Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Hehe kwiatuszek - ja tez dziś przyjrzałam się tabelce i pomyślałam o tobie :) termin z OM mam na 15.02 a będzie to cesarka to pewnie sie nie przesunie. Miałam zamiar rodzić w PF (jakby rozpoczęła mi się akcja) ale osłuchałam się opinii o tym, że niefajnie są traktowane dziewczyny, które nie są ich pacjentkami (ja chodzę do lekarki stamtąd ale w szpitalu PF ona nie pracuje) i leżałam teraz przez kilka dni na rycerskiej i moja dr tak świetnie się mną zajęła, że byłam mile zaskoczona - więc chyba tam będę rodzić. Dziś rozmawiałam z koleżanką, która całą ciążę chodziła do Łozińskiego i rodziła w pF (też do niego chodzisz) i wydało jej się, ze opiekę miała lepszą niż inne laski ale on ją zupełnie olewał. daguska witamy :) birka - chyba nie masz racji co do tego urlopu - "Nie należy go mylić z urlopem, który przysługuje ojcu niejako w zastępstwie matki, gdy ta zrezygnuje z pewnej części swojego urlopu macierzyńskiego." "Urlop ojcowski może być wykorzystany niezależnie od korzystania z podobnego uprawnienia przez matkę dziecka - a więc zarówno w tym samym czasie, co macierzyński, ale też wtedy, gdy matka dziecka nie korzysta już z macierzyńskiego lub w ogóle nie pracuje" więc: - Przysługuje więc tylko temu mężczyźnie, który w świetle przepisów kodeksu rodzinno-opiekuńczego jest ojcem (niekoniecznie mężem), a zarazem pozostaje w stosunku pracy. - urlop ojcowski powinien być wykorzystany w całości, czyli nie można go dzielić na raty - od stycznia 2012jest to 14 następujących po sobie kolejno dni kalendarzowych. - ważny jest jest wiek dziecka: nie może ono mieć więcej niż 12 miesięcy. http://biznes.interia.pl/szukaj/news/prawo-ojca-jaki-jest-wymiar-urlopu-ojcowskiego-kiedy-mozna,1529257 http://www.urlopojcowski.info/urlop-ojcowski-od-2-aa2-roku-dwa-tygodnie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daguska - Witam Cię :) Super, że wszystko u Ciebie skończyło się szczęśliwie. Mam takie pytanie, a na co chorujesz , że z mężem zdecydowaliście się na dzieciątko teraz? Pytam bo ja też w wieku 22 lat zaczęłam się starać przez mój Zespół Policystycznych Jajników :) Ogólnie dziewczyny jestem podekscytowana!!!!! Właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia ( pierwsze zajęcia) - zwiedzaliśmy porodówke i oddział... Uspokoiłam się na maxa! Wszystko wygląda bardzo fajnie. Rodzę w małym szpitalu w swoim mieście ( 40tys. mieszkańców) i ogólnie wygląda to tak , że w większości rodzi jedna bądź dwie dziewczyny na raz. Jest spokojnie, mały ruch można bez problemu korzystać z wanny, gazu rozweselajacego, jest odtwarzacz muzyczny i można słuchać muzyki ulubionej, jakieś kadzidełka :) Okazuje się, ze chodzę do szkoły rodzenia z naszą koleżanką z forum, która od jakiegoś czasu ( nie wiem czemu :) ) się nie udziela :) Edyyta (jak dobrze pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguska007
Wiola100, Ja mialam torbiel na macicy 4 cm na 5cm. W wieku 17 lat pani doktor powiedziala ze nie bede mogla miec dzieci w najblizszych latach poniewaz macice mam 10 latki czyli niedorozwinieta do wieku rzeczywistego. W wieku 19 lat chodzilam do lekarza juz prywatnie, a ten wlasnie wykryl torbiel nadzerke i wiek macicy'' dziwnie to brzmi'' 29 lat czyli starzejaca sie i ogolnie brak okresu, i inne oznaki tak jakby przekwitania, lekarz wlasnie tak powiedzial! Pani przekwita... Masakra pozniej zastrzyki na jajeczkowanie ktore tylko lekarz wiedzial kiedy bedzie... Nikomu nie zycze, ale ciesze sie strasznie ze bede mamusia. Byc moze gdyby nie to wszystko to tez zdecydowalabym sie za ok 2 3 lata na ciaze, poniewaz moj Kochany jest ode mnie starszy o 11 lat i czas najwyzszy zeby tatkiem zostal.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aLE SIĘ DZIEWCZYNY ROZPISAŁY A JA TYLKO WAS PODCZYTUJĘ PARĘ RAZY DZIENNIE, NIE WIEM CZEMU ALE BOLI MNIE OD WCZORAJSZEJ NOCY BRZUCH A ZACZĘŁO SIĘ OD GÓRY , ANI NOSPA , ANI BUSCOPAN I PARACETAMOL NIE POMÓGŁ, JA JUŻ NIE DAJĘ RADY , JAK NIE WYSYPKA TO TERAZ TEN UCIĄŻLIWY BÓL, JESTEM W TRAKCIE ZMIANY LEKARZA BO MÓJ NIE CHCE MNIE DALEJ LECZYĆ Z NADCISNIENIEM , BĘDĘ CHODZIĆ NA KAROWĄ ALE WOZYTĘ MAM DOPIERO NA 19 STYCZNIA A JUTRO IDĘ NA KTG NA KAROWĄ NA 7 30 STRASZNIE WCZESNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguska007
!A ja mam pytanie miala ktoras z was lub ma kłucia tak jakby w pochwie? Bo od kilku dni takie cos mnie zaskakuje 3 razy dziennie, do lekarza nie mogę sie dodzwonic, a jeszcze dzis bola mnie strasznie uda ktos tak mial?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daguska007 - To współczuje tego co przeszłaś...ale tak jak mówisz, dla Twojego mężczyzny to już pora :) Jeżeli chodzi o te kłócia to ja tak czasaaami mam ale na poprzednisz stronach była o nich mowa i ktoraś z dziewczyn mówiła, że to może oznaczać skracanie szyjki. Może warto by było jednak wybrać się do swojego lekarza...ja bym tak przynajmniej zrobiła :D dolores - jak u Ciebie sprawa z mężem? Poprawiło się? Może ta sytuacja Cie tak stresuje, ze Cię ten brzuch boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki;) Po wizycie macica wygląda już dobrze ale muszę uważać na siebie:) mała waży 1751g:) daguska007 ja chodzę do dr Kołomyjca a Ty??:) POzdrawiam mamusie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguska007
andzia1910 do Pana ordynatora przystojnego:) ja do Senata chodze, czyli w Glogowie rodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, uaktualniam tabelkę, bo zauważyłam że tam jeszcze moje przypuszczenia a nie rzeczywistość NICK...............WIEK...........TP..............PŁEĆ ..............MIASTO monia_aa..........24.........28.01.2012......synek. ............Wlkp tika27..............27.........27.01.2012. ..... ??????????? katjusza81........30.......02.2012.........syn Alexander....Bytom caroosia............28.........01.02.2012......synuś...........Wrocław masajka1983.......28.........02.02.2012..... aby było zdrowe niespo_dzianka....19.........02.2012...... wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe ksenia26.............27.........03.02.2012... zdrowe ale może być dziewczynka Marcia21.............25.........04.02.2012....Julia...... Wa rszawa syll19..................20.........04.02.2012..... żeby było zdrowe beattriks.............29.........04.02.2011..... chłopiec Jakub daguska007...........20.......04.02.2012...Jagna..... Głogów mała_agatka.........27.........06.02.2012....Tomek....ok o lice Mainz Endlessly..............27.........08.02.2012.... syneczek........Niemcy Pietrunia22..........23..........08.02.2012........ synuś.Wojtek.....okolice Sandomierza Niecierpliwa1989....22..........08.02.2012......córeczka ......śląskie Birka87...............24..........09.02.2012.... czuje że chłopak....Tychy Kimizi..................30.........09.02.2012.... aby było zdrowe nina_86................25.........09.02.2012....... Nina.........śląskie margerita3310.......23.........10.02.2012.... czuję ZDROWĄ córkę..........Jabłonna jagnajagna...........29..........10.02.2012..... byle było zdrowe...Cieszyn bibisi..................33...........12.02.2012r....... ....????..............Wlkp kwiatuszek@.........27............... 13.02.2012...synek...podkarpack Małpiatkaaaaa......26...........13.02.2012... .dziecko ....Opole dziewczatko........19............13.02.2012.... chce synka.............Łódź kropka693...........26............14.02.2012.... zdrowa córka mamakaterina.......27............14.02.2012.... zdrowe rajlax..................29...........14.02.2012.... żeby było zdrowe. oluskaaa1.............22...........14.02.2012.....Kacper. .. .......Lublin Lena0..................27...........15.02.2012.....Blank a.........Rzeszów Wiola100..............23............16.02.2012. ....Lucynka.......Kraśnik (koło Lublina) szczesliwa86.........25............17.02.2012.... zdrowe Wanda.................24............17.02.2012... bez znaczenia.........wlkp motylek89.............22............17.02.2012... ...............???? Edyyta ................25.............18.02.2012.... zdrowe.... ...Kraśnik cayn ...................27.............20.02.2012... córeczka ..........Białystok mamadzieci...........24..............21.02.2012.... Nadia Julia....Śląsk jusial...................28..............21.02.2012.. ..Maria.......Bielsko-Biała Załamana 1...........25...............22.02.2012.... na pewno syn mbborowka ..........27...............22.02.2012...... synuś ... ..Rzeszów Izabell1982...........29...............22.02.2012.......s yne k. ....Londyn fika81.................30...............26.02.2012 ... ????.........łódzkie dolores181 ...........34...............26.02.2012........Amelka........ . . andzia1910...........22...............27.02.2012..... Maja........Głogów Twoja_królewna.....21...............28.02.2012... synek lady_margarett......21...............28.02.2012.... coś czuję, że córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenaO ja tez z om mam na 15 :) szkoda ze nie w pf ale najwazniejsze ze jestes zadowolona z lekarki i opieki na rycerskiej łozinski jest taki nieprzytomny:) i teraz wiem ze naprawde to malo ktory lekarz sie na 100 % angazuje w ciaze pacjentki ja niepowiem jestem zadowolona ale obawy co dniego pewne mam ostatnie dwie wizyty tak jakby byl niobecny zartuje smieje sie ale nic konkretnego nie mowi no coz tak naprawde trudno o dobrego lekarza a do kogos trzeba miec zaufanie mam nadzieje ze sie niezawiodę i ze jakos pojdzie wiem ze nawet jakby jakos bardzo sie staral to i tak za mnie nie urodzi najwazniejsze aby niczego niepominac przy ciazy :) a ile wazy twoj maluszek/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam ostatnio u Pani kardiolog i powiedziała że mały jest książkowy, serduszko się wyrównało i wszystko jest ok. Miałam dzisiaj skurcze w sumie pierwszy raz takie wyraźne, mam nadzieje ze to nie zwiastuje rychłego porodu, lepiej niech mały tam poleży do terminu albo i dłużej. Im później wyjdzie tym więcej lata będę mogła z nim na macierzyńskim posiedzieć. Kupiliśmy dzisiaj termometr bezdotykowy Microlife NC 100 czytalismy opinie i pani w aptece tez je potwierdzila ze najlepsza cena do jakości, zwłaszcza ze jeszcze dzisiaj była na niego promocja w SuperPharmie i kupilismy za 99,99. Kimizi w jakim szpitalu zamierzasz rodzic. Ja na Brochowie, musze sie właśnie na wizytę umówić, żeby poogladac sale, dowiedziec sie co mam zabrac i wypelnic ankiete u anestezjologa bo nigdy nic nie wiadomo jak to z tym bólem będzie. Chciałabym rodzić bez znieczulenia ale jak ma mnie to doszczętnie wykończyć to wolę skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena :) dzięki za sprostowanie :) najwyraźniej miałam stare dane :) kiedyś tak było :) fajnie, że teraz jest inaczej :) jutro kolejna wizyta dentystyczna :D samo to wejście pod górę do kliniki :D przez sam spacer mnie ostatnio bóle łapały :P co do rozstępów ja na szczęście nie mam :) za to mam paskudne żylaki :( poprzednio nie zniknęły, teraz też wątpię :( widzicie jak nie urok to... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy ktoras z was wie dokladnie jak to jesst z macierzynskim i urlopem okolicznosciowym zaluzmy rodze w poniedizalek, podczas pobytu w szpitalu nadal mam L4 ale jak wychodze ze szpitala to co dalej, w kwestii formalnej ? Pisze wniosek o urlop okolicznosciowy (chyba dwa dni) i pozniej jakis wniosek o macierzynski? Jestem kompletnie zielona w tej kwestii a nawet nie mam kogo zapytac :-( moj ma tez chce najpierw skorzystac z urlopu okolicznosciowego a pozniej z tacierzynskiego,tylko z tego co sie orientuje to musi wniosek o tacierzynski wypelnic 7 dni przed jego rozpoczeciem, chyba ze cos pomylilam :-S Troche to wszystko skomplikowane. Jesli ktoras sie orientuje bylabym wdzieczna za info. Teraz postaram sie zasnac, bo pomimo choroby nie udalo mi sie to przez caly dzien. Slodkich snow ciezaroweczki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara_varvara
widze że i ja musze skopiowac bo mnie nie ma w tej tabelce:) NICK...............WIEK...........TP..............PŁEĆ ..............MIASTO monia_aa..........24.........28.01.2012......synek. ............Wlkp tika27..............27.........27.01.2012. ..... ??????????? katjusza81........30.......02.2012.........syn Alexander....Bytom caroosia............28.........01.02.2012......synuś.... .......Wrocław masajka1983.......28.........02.02.2012..... aby było zdrowe niespo_dzianka....19.........02.2012...... wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe ksenia26.............27.........03.02.2012... zdrowe ale może być dziewczynka Marcia21.............25.........04.02.2012....Julia...... Wa rszawa syll19..................20.........04.02.2012..... żeby było zdrowe beattriks.............29.........04.02.2011..... chłopiec Jakub daguska007...........20.......04.02.2012...Jagna..... Głogów mała_agatka.........27.........06.02.2012....Tomek....ok o lice Mainz varvara_barbara...23........5.02.2012.....syn Błażej.....Lublin Endlessly..............27.........08.02.2012.... syneczek........Niemcy Pietrunia22..........23..........08.02.2012........ synuś.Wojtek.....okolice Sandomierza Niecierpliwa1989....22..........08.02.2012......córeczka ......śląskie Birka87...............24..........09.02.2012.... czuje że chłopak....Tychy Kimizi..................30.........09.02.2012.... aby było zdrowe nina_86................25.........09.02.2012....... Nina.........śląskie margerita3310.......23.........10.02.2012.... czuję ZDROWĄ córkę..........Jabłonna jagnajagna...........29..........10.02.2012..... byle było zdrowe...Cieszyn bibisi..................33...........12.02.2012r....... ....????..............Wlkp kwiatuszek@.........27............... 13.02.2012...synek...podkarpack Małpiatkaaaaa......26...........13.02.2012... .dziecko ....Opole dziewczatko........19............13.02.2012.... chce synka.............Łódź kropka693...........26............14.02.2012.... zdrowa córka mamakaterina.......27............14.02.2012.... zdrowe rajlax..................29...........14.02.2012.... żeby było zdrowe. oluskaaa1.............22...........14.02.2012.....Kacper. .. .......Lublin Lena0..................27...........15.02.2012.....Blank a.........Rzeszów Wiola100..............23............16.02.2012. ....Lucynka.......Kraśnik (koło Lublina) szczesliwa86.........25............17.02.2012.... zdrowe Wanda.................24............17.02.2012... bez znaczenia.........wlkp motylek89.............22............17.02.2012... ...............???? Edyyta ................25.............18.02.2012.... zdrowe.... ...Kraśnik cayn ...................27.............20.02.2012... córeczka ..........Białystok mamadzieci...........24..............21.02.2012.... Nadia Julia....Śląsk jusial...................28..............21.02.2012.. ..Maria.......Bielsko-Biała Załamana 1...........25...............22.02.2012.... na pewno syn mbborowka ..........27...............22.02.2012...... synuś ... ..Rzeszów Izabell1982...........29...............22.02.2012.......s yne k. ....Londyn fika81.................30...............26.02.2012 ... ????.........łódzkie dolores181 ...........34...............26.02.2012........Amelka........ . . andzia1910...........22...............27.02.2012..... Maja........Głogów Twoja_królewna.....21...............28.02.2012... synek lady_margarett......21...............28.02.2012.... coś czuję, że córka witam wszystkie mamusie w srode:) dzis rano wstalam jakaś taka szczesliwa nie liczac tego ze małzonek wczoraj mnie zdenewował:P Do do porodu mi został rowny miesiac az doczekac sie nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kwiatuszek ja materac kupiłam gryka-kokos-pianka. Jeśli chodzi o urlop okolicznościowy to przysługuje on tylko ojcu dziecka bo matka od dnia narodzin, chyba że urodziła wieczorem lub w nocy to od następnego dnia, jest na urlopie macierzyńskim. http://urlopy.wieszjak.pl/urlopy-okolicznosciowe/203751,Dni-wolne-na-urodzenie-dziecka.html Daguska widzę że dużo przeszłaś, trzymaj się to już końcówka nam została będzie dobrze, termin porodu mamy ten sam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim :) Dziś ciężka noc za mną, skurcze mnie w nocy męczyły. Raz to tak, że się przestraszyłam... Zobaczymy jak będzie za dnia. A Wam jak noc minęła? Dziś mam ważny dzień bo chyba odbieramy z mężem klucze do naszego mieszkanka :D Tak się cieszę, będę mogła nareszcie wszysko sobie przygotowywać na przyjście Lucynki tak jak Pan Bóg przykazał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po męczącej nocy, ale to za sprawą starszego synka. biedak męczy się z tym kaszlem strasznie. pół nocy przekaszlał, a ja tylko się zrywałam i patrzyłam czy się nie dusi, albo z łózka nie leci, bo jak kaszle to wariuje strasznie. także kolejna noc z godzinką snu za mną. ehhh już od rana podłogi pomyć zdążyłam, bo wczoraj mi się nie chciało i dziś wszystko się lepiło :P przyznam szczerze że coraz bardziej męczy mnie przede wszystkim mycie podłóg i odkurzanie w moim 100 metrowym królestwie :P własnie skończyło się moje spotkanie z położną :P na którym oczywiście przez chorobę Franka mnie nie było!!! mąż sam pojechał i omawiał szczegóły, co, jak, kiedy, i w ogóle. szkoda bo chciałam zobaczyć z kim będę rodziła :( zawsze pod górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Wczoraj miałam wizytę mały waży 2600g i wszystko jest ok nadal ułożony główkowo:) Dzisiaj trochę mało się rusza ale to pewnie przez pogodę ma gorszy dzień tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) jak sie czujecie w tak wietrzny i paskudny dzien?:p daguska007 tak mam zamiar rodzic w Glogowie rodzina bedzie miala blisko zeby mi pomoc bo nie wiadomo jak bede sie czula a Ty gdzie chcesz rodzic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) jak sie czujecie w tak wietrzny i paskudny dzien?:p daguska007 tak mam zamiar rodzic w Glogowie rodzina bedzie miala blisko zeby mi pomoc bo nie wiadomo jak bede sie czula a Ty gdzie chcesz rodzic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio to cały czas zmęczona i cały czas bym spała. Jak po schodach wejdę to zaraz muszę usiąść, czasami jak z psiorem ze spaceru wracam to zaraz przy drzwiach przykucam zeby odpocząc. Ale tak wcale mi się nie śpieszy żeby małego zobaczyć, niech się jeszcze w brzuchu powierci (o wilku mowa :) ), bo jak sobie pomyślę o tych nocach nie przespanych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio to cały czas zmęczona i cały czas bym spała. Jak po schodach wejdę to zaraz muszę usiąść, czasami jak z psiorem ze spaceru wracam to zaraz przy drzwiach przykucam zeby odpocząc. Ale tak wcale mi się nie śpieszy żeby małego zobaczyć, niech się jeszcze w brzuchu powierci (o wilku mowa :) ), bo jak sobie pomyślę o tych nocach nie przespanych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio to cały czas zmęczona i cały czas bym spała. Jak po schodach wejdę to zaraz muszę usiąść, czasami jak z psiorem ze spaceru wracam to zaraz przy drzwiach przykucam zeby odpocząc. Ale tak wcale mi się nie śpieszy żeby małego zobaczyć, niech się jeszcze w brzuchu powierci (o wilku mowa :) ), bo jak sobie pomyślę o tych nocach nie przespanych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Mamusie:)) W końcu wzięłam się za pranie. Dziewczyny ja nawet sobie sprawy nie zdawałam, że tyle tego mam:D:D Pralka pewnie będzie 6 razy zapakowana :D Dobrze, że mamy suszarnie w bloku to zlece na dół i niech schnie. Dzisiaj przemeblowanie w końcu ubłagałam szanownego małżonka to potem poprasuje i poskładam. W przyszłym tygodniu łóżeczko przywiozę, wózek i będę czekać na akcje:) Do porodu zostało mi dokupić wkładki laktacyjne, biustonosz i klapki pod prysznic. Torbe wyprałam to potem poskładam i zacznę się pakować. We wtorek do lekarza... ciekawe czy termin się po raz kolejny zmienił. Pisałyście o rozstępach... też je mam na udach no i ostatnio się pojawiły na brzuchu. Smaruje je kremami ale nie przejmuje się jakoś szczególnie ich obecnością. Są to trudno takie "ryzyko zawodowe":D Jak tam Wasze zdrowie?? Sama męczę się z katrem 3 tydzień i obawiam się, że to jeszcze troche potrwa;/ Męczę się szybko... problemy z oddychaniem mam. I czasami czuje kłucie tak jakby w pochwie dość silne uczucie ale szybko przechodzi więc nie wiem co to. Skurczy raczej nie odczuwam... brzuch miewam twardy a właściwie to odczuwam to w ten sposób, że nagle taki napięty i ściśnięty się robi więc to pewnie jest to co doświadczone mamcie nazywają "stawianiem się brzuszka". A i kreskę dzielącą brzuch na pół mam i ja:) Mały się raz wierci, rozciąga, gniecie czasami boleśnie ale to już niedługo i będzie z nami:) Katjusza81 jak tam sytuacja?? JAk czytałam Twojego posta to sama się wystraszyłam ale trzeba być dobrej myśli. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie jakieś ciekawe ale proste przepisy na łososia?? Dostaliśmy od kolegi przywlekł z Norwegii i umyślałam sobie, że jutro zrobie na obiad ale nie moge znaleść nic ciekawego w przepisach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas przeszłą BURZA. grzmiało, błyskało, spadł deszcz, grad, śnieg, wszystko na raz! teraz dalej leje.i wieeeeeeeejjjjjjjjjeeeeee. esga - ja katar mam chroniczny, całą ciąże. minie jakieś 3-4 tygodnie po porodzie (przynajmniej po Franku tak minął). teraz dodatkowo jestem przeziębiona, więc jest silniejszy, do tego gardło boli, kaszel jest i głowa pęka. ehhh a tu jeszcze przeziębiony synek w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_agatka Burza??? Kurde to nieźle:| U nas póki co nie leje ale zimno ponoć jak cholera bo wieje a ja musze iść do sklepu dość spory kawałek od domu echhh:( Tzn ja wcześniej miałam katar potem nie miałam i teraz spowrotem... nie wiem czy to nie zatoki bo dziwne mi glutki lecą z nosa;/ A człowiek w czapce chodzi, szaliku i co i dupa :D Współczuję Ci tych chorób:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Wawie pochmurno ok 3 stopni i czasami pada. Dziewczyny jaka to była strona gdzie można porównać ceny w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×