o tym rozmawiac, bo boje sie, ze wtedy strace go calkowicie, a teog nie chce najbardziej. Jak myslisz, moze po tak dlugim czasie jak jestesmy ze soba blisko jeszcze jest w stanie cos do mnie poczuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×