Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj Ime bardzo dziękuje za kawę jest mi potrzebna jak powietrze:) U mnie nie było burzy ale w końcu chłodniej. Nareszcie. x Dziewczyny wysłałam Wam króciutkiego @. x Pozdrawiam Was wszystkie i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Za kawkę dziękuję , smakuje wybornie! Wczoraj poszliśmy spać już o 20tej, zmęczenie daje się we znaki! Deszcz padał i tak nas na spanie zebrało. Fala gorączki już przeszła. Dzieci dojechały, zmęczone ale szczęśliwie. Wnusio poszedł do zerówki, cieszy się bo C zapisała go na kurs tańca. Nie raz miała okazję patrzeć na pokaz jak byli u nas. Mały kocha muzykę. Imuś trzymaj się, to juz za parę dni! Czas zbierać się do pracy! Pozdrawiam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ranne ptaszki;-) Imuś dobrze,że się odezwałaś...tak martwiłam się,czy u Was wszystko ok. Słuchałam rano wiadomości i widziałam jakie nawałnice przeszły w twoich rejonach:-( Globusiku idę na pocztę;-) Luna to masz małego tancerza w rodzinie;-)Fajne,bardzo miłe zainteresowanie. Noc była koszmarnie gorąca... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zapraszam Was na tłuczenie szkła,picie wina,piwa i czegoś mocniejszego Oraz poczęstunek/do wyboru i koloru ;) Wiejskie wyroby masarskie Smalczyk na wiejskim chlebie i swojskim ogórkiem kiszonym :D Tańce i swawole :D Polterabent dzisiaj Namiot stoi od wczoraj i czeka na gości ;) 3majcie się i przybywajcie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna:-) Chciałam zapytać ... trzy-macie się??? Ale Imuś już odpowiedziała:-D O kurde Felek :-) więc to jest polterabent.... Imuś uroczystości już się rozpoczęły.. Jestem w szoku lekkim;-) Ile pyszności i co za tradycja... Tłuczenie szkła??? to na szczęście jak mniemam??? Jedzmy i pijmy więc za zdrowie młodych i ich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- to ja milosc- skoro zapraszasz nas to podaj adres a przyjedziemy , bedzie milo i wesolo, tez chetnie przyjde i sie pobawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Już podaję adres... Wygwizdowo ul.Błotna Numer zachlapany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dopiero teraz witam się z Wami, dzień dobry. x Jak się cieszę ,że się wyrobiłam ze swoimi sprawami. W końcu mogę się zbierać na uroczystości przed weselne. x IME❤️ dziękujemy za zaproszenie :) zbieram pozostałe koleżanki i niebawem będziemy u Ciebie:) Zabieram ze sobą duży "gąsior" domowej roboty koniaku:D wypijamy i do białego rana zabawa będzie trwać. Po opróżnieniu gąsiorka roztrzaskamy go na drobinki szkła:) Ime póki mój własny globus:D będzie się trzymał na karku będę służyć pomocą.Jeśli zabraknie będę na przykład robić kanapki. Jeśli natomiast globus zacznie się kiwać proszę doprowadź mnie do namiotu. Na wszelki.. słuczaj... zabieram ze sobą śpiwór:) Po takiej imprezie nie będę przecież wracać do domu. Stróże prawa mogą mi wlepić mandat za zakłócanie spokoju i porządku. Ime oj będzie się działo:) aaaa jeszcze jedno , czy pieski wiedza ,że będzie duuuużo gości i wpuszcza nas za bramę?:) x Koleżanki wołam Was , spotykamy sie w umówionym miejscu, już czas!!!!!! x Do zobaczenia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Globusiku Aleś Ty to fajnie napisała :D :D Ale śpiworu nie bierz.Znajdziemy Ci miejsce w naszym domu ;) Jeszcze dzisiaj muszę Juniora dostarczyć do kościoła a potem odebrać Ma spotkanie do bierzmowania Czekam na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MNilości nasza:) OK śpiworu nie biorę w to miejsce biorę druga flaszkę:D:D x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha,ha;-) Zabawa do białego rana:-D Śpijcie bo coś mi się wydaję,że globusy macie popękane;-) Globusiku dobrze,że zdążyłaś... Odliczanka....nie ma co liczyć,wiadomo przecież ,że to już jutro. X Kto da radę wypić kawę,zapraszam....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko otworzyłam jedno oko. Daj kawy, takiego szatana. Globus jeszcze się kiwa ale co tam warto było:) Strach pomyśleć ,że to dopiero początek zabawy. x Do uzdrzeni wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Witam Was wieczornie Dziękuję kochane,że byłyście ze mną na tej imprezie ;) :D Zabawa trwała do 2 w nocy Chcieliśmy z mężem pójść spać wcześniej ale się nie dało przy tym łubudubu ;) Młodzi sprzątali do 3 nad ranem :O A dzisiaj rano dalej latanie ;) Mój globus w porzo :D Wypiłam jednego cienkiego drinka...chciałam być w formie a poza tym nie umiem dużo pić,chyba,że wody ;) :D Obecnie ledwo widzę na oczy i chciałabym już do łóżka... Ale moja brzydsza połowa patrzy na mecz :O Telewizor aż huczy! Jutro nie będę miała czasu do Was wpaść...bo tak Rano auto do myjni i do kwiaciarni na strojenie(znając męża,zrobiłby to w odwrotnej kolejności,hi hi ) Fryzjer,sprzątanie domu bo wczoraj było jedno wielkie zamieszanie w nim Potem na makijaż i błogosławieństwo młodych Do kościoła... Do zobaczenia w nim ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ime wszystkim życzę przyjemności , radości i wesołej zabawy. Dla Ciebie dzień WYJATKOWY. Jestem z Tobą w chwilach radości i wzruszeń❤️. Do zobaczenia na uroczystości kościelnej a później przy stoliczku:) x Zostawiam kawę. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku👄 za kawkę i za to ,że jesteś;-) Imuś cały dzień będę przy tobie. Młodej parze życzę samych szczęśliwych dni w miłości,zdrowiu i zgodzie❤️ Niech ten dzień będzie pogodny i radosny... Spotkamy się oczywiście na mszy i przy stoliku;-) Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Ime Było super:D Tobie gratuluję. Dzieciom życzę miłości na całe życie. x Do uzdrzeni wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Ime życzę zdrowia i uśmiechu Modej parze. Ma nadzieję,że wszystkie głowy zdrowe. Parzę kawę dla Was koleżanki. Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
kochane❤️ Dziękuję za życzenia dla młodych👄 Dzisiaj była poprawka Dziadkowie pana młodego zorganizowali poprawiny u siebie w mieszkaniu Jedzenia zostało sporo,więc częstować się ;) Nasz bus posłużył jako lodówka :D Jest dość chłodno,więc nic się nie zdążyło zepsuć ;) Napiszę jutro Wam @ Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Miłości nasza składam spóźnione ale szczere życzenia dla młodych. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! U nas od paru dni chłodno, deszczowo! Zrobiła się prawdziwa jesień.W sobotę wieczorem mieliśmy pożar na naszej ulicy. Pożar zaczął się na poddaszu jeszcze nie zamieszkałego domu. Ktoś sobie ładnie wyremontował dom a tu takie coś. Stawiam kawę i zaczynamy nowy tydz. Pozdrówki pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Luna dzięki za kawkę. Ime cieszę się,żeś cała i zdrowa;-) Weselicho było,że hej.No i już po wszystkim.... Teraz to dopiero się zacznie;-).... Globusiku,do uzdrzeni.Szczęśliwej drogi już czas ❤️ Marysiu ratowałaś nas wczoraj kawą;-)dzięki. Pogoda pod zdechłym Azorkiem:-(Nadeszła pora mokra.... Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam miło i zapraszam na poranną kawę. Jak się macie??? Globusiku jakby co,to jestem na Twoje zawołanie i służę pomocą ;-)Ciekawa jestem jak Twoja Punia odnajduje się.... Słoneczny jesienny poranek za oknem.Jestem już po długim spacerze,gotowa do pracy. Życzę wam dobrego dnia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Dzień dobry Jedyneczko Dzięks za kawkę ;) Ja się składam do kupy...:D Sprzątam pobojowisko po polterabencie i w domu :O Jeszcze rachunki wczoraj płaciłam Nie mam czasu się wyspać :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jedyna! Masz ładną pogodę a u nas deszczowo, pochmurnie i jakoś tak jesiennie! Miłości wyspałaś się, odpoczywaj. Marylko jak się mają twój podopieczny no i wnuki? Globusiku jestem i ja chętna do pomocy. Jak by co, daj znać! A ja dzisiaj szybko się uwinęłam w pracy. W planach mam gotowanie pomidorowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Luna nie zauważyłaś Ime,właśnie dosypia w pierwszej klasie wagonika:-D Imuś noce coraz dłuższe,nadgonisz zaległości;-) Najważniejsze,że już po wszystkim. Teraz niedzielny obiadek u mamci;-) Luna słonecznie i pogodnie to było u mnie raniutko jak byłam na chodingu,teraz jeszcze tylko śniegu brakuje:-) Bardzo zimno,może z 10 stopni. Masz dzisiaj wolne popołudnie,to super. Ja gotuję bigos.Znowu nie mam umiaru z ilościami:-( Garnek prawie równy ze mną:-D Wyszperałam super przepis w google na pasztet warzywny z kaszą jaglaną.Muszę koniecznie upiec... Dzisiaj miałam trochę zwariowany dzień w pracy. Ludzie szli jeden za drugim,na razie spokój. Ciekawam co tam u Globusika.... To narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. U mnie leje deszcz i zimno. Chcę jeszcze lato, pliss... Globus co Ci się śniło na nowym miejscu? Jedynko gotowałyśmy dziś prawie to samo:) Golonka w kapuście:) Lunka wnuki poszły do szkoły, prócz Zosi. Dopiero w grudniu ma 6 lat ,więc córka załatwiła od lekarza odroczenie od szkoły.Pójdzie jako siedmiolatka. A nowy wnuk lub wnuczka, jeszcze nie wiem płci urodzi sie w lutym. Kacperksprawia mi wiele radości i będę się nim opiekować do wiosny. Ime odpoczywaj i nie przejmj się kawałami o tesciowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Ha,a w Kanadzie jest upal,slonce I wogole ,piiiknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam na kawce. Marysiu:-D miałyśmy kapuściany dzień;-) Zżyłaś się z Kacperkiem,trudno się będzie rozstać.Domyślam się że będziesz pomagała przy noworodku... Dziewczyny muszę kończyć,ale jeszcze wpadnę. Soolka,witaj.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam bardzo serdecznie. Mam już z Wami kontakt.Dajcie mi jeszcze dwa trzy dni i wrócę na stare wagonikowe tory.:) Jest OK!!!!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Witajcie Globusiku Trzy dni?! Ja tyle nie wytrzymam ;) Pozdrawiam Was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×