Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

e to napewno na @ w takim razie bo ciaze wykluczam z racji tak dlugasnego cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w ciąży. Zrobiłam test nie wytrzymałam. Jest 2 krecha dalej jasna. A wogole moglo byc tak ze lezalo otwarte opakowanie ale test w srodku i opakowanie wsadzone w kartonik to i tak wyszedlby wynik pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test nie powinien byc uszkodzony, czyli m.in. otwarty dlugo przed uzyciem. Ale jak dlugo i jak to wplywa na wynik - pojecia nie mam. Idz Ty lepiej na bete, bo jesli faktycznie jestes w ciazy (oby!!!) to i tak nie unikniesz tego badania. Macie jakie laboratorium otwarte w weekend (w wiekszych miastach sa calodobowe)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie jest otwarte w weekend. Wstrzymam się do poniedzialku moze kupie kolejny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze teraz ile bys testow nie zrobila, nadal bedziesz miec watpliwosci, bo tu raz tak a raz tak... Oj cos czuje, ze to bedzie dluuuuuugi weekend dla Ciebie :-o Grunt, zeby wyszlo na Twoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie jak mnie sutki pieką nawet nie moge ich dotknac nie wiem jak ja zaloze stanik.... Ale mimo wszystko ciesze sie ze w koncu sie udalo.... :) Może w tym tygodniu pojde do lekarza zeby potwierdzil, czy myslicie ze to bd za szybko. Ja dzisiaj nie spie od 3 masakra jakas teraz mnie gllowa boli z niewyspania bd marudzila dzis pewnie caly dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska gratulacje.Co do wizyty u lekarze to myśle,że nic nie zobaczy na tym etapie ciąży.Ja uważam,że powinnaś zrobić bete i wtedy po wynikach do niego zadzwonić bo może da zapobiegawczo duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baajla
Czsc dziewczyny. Chetnie sie do was przylacze, jesli nie macie nic przeciwko :) To moj pierwszy cykl staran. Ponad rok temu poronilam w 6 tygodniu i teraz moje obawy sa ogromne. Chce byc w ciazy, ale rownoczesnie boje sie powtorki sytuacji. W czwartek ma przyjsc @, ktora mam nadzieje sie nie pojawi :) Gratuluje przyszlym mamom i trzymam kciuki za starczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bajbla:) Jak masz ochote to wpisz sie do tabelki. A robiłaś jakies dodatkowe badania po poronieniu?wiesz co było przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza na forum chyba każdy odpoczywa bo jutro od nowa do pracy... Nie wiem jak ja wytrzymam w pracy chyba zasne. Dobrze ze siedze w pracy caly czas od czasu do czasu musze wstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki.U mnie dziś z rana przyszła @. Ja póki co wrzucam na luz i nie bede zaglądac do Was bo chyba to bardziej mnie nakreca. Bede sie odzywac jak bedzie przychodziła@ lub jesli zaciąże. Nie wiem tylko czy wytrzymam niezaglądać tutaj ale juz postanowiłam. Chciałam sie jeszcze was poradzic bo pisałam wczesniej ze mam przegrode w macicy niby gin mówił ze z zajsciem nie bedzie problemu a z donoszeniem.A ja nawet zajsc nie moge/ Coraz czesciej myslimy własnie zeby isc na usuniecie tej przegrody. A wy jak myślicie?mam juz od gina namiary na poznan ale jeszcze sie waham nie wiem boje sie zeby czegos nie spieprzyli. Założyłam nawet wątek na kafeterii o tym i kobietki jedne pisały zebym sie nie zastanawiała i poszła,inne urodziły dzieciaczki nawet nie wiedzac ze ją mają,a z kolei jeszcze inne miały poronienia. Trzymajcie sie bede trzymac kciuki za Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Co tam u Was Kobietki?? Ja wczoraj wstałam z łóżka, poszłam do łazienki i... miałam krwotok z nosa....:( Jeszcze nigdy nie miałam czegoś takiego.... Przemęczona nie jestem, zyję normalnie jak przedtem. Ciekawa jestem jaka była tego przyczyna:) Luśka pocichutku gratuluję:) Mam nadzieję, że to będzie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzien dobry :) Ja wlasnie siedze w pracy, dzisiaj 9dc, zblizaja sie kolejne staranka, przestalam mierzyc temperature. Ale chyba kupie termometr w aptece i zaczne. Chociaz moja Mama kazala mi przestac i wyluzowac z tym wszystkim. Moze sie dostosuje :) Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten poniedziałek! Ja dzisiaj mam 25 dc i nie wiem... Czuję się generalnie nieco przeżuta i wypluta, ale czy to przez nadchodzącą @ czy nie - już sama nie wiem. W dodatku mam dziś kolejną wizytę u dentysty (mam nadzieję, że ten nie bedzie mi smędził i będzie robił swoje w milczeniu). Sniło mni się to wszystko dzisiaj. Tyle, że we śnie byłam w ciązy... Wiem, że to bezsensowne było, ale zrobiłam dzisiaj rano test. Wydawało mi się,że widzę cień kreseczki, ale czy to moja wyobraźnia czy rzeczywistość... Siedzę sama przez najbliższe tygodnie i chyba zaczynam zupełnie świrować. Muszę zająć się czymś pożytecznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz wiem ze jestem na 100% w ciazy kaźdy test to potwierdzil. Bol mnie sutki i sie powiekszyly cigle mam wydzieline musze zmieniac w cigu dnia wkadki czasami zaboli mnie brzuch. Wychodzi na to ze jestem w 5tc i patrzalam to termin mam na 27 lipiec. Jutro płjd do lekarza zobaczyc co tam sycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, znalzałam to forum i posanowiłam się dopisac.... ja też troszkę się już staram z męzem o fasoleczkę. Jestem po badaniach w szpitalu, u mnie wszystko ok, teraz pójdziemy do kliniki leczenia niepłodności i zbadamy męza żołnierzyki..... zobaczymy co z tego wyjdzie. Dopisuje się do tabelki.... :) NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO luska46............20..........2............18.11.11..... .....Słupsk ania29.............29..........19...........25.11.11..... ....Rzeszów BlackRosssa......27..........12...........25.11.11....... .....Łódź Bajbajka1986...25...........8.............01.12.11....... ...UK Malinowa1986....25..........7............09.12.11........ ..Warszawa Xenia33...........33...........7............09.12.11..... ....Wrocław staraczka Monisia...23.......6...........12.12.11..........podkarpacie Rybka1991..........20.......długo.........14.12.11....... ...mazowieckie mycha11986 ........25......8............18.12.11............Łódź NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO Sippelsweg........29..........10............7.11.11...... ....świętokrzyskie ewuś90............21.....5-7/przerwa.......---.......... ....Żory Greczen...........29.........17..........28.09.11........ ...wielkopolska anvers.............26..........7...........25.09.11......... .Antwerpen AniaMyszula......23..........8...........17.09.11........... Koszalin Gosia 34..........34..........7............ 7.09.11............O-E Świeżynka.......30..........6.............5.09.11...... .....Warszawa Tygrysek333.....26..........6.............4.09.11........ ....Warmińsko-mazurskie natka89...........22.........2............10.08.11....... ....Starogard Virtualia..........33.........2.............6.08.11...... .. ...UK Pechowa..........22........4..............3.08.11........ ... śląsk Panterka1981....29.........5...............???........... .....małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka..............27........3......25.11.11.......??? .............MANCHESTER Katie84...............27........5......30.11.11.......??? .............Kraków olcik777..............26........5........4.12.11...dziewc zynka ....Małopolska barbera .............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka....wie lkopolska nietoperek333......28........2........8.12.11.....chłopc zyk......Bielsko-Biała Ania282..............27........7.......11.12.11.......??? .............małopolska Karolka8512.........25........3.......18.12.11.......???. ............ok.Szczecina Pani_biedronkowa..24.......4........24.12.11.......???... .........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... ???...........UK moniaa_aa...........23.......1........28.01.12......synek .........wielkopolska kozza.................27........3........3.02.12.......synek .........okolice Łodzi vixwoman...........25........1........9.02.12....dziewczy nka....śląsk ChceByćMamą......27.......???...........???...........? ??............UK klara1984...........27........10..........???...........? ??............lubelskie ada111..............23.........7......14.03.12.......chł opczyk.....zachodnie Maria.D83..........27.........6........7.04.12........??? ............Koszalin Katii82..............29.........4.......26.05.12........? ??............Pomorskie cocacolagirl........26........15......26.05.12........??? ............Łódź Kreyyzolka .........22.........1......29.05.12........???............st -g Ewelina.............27.........7........3.06.12........???.. ..........dolny śląsk Mloda Mama201...26.........6........8.06.12........???............ .UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki i tak bd do was zaglądała i z ciekawością czytała ktorej sie teraz udało. 3mam kciuki za wasze dzidzie. Juz sie nie moge doczekać dobrych wieści od was. Mam nadzieje ze jutro gin zrobi mi jakieś usg i chociaż pęcherzyk zobaczę, bo nie moge uwierzyc. Codziennie patrzę na test pozytywny jest taki piękny :-) bd pisała na bieżąco jak sie mój maluch rozwija no chyba ze nie chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową forumowiczkę, a raczej staraczkę:) Życzę nam wszystkim abyśmy jak najszybciej znalazły się w dolnej tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska ja też gratuluję i pewnie, że chcemy, abyś pisała nam jak Twoja dzidzia się rozwija :) mam cichą nadzieję, że wszytskie dziewczynki z górnej tabelki przejdą szybciutko na dolną :) a może Bozia zrobi nam prezent na święta i pod choinkę dostaniemy nasze maleństwo :):) ja po dniach, tygodniach, miesiącach kryzysu wyszłam z tego i teraz cieszę się życiem.... wiem, że to trudne, ale mam dla kogo żyć (kochany mąż, rodzice, teście) a fasolinka kiedyś sie pojawi :) walka trwa i sie nie poddam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, to widzę, że odpuściłysmy w podobnym momencie :) Ja już nie fiksuję (w sumie nigdy nie miałam jakichś napadów, depresji, płaczów itp, ale zależało mi kiedyś znacznie bardziej). Teraz wyznaję zasadę "co ma być to będzie" :D:D I może kiedyś zaskoczy mnie brak okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa kochana mysle, że chyba lepiej odpuścić i faktycznie nie mysleć o tym, choć w moim przypadku było to cięzkie... bo teście mnie prześladują,a le nauczyłam się już im odpowiadać, jak mnie teraz pytaja to im odpowiadamy z mężem, że bociany dopiero na wiosnę przylatują :) a jak do wiosny nie będzie, to będziemy mówić, że kapusta, gdzie znajduje się dzieci dopiero dojrzewa na jesieni :P hehe :) ale tak na powaznie, to czułam się pod bardzo duża presją... bo teściowa by już wnuki chciała....ale jakoś jak dostałam w tym miesiącu @ to jakos to po mnie spłynęło.... nie stresowałam się, nawet jestem dumna z siebie, bo testów nie zrobiłam czy jest fasol :P na co mój mąż się bardzo zdziwił, bo zwykle po 4 robiłam :P hehe co ma być to będzie :) najwyżej po badaniach męża pójdziemy i zapiszemy się na inseminacje .... zobaczymy :) ale w tym miesiącu cieszę się męzem...a nie traktuje sexu jak prokreacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) W zupełności zgadzam sie z Mychą:) Lepiej nie myśleć o tym tak dużo i wrzucić na luz... Wiem, że łatwo się mówi ale mnie jakoś się udało:) Trzymam kciuki za nas wszystkie :) Luśka dbaj teraz o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja mam dzisiaj fatalny dzień. Czuję się okropnie. Po wczorajszej wizycie u dentysty wszystko mnie boli. Dziś 26 dc, ale już nie zastanawiam się czy będzie @ czy nie. To i tak bez sensu. Tylko się czlowiek nakreca, a potem po raz kolejny rozczarowanie. Ogólnie mam dziś dzień na "nie". Płakać mi się chce. Małż daleko, ja sama. Zdana wyłącznie na siebie. Ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:)) Właśnie odebrałam wyniki badań robionych w 21dc czyli byłaby to faza lutealna, może któraś będzie wiedzieć jak to wygląda apropo zajścia.. badanie wynik norma TSH: 0,948 Iu/mL 0,27-4,70 Iu/mL Prolaktyna 38,50 ng/ml 5-35 ng/ml fT4 1,26 ng/dl 0,93-1,7 ng/dl Progesteron 1,14 ng/ml 1,7-27,00 ng/ml Testosteron wolny 5,25 pg/ml 0,0-4,1 pg/ml Testosteron całkowity 55,29ng/dl 8,4-48,1 ng/dl Czyli progesteron poniżej normy, a prolaktyna, testosteron całkowity i wolny powyżej normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×