Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madziullaa

Chłopak dał nam czas 2

Polecane posty

Gość ouino
Asenatko, ja ogólnie to uważam, że powinnaś go sklinować ile Ci się podoba i uciec do koleżanek IMPREZOWAĆ!!!!!!!!!!!! Żyć jak SINGIEL! Spróbuj. Z serca Ci polecam Kochanie. Książe sam się zgłosi ale nigdy w niestosownym czasie ^^ Poczeka na ten najpiękniejszy moment i go wykorzysta!!! Wiary chłopaki!!! Odwagi rycerze!!! Ahaha... Posikam się k.! Ktoś tam się czepiał zmiany stylu? Że co? Że znudziły mi się te dramaty? A co dziwicie się ileż kurwa można! Aktualnie wegetuję ;) Co tam będę o sobie opowiadać. Po chuj. Ogółem to dopiero się o was dowiedziałam jak zerwałam ostatecznie z ostatnim wątkiem. Coś w tym jest. Ej laski. Prawda jst taka, że dawanie czasu to jak facet mówi to najlepiej mu powiedzieć: nie, ja odchodze. Taka prawda. Tylko ja i Wera ciągniemy jakiś facetów ze sobą, traktujemy ich czasem jak zabawki. Ale z nami zrywali na chwile a nie dawali czas, pi pi ri pi. Brunetka też pewnie ciągnie barana ze sobą, no ale my tak z wygody. I że jeszcze są na nas czuli. Ale reszta facetów... jakby sobie na was wzięli aspirynę O.o Czekoladaaaaaa!!!!!!!!!! Ho no kurwa, bo nie mogę, nawet się nie ma o co pokłucić :O Boże, co za DRAMAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ouino
eh... tak by się chciało wejść w tą życiodajną rzekę zwaną przeznaczeniem .. oczywiście przeznaczenie niektórych chce zniszczyć, nie wiadomo dlaczego ale wiadomo, że na kogoś musi paść siak czy tak. moje serce strasznie płacze. tak jakby nie mogło kochać a się rwało do każdego :( Żenua po totalu. czuję się guilty, strasznie guilty. nie wiem kurwa, jestem złym człowiekiem. słyszeliście o bo to złej kobiecie byłej? nioh nioh no to na bank ... nie ja kurwa. nie będę się dobijała. to że jestem chujowa jeszcze nic nie znaczy. świat jest zjebany a co drugi to kurwa i skurwiel. przynajmniej u mnie nie ma grzybni... tylko w łazience, :O kurwa jak ja nienawidzę klimatu w tej anglii, jak tu żyć :O jeszcze na dodatek wszyscy są zjebani a ja to już w ogóle szkoda strzępić język bueeeeee ;( chce mi się wyć a pełnia była 3 dni temu przez 2 dni.. inkwizycja by mnie uchowała ;) może ;D bo w sumie.. tak po rzeczywistości... to spłonęłabym jako 3-latka :O wtedy w to słodkie dziecko wstąpiła jakaś stara dusza. i jak tu z tym kimś żyć.. brzydzę się nim. bo to facet bleeee!!! faceci śmierdzą :( wiecie co? cieszę się, że wpadłam tu kiedyś i się zachowałam. uwielbiam stukać w klawiaturę. muszę sobie kupić maszynę do pisania. i bydzie wypas. aparat już mam, opalenizne też.. chuj że czerwoną. idę chyba spać. nienawidzę gotować. wolę gotowe. i ni chuja. samo się nie robi a to z puszek i torebek to jak dla psa, chuj wie czym to przyprawić żeby jakokolwiek takolwiek smakowało. shit jak armata! i jak zasnąć przymierawszy z głodu. trulu. padnę zaraz na ryj gdzieś w kąt i nabiję czołg na walla żeby się poprzewracało spowrotem, bo chyba kiedyś się poprzewracało konkretnie. ten wątek też trzeba opuścić. trzeba się leczyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'faceci smierdzą' buhahaha umieram hahahahaha ale to prawda skur****e bez uczuć 'uwielbiam stukać w klawiaturę. muszę sobie kupić maszynę do pisania' hmm no to moze ksiązkę zaczęłabys pisać.. nie no poważnie... z Twoim stylem i wyobraźnia to mógłby być hit :) o moze... 'Cała prawda o facetach z kobiecego punktu widzenia' hihi ;) Ojć.. Nareszcie weekend!!!!!!!!!! Buziaki dla Was :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiasz, że boję się żyć
Ja i tak za dużo piszę. To co jest tu to pikuś. Muszę pożyć! Ale się kurwa nie da no :( Żeby chociaż spróbować... i się utrzymać w stanie kiedy próba jest dobra i ciągnie cię dalej... ehm. I tak głupoty piszę, że też Tobie Madziu chce się to czytać ;) Buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam zaraz sie chce czy sie nie chce.. ;) fajnie jest czasami sie wygadac, bo hmm o tym o czym my piszemy nie ze wszystkimi mozna porozmawiać, a i nie wszyscy są to w stanie zrozumieć... no a pisac to Ty rzeczywiście potrafisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selawi teraz płynie ona bo on
Dziękuję Ci Kochanie. Wiele dla mnie znaczy każde szczere dobre słowo. Buduje mnie a jestem w rozsypce, więc tego potrzebuję. To fakt. Trudno się tak przed kimś wyzewnętrzniać. Ale nie wiem czy to dobre, że zamiast pomęczyć chętnego żywego człowieka stukamy w klawisze... to jakieś takie... ja wiem... dołujące? Zajebiście, że jeszcze ktoś odpisuje-to jest najlepsze. I nie ma nic lepszego dla piszącego jak czytelnik który nawiązuje dialog. Przyjemność. Choćby to nie była książka a zwykłe haiku :) A do książki to mi jeszcze brakuje ho ho ho! Ale projektów mam w chuj. Tylko ugryźć trzeba porządniej. A, że mi się nie chce... to co ja mam ze sobą zrobić :( Heh. Chłopaki to są dziwne stworzenia. Są tak różni jak kolory na tęczy. Z tym, że pewne kolory są nasze ulubione i dokonujemy hierarchii na nich. Ten lepszy, ten gorszy, te prawie takie same, ten fajny ale nie pasuje, ten odrażający bla bla bla. Każda ma swoje nasrane w głowie i wybiera tak a nie inaczej, postępuje tak a tak, to jej się podoba a to nie. Bo my też jesteśmy dla nich dziwne. I z pewnością jesteśmy różnorakie jak hasła w encyklopedii :) O czym nie mogę pisać tu i mówić o tym -jest jak jaskinia. Wchodzisz i widzisz inny świat, tak inny od tego którym przytłacza rzeczywistość. Jestem podła, że moja wyobraźnia wciąż pracuje i to nie gorzej jak u dziecka :( Nawet dzieci mnie nie traktują poważnie. To jak przekleństwo! Chciałabym to wszystko nazwać, ale... póki co żegluję bez żagli-więc w sumie nie wiem co robię, dryfuję sobie? No i mnie nosi, tu tam siam. I tak jakoś czas leci i nic z tego nie mam i zaczyna mnie to coraz bardziej dołować. Jedyne czego nie umiem teraz zrobić to się podnieść. Nie umiem, no kurwa, nie umiem. Kłaniam się. Na kolanach. Wyjebana przez pracę i życie. Bleh. Trzeba se zapalić! Może sobie poleję? Polać którejś? Znalazłam szkocką na ulicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selawi teraz płynie ona bo on
Poleję może co? Sama Bozia mi zesłała! Normalnie poszła do pakola i załadowała do torebki ćwiarteczkę i pół litra energy drinka. ładnie postawił na moim deptaku i czekała w ukryciu aż się zjawię, nikt dookoła, tylko deptak ja i jakaś przesyłka od Bozi. "Co to? Co to?"-ładne dziecko. "O. Na drogę". Z pracy do domu. W drodze na autobus. No PERFECT! Dziękuję, urodziny mam za pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie słucham E. Bartosiewicz, znaczy sie próbuje słuchac.. Nie wiem dlaczego, ale od jej piosenek zawsze dola zalapuje, gdy tylko zaczyna spiewac od razu wylaczam radio.. nie mige, po prostu nie mogę... blleeeee piekne ma piosenki ale od razu tyle mysli po glowie mi chodzi - dola moznaby zalapac wylaczam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jeszcze nie chce ujawniac
- To fakt. Trudno się tak przed kimś wyzewnętrzniać. Ale nie wiem czy to dobre, że zamiast pomęczyć chętnego żywego człowieka stukamy w klawisze... Nie wiem czy dobrze ale niedobrze z całą pewnością nie :) niedobrze byłoby wtedy, gdybyśmy wszystkie swoje żale chowały w zakamarkach i nikomu ich nie wyjawiały. - Właśnie słucham E. Bartosiewicz, znaczy sie próbuje słuchac.. Nie wiem dlaczego, ale od jej piosenek zawsze dola zalapuje, gdy tylko zaczyna spiewac od razu wylaczam radio.. nie mige, po prostu nie mogę... blleeeee Eee.. tylko mi spokojnie, bez szaleństw ;) nie możesz - nie słuchaj. Nie katuj się.. Ja miałam tak na dźwięk piosenki PINK - DON'T LEAVE ME, którą moje wspaniałomyślne kochanie przesłało mi na parę dni przed naszym rozstaniem :D ale wybaczam mu - nie rozumie angielskiego więc nawet nie wiedział co ten tytuł oznacza :D ja z kolei gdy usłyszałam początek w radiu dostawałam bólu brzucha, wszystko mi się w nim jakoś przewracać zaczęło, łzy napływały do oczu. Paskudne uczucie naprawdę. Najlepsze wyjście- nie słuchać. Bo i po co? - Wyj**ana przez pracę i życie. Mnie dziś też moja praca wyjebała na zgnity pysk - a mówiąc jaśniej dziś zakończyłam swoją karierę w pilnowaniu maluszka :O jego mama jest w ciąży, poza tym sezon się skończył - miała pracę sezonową. I znów dom, 4 ściany i laptop. Cały mój dobytek. - uwielbiam stukać w klawiaturę. muszę sobie kupić maszynę do pisania Ej.. pisałaś to z myślą o sobie czy o mnie? Gdybym stukała się w głowę z taką częstotliwością, z jaką stukam w klawiaturę to miałąbym dziurę na wylot :) - faceci śmierdzą :( Lubię ten zapach potu :D - Tylko ja i Wera ciągniemy jakiś facetów ze sobą, traktujemy ich czasem jak zabawki. Czy ja wiem.. nie bawię się jego uczuciami. Nie bawię się nim. Raczej mam wątpliwości, ale pragnę żeby wszystko się ułożyło. Nie chcę go krzywdzić. Teraz przechodzę etap wielkiego zakochania :P miewam tak czasami - jakbym go od wczoraj znała. Fajnie mi z tym. Chciałabym żeby tak było zawsze ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie jest okropne jak mamy szczesci w zasięgu ręki to tego nie doceniamy i sie przed tym bronimy a jak szczęscie nas kopie w dupe to sie budzimy i chcemy je gonic buuuuu tylko ono nas juz nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yo yo yo
a ja mam dosc mojego nowego obiektu zainteresowania . niby fajnie pisze i długo piszemy . ale jak ja w tym kierunku nic nie uczynie to on wcale. jedyny plus jest taki ze jak juz zaczeniemy rozmawiać to pół nocy z glowy :] nie zrozumiem chyba. ale to nic ;) najważniejsze żeby zachować głowe w tym wszystkim ;] na tamtego czekałam tyleeeee czasu. bo przecież danie czasu trwa do dzisiaj :D:D:D to teraz też poczekam ;p oby było warto :P podobno kobiety też powinny sie starać :P ale ile można ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jeszcze nie chce ujawniac
Asenatka -- o czym Ty mówisz? Odmieniło Ci się? Chciałabyś wrócić? Yo yo -- kim Ty do licha jesteś :D bo ja zawsze myślę, że to Tak. Dawaj pierwszą literę starego nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty nie chciałabym wrócić skoro nam nie wyszlo to nie ma czego ratowac tyle razy próbowalismy i nic więc to juz skonczone... poznalam kogos innego niedawno i na własne życzenie wszystko zepsułam i z tąd mój nastrój .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yo yo yo
jedna z was z gadła :D ale na razie nie powiem ktora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yo yo yo
ZGADŁa sie tak pisze a nie z gadła ;] nie znam polskich wyrazów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała głupia z samego rana
Już polewam dla Ciebie Madziu. Z colą może być? Już po 12 :P Masz rację, Edytka dołuje. Sama wpadła w depresję i dopiero niedawno coś tam się pokazała, że jej trochę lepiej. Bleee... ona też nie powinna słuchać swoich piosenek! I ja też zawsze motam jak mówię. Kumpel nawet mówił na mnie Korba, bo tylko korbiłam, a on był zielony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała głupia z samego rana
Werson Tobie też poleję Kochana. Tyle stresów Cię czeka znowu jak każdego kolejnego dnia. Oby ten dzionek był wykurwiście zajebisty! A wiecie, że tu nawet Francuzi biorą mnie za Francuzkę? Jak mówię, że pudło to najczęściej strzelają w angielsko-hiszpańskie mieszanki. Ale Polka? -Ty w ogóle nie wyglądasz jak Polka!. Dzięku, kurwa. Chyba zacznę się uczyć francuskiego. Angielski prawie umiem, a hiszpańskiego ciągle kuszam. Francuski też już kuszałam ale tylko troszkę ;) To przez ten nos. Chyba se go zoperuje. Nawet mówię przez nos. Wkurwia mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała głupia z samego rana
- uwielbiam stukać w klawiaturę. muszę sobie kupić maszynę do pisania Ej.. pisałaś to z myślą o sobie czy o mnie? Gdybym stukała się w głowę z taką częstotliwością, z jaką stukam w klawiaturę to miałąbym dziurę na wylot -Pisałam to z myślą wybitnie o mnie. Maszyna ma takie fajne w które się stuka a w moim lapku są takie płaskie hujowe-nienawidze ich. Ale też se kup, żeby uniknąć migreny :) A z tym, że faceci śmierdzą potem to też fakt (skarpetkami, alko, pety, inne) ale śmierdzą metaforycznie. Zawsze niewinną kobietę zamienią w grzesznicę :O Nienawidzę ich! A potem plotkują o Tobie, że jesteś z piekła, jak oni Cię tak kurwa wkurwiają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała głupia z samego rana
Z tymi zabawkami to też metafora, raczej że traktujemy ich tak, że są,że nadajemy im uczucia ale wątpliwoście są dowodem na to, że nie do końca jest tak . . jak.. być powinno :) Ale chuj z tym ;) Każda się pobawi. A Madzia się nie pobawi, bo nie ma teraz swojej maskotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała głupia z samego rana
Werson jak myślisz że to tak. to znaczy że to Huston. Albo czekolada się podszywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała głupia z samego rana
Asnatko-co zrobiłaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała głupia z samego rana
pisze się zgadnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała głupia z samego rana
odgadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała głupia z samego rana
a maszyna to mi chodziło że ma fajne klawisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała głupia z samego rana
Polewam Asenatce i H.-Mamy Problem Jeszcze jakaś tu się pojawia? A wiecie, że JP się rozeszła ze swoim? Jakiś rok temu. Zżera mnie ciekawość co u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jeszcze nie chce ujawniac
Huston :P myślę,że to huston :) choć czasami mam wrażenie,że to TAK :D JP się rozeszła ze swoim? No co Ty.. Skąd wiesz? JP - jebać policję - tak mi się to zawsze kojarzy :D Dziewczyny mam coś dla Was. Byłam dzisiaj w lesie na spacerze. Nawet w takich chwilach o Was myślałam :P I spokojnie, tylko się nie bijcie dla każdej wystarczy :D http://img695.imageshack.us/img695/1460/laskv.jpg wiadomo - jak nie działa usunąć spację i zadziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×