Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desperatkabecia

Czy dla mężczyzn seks jest nieważny...?

Polecane posty

Gość zastanawiajaca_sie
prawda- ale nie mozna zgonic wszysttkiego na zmeczenie- a gdzie poczucioe bliskosci i milosci? czy ja kurde mam meza czy wspolokatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
szkoda tylko ze na poczatku zwiazku jakos z piesnia na ustach do tych kamieniolomow szli- i nikt nie narzekal A dlaczego na poczatu zwiazki kobiety sie staraja, dbaja o sobie, o swoja figura itd a potem juz niekoniecznie. Poza tym ilez mozna siedziec w tym "kamieniolomach" Zrozumcie kobiety ze w seksie macie o wiele lepiej, mniej sie meczycie. Nie dziwcie sie ze to Wy musiscie namawiac facetow na te "ciezka" robote. Juz ja widze jak sie palicie do seksu gdybysci to wy byly mezczyznami, Mialbyscie wowczas ciagly bol glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
prawda- ale nie mozna zgonic wszysttkiego na zmeczenie- a gdzie poczucioe bliskosci i milosci? czy ja kurde mam meza czy wspolokatora? Ale przeciez uczucia mozna wyrazac nie tylko przez seks! Sa inne sposoby, mniej meczace faceta. Pamietaj ze wiekszosc facetow ma ciezsza prace niz kobiety, mezczyzni czesto pracuja fizycznie, ciezko i naprawde sa zmeczeni, wyczerapani fizcyznie po pracy a kobiety jeszcze wymagaja od nich seksu w ktorym to facet jest strona aktywna, strona ktora sie bardziej meczy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
Zmeczony facet moze w lozku cie poglaskac, troche poprzytulac itd.. Zadowoli Cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
nie- ale nawet i tego nie dostaje :( ostatnio nie dostaje NIC- pocalunkow, pieszczot, przytulan a tylko pretensje- ze nie zalatwilam czegos jak powinnam (a moze sie nie dalo) przeciez dziewczyny pisza ze seksi bielizna, nastroj itd- to tez jest nie wazne? to jak wam w koncu dogodzic? zmiana partnerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
ok- to w jaki inny sposob facet moze okazac milosc? bo moze jestem slepa i tego nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
moze i facet ma meczaca prace (chociaz nie zawsze) ale to ja mam na glowie dom, dziecko, gotowanie zakupy itd- i jakos mimo zmeczenia ochote znajduje nie uwazasz ze troche za duzo tego rozpieszczania was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
ostatnio nie dostaje NIC- pocalunkow, pieszczot, przytulan Jesli tak jest to jest to oczywiscie bardzo zle, twoj facet niestety Cie zaniedbuje. Brak pocaulunkow, przytulan nie mozna usprawiedliwic nawet duzym zmeczeniem faceta. przeciez dziewczyny pisza ze seksi bielizna, nastroj itd- to tez jest nie wazne? to jak wam w koncu dogodzic? zmiana partnerki? To jest wazne, ale zrozum ze jesli facet ma male libido i jest zmeczony, wyczerpany to nic nie pomoze. Moze nie byc tej bielizny a jesli facet ma duze libido to bedzie sie chcial kochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
ale to ja mam na glowie dom, dziecko, gotowanie zakupy itd- i jakos mimo zmeczenia ochote znajduje Ale to jest inne zmeczenie. Jakbys popracowala 8 godzin na budowie albo 8 godzina kladac asfalt to bys zobaczyla o jakim zmeczeniu ja mowie. Obowiazki domowe nie sa tak meczace jak ciezka, meska praca fizyczna. To jest ogromna roznica! Kobieta pojdzie do pracy, posediz 8h przy biurku, facet pojdzie na budowe, 8 godzine bedzie ciezki pracowal fizycznie a kobieta wymaga od niego by jeszcze tak samo zajmowala sie obowiazkami domowymi i potem jesszcze byl ogierem w lozku! Ja sie pytam skad na to wszystko ma brac sily facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
Ja nie deprecjonuje pracy kobiet w domu, nie mowie ze jest on mniej wazna niz praca faceta. Ja tylko mowie ze jest mniej meczaca fizycznie od pracy faceta. Opiekowanie sie nawet malym dzieckiem jest mniej meczace fizycznie niz jezdzenie taczka i dzwiganie cegiel i pustakow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
Mowisz o opiecie nad malym dzieckiem. kobiety naturlanie sa do tego bardzo predysponowane, tak samo jak faceci sa bardziej predysponwani do ciezkiej pracy fizycznjej bo maja wiecej sily. Ale tego wszystkiego sa konsekwencje. Facet przychodzi po pracy czest wykonczony fizycznie i jedyna rzecza o jakiej marzy jest kapiel i sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
Seks jest o tyle klopotliwy ze w nim strona dominujaca jest facet, poza jednym wyjatkiem - pozcyja na jezdzca. Ile kobiet godzi sie na seks tylko w tej pozycji? Nawet jesli sie godza to bardzo szybko sie mecza i chca zmiany, bo im to nei wystarcza. Seks dla faceta to wysilek fizyczny! Zrozumcie to kobiety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
w kakao tez jest meczace ale czesto sie na to godze bo co mam za wyjscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam te pozycje! :D i nie schodze tak szybko :D aczkolwiek nogi bola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
ok- to w jaki inny sposob facet moze okazac milosc? bo moze jestem slepa i tego nie widze Dla Ciebie facet okazuje milosc kboiecie tylko w taki sposob ze ja zerznie(uzywajac slownictwa niektorych "romantycznych, zakochanych" kobiet) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
Wpis z 16 41 to oczywiscie podszyw. Kogos bardzo boli prawda i uskutecznia podszywy. Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
Ja wiem ze dosc duzo kobiet lubi te pozycje ale niestety kobiety sie w niej szybko mecza i nie chca sie kochac zazwycaj tylko w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
ja okazuje swojemu partnerowi bardzo duzo czulosci smyram go czlonkiem za uchem i po sutkach, wsadzam mu rozne smyrajace przedmioty do pepuszka i dotykam nimi jego jadra to super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
Wy kobiety macie jedna pozycje w ktorej jestescie strona aktywna i w niej sie tak meczycie, faceci we wszystkich innych pozychach sa strona bardziej aktywna i nie maja prawa narzekac na zmeczenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
Wpis z 16 45 to kolejny podszyw. Boli prawda, oj boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
ja sie np nie mecze tylko jak leze na brzuchu a partner posuwa mnie wtedy od tylu jestem calkowicie zrelaksowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
Wpis z 16 47 to kolejny podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
dlaczego ktos sie tak ciagle podszywa nie lubie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awwqwqw
To kobiety powinny zaciagac do lozka facetow, bo maja z seksu (dobrego) duza wieksza przyjemnosc (wielokrotne i roznego rodzaju orgazmy) od facetow, zdecydowanie mniej sie mecza - jedyna pozycja meczaca dla nich to jezdziec - a wiele *** kobiet jej unika, chcac aby to facet caly czas sie pocil. Facet ma takze gorzej pod wzgledem psychicznym, bo kobieta zawsze moze a facet nie zawsze(poza tym facetowi musi stanac - kobieta nie ma takiego problemu, a jak mu juz stanie to facet musi sie pilnowac aby za szybko nie wystrzelil i jest to baaardzo stresujace), to facet ma sie pokazac ze jest dobrym kochankiem i doprowadzic na szczyt kobiet, podczas gdy orgazm u faceta wywolac ta zadna sztuka. Kobiety maja wiecej stref erogennych i duzo wrazliwsza (7 razy wrazliwsza) skore od mezczyzn przez co z seks jest dla nich duzo wieksza przyjemnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
Jak to skad, przeciez wiem co pisze a co nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli to podszyw to odpowiem na twoje pyatnie dlaczego sie podszywa, bo albo zamienil sie z xchujem za rozumy albo po prostu nie potrafi wyrazic swojego zdania nawet jesli jest inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
ja jestem lekarzem zostalem z nim bo mam problemy z penisem i chcialem je rozwiazac czytam wiele madrych ksiazek i to wszystko co pisze jest naprawde bardzo bardzo wazne i madre i bierzcie ze mnie przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
maz nie pracuje na budowie- a na recepcji w hotelu- czyli ma prace mniej meczaca dwa- nadal sie nie doczekalam odp w sprawie innego okazywania milosci niz ostre rzniecie bo ani kwiatow nigdy nie dostalam w ciagu prawie 3 lat malzenstwa 2x czule sms- zaraz po slubie jak mnie 2 tyg nie bylo- i jak urodzilam synka zdazalo mu sie mnie zaskoczyc jakism fajnym prezentem- ale ostatnie kika miesiecy- to jest rownia pochyla- w dol a on mowi ze kocha- i ze staly w uczuciach- tylko ja tego nie widze no to musze byc naprawde slepa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×