Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

wieczorkiem :D Livio Witaj Depresja to ciężka choroba ale można z tego wyjść A życie,tak jak pisze Globusik,samo nas dołuje Kawkę też piję,co prawda tylko rano ale za to fajki palę w nadmiarze ;) Pozdrawiam Was moje kofffane z Mławy Buziaki zostawiam👄 Do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witam w glisty poranek. Zaparzyłam kawę,zapraszam. Livciu,miło Cię widzieć.Siadaj z nami,pij kawę,zapal fajkę i mów... i niechaj to Twoje gadanie będzie dla Ciebie ukojeniem na skołatane serce i nerwy. Imke co tam w Mławie??? Ładnie tam mają??? :-D Pozdrawiam Cię.Zabraliście młodego?? Globusiku nie ma Cię jeszcze ze mną na kanapie,grzeję miejsce,przybywaj:-) Luna.Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jedyneczko Dziękuję za czarnulkę❤️ Jesteśmy 4 km od Mławy Tak sobie tu mają,u mnie ładniej i to o wiele! ;) Myślałam,że będziemy mieszkać z chłopakami z męża ekipy,a tu klops,nie ma miejsc.Tym bardziej,że do załogi należy też nasz starszy,20-letni syn :D Znaleźliśmy mały hotelik 4 km dalej Warunki dobre Oczywiście,że zabraliśmy juniora ;) Jest jeszcze w takim wieku,że lepi się do rodziców.Trza to wykorzystać ;) :D Pozdrawiam Was moje kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime. To fajnie ,że masz obydwu synów na oku;-)przy sobie,puki co. Ten drugi starszy,mam nadzieję,że się naprawił ,och mój boże,tego Ci życzę z całego❤️ U mnie wszystko się poprzestawiało ,wczuwam się w rolę ni to teściowej??lekko nie ma:-D Do tej pory królowa była tylko jedna:-D Nie tak miało być;-) Fajne były spotkania okolicznościowe,teraz kompromis na każdym kroku. Nie narzekam,ale powiem szczerze,że jestem wredna,takiej siebie nie znałam:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko Jestem zdania,że trzeba jednak być trochę egoistką... Myśleć przede wszystkim o sobie bo nikt inny za nas tego nie zrobi Stawiać jasne zasady i granice Stosować twardą miłość...:D Póki co starszy,jak dla mnie nie za bardzo się zmienił Jak na razie to babcię robi w konia,więc ja się za bardzo nie wcinam On jest dorosły A ja za niego życia nie przeżyję ;) Bardziej mąż ma go na oku,na budowie ;) Tam młody musi się słuchać szefa-ojca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime no właśnie stawiać proste zasady...mam z tym problem. Mój M zawsze mi powtarza,że nadgorliwość gorsza do faszyzmu;-) Trzymaj się cieplutko w tej Mławie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dzieweczki wyobraźcie sobie jaka byłam wkurzona .Miałam szlaban i nie mogłam wpaść na kawę. Tak fajnie miałam podgrzane miejsce. Jedyneczko wyobraź sobie, że miejsce jest jeszcze cieplutkie. Siadam więc****iję herbatkę z czystka. W mojej okolicy:) to ostatni krzyk mody:) Co jakiś czas walnie wiadomość ...... jeśli się napijesz ....nigdy nie zachorujesz!!! Oooooo Matko tylko wdycham:( x Jedyneczko postawić sprawy jasno nie da się:( ja w takich sytuacjach robię dwa kroki do tyłu:) x Ime Fajnie,że wyruszyłaś na rodzinny urlop.Ciekawam czy zabrałaś aparat: u mnie dzisiejszy ranek był piękny. Rano oszronione drzewa i lekki mróz. Teraz chlapa. Życzę miłego spędzenia czasu. Jak długo będziesz na zimowisku??? x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Globusiku Zimowisko zostało skrócone Wyjeżdżamy jutro Mąż musi jechać jakieś faktury powypisywać Choćby na lotnisku w Gdańsku Stawiają tam nowoczesny budynek wraz z koleją metropolitarną Ale wcale się nie smucę,że jedziemy do domu... Ze mnie to takie stare kapcie,obszyte ładnym futerkiem ;) Nie ma to jak w domu I wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma ;) Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w zimowy poranek. Do mnie przyszła zima - 7 st.brrr Na rozgrzewkę proponuje kawę. x Ime z tymi kapciuszkami ...dobry żart:) potwierdzam wszędzie dobrze ale w domu najlepiej i najcieplej:) zaczerpnęliście ...obcego ...:) powietrza . Wiadomo najzdrowsze własne:) x Jedyneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku,zasiadam,ale tylko na łyk kawy.Dzięki. Dzisiaj wywóz śmieci,muszę wszystko zorganizować,potem lecę na farbowanie włosów,w zasadzie mam dzisiaj wolne;-) To tyle w skrócie. Ime mam to samo:-)W domu najlepiej.... do uzdrzeni,lecę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko spiesz się po woli:) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Globusiku,tak się spieszyłam,że o włos się nie spóźniłam... Tydzień temu byłam na ścięciu,dzisiaj na malowaniu.Pani wtedy nie miała czasu i tak się wcisnęłam:-) Powiadasz mróz u Ciebie,,a u mnie właśnie prószy śnieżek. Studencik mój ma dzisiaj egzamin,taka rozkojarzona jestem,mógł by już zatelefonować do mnie... Ime mam nadzieję,że szczęśliwie wróciliście. Pozdrawiam Was wszystkie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Livio!Dobrze,ze jesteś .Bez Ciebie nie ma życia na tym topiku."I weż sie w garść"-to powiedzenie trochę pomaga,czego Ci serdecznie zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie,zapraszam na kawę. Globusiku,Ty już po treningu jesteś?:-D Ja to już nawet po spacerze;-)opłacało się,mogę Was zaprosić na chrupiące bułeczki. Co przyniesie nam dzisiejszy dzień??? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu szepcze tacie na ucho: - Jak dasz mi dychę, to powiem ci, co mówi listonosz do naszej mamy, gdy ty jesteś w pracy. Ojciec daje synkowi 10 złotych. - I co mówi? - Dzień dobry, poczta dla pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko noooo rozśmieszyłaś mnie :) dowc**em. Ale zaraz najważniejsze czy jest jeszcze łyk kawy. Nie zdążyłam rano. Ale co nic bo zaliczyłam laryngologa . Obyło się bez bólu. Ale ulga!!! Widzę,że zdajesz następny egzamin:) powodzenia , będzie OK. Wyobraź sobie,że u mnie starszy Junior w niedzielę wraca po półrocznej nieobecności. Najważniejsze ,że zdał poważny egzamin.Ciesze się. Szkoda,że z tatą minęli się w drodze. Ale czas gna i po 5 tygodniach Senior znowu będzie w domu. x Jedyneczko po prostu pozazdrościłam Ci i we wtorek jadę do balwierza:) Twoja fryzurka i kolorek ... super mucha nie siada:) x Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime dobijaj do nas , nie ma jak w Wagonie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku,jest kawa,jest zupa pęczak,szarlotka,zasiadaj i wcinaj:-) Wizytę masz zaliczoną,tak z ciekawości zapytam,jak długo na nią czekałaś??czy tak z marszu?? Twoi chłopcy,żeglarze...młodszy też pójdzie w ślady taty i brata? Mam dzisiaj takie pozytywne nastawienie do wszystkiego,mniemam,iż to zasługa słońca. No to na razie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko ponieważ pracujesz nie obawiam się ,że Cię obudzę:) pewnie już pobiegłaś po zakupy i do Mamki. Zapraszam więc na kawę. Na laryngologa czekałam tydzień. Byłam zaskoczona,że tak szybko. Do tego bardzo sympatyczny lekarz. Wyobraź sobie ,że miałam tyle szczęścia w jednym dniu:) Jeynko młodszy wnuk jest zupełnie innego charakteru. Nie interesuje go taki rodzaj pracy. Cały czas intensywnie myśli co ma ze sobą zrobić:) x wyobraź sobie,że również mam sobotę pracującą...... w kuchni:) nie lubię jak w lodówce jest za wiele miejsca. Muszę ją zapełnić. x Do uzdrzeni i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku,dzień dobry. Zasiadam z uśmiechem na twarzy,rozbawiłaś mnie mówiąc o wnuku:-D Skąd ja to znam.... Globusiku,to rzeczywiście Ci się poszczęściło u laryngologa. U nas przyjmuje laryngolog emeryt i z przykrością stwierdzam z ,że jest głuchy:-( Nie idzie się z nim dogadać,po pierwszej wizycie pacjenci rezygnują i szukają porady w gabinetach prywatnych. X Nie wiem jak długo dzisiaj posiedzę w pracy.Zostałam zainfekowana:-D Gardło boli i takie ogólne ble.... Dobrego dnia Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko życzę zdrowia paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria59
Cześć dziewczyny. Mróz na dworze i jakoś ciemno, pewnie bedzie padać snieg. Jedynko dzięki za poradę z prądem. Zajrzę na stronę energii, też mam duże rachunki. Jadę dziś do Malborka , na urodziny siostry. A wieczorem na zabawę karnawałową... brat i bratowa mnie namówili. A co tam, będą tańce... Pozdrawiam Was cieplutko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysiu:-) Pozdrawiam Cię,baw się dobrze,fajnie ,że masz takich namawiaczy:-) Zazdroszczę zabawy,ja do łóżka pod pierzynę:-( wszak infekcji nie będę roznosiła:-D Globusiku w poniedziałek na kawie będę zdrowa jak ryba!!! Trzymajcie się cieplutko. Ime Luna co tam u Ciebie? Livio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Hejka Dziewczyny! Wita się z Wami smutaska ??!! Zycie przedziwne jest - szczególnie w moim wydaniu. Nigdy w życiu nie wyobrażałam sobie stanów - jakie może dostarczyc psychika. a co za tym idzie -"weż się w garść" ostatnio nawet mi wychodzi - z tym,że mam świadomość jedną -to nie ode mnie zależy.No,niby ode mnie - ale której. Czy jesteśmy w dwóch miejscach naraz - jak robi to neutron?Zapewniam Was - że tak. x Nie wiem,czy ogladałyście kiedyś film - Larsa von... MELANCHOLIA - bardzo mi sie podobał,oglądałam go 2 razy,mam w necie,zapewne jeszcze do niego zajrzę - scenariusz napisał do niego ktoś,kto doskonale poznał te rewiry....... x przede wszystkim - nigdy nie myślałam,że to powiem - jestem wdzięczna M za upór.. OGRÓD BUDZI MNIE DO ŻYCIA.. znowu znoszę kamienie,kopię ziemię,grabie..a nieraz mam chęć wsadzić w tą ziemię gołe ręce i ją ryć.. mam wrażenie cofania się w czasie.... x Jesteśmy dziećmi Przyrody - jesteśmy dziećmi Ziemi. Im dalej od niej - tym więcej frustracji,nerwic,chorób x zapalmy sobie fajkę... Jedyna - ile do maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba liwia wpisując takie bzdury zatopiła Globusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i na kawę zapraszam. x Piję szybkim tempem. Życzę dobrego dnia i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Livia doświadcza bólu egzystencjalnego w pełnym wydaniu, przeżywa go co dnia do głębi trzewi, nie poddaje się, rozlicza życie, szuka sensu i pyta siebie. Reszta osób opisuje powierzchowne czynności codzienności, ciekawe kiedy przyjdzie czas na refleksje. Kobiety dojrzłe już powinny umieć rozdzielać ziarna od plew. Livio dużo zdrowia i lepszych dni. Napisałaś kiedyś, cytuję z pamięci " jeśli nie chce ci się nic, wstań i pościel łóżko" dodaj jeszcze pracę w ogrodzie i spacery, przynajmniej 30 min. dziennie:) samopoczucie się poprawi. Niedługo słońce rozpromieni Twoją twarz i spojrzysz łagodniej na otoczenie i na siebie. Wszystko przemija, także i ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj widzę,że jestem tu potrzebna. Choroby przeprowadzki i inne obowiązki zatrzymały Wagonik. Wyruszam do każdej z Was. Dla chorych niech będzie herbata ...grzaniec... dla zdrowszych i chętnych na kawę ...kawa. Przyda mi się taki rozruch z rana. x Babki pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
...to coś dla mnie:) x Jak sobie pościelesz, tak się Twój kot wyśpi!!!!! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×