Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

byłam na zakupach jedzeniowych , nieźle zmokłam a teraz mąż ma mi kakao i kolację zrobić... więc korzystając z chwili i czyatm sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie analizuję ile powinnam w ciązy przytyć, czytam o menu mamy i przyszłej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mozna te wage analizowac? Ja sie czuje dzis parszyywie. Rano mialam dola ale dzieki Wam mi przeszlo i nawet wzielam sie za sprzatanie. A teraz znow mnie lapie, wiec znow do Was zagladam :-p Martwie sie troche, bo znowu mi hormony zaczynaja bzikowac... Im blizej @ tym parszywiej sie czuje (gl. psychicznie) :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja od wczoraj mam jakies jazdy jedzeniowe. ulubiony jogurt dzisiaj mi stawal kolkiem w gardle. teraz mialam ochote zjesc sliwke, po ugryzieniu doszlam do wniosku, ze cos z nia nie tak. no ale na odchyly jedzeniowe zwiazane z ciaza to u mnie za wczesnie stanowczo, jednakowoz, cos mi smak dzisiaj swiruje. ja zamoczylam firanki i sie lekko podlamalam, bo przez ten sezon grzewczy firanki byly czarne prawie... no ale beda bielusienkie:D teraz mykam do tesciow bo mnie N molestuje zebysmy ich odwiedzili. milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez mam wk...rw - pojechałam na aerobic jak zwykle a tu miejsc nie ma. Jak byłam chora to się okazało ze trzeba się zapisywać tydzień wcześniej tyle jest chętnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, mongrana ja to samo, doła łapię, jak tak dalej pójdzie jakąś depresją się to chyba skończy. Muszę jakoś wyluzować, ale jeszcze nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie im blizej @ tym gorzej :-( Znalazlam taki fajny aforyzm: "jak kobieta zaczyna pragnac dziecka, Bog jej odbiera rozum" - ooooo, moge sie pod tym podpisac rekami i nogami :-o Instynkt macierzynski mi sie rozbuchal, dostaje delirki na widok malych dzieci :-o Gorzej! - zaczelam matkowac wlasnemu psu!!!!! Wczesniej pies to byl pies. Ja przez wieksza czesc zycia mialam doczynienia z psami, wiec pies po prostu nalezy w moim przeswiadczeniu do rodziny tak samo naturalnie i nierozlacznie jak kuchenka do kuchni, ma swoje (psie) przywileje (np. wyleguje sie na wersalce :-p ) ale nigdy nie traktowalam go jako zastepstwo dla jakis tam wlasnych innych potrzeb czy emocji. A teraz mi zaczyna odbijac :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja jakos jestem spokojna nie wiem czemu zawsze se wkrecalam a teraz musze narazie czekac chociaz juz czuje ze mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy tydzien po owu bylam anielsko spokojna a teraz mi palma odbija :-o Poszlam dzis po jakis drobiazg do drogerii, nie bylo go (wykupiony) i sie o malo przez to nie... poplakalam. Przyszlam do domu na tyle poruszona, ze mnie az z listosci moj slubny zawiozl do sasiedniego miasta (12km) do innej drogerii... Wyladuje w psychiatryku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam ryczałam nawet na reklamach jak w "Głupi i głupszy " , a teraz to już w ogóle albo chce mi się ryczeć, albo śmiać na maksa albo wrzeszcze na tego mojego biednego M , że nie ma zasięgu ale to z furią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera ty to masz humorki, fajnie ze jest jakas zaciazona co opowie nam o objawach tych prawdziwych juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem ci, że się zaczyna nawet automat do cocacoli chciałam dzisiaj rozwalić :D bo stałam godzinę do pobrania krwi w szpitalu i już mi się tak pić chciało, że hej no i wrzucam te monety a te cholery wypadają i się nie napiłam :( kopła bym ale ochroniarz zaczął się mną interesować i się powoli wycofałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bylokopnac a jak ochroniarz by podszedl to jego tez, a co kobiecie w ciazy wolno hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oi zmiany nastorjow to i ja mam zeby mnie zdenerwowac i sprowokowac do krzyczenia wystarczy na mnie spojrzec w nieodpowiednim momencie a ogladalam jakis film to w glos plakalam chociaz w sumie nic strasznego nie bylo tam :P masakra a pozniej sama z siebie sie smieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tez juz bym chciala byc w ciazy ale jak se doglebniej pomysle to obawy przychodza, ale jakas glupia nie jestem i napewno dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale Wam wolno a u mnie nie ma powodu :-o Ja sie dzis czulam jak nastolatka - co kwadrans inny nastroj :-o Barbera - a Tobie sie chce coli w ciazy? Jako jedna z najczestszych zmian smaku jest wstret do kawy (wszystki emoje znajome to mialy, myslalam ze do coli analogicznie) a Ty kawke saczysz a automat z cola nawet szturmem chcialas wziac :-p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie chyba przylacze
mam juz jedno dziecko i planujemy z mezem drugie. troche sie boje,nie ukrywam. sa tu mamy,ktore planuja kolejne dziecko? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera pewnie gdyby mogla to by przechylila caly automat zeby lyknac kropelke hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana nie piję coli , ale tak mi się chciało pić po tej godzinie stania w dusznym pomieszczeniu, że nawet colę bym wypiła , ale niestety nie napiłam się :D ręka Boża nade mną czuwała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dzisiaj po poważnej rozmowie z moim narzeczonym stwierdziliśmy, że to już czas. Zaczynamy starać się o dziecko. No i co tu dużo mówić... jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez witam nowe sluchajcie dziewczyny (wszystkie, nie tylko nowe), ja zaczynam sie kolowacic (za duzo czytam :-o ) Zawsze myslalam, ze bol piersi przed okresem to wynik hormonow a teraz czytam ze zatrzymania wody a czeste siusianie to tylko przy owu. A co zrobic, jesli piersi bola a woda jest non stop wydalana (=czeste siusianie)? Czy w ten sposob da sie odroznic bolesnosc piersi w ciazy (=siusianie) od tej przedokresowej (=puchniecie i tycie)? Czy ja jestem geniuszem, czy wprost przeciwinie - ostatnia oslica? :-p Barbera - no fakt, lepiej z cola uwazac, bo jeszcze fasolki by wyzarla :-o ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam "stare" i nowe staraczki :-) Jak dziś wyszłam do pracy o 5.30 tak wróciłam przed 20.. Wiedziałam że pierwszy dzień z nowym systemem będzie długi ale.nie że aż tak.... A to ktoś nie miał uprawnień, a to stany się nie zgadzaly...:-( Co do umyslu to ja taka pomieszana jestem ;-) a to matma a to jezyki.. A pracuje jak najbardziej w zawodzie bo kończąc inzynierie produkcji żywności...produkuje CZEKOLADĘ :-P :-P :-P Aaaaa i byłabym zapomniała, moja beta z piatku 330 :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo, moj maz jako student na wakacjach dorabial w fabryce czekolady i wspomina to jako swoja najprzyjemniejsza prace w zyciu (on uwielbia czekolade) :-D A jak sie jeszcze dodatkowo dobierali do rodzynek w rumie to po fajrancie byli juz lekko na gazie :-p Gratuluje wynikow! Powiedz: czy Ciebie bola piersi a jednoczesnie nie puchniesz od nadmiaru wody (ale siusiasz normalnie lub wiecej niz normalnie)? Sorry za pytania ale probuje rozroznic objawy na @ od tych na kreseczki :-p To moj wlasny wywod pseudologiczny, szukam teraz potwierdzenia lub zaprzeczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi stały sie ooogrooomne i tak bolą że nawet umyc mam problem. Reszta mnie raczej nie puchnie, dopiero dziś lekko od lydek w dol ale strasznie dużo dziś latałam. Siusiam i pije tak jak zwykle :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki nietoperek :-) To Twoj man ma sporo radosci wizualnej i zadnej dotykowej :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×