Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Ja też nie dowierzam, ale w niedzielę już mi dwie wyraźne wyszły, zamierzam powtórzyć w sobotę rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ja niestety nie mam tego szczęścia, że wiem kiedy mam owulację - nie prowadzę żadnych kalendarzyków, nie badam szyjki, nic mnie nie boli, nie kłuje - mogłabym więc zauważyć jedynie za pomocą śluzu - którego Ci u mnie tyle co kot napłakał. Chociaż teraz na te "suchoty" narzekać nie mogę - wręcz przeciwnie. Może to też jakoś powiązane z ciążą jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Ci, że masz teraz dużo śluzu? Tak czasem bywa w ciąży, norma...ja na razie mam mało śluzu, ale jeśli chodzi o dni płodne, to je wyraźnie czułam plus małe plamienie około owulacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak - od jakiegoś tygodnia, może ciut dłużej - mam zdecydowanie więcej śluzu. Mam nadzieję, że to faktycznie normalny objaw... Któraś z Was też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitasza
Hej :) Tak Was dziewczyny podczytuję i postanowiłam napisać :) Staramy się z mężem o dziecko już jakieś (tak z pełnej pary) 4/5 miesięcy. I już przestałam wierzyć w to, że się uda. To starszne kiedy po skrupulatnych obliczeniach przychodzi @... Po milionie objawów za każdym razem innych... Teraz cierpliwie czekam...ale chyba właśnie na @ bo wolę się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować. I staram się o tym nie myśleć. Ale to nie jest takie łatwe. Do końca tygodnia wszystko powinno się wyjaśnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może też być tak, że dla Ciebie trochę to tyle samo co dla mnie dużo :) być może mam zaburzoną percepcję ze względu na to, że wcześniej nie miałam niemalże w ogóle śluzu. Moja pani doktor mówiła, że to normalne po pigułkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka co do bóli - to od czasu do czasu odczuwam - ale nie nazwałabym tego bólem - raczej mały dyskomfort (przy moich bólach miesiączkowych to pestka). Za to przez kilka dni po kilkanaście razy na dzień mnie zemdliło (ale na szczęście bez wymiotów), teraz jest lepiej - takie chwilowe mdłości zdarzają mi się parę razy na dzień, czyli nie jest to jakieś mocno uporczywe. Poza tym zauważyłam wahania temperatury - jest mi gorąco, włączam klimatyzację i po chwili jest mi za zimno i najchętniej nakryłabym się kocykiem :) No i może jeszcze bóle głowy - ale nie wiem czy objaw ciążowy - raczej przypisałabym to nadmiarowi obowiązków - dużo pracy po pracy ;) a u Ciebie jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czikitasza trzymam kciuki, najwazniejsze to być dobrej myśli i wyluzować - choć wiem, że to nie łatwe; 4/5 m-cy to jeszcze nie dramat - wiadomo, że jeśli ktoś pragnie dziecka to chciałby aby udało się od razu - ale naczytałam się masy postów na różnych forach i wierz mi - te 4/5 m-cy to naprawdę o niczym nie świadczy :) a wiesz kiedy masz owulkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból głowy, to też podobno jest objaw, tylko mało pewny ;) Mnie podbrzusze wcale nie boli, ale ja tez nigdy nie miałam okresowych bóli, więc myślę, że u mnie to norma ;). Czasem mnie zemdli, ale do tej pory tylko raz tak mocniej. Czuję ciągle podwyższoną temperaturę, taki stan podgorączkowy, choć fakt czasem tez robi mi się zimno...Ale głównie to zmęczenie, senność i prawie ciągłe mrowienie i rozpalenie piersi, momentami też sutki mnie mocno bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać właśnie o tych nieszczęsnych sutkach :) do tej pory przed @ bolały mnie piersi - ale jakoś inaczej - jak by całe piersi - a teraz ból umiejscowiony jest centralnie w sutkach - na szczęście boli tylko przy dotyku, a nocą pomaga spanie w staniku - sprawdziłam ;) co do senności - to ja jestem śpiochem z natury - mogłabym spać wszędzie i o każdej porze - i tak też było przez jakiś czas - natomiast teraz mam jakiś dziwny przypływ mocy heh - przedwczoraj np zabrałam się za mycie okien i teraz co dzień po pracy "pykam" sobie ze dwa - a że mam ich w domu dość sporo, to rozrywkę mam zapewnioną jak nic do soboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taki biały śluz i jest go więcej. Mnie pobolewa podbrzusze trochę. A dzisiaj nie mogłam się napić kawy bo smakuje jak metal. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie piersi nigdy nie bolały i szybko bym pewnie jeszcze testu nie zrobiła, tym bardziej że miałam niby okres, ale tak dziwnie mnie zaczęły mrowić, no coś nowego ;). No to ładnie z tymi oknami, ale może nie przemęczaj się tak ;). Ja to nie ma sił, siedzenie przy kompie mnie mocno nuży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różyczka, no to masz po piciu kawy ;). ja jeszcze wczoraj słabą piłam, dziś się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie od kawy nie odrzuca - i mam nadzieję że tak zostanie, bo kawa to mój poranny rozrusznik ;) nie wyobrażam sobie wyjść z domu do pracy bez kawy za to jak tak się zastanowić - to ostatnio Mąż podsunął mi łyczek piwa (niegdyś mojego ulubionego) - i stwierdziłam, że chyba stare to ma - okrutnie gorzkie i jakieś takie - nie wiem - nie dobre po prostu - heh - przy Was odkrywam nowe objawy Dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to oprócz tego że mnie czasem przeważnie lekko zemdli, to jem wszystko co mam, co mogę, więc tu nie ma specjalnych objawów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i tak, jak na ten tydzień ciąży, to mamy sporo objawów, ale też inaczej, to się zauważa, jak się spodziewa ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jak mówisz mogotko - my się ciąży spodziewamy więc baczniej zwracamy uwagę na sygnały jakie wysyła nam nasz organizm - a dziewczyny, które nie są świadome, że są w ciąży pewnie nasze objawy wytłumaczyłyby sobie na milion innych sposobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - a tak może z innej beczki - pracujecie zawodowo? jeśli tak - to czy planujecie pracować do samego końca? jak to u Was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje, zobaczymy co będzie później.Do końca roku na pewno będę pracować a później zależy od samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pracuję - aczkolwiek nie przepadam za swoją pracą - trzymała mnie tu do tej pory umowa na czas nieokreślony, co jest bardzo przydatne kiedy planuje się dziecko. Nasz długoterminowy plan to dziecko teraz i po roku od narodzin starania o drugie, więc rozważę opcję czy po macierzyńskim nie pójść na jakiś czas na wychowawczy - aż wystaramy się o drugą pociechę. W każdym razie - do tej pracy już raczej nie wrócę po tym czasie - więc jeśli będzie taka możliwość (oby nie konieczność) - to skorzystałabym z L4 już nawet w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czy moge sie przylaczyc ?? w sobote 13.08 zrobilam test --> II kreseczki potwierdzilam to w niedziele i poniedzialek. wczoraj bylam juz u ginkologa i juz zobaczylam z mezem moja kropeczke :D jestem w 4 tygodniu w 5 dniu ciazy. jak wszystko sie uda to mam termin na 23 kwietnia :) nastepna wizyta 14 wrzesnia--? nie moge sie juz doczekac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka pewnie, że możesz się dołączyć :) Gratuluję! Chyba jesteś najbliżej mnie :) choć jeszcze nie potwierdzałam ciąży - wg moich obliczeń dziś jest 4t4d :) jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Witam nową mamusię no i przyszłą też:) Jeżeli chodzi o śluz to mam go dużo,mimo iż brałam tabletki,ale mam też nadżerkę,pozostałość poporodzie,i dlatego tez więcej śluzu;mnie brzuszek pobolewa,kawy nie piję od poprzedniej ciąży,jem więcej i już się zaokrągliłam,spodni nie dopinam,bo mnie cisną;staram się jak najmniej dzwigać,ale mając półtorarocznego synka czasem jest to trudne,najgorzej jak muszę go z auta z fotelika wyciągnąć. Ja nie pracuję,jestem w domu z maluchem;wcześniej pracowałam,ale wychowawczego nie płatnego i tak nie mam,bo przekraczają nam dochody; Bardzo se cieszę ,że będzie druga dzidzia,jestem stosunkowo młoda,więc może za kilka lat,jeżeli finanse pozwolą,zdecydujemy sie na jeszcze jedno dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ból piersi dość mocny, brzucha nic, ból podbrzusza zwłaszcza po nocnym siusianiu, mdłości nie mam, chociaz pewnie sie zaczna... a u ciebie jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mdłości są delikatne i tylko rano lub jak jestem głodna;w poprzedniej ciąży też miałam to szczęscie,ze nic mnie nie męczyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marita mam podobna sytuacje bo mimo ze nie mam dziecka to jestem opiekunka 18 miesiecznej dziewczynki i tez staram sie nie dzwigac, tyle co z przewijaka, łozeczka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×