Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Nio dziewczyny coś się zaczyna zła passa odwracać :D Może ten tydzień rzeczywiście nie będzie pechowy.. Anvers mi tu coś fasolką pachnie ;) i to coraz bardziej.. Dziewczyno portugalczyka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :* Słoneczko świeci, bociany z aniedługo przylecą więc i hormony w nas będą buzować, moim zdaniem coś z tego będzie :D Wczoraj pytam mojego kiedy w końcu tą dzidzię robimy ;) a on no jutro zaczynamy, przecież tak z wykresu wynika :P :P ...I gdzie tu jakiś spontan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym zeby to byla fasolka, ale nie nakrecam sie i cierpliwie czekam na @, a te plamienie to juz zniklo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam Was kobietki, oczywiście nowe staraczki również serdecznie witam:) Nie maiałam 2 dni neta i teraz nie mogłęm ndrobić wszystkiego ale udało się:) Avers widzę, że igrasz z naszą ciekawością:) Mongrana strasznie mi przykro, że tak się wycierpiałaś i dużo zdrówka życzę:) Dz. port... Wszystkiego najlepszego i oczywście jak wszystkie życzę Ci upragnionej fasolki:) Ja się juz nie nakręcam w pon ma przyjść @ i tego się trzymam. Piersi mnie bolą, dół brzucha też(czuję takie lekkie skurcze) śluzu masa, jak bym się oliwką wysmarowała... Jedynie syfków nie mam narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyno portugalczyka wszystkiego co najlepsze życzę, przede wszystkim spełnienia marzeń w związku z upragnionym maleństwem:) Anvers jak możesz tak nas stresować...?? Chociaż z grugiej strony to Cię rozumiem. Jak mi spóźniała się @ ponad tydzień(we wrzesniu 2010) ja ciągle odwlekałam termin kupienia testu żeby się nie zdołować, w końcu mąż pojechał i zrobiłam go "pod jego presją".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe widzę ze nie jestem osamotniona z moja pokusa zrobienia testu. Ja zaczekam do poniedziałku i robię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam tescik i jakos powiem wam szczerze ze pierwszy raz nie ciagnie mnie zeby go zrobic, jak zrobie za wczesnie to sie wkurze, wiec lepiej poczekac i byc pewnemu, chociaz nie nastawiam sie na ta ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest z pęcherzykami? one zawsze dojrzewają tylko w jednym jajniku, albo jednym albo drugim, a w drugim nie ma nic? I potem ten jeden dominujący pęka w owulacji? Czy one rosną w obu jajnikach tylko że z jednego uwalnia się ten główny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie jest tak ze raz jeden jajnik produkuje raz drugi. Rzadko dwa naraz, ale wtedy mogą urodzić się dwojaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim Was nadrobie,to tylko coś opowiem.Rozmawiałam niedawno z mamą na skypie,a ta wyskoczyła czy mne brzuch obli :ocnfused: Odp,czasami mnie kłuje.Zpytalam czemu pytasz,aaa bo coś tam i dodala,że może ci się ee chce. hahaha Czy moja M mnie o coś podjerzewwa?Niewiem bo nie drązylam dalej tematu. Potem dzwonil mąż z pracy i mówie mu,że byłam na zakupach i kupilam m.in mandarynki na zwiększenie apetetu,bo coś ostatnio nie mam :? A mąż powiedział; a może ty w ciąży jestes Zasmiałam się i powiedzialam,że chyba nie,zresztą niewiem jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli jak na wyniku usg jest mowa o pęcherzykach w jednym jajniku, a w drugim nie to ok? Akurat w tym zdrowym mam pęcherzyki w tym miesiącu jakieś, a ten co trzeba obserwować jest wolny. Czyli to w porządku. Dzięki :) Także my jutro chyba zaczynamy staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,no to witam w klubie :) Razem oczekujemy na @ o tej samej dacie.Z tym,ze do mnie napewno 13 marca nie przyjdzie bo mam nieregularne.Tak mniej więcej powinnam dstać do 19 marca,alee zamierzam zatestowac 13-stego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie boli w dole brzucha nie mocno tak lekko jakby ciagnacy bol, i glowa mnie juz rozbolala troszke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uu,to pewnie na zmiane pogody głowa cię boli.Mego męża wczoraj bolała i marudził :P Mnie po powrocie do domu zmulilo,podrzemalam sobie ale budzil mnie dzwięk skypa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers,no chyba że rozbolała głowa z wrażeń,przejęcia się tą sytuacją. No niedlugo męzuś wraca do domku :) Tzn już wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem od czego rozbolala, 2 dni wczesnie wydawalo mi sie ze mialam jakby temp,palilomnie strasznie od srodka jak na chorobe, i tez taki bol glowy, a tempnie bylo bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dzisiaj obudziłam z bólem głowy :/ Zresztą przedwczoraj tez mnie tak strasznie bolała i czulam że to na zmiane pogody i co, wczoraj rano padało. Przesilenie wiosenne daje o sobie znać, a my oczywiście zaraz widzimy objawy ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bóle głowy,biore za przesilenie a nie objaw ciąży :) aleee moja znajoma jest obecnie w pocz atkowej ciąży i miewa pobolewania głowy ostatnio dosyć cieżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniie się dzisiaj lekko kręci w glowie i myśle że to przez zmiany pogody.W dzień było super a jakos po 16-tej zrobiło się pochmurno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie anvers i dlatego bylam senna populdniu i drzemalam.Tylko jak powiem męzowi,że mi się w głowie lekko kręci to uzna może za jakiś znak haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko jak wuytlumaczyc rozowe plamienia i bol podbrzusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
cześć dziewczyny ja też miałam termin@na 13 marca i czekałam z testem a tu dupa zbita wlaśnie przed godziną pojawiła się@ (( MASAKkra jak na razie jest skąpa ale pewnie się rozkręci do jutra pobolew mnie brzuch, ale nie wiem czemu mam wyoką tem 37 przecież powinna spaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dz.portugalczyka wsiego najlepsiszego spelnienia marzen;] ehhh a moj micho sie rozchorowal a tu owulka tuz tuz a on na antybiotyku i co teraz ma to duzy wplyw na jego zołnierzyki?ehhh jestem zalamana znowu kolejny cykl pojdzie w las!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×