Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lipoliza

lipoliza iniekcyjna ud

Polecane posty

w kazdym mieście jest po kilka gabinetów wystarczy wpisac vega test miasto w google, pójdz:) ja nie mam w tym interesu by ludzi o tym powiadamiać, cieszy mnie jak są zdrowi i jak im się życie polepsza:) często też nie wiedzą, że coś takiego istnieje i że można się gruntowanie zbadać, kiedyś miałam duze zakazenie gronkowcem złocistym w zatokach i zbadałam, wiem o miałam, a w zwykłym labolatorium potrafili powiedzieć, że z plwociny nic nie wyszło, a ja w gorączce i z zatokami chorymi ciągle byłam, także o wiele mniej czułe i niedostateczne już przestarzałe mają te badania w przychodniach, teraz czas na medycynę naturalną . Ponoć taki nieuleczalny gronkowiec złocisty a ja zapperem go szybko zabiłam, zioła nie działały na gronkowca złocistego, tylko ograniczały jego ilość. Jak nie ma syfu w organiżmie to skóra też jest lepsza, narządy lepiej funkcjonują i się nie starzeją tak szybko. zapper był znany już 1922 roku w Polsce, ja się pytam dlaczego to nie jest podawane dla wiadomości publicznej? by ludzie chorowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akashaana
Witam. Tuz przed swietami mialam aqualix (dwie ampulki po 5lub 8 ml) na wewnetrzna strone ud. Robila mi to lekarka zajmujaca sie glownie liposukcja i o to co powiedziala: efekt bedzie prawie niezauwazalny. Jestem mega zdeterminowana wiec nie dalam sie odwiesc. Mija 6 tyg.i musze jej przyznac racje nie widze roznicy. Wg pani doktor po aqualiksie ubywa ok 15ml, a taka ilosc mozna zauwazyc jedynie na podbrodku. Rok temu mialam dermastabilon na podbrotku i szczeze efekt byl niezly ale dzis nie widze tego co wczesniej(troche przytylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia11188
powtarzanie zabiegów to jest klucz do sukcesu, nie da się jednym, czy dwoma od razu pozbyć większej ilości tłuszczu, widzę to po sobie:) ale jak kilka np 4 razy to już jest efekt, ale lepiej nie tyć. uda to jakieś 5 cm jak sie chwyci w ręce i to u każdej chyba z nas;) także to wymaga dużej ilości nakłuć, u mnie średnio po 3 tyg jest efekt, nie czekam do 6 tyg za każdym razem, tylko dopiero yteraz po 4 zabiegach:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnaPaula
Witajcie Drogie Panie :) jestem po 6 zabiegu lipo na uda efekty są ale zbyt małe niestety ,umówiłam się na jeszcze jeden bo to akurat przed wakacjami będzie odstęp 3 tyg i zdążą zejść siniaki a może akurat będzie efekt spektakularny ( nie ma to jak być naiwnym :D). Sama zrobiłam sobie po raz 2 kolana zmierze je za 2 tygodnie i wtedy powiem jaki efekt . Dzisiaj byłam zrobić botoks na czoło a usta i nos kwasem , czoło spoko nic nie czuje ale usta tak mi na puchly ze szok , spałam po powrocie jak się obudziłam to golonojad pierwszej klasy mam nadzieje ze ta opuchlizna niedługo zejdzie Kasia co tam u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Ja też jestem już po kilku zabiegach lipolizy, niestety efekt słaby ale myślę, że została użyta zbyt mała dawka preparatu. 10 ml na boczki i bryczesy. Na oba uda 10 ml. Płacę po 250 zł za zabieg w Bydgoszczy. Więc czas wziąć wszystko w swoje ręce:D Ampułka już zamówiona stoi w szafie i będę sama to robić ze względu na koszty. Z udami mam taki problem, że skóra na nich jest trochę wiotka i w sumie wcale nie chciałam ich wyszczuplać tylko ujędrnić!! Zaproponowałam Pani kosmetyczce, żeby zrobić mezoterapię igłową ale ona stwierdziła, że to nic nie da i zaleciła lipolizę. Oczywiście lipoliza nie ujędrniła skóry i problem nadal istnieje:( Wyczytałam na forum, że krzemionka dobrze ujędrnia. Więc z chęcią wypróbuje tylko nie wiem ile preparatu na przednią i wewnętrzną stronę ud. I na jaką głębokość wprowadzać preparat. Doradzicie coś? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia11188
u mnie Paulunia to kolanka są idealne, płasko, więc opłaciło się, skórka miękka i delikatna, teraz tylko czekać aż się zwęzi do końca, bo widzę, ze to idzie miesiąc, na brzuchu tak samo, ale jeszcze poczekam trochę, no trzeba się ponakłuwać by był efekt, nie da się 3 razy, musi być więcej jak na 5 cm tłuszczu, no chyba , że 2 cm tłuszczu to wtedy te 3 razy wystarczą:) ramionka ślicznie mi się zrobiły, jeszcze ze 2 zabiegi by się przydały, czyli w sumie 4 na ramiona. ważne, by nie tyć wtedy, także dieta i ćwiczenia też jakieś, fajnie mi się zrobił grzbiet, także zakładam już najwęższe paski i ciuchy rozmiar s:):):) pas jeszcze ma 65 cm, dziwne, bo kształt jest płaski to powinno być mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważajcie z ustami, bo to najbardziej widać i się robią za duże czasem, uśmiech badajcie czy jest taki sam, nosek to wychodzi spektakularnie zawsze, nawet maluteńkie daweczki:) Irenko wg mnie musi być zawsze więcej zabiegów lipolizy, niż deklarują, bo przecież chcemy się pozbyć tłuszczu a nie tylko poprawić jędrność, pierwszy raz to idzie zawsze na rozbicie istniejącego, jakby jest to przygotowanie tylko, także ja nie liczę pierwszego zabiegu jako efekty, wtedy łatwiej to znieść:))na jesień, zimę łatwiej to zrobić, wkłucia zrobiłam dobrze za każdym razem, wszystko gra i było to 13 mm co 1,5 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irene73
Kasia dziękuję za odpowiedź, tak wiem, że po pierwszym razie nic nie widać ale moje uda są już po trzecim i tez efekty marne. Boczki dwa razy były robione a teraz sama robiłam trzeci raz. No trudno trzeba uzbroić się w cierpliwość i faktyczne nastawić na więcej zabiegów. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a taką zwykłą mezoterapie w celu ujędrnienia skóry np. krzemionką organiczną tez na głębokość 13mm wkłuwać czy płycej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flowers21
Jaki preparat polecacie i igły na brzuch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liposunkcja ultradźwiękowa Robiłam ostatnio -serie z 18 zabiegów jak nie wiecej. Owszem efekty sa . Zostało trochę fałdu pod stanikiem I dzis zrobiłam 2 ampułki lipolizy iniekcyjnej Miałam znieczulenie , praktycznie nic nie bolało oprócz 2 wkłuć Robiłam rano jest wieczór żadnej opuchlizny obrzęku itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś się zastanawia - to ja zdecydowanie polecam zabieg lipolizy iniekcyjnej! ja chodze na zabiegi do Miraflores Studio. Tam na miejscu lipolizę wykonuje super lekarz, a w połączeniu z Maximusem Trilipo - efekty są świetne! Połączenie lipolizy i Maximusa pozwala osiągnąć szybsze i bardziej spektakularne efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1118
mezoterapia to tylko na 3,6 mm zalezy od miejsca, lipoliza świetnie działa ponakłuwałam się i mam płaski brzuch, a bardzo małe koszta , można też użyć lipolax +, ponoć nie boli, ale nie używałam, może zrobię sobie sama na uda:) ujędrnienie skóry to masaże, natłuszczanie, omega 3, kolagen, likopen, lampa sollux, a jak komuś się chce wydawać kasę zamiast dać na schronisko dla zwierząt to można, ale czy to jest dobro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goIrene73
Ja używam Lipolax+ i faktycznie nic nie boli rewelacja przy Aqualyxie na brzuch myślałam, że zemdleje z bólu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam i polecam :D Efekty nie są natychmiastowe ale na pewno się pojawiają :) Robiłam w gabinecie Dermedika w Krakowie, bardzo profesjonalne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meganno
Dziewczyny gdzie zamawiacie Dermastabilon itp zeby same wykonywać wkłucia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam lipoliza iniekcyjna na fałd na plecach .. miałam lidokaina jako znieczulenie . Nie bolało jedynie w 3 miejscach poczułam ból .. igła cienka .. Jak oceniam efekt jest poprawa .. fałd był tragiczny . zabiegów było 6 . Wiec jestem zadowolona .. Niewiem jak inni maja próg bólu .. koleżanka miała ma brzuch ze znueczuleceniem !! I mówiła ze bolało okropnie .. może to od parti ciała zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skusiłam się na wersję dla oszczędnych.Sama w domu-zakupy przez internet, 5 ampułek,igły ,strzykawki insulinowe-Wszystko zgodnie z zaleceniami KASI (szukaj powyżej).Moim problemem były uda ,paskudny cellulit nad kolanami-zwiotczała skóra(46 lat). Jestem szczupła a mimo to te miejsca to od lat mój słaby punkt.Bałam się jak cholera,w życiu nie robiłam nikomu zastrzyku.Poszło gładko,pierwszy raz bryczes 1 noga około 20 zastrzyków i obserwowanie czy noga mi nie odpadnie. Zaczełam bez maści znieczulającej i okazało się,że w zasadzie nie czuję bólu przy wkłuwaniu (ale to kwestia indywidualna).Ból przychodzi po 2 h ,kuśtykałam dwa dni-noga spuchła potwornie,siniaki.Po kilku dniach bryczes nr 2-i tu uwaga-w ampułce po wkłuciu igieł pobraniowych ,mimo,że szczelnie zakleiłam wieczko,powstał osad,pojawił się drobinki(po tygodniu)-a więc na pewno lepiej wykorzystać ampułkę na raz.Odczekałam 3 tyg i zrobiłam całe przody ud-znowu po jednej nodze-po to aby obserwować różnicę.Generalnie nie spieszyłam się między kłuciem tego samego miejsca mijał miesiąc. Każda noga dostała  3 serie.

Przyszła wiosna i mam nie swoje nogi, KASIU DZIĘKUJĘ 

Zobaczymy czy efekt się utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość adada16

Witam jestem tu nowa, o 15 miałam robiona lipo cały brzuch oraz boczki. Puki co jest ok nic nie boli. Chciałabym zapytać czy czymś smarujecie miejsca wkluc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

ja tez skorzystalam z sugestii i wzielam swoj celullulit w swoje rece😋lipolax+, strzykawki 1ml, igly 13mm, masc znieczulajaca...kontra moje uda.nie mam nadwagi.gora 34, tylko te uda.... po zlapaniu wiecej niz 5 cm tluszczu, zaczelam od przedniej strony ud i tylko do polowy ich wysokosci nad kolanami, pierwszy raz (koniec stycznia)po 10ml na kazda noge, po trzech tygodniach po 15 ml (na lewa noge poszlo wiecej, bo tam grubsza warstwa tluszczu jest) i trzeci raz po 5 tygodniach i tez po 15ml. za kazdym razem masc znieczulajaa, owijam folia, po godzinie zaczynam nakluwac, co 1-2cm, po okolo 1ml, namachalam sie troche😋ale bolu zadnego, czesto zmieniam igly, wlasciwie po kazdej strzykawce, czyli po okolo 1ml, dezynfekcja wacikami z alkoholem...w tym samym dniu troche nogi obrzmialy, lekko pobolewaly, ale nie byl to bol nie do wytrzymania, slady po ukuciach znikaja calkowicie pi 1tygodniu, siniaki zostaja dluzej, bo cale 2 tygodnie, a efekty? wlasciwie nieznaczne....liczylam na bardziej spektakularne, ale moze trzeba na nie troche dluzej poczekac, planuje jeszcze raz zrobic przody, zeby zdazyc jeszcze przed latem, odpowiadajac na pytanie adada16 niczym specjalnym nie smarowalam ud po zabiegach, ale od lat codziennie smaruje sie olejami roznymi, pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

mala korekta, nie chce nikogo w blad wprowadzac: naklucia co 1-2 cm, ale oczywiscie po 0,1 ml, 1ml to 10 nakluc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscinna Paula

Dziewczyny wracam z lipo ☺️Dziś zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscinna Paula

Ada pisz co i jak u Ciebie bądźmy w kontakcie .

szkoda ze już Kasi nie ma bardzo fajna, mądra i pomocna babka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di.

Hej. Wątek ucichł a jestem bardzo ciekawa Waszych efektów po takim czasie. Pozdrawiam

Di

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX

Ja idę na lipolizę ud 24 stycznia. Mam nadzieję, że będą efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Pisz jakie efekty, preparat i ile ml ;3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem po lipolizie iniekcyjnej ud. Zabieg miałam przeprowadzany w klinice Demeter na Białostockiej w Warszawie. Mogę ich śmiało polecić do tego zabiegu. Od początku zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Bardzo profesjonalnie traktują tutaj swoich pacjentów, z takim szacunkiem, dbają o komfort i w ogóle. No i sam zabieg bardzo sprawnie i skutecznie przeprowadzony czego efekty mogę teraz podziwiać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy u którejś z Was utrzymywały się długo przebarwienia z miejscach po kłuciu igłą? Ja ostatni zabieg miałam w październiku 2019 i do dziś mam niestety przebarwienia na łydkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam miesiąc temu lipolizę brzucha, jestem szczupła tylko miałam trochę tłuszczu na brzuchu i już po pierwszej serii jestem zadowolona, miałam w pasie 97 cm teraz mam 88 cm .

Za tydzień m drugą serię, ostatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×