Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Gość gość
Kochane kobietki podajcie przepis na sernik królewski,taki sprawdzony. Bardzo proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto tu mowi o nienawisci do drugiego czlowieka? mozesz mi zacytowac, gdzie takie cos przeze mnie zostalo napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
margola, miej troche cywilnej odwagi i nie pisz pod pseudonimem "gosc". ZAWSZE robisz to samo, kiedy nie podobaja cie sie czyjes wpisy. badz odwazna i napisz, ze to "twoj" watek i nie zyczysz sobie, by ktos tu osmielal sie pisac na temat Boga. ja nie musze miec tej odwagi, bo nie jestem piszaca tutaj. napisalam tu jako gosc pare razy, z przyjaznym nastawieniem, dziekujac za przepisy i starajac sie odwdzieczyc tym samym, aczkolwiek skromnie z mojej strony dopoki nie oskarzylas mnie bezpodstawnie, ze jestem "trajkota". udowodnilam ci, ze wpis, na ktory sie powolalas i ktory rzekomo byl moj jednak nie byl moj (nie moja czcionka) i nawet mnie nie przeprosilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jedno, nie pisze tylko tutaj, inne watki takze staram sie OD CZASU DO CZASU choc kilkoma wpisami ozdobic o wazne sprawy. bo wiem, ze sa czytane przez masy, a przy innej okazji te same osoby nie zainteresowalyby sie nimi. nie robie tego po to, by komus robic na zlosc. wpadlam tu na chwile tylko z kilkoma linkami i zaraz wielkie haaaaalo. dobrze, ze jest na tym forum wiecej ludzi, ktorzy staraja sie rozpowszechniac PRAWDZIWE SLOWO BOZE i chwala im za to. niestety swiadomosc ludzi, w NAJWAZNIEJSZYCH aspektach zycia jest znikoma. wielu nie zdaje sobie sprawy, w JAKIM OKRESIE DZIEJOW zyjemy...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, i nie nie uwazam sie ani za idiotke, ani za wariatke, ani nie latam "kupa". to sa twoje slowa i twoja "wizytowka". GRATULACJE :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna ta z gazowni
Palpitacja twojej mentalności nie obliguje mnie do przeprowadzenia z Tobą dalszej konwersacji gdyż Twoje argumenty są nieadekwatne i zatopione w brodziku intelektualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczylo ominac wpisy "nie na temat" i dalej pisac o swoich przepisach i poradach - tak zrobiono w kilku innych watkach. a nie wyzwac autora wszystkimi mozliwymi epitetami :o ot i widac roznice miedzy jednymi a drugimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej kobieto uwierz prosze ze kazda z nas twoje teksty poprostu przewija....my tego nie czytamy bo pewnie u kazdej jest własne osobiste Pismo Święte....tutaj jest o serniku śledziu,ogrodach nasionach nawozach,lataniu po zakupy,słoikach i tym podobnych przyziemnych sprawach i takie istotki jak ty naprawde sie tu marnują wrecz....założ na kafe swoj osobisty temat i tam sie produkuj a nas zostaw w spokoju....wesołych Świąt....sat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie gościu z 21:26 my tu są takie wredne zołzy same czarownice to idż se gdzie indziej tam gdzie cie tylko omijają...pa pa sat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, nikt nikogo nie zmusza do czytania, wiec po co prostackie wyzwiska? osoba, ktora ma "swoje wlasne Pismo Swiete" obchodzi swieta Boze a nie poganskie, to tak gwoli scislosci z Pismem Swietym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrz jaka ty tępa... jak by mnie ktoś tak wprost bez owijania w bawełnę wypraszał no to bym sie po prostu wyniosła i cześć a ty dalej chcesz czytać o sobie.... i nie rozumiesz słowa ,,żegnaj,,nikt cie tu nie chce... teraz chyba zrozumiesz co?Sat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki mam pytanie : czy jak jutro zrobie śledzie w oleju to na sobote będzie można je jeść ? nie zepsują się ? jestem początkująca i nie wiem za bardzo jak długo mogę je trzymać w lodówce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, że możesz zrobić jutro a nawet należy bo śledzik musi sie przegryźć.... Sat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakuba 3:14-17 – „Natomiast jeżeli żywicie w sercach waszych gorzką zazdrość i skłonność do kłótni, to nie przechwalajcie się i nie sprzeciwiajcie się kłamstwem prawdzie. Nie na tym polega zstępująca z góry mądrość, ale mądrość ziemska, zmysłowa i szatańska. Gdzie bowiem zazdrość i żądza sporu, tam też bezład i wszelki występek. Mądrość zaś /zstępująca/ z góry jest przede wszystkim czysta, dalej, skłonna do zgody, ustępliwa, posłuszna, pełna miłosierdzia i dobrych owoców, wolna od względów ludzkich i obłudy.„ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margo
Cześć wszystkim.Widzę,że niechciani goście znów "atakują"sama obelg nawkłada i zwala na mnie,otóż przyjmij do wiadomości,że to nie mój tekst tak Cię zbulwersował,od paru dni miałam przejściowe kłopoty i nie w głowie mi było wdawać się w dyskusję z kimś kto wchodzi na cudzy topik,który jak słusznie podkreśliła Sat jest wyłącznie topikiem kobietek,które gotują,dzielą się przepisami,poradami i pogaduchami o gospodarowaniu.Nie jestem ułomna,umiem czytać i słyszę bardzo dobrze,jeśli chcę słyszeć o Bogu idę do kościoła,w chrześcijaństwie jestem wychowana i znam te nauki,ci co zawalają tym topik zachowują się jak nawiedzeni,są nachalni i wchodzą gdzie ich nie proszą i nie chcąc żeby"odważna" pani gość dostała apopleksji bardzo uprzejmie proszę,jako założycielka tematu załóżcie sobie swój temat ,w którym wam podobni z waszymi przekonaniami i światopoglądem będą się wypowiadać!!!!Czy to jest jasne? Śledzie możesz robić już,są lepsze,jak sobie poleżą,jak Sat mówi Przegryzą się.U mnie część jedzenia już gotowe,zimne nóżki gotowe,"deski"do miodownika upieczone:)wieczorem przełożę masą to zmiękną,dziś akcja gołąbek,jutro pierogowo uszkowa i torcik makowy i sernik,ryba zakupiona(tołpyga będzie w tym roku),bo ja jakoś za karpiem nie przepadam,i w środę jeszcze ryb po grecku i starczy,daję po hamulcach,coby znów za dużo nie na gotować i potem do nowego roku wyjadać:):)Pozdrawiam wsie koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam...u nas pada deszcz ale dosłownie leje...szkoda że te święta nie będą białe :( ...omijam posty ludzi chorych..ale to wkurza bo muszę przewijać pół strony aby poczytać moje dziewczyny...jeden topic już trole rozwaliły..Emmi dom za miastem...dziewczyny przeniosły się w bezpieczne miejsce i świetni im tam..mam z nimi kontakt...przeszkadza Wam że znalazłyśmy sobie miejsce na plotki? że nam tu fajnie...po co te posty ni z gruszki ni z pietruszki...koniec nie ma języka strzępić...szkoda mi chorych ludzi ot co... co do potraw to ja robię większośc takich które nie za bardzo mogą postać...ale dostałam burę od lasek na NS i rozplanowałam inaczej robotkę..coby potem nie leżeć z ozorem na stole...zmęczona...goście będą więc i mięsiwa trza przygotować..robiłam na próbę mielone jak kłębki włóczki...moja rodzina zalofciała się w nich..smaczne a jakie urocze...jeszcze wejdę złożyć życzenia więc na razie miłej roboty wszystkim piszącym i czytającym-piszącym normalnym...Ania3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle Margolka już ma poł roboty za sobą a ja zaczynam.... można sie śmiało na Świeta do Ciebie kochana w gości wybierać....pije kawusię i korci mnie żeby se pierniczkami dojrzewającego ukroić po kryjomu....też dziś placki zaczynam...i miesa zamarynuje....karpie już w lodowce.... i jeszcze choinka dziś do ustrojenia....he he he kobita jest widać nie do wygnania Margolko ale coż sekciarze tak mają....może sie znudzi ale oni strasznie namolni są... wiem z doświadczenia....nic do roboty!!!! Wsiem owocnych wysiłków kulinarnych życze całuski sat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrześcijaństwio i kościoł KATOLICKI?????? :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kochane ratunku.Zbabrał mi się zakwas na barszcz do uszek,zapleśniał.Nowy się już do czwartku nie zrobi,co robić,by barszcz był dobry i nie trzeba dodawać octu,czym mogę zakwasić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwas z ogórków kiszonych - pycha! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margo
W takich awaryjnych sytuacjach robię tak:w sokowirówce przepuszczam buraki,kwaśne jabłka.Gotuję ten sok razem z burakami,marchewką,pietruszką,porem,liśćmi laurowymi,zielem angielskim i kilkoma ząbkami czosnku,dolewam trochę wody z gotowania grzybów,doprawiam solą i pieprzem:)Pozdrawiam i idę dalej po kuchni,bez mietły latać,żeby o lampę nie zahaczyć:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można też cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a więc śledzik w oleju zrobiony , w jogurcie zrobie w czwartek , wyszedł mi bigos troszke kwaskowaty chyba za dużo koncentratu dodałam , na 2 kg kapusty dwa malutkie słoiczki koncentratu dałam , głupia ja :( kobitki ratunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobno uduś słodką kapustę i dodawaj,,,małymi porcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsyp troszku cukru lub ugotuj z poł główki białej kapusty i dodaj.... ja lubie kwaśny bigos ale domownicy łagodny.... padłam.... straciłam moc i energie....popiekłam prawie wszystko....aby sernik mi został na jutro....i przygotowanie mies i karp po żydowsku i stroiki i d**erele.... synuś ubrał choinke..... mąż wszedzie gdzie sie dało światełka porozwieszał.... jutro synek wraca i wreszcie bedzie dobrze....razem...sat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kwaśnego bigosu dodaj powideł sliwkowych a co do barszczu to dobry wywar warzywny plus pokrojone buraki,grzybki,jabłka (kwasne),przyprawy -ugotowane zostawić na noc .Rano przecedzić ,dodać sok z kilku startych buraków -mocno zagrzać ale JUZ NIE GOTOWAC,bo straci kolor.Pamiętać o czosnku i uważać przy odcedzaniu coby barszcz nie wylądował w zlewie a cała reszta na sitku.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę WAM nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych świąt!ANIA3 z rodziną... cieszę się że Was mam...miłej krzątaniny przedświątecznej i odpoczynku w święta...cmokam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego co najpiękniejsze. Radości, zdrowia i miłości na co dzień. Pokoju serca i uśmiechu ciepłego, Szczęścia i wszelkiego dobra od ludzi. Wiary i Nadziei na piękniejsze lepsze jutro. z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzy Off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam drogie panie , Wesołych Świąt życzę :) mam pytanie : jutro robie potrawke z królika, chciałam zamiast śmietany dodać jogurt naturalny , czy nic sie nie stanie ? zawsze tego sosu z królika bardzo mało mi wychodzi a śmietany nie moge :( może macie jakiś przepis na królika z dużą ilością sosu ? bede robiła potrawke z dwóch króliklow takich średnich ,zawsze w biedronie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia , oby był to wyjątkowy czas, pełen nadziei,wiary i miłości ,serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół iv😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×