Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Gość gość
Hej..nio i zajumali śnieg..teraz błoto..dziękuję bardzo..która taka zachłanna co? mieli po trochu brać a nie wszystko aż do gleby zebrać..nu nu nu..pada od wczoraj..na rekolekcjach byłam wieczorem i jak wracali to lało że wycieraczki oszaleli :) dziś sprzątanie cd.ja tam powoli rozkoszuję się..dziś tu jutro tam...zaraz idu kiszkę wstawiać bo zamówienie mam od rodzinki...miała być w piecu chlebnym ale mąż pojechał z K.do lekarza a ja nie umim rozpalić...to będzie w piekarniku...pozdrawiam z nie śnieżnego podlasia i buziaczkuję na dziś ...Ani3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margo
Ja tam Aniu grzeczna jestem i niewinna jak aniołek:) śniegu nie lubię i ani deka Ci nie zawinęłam:)Leje u mnie od rana kolanka łupią jak oszalałe:(dziś chłopaki wsie żyrandole po kolei ściągali a Gosia myła,nawet nie wiedziałam,że takie syfiaste były,jak se wisieli nie było widać:):) No ale teraz od razu jaśniej się zrobiło:):)zakupy już prawie wsie porobione to od poniedziałku ruszam do kuchennego boju.Uściski dla wszystkich.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O patrzcie jaka ta Ania!!? W Wlkp błoto i pada i pada i pada i wszedzie deszcz dzwoni o szyby a Ania by śnieg chciała i mrozik pewnie też... nie ma tak dobrze jak wszedzie błoto to wszedzie.... okna wczoraj pucowałam a dziś całe zapadane....przychodzi wieczor i robie sie nieżywa... dziś cały dzień po sklepach....wole łopatą robić.... jutro schody wsie pomyje i poszukam światełek i może sama bede je montować bo niby mam dwoch elektryków....ale szewc i tak dalej... stary żyrandol spadł nam prawie na głowy w sypialni....no to mąż wreszczie wymienił...ale musi zagrażać życiu inaczej nie ma czasu....padam już paaa sat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margo
Ja jeszcze choinki nie mam a Ania już ma akcję ubieranie,u nas taka tradycja ,że w samom Wigilię ubieramy i nie jest to do końca super,bo wtedy największa latanina i jeszcze choinka:(no ale robota głupiego lubi to dotrzymam tradycji:):)sera domowego dostanę to jeszcze sernik będzie,chłopaków już chyba rozsadzi:) dziś latałam po dużym bazarku jak kot z pęcherzem,robiłam za mikołaja,wybierałam prezenty chłopakom,młody dostanie fajowski portfel i spodnie(takie wymarzone),duży też i jeszcze koszulę,ciekawe co mamowy mikołaj dostanie?Pewnie rózgą po pelagii,różki źle grzywką przykryłam i mikołaj się pokapował,że taka całkiem grzeczna to ja nie jestem:):):)Orzechów dziś nasprzedawałam,wsie laskowe poszły - a było ich sporo,włoskich nałuskałam i w takiej formie lepiej się sprzedawały .chiba się ludziskom łupać nie chce.Pozdrawiam Was wsie koleżanki:)Ofciu gdzie jesteś hop,hop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Gosia Ty to Kochana kobieta jesteś :) dziś zmodyfikowałam przepis Ani,jaki tu zamieściła,ciasto tak rodzinie posmakowało,że trzeba było monitoring uskutecznić ;) ja zrobiłam kruche ciasto,namierzyłam puszkę masy makowej bakalland,moja mama zakupiła,nieświadoma ile jest maku w maku :P stwierdziłam,ze tą masę wykorzystam,,,pominęłam budynie,za to dodałam stos bakalii(,miód,pianę z białek ,wkroiłam jabłka ,,,ciasto puszyste,obłędne :) Dobrej nocy🖐️iv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha ,je też zakupiłam mojemu tacie spodnie i sweter(takie trendy ) ...po kryjomy obmierzyłam wsjo,i prezent jest ,za to nie mam jeszcze reszty prezentów :),ale jeszcze trochę czasu jest ;) dobranoc🖐️iv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KSIEGA KAPLANSKA: "Oto czasy święte dla Pana, zwołanie święte, na które wzywać ich będziecie w określonym czasie. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego protestanci skazani są na popełnianie tych samych błędów? Kalendarz Boga czy papieża? https://www.youtube.com/watch?v=DSZ6dmesvSQ Iz. 66 : 17 "Ci, ktorzy sie uswiecaja i oczyszczaja aby wejsc do poganskich gajow za jednym, ktory kroczy posrodku, ci, ktorzy jedza mieso wieprzowe i plazy, i myszy, wszyscy razem zgina. mowi PAN."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 Odpowiedział im: «Słusznie prorok Izajasz powiedział o was, obłudnikach, jak jest napisane? Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie. 7 Ale czci Mnie na próżno, ucząc zasad podanych przez ludzi. 8 Uchyliliście przykazanie Boże, a trzymacie się ludzkiej tradycji, ». 9 I mówił do nich: "Umiecie dobrze uchylać przykazanie Boże, aby swoją tradycję zachować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 Dlatego , jak mówi Duch Święty: Dziś, jeśli głos Jego usłyszycie, 8 nie zatwardzajcie serc waszych jak w buncie, jak w dzień kuszenia na pustyni, 9 gdzie kusili Mię ojcowie wasi przez wystawianie na próbę, chociaż widzieli dzieła moje przez czterdzieści lat. 10 Rozgniewałem się przeto na to pokolenie i powiedziałem: Zawsze błądzą w sercu. Oni zaś nie poznali dróg moich, 11 toteż przysiągłem w gniewie moim: Nie wejdą do mego odpoczynku. 12 Uważajcie, bracia, aby nie było w kimś z was przewrotnego serca niewiary, której skutkiem jest odstąpienie od Boga żywego, 13 lecz zachęcajcie się wzajemnie każdego dnia, póki trwa to, co "dziś" się zwie, aby żaden z was nie uległ zatwardziałości przez oszustwo grzechu. 14 Jesteśmy bowiem uczestnikami Chrystusa, jeśli pierwotną nadzieję do końca zachowamy silną. 15 Jest bowiem powiedziane: Dziś, jeśli głos Jego usłyszycie, nie zatwardzajcie serc waszych jak w buncie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 "Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; a kto nie zbiera ze Mną, rozprasza. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KSIEGA DANIELA: "I będzie mówił zuchwałe słowa przeciwko Najwyższemu, będzie męczył Świętych Najwyższego, będzie zamyślał odmienić czasy i zakon; i będą wydani w jego moc aż do czasu i dwóch czasów i pół czasu. (26) Potem odbędzie się sąd i pozbawią go władzy, aby ją ostatecznie zniszczyć i obalić."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
APOKALIPSA Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: 5 bo grzechy jej narosły - aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Lud mój ginie, gdyż brak mu poznania." (Oz 4,6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateusza 7:13-14 ...(13) Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. (14) A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie. W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów? A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie" (Mat. 7: 21-23). http://www.jezus.pl/Czytelnia/Ewangelia/Najwieksze-ostrzezenie-wszystkich-czasow.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szemma Yisrael, Adonai Eloheinu, Adonai echad. - Słuchaj Izraelu, Pan naszym Bogiem, Panem Jedynym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gabinetu okulisty wpada facet. Walnął drzwiami ściągnął spodnie i wypiął tyłek. Przerażony lekarz krzyczy: Hola! Panie! Ten specjalista przyjmuje dwa piętra wyżej! Na to facet uspokaja: Wiem do kogo przyszedłem.. widzi pan te brązowe kuleczki?? No widzę To jak za nie ciągnę to mi łzy lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzi facet do burdelu i mówi: - Macie murzynkę? - Tak - odpowiada burdel mama. - Dobra, biorę. Facet zapłacił, poszedł do wskazanego pokoju i mówi do murzynki" - Rozłóż nogi... Ta rozłożyła nogi, on popatrzył, popatrzył.... i wyszedł. Murzynka zapłakana wybiegła do burdel mamy i skarży się. Burdel mama pyta gościa: - Czy coś nie tak? Jakieś reklamacje? - Nie, nie... - odparł koleś. My z Józkiem kładziemy kafelki i chciałem tylko zobaczyć jak wygląda różowa fuga na brązowej płytce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoko w górach, hen wysoko w lodowej grocie siedzą dwa straszliwe Yeti i ogryzają kosteczki. Mniejszy straszliwy Yeti przerywa na chwilę i pyta większego: - Tato, a powiedz mi, po co my się tak ukrywamy przed człowiekami, co? Są takie małe! Przecież i tak je w końcu zjadamy, tak? Dlaczego napadamy na nich od tyłu? - Bo widzisz, synku - odpowiada większy straszliwy Yeti dokładnie oblizując palce - lepiej smakują nieobesrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie badz taka madra. to ze podaje ludziom linki, by przeczytali wazne sprawy dotyczace Slowa Bozego, to nie znaczy, zebys ty zaczela przesmiewczo wklejac twoje durne kawaly i sugerowac, ze to ta sama osoba. ten sie smieje, kto sie smieje ostatni, madralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden i drugi gość won z tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kto ucho odwraca, by Prawa nie słyszeć, tego nawet modlitwa jest wstrętna." (Prz 28, 9)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychole zapomnieliście leków łyknąć,czy poluzowały wam się kaftany bezpieczeństwa i dlatego tyle was tu się nalazło?Wypad stąd jełopy,nikt was tu nie chce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dla swoich misjonarskich zapędów i Słowa Bożego znajdź godniejsze miejsce,bo to żenujące,żeby między śledziem a sernikiem o Bogu dywagować a bycie człowiekiem wierzącym,kochającym Boga,wyklucza noszenie w sobie nienawiści do drugiego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry w nowym tygodniu,jak widać idiotów nie sieję,same to dziadostwo się lęgnie.Wielu jest wariatów na świecie dobrze tylko,że kupą nie latają:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×