Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

też chciałam kupić samą gondolę używaną bo tak chodzą już czasem nawet od 100 zł ale skusiła mnie cena tego co kupiłam 150 (głęboki spacerówka i fotelik) i jak mi nie będzie odpowiadać spacerówka to sprzedam całość i kupię inną spacerówkę a jeszcze babka sprzedała pościel do łóżeczka pełen komplet z baldachimem i stelażem oraz pościel do wózka za 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wózek chcę nowy i raczej już taki, co posłużyłby następnemu dziecku. Łóżeczko dostaniemy. Materacyk i pościel na pewno nowe. Z resztą materacyka nie powinno się kupować używanego ze względu an drobnoustroje w nim żyjące. Ogólnie to niemal wszystko musimy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją tak jak Olcik. Materacyk, pościel chce nowe, łożeczko dostaliśmy. Wózek może być uzywka ale fotelik koniecznie nowy. Wg mnie fotelik jest jak kask na motor :-P dopasowywuje się do kształtów jeżdżacego a poza tym nigdy nie wiemy czy nie brał udziału w wypadku i nie ma oslabionych mocowań... Znowu spalam 3h :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najważniejsze są te rzeczy z którymi dziecko będzie miało kontakt duży, a które pierze się rzadko lub nie można prac wcale. Takie rzeczy koniecznie nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik-muszą zniknąć! nie maja innego wyjścia! też tak myslalam,ze wózek nowy, by mieć dl drugiego dziecka...ale racjonalnie wybil mi to z głowy kuzyn. Kupujesz nowy i masz gwarancje, sprzedajesz raczej za połowę ceny, czyli płacisz połowe za nowy wózek, a jak będzie drugie dziecko to będzie drugi wózek i nowa gwarancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
u mnie tez na 90% dziewczynka. "Jak się siusiak gdzieś nie przykleił..." cokolwiek to znaczy. pablinka............26.......Manchester.......19......D. .......28.11.2011 madzianietka.......27.......DolnyŚląsk...........18.... ... .....01.12.2011 domi1906...........27.......Jaworzno............18....... ... ....01.12.2011 AsiaC...............23.......Lubin /Głogów......18..............02.12.2011 Asia B!..............29.......k/Opole...............23.....D..... ..02.12.2011 Margaretka-21....21.......o/Wrocławia........23.... CH.....02.12.2011 Mzelle83.............27.......Warszawa...........22.....D ... ...03.12.2011 Starbuck80.........31.......Warszawa..........22.....D... ... .04.12.2011 MLLO................29.......Kielce...............18..... ... .......05.12.2011 Nietoperek.........28.........Bielsko............23...... CH. ....05.12.2011 tosieńka87.........24........Katowice............23..... .CH.......06.12.2011 nadziewany p......29.......o/Bielska............22.....CH....07.12. 2011 Dree.................27.......Poznań..............16.... ... D......07.12.2011 barbera.............29.......Leszno..............22.... ..D......07.12.2011 nikita................29.......Opole...............18.. ... ........07.12.2011 tosieńka87.........24.......Katowice.............9.... .........08.12.2011 olcik777.............26.......Kraków.............23.. ....D......09.12.2011 mama 3 synusiów...29......Bielsko..............23.......D......10. 12.2011 Klaudyna213.......25.......Poznań...............22.... .D......11.12.2011 Niunia855..........26.......Tarnów................21... .........12.12.2011 Asia1893...........28.......zachodniopomorskie..22....... ...12.12.2011 Szun.................25.......Płock.................21 .....D......12.12.2011 madziulinka........26.......uk.....................14.. ...........14.12.2011 Magda..............29.......Olsztyn...............16... ..........16.12.2011 kitka27.............27.......Poznań...............16.. ...........17.12.2011 skorpion_j.........36.......Katowice.............11...... ... .....17.12.2011 Edith78.............33.......o/Warszawy.......21........ CH....18.12.2011 MISIA ANULA.......28.......Kraków...............20............. 18.12.2011 anesska.............25.......Kraków..............20.. ..D.......18.12.2011 Ciężarówka 29....29..... KIELCE.................20....D.......18.12.2011 Julita84............26.......Łódź................... 12.............19.12.2011 Figazmakiem84...26.......Olsztyn...............18.....CH. ... .19.12.2011 joasmo.............37.......Małopolska...........19..... ..........19.12.2011 Mama Oliwki.......26.......Płock..................8............. ..23.12.2011 Millea...............34........Łódź..................2 0.......D......23.12.2011 Ganesh.............24.......o/lublina.............18..... ... .......24.12.2011 mooniaaa123.....34.......Siedlce.................21......D. ....24.12.2011 Aska_G20..........23.......kujawskopomorskie..17......... ..2 7.12.2011 Wiara_nadzieja..21.......Kędzierzynkoźle.....18... .........28.12.2011 *aszja85...........26.......Kalisz..................20... ..C H.....28.12.2011 bellybaby..........28.......Bydgoszcz............19...... ... ....28.12.2011 TuLipannek........23.......Szczecin.............17....... ... ...29.12.2011 marchewka81.....29.......Warszawa...........11........... ... 29.12.2011 Tracja29...........29.......Lubin.................19..... ..........28.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a z moją wagą to dziwnie się dzieje pierwsze ważenie u gina 66,7kg drugie i trzecie 68 a trzecie 73,5 czyli prze zostatni miesiąc przytyłam 5,5kg chociaż wcale tego tak bardzo nie widać. Oczywiście brzuch i piersi mam ogromne w badaniu moczu wyszedł mi cukier, ale gin kazał się nie przejmować i powtórzyć badanie, idę też na glukozę od razu. a i ruszył remont poddasza jurto, zakładają mi płyty gipsowe a potem to już tylko podłoga, malowanie i ... powoli będzie można juz znosić do pokoju łóżeczka i dywaniki, zasłonki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasiałyście lekki zamęt w mojej głowie. Zakładałam że jeśli otrzymam coś w spadku po starszych dzieciach z rodziny to najnormalniej w świecie skorzystam. Po zastanowieniu się (dokładniej po przeczytaniu Waszych argumentów) macie rację że korzystanie ze starego materacyka czy też pościeli nie jest dobrym pomysłem, bo nie ma możliwości wyprania tego ze wszystkich świństw które się lęgną wewnątrz. Natomiast nie do końca zgadzam się z tym że nosidełka dla dzieci są takie złe. A to dlatego że wszyscy lekarze mówią żeby zwracać uwagę przy braniu niemowlaka na ręce by kręgosłup dzidzi był wygięty w literę "C". Czyli pozycja w nosidełku jest poniekąd naturalna. W takiej pozycji spędzają czas w naszych brzuszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziewany pączku, a może po prostu byłaś po zjedzeniu czegos większego ... moja waga rano-po poludniu waha sie do 1-1,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny a ja byłam na wizycie u internisty, tak poradziła mi moja Pani gin i dostałam skierowanie na milion badań i aż cztery konsultacje z innymi lekarzami. To przez te mój wysoki poziom białych krwinek. Pocieszam się, że najważniejsze, że synuś zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dree, Czytałam, że dziecko może w leżaku/bujaku spędzać maksymalnie godzinę dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam że w ciągu dnia waga mi skacze nawet 2kg, dlatego ważę się rano oczywiście po siusianiu bo jest najmniej :-P Mnie od rana ciągnie, boli i gniecie brzuch :-( a jeszcze mnie taki babsztyl w pracy wkurzyl.... Źle się czuje, jak mi nie przejdzie jadę do domu :-( A miałam dziś w końcu iść na cwiczenia a znając życie pójdę spać... Do d...taki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to ci zaczął dzień ciekawie!!!a apropo mojego łożyska to mi po badaniu usg powiedział tak-łożysko przodujące-dolny biegun zakrywa ujście wew.-to nie wiem czy to chodzi ,że centralnie czy któreś z tych innych łożysk aszja-a tobie dał jakieś zalecenia przy tym łożysku? asia-to nie chodzi,ze nie dam rady, bo jak trzeba to będę leżeć i leżę, ale żeby się nic nie stało, no i wiesz to nie takie proste, bo mieszkamy sami,daleko od rodziny, mąż do pracy, a ja muszę wstać czy do łazienki czy coś zrobić sobie pić czy jeść, bo przecież mój M nie może się zwolnić z pracy i o to się boję,żeby nic się nie stało,bo niestety 24 na dobę nie jest możliwe żebym leżała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek, olej babsztyla, nie ma co się denerwować przez nieszczęśliwych, sfrustrowanych ludzi.. A co do ćwiczeń to ja też mam iść już od ponad miesiąca na zajęcia..albo chociaż poćwiczyć w domu z "aktywne 9 miesięcy" ale jakoś a to mi słabo, a to jestem śpiąca a to się umówiłam.. Czy orientuje się któraś z was czy warto kupić espiro gtx? Widzialam go kilka razy na ulicy i wizualnie bardzo ładnie się prezentował. Opinie też ma całkiem całkiem. Korzystała któraś z was z tego wózka? http://www.mulan.pl/products/256/p/361/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperku super dzień ci się zaczął!!!mnie też dziś brzuch pobolewa tak jak na @,byłam na badaniach i jem śniadanko,jedyna rozrywka-wyjazd na badania lub do lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mzelle wlasnie ostatnio na miescie widziałam ten wózek i az specjalnie sie wpatrywalam zeby zobaczyc co to za firma bo tak sie dobrze prezentowawl :) na naszym osiedlu sa place zabaw i tam jest dużo kobitek z wozkami - chyba sie ich podpytam, czy sa zadowolone ten wozek to chyba najtrudniejszy wybor - w spadku nie dostanę więc chyba pozostaje mi kupić, tylko co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzelle prezentuje się nieźle ale szczerze powiem też mam problem z wózkiem, bo sama nie wiem,który najbardziej funkcjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie uniknie się i tak kupna drugiej spacerówki - dla takiego starszego dzieciaka - leciutkie turystycznej, co innego polroczny dzieciak a co innego 1,5 -2 latek, który czesto biega za spacerowka :) zupelnie inne parametry spacerowki, czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby te firmowe sa droższe i pewnie często placi sie za sama marke ale z drugiej strony to latwiej jest je sprzedać, taki x-lander to uzywane na allegro sa za ponad tysiaka, czyli polowa sie zwroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też mam ten problem... już mnie głowa boli od oglądania tych wózków. Koleżanka mi polecała espiro, mówiła że jest z niego zadowolona... podobają mi się też x - landery i implasty A co do nowych i używanych rzeczy... i tak i siak trzeba wszystko poprać i poprasować bo nie wiecie kto te nowe rzeczy trzymał w łapkach i kto je pakował i co się z nimi działo przez okres produkcji ;) Łóżeczko kupuje mi teściowa, pościel kupuje sama... bez baldachimu... nie sprawdził się za pierwszym razem, mam wrażenie że to taki zbieracz kurzu hehe. Materacyk jak najbardziej nowy... Fotelik dla niemowlaka wystarcza na kilka miesięcy więc nie wiem czy warto w niego inwestować... myślę że to zależy od zasobów gotówkowych. Zastanawiałam się na tym i stwierdziłam że jednak wolę pożyczyć od koleżanki, która kupiła super wypasiony za ponad 800 zł (użyła go 4 razy ;) ) i w związku z tym oglądam wózki bez tego fotelika :) Oglądałam ostatnio ciuszki dla dzidziusiów.... tak przypadkiem wpadłam do sklepu ;) pomimo że znajome odłożyły mi już kilka worków ciuchów to chyba się nie powstrzymam z zakupami hehe to wszystko jest takie słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperek333 właśnie przez takich ludzi siedzę od 2 miesięcy na zwolnieniu :) Nie chciałam się denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety my musimy kupić praktycznie wszystko - od ubranek po łóżeczko, trochę tego jest weź tu człowieku badz mądry i już teraz wiedz co jest rzeczywiście potrzebne a co zbędny wydatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80 oj tak sporo tego, ale też jest sporo poradników na internecie odnośnie wyprawek dla noworodka... zalecają w nich żeby nie kupować wszystkie na raz np. laktatora bo możne wcale nie być potrzebny czy podgrzewaczy do butelek (jestem tego najlepszym przykładem bo wcześniej się obyłam bez jednego i drugiego) Powiem wam też coś odnośnie łóżeczka (ale to ekstremalny przypadek mojego udziwnionego syna hehe) na które wydałam sporo kasy... bo oczywiście kilka zmian pościeli... baldachimy... pozytywki itp a moje ukochane dziecko przespało w nim 2 godz. :) Za każdym razem gdy próbowałam go w nim położyć darł się w niebogłosy. Po kilku miesiącach dałam sobie spokój. Jak był malutki spał w wózku później już na "dorosłym" łóżku. Nie ciągnął smoka, ani nie pił z butelki ze smoczkiem (wypluwał jedno i drugie) liczyła się tylko cycucha :) Zaczął pić od razu z butelki z dzióbkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Edith,ze chodzi tu o dom i zrobienie czegos wokół siebie...ale w sttpoce masz wpisana Julkę, 11 latek-to juz troche duze dziecko, wiec mozna ją juz troche wykorzystac:) moze jakas kolezanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie przeraża ilość zakupów. Sama nie wiem, co kupić a z czym się wstrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×