Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

A może założyć na facebooku konto, ale tak, by był zablokowany dostęp dla innych użytkowników, tam jest taka opcja, żeby konto było prywatne i miałybyśmy dostęp tylko my:) Ja mogę ewentualnie podać swój numer telefonu i każda z Was wysłała by do mnie sms, zebym miała numer tel. i za pomocą tel. podałabym hasło na facebook lub mail:) Lub na maila mogłybyście mi wysłać swoje maile. I wtedy bym podała hasło, by nie było tu na forum pisane:) To nawet lepszy pomysł niż z telefonem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja popieram takie pomysły :) Niestety nie mam pojęcia o takich rzeczach a o facebooku tylko słyszałam. W razie czego zostawiam swój mail Blanka6(małpa)interia.pl (wpisane specjalnie tak by mi spam nie przychodził na pocztę). Teraz muszę znikać :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze na facebook będzie nam lepiej, bo tam się zrobi foldery dla każdej osobno. I jak któraś będzie chciała to po prostu doda foto, co jest proste:) A mailowo trzeba będzie wysyłać do każdej fotki:) A tak jak będziemy miały czas to na facebook i oglądamy co chcemy i kogo chcemy a dla innych będzie zablokowane:) Dajcie znać co o tym myślicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ! Tak piszecie, że latacie, kupujecie non stop coś, mi na szczęście zostało tylko kupienie pampersów, ale pewnie nie ja je kupie tylko mój, bo leże jak ta krowa w łóżku.... Byłam dzisiaj na wizycie, miałam podejrzenia sączenia się wód, ale spr tym paskiem zasadowym i stwierdził, że wszystko ok. Zrobił USG, jestem w 33 tyg a obwód główki na 35 tydz i 1 dzien ;) wiec bedzie mądry synuś, hehe żartuje ;) Na szczęście jest główką do dołu cały czas. Niestety nospa mi nie pomaga , biorę ją 3 razy dziennie po dwie to przepisał mi FENOTEROL, który mam brac 4 razy dziennie KTÓRAŚ Z WAS TO CHYBA BRAŁA? Powiedział, ze moge mieć od tego lekkie telepanie i kołatanie serca, jednak jeżeli będą się nasilać mam brać wraz z tym tabletki ISOPTIN ale lepiej zebym ich nie brała... super lekarz co ? ;/ Nagle się ogarnął również ze zrobieniem znów badań na przeciwciała, bo mam grupe krwi RH- . A z tego co mi wychodził cukier wysoki , to znów kazał mi robić, choć wyniki dawałam ponad msc temu ;/ i zaś musze wypić to dziadostwo ;/;/ Więc nie jestem zadowolona.. Na szczęscie z dzidzią wszystko ok. Badania morfologiczne i moczu też.. A jeszcze powiedział : ,,o pani w 33 tyg, to już dziecko ma dużą szanse na przeżycie" ,aha, czyli wcześniej nie miało ? ;/ Masakra... straszny facet.. Tak piszecie o swoich teściach,ja też nie mam za wesoło... ale to temat rzeka.. ;) nie będe go poruszać. PROSZE NAPISZCIE MI TYLKO O TYM FENOTEROLU .! BUZIACZKI I PRZYTULASY W TEN POCHMURNY DZIEŃ ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie :-) Właśnie wracam od diabetologa.Pochwalił mnie za zdyscyplinowanie :-) Kupiłam też trochę pieluch tetrowych,chciałam kupić też wanienkę,ale za daleko zaparkowałam i darowałam sobie....ja jak chodzę muszę mieć możliwość machania rękami wtedy mogę oddychać,a z wanienką przed sobą jakoś tego nie widziałam :-) Dzień porodu zbliża się wielkimi krokami,też zaczynam ździebko panikować, ale z drugiej strony już mam dość tego ogromnego brzucha,opuchniętych nóg i zdrętwiałych,że czekam coraz bardziej na ten dzień :-)Zastanawiam się co zrobię z taką ilością skóry,jak byłam młodsza było prościej,ale też nie miałam takiego ogromnego brzucha... no cóż....oby tylko Orest się urodził zdrowy to najważniejsze ..... Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia - ja brałam fenoterol i powiem ci że dawka 4 razy dziennie to najwyższa z możliwych :( I szczerze mówiąc to nie słyszałam żeby fenoterol był podawany (zwłaszcza przy takiej dawce) bez isoptinu. Radzę ci najpierw zażyć isoptin a po 15 minutach fenoterol a i tak będziesz miała kołatanie serca i trzęsące się ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też brałam przy pierwszej ciąży Fenoterol razem z Isoptin, lekarz wtedy mówił, ze jedno bez drugiego nie można, bo Isoptin to tak jakby osłona dla Fenoterolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bylam dac mocz do badania bo jutro mam wizyte u gina z tego co wiem na maj maja galerie na GALERIUS.PL jedno konto a wszystkie maja haslo i sobie dodaja ja jak urodzilam corke to mysmy sobie poprostu wysylaly maile ze zdjeciami masowo czyli jeden mail do wszystkich i tak bylo prosto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiimmmfffardora
ja brałam sam fenoterol tez 4 razy dziennie nie proponuje brac tak duzo nospy bo pozniej bedziecie wywolywana miec ciaze:( dziecko urodzi sie po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bralam to w 1 ciazy isoptin musi byc brany bo zwieksza wydolnosc serca i w ten sposob zmniejsza skutki brania fenoterolu czyli kolatanie i telepanie rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!:) Tak czytam Was od wczoraj, bo oczywiście miałam mieć dzień odpoczynku, to mąż mój wymyślił, że zaczynamy przenosić meble z mojego pokoju do mieszkanka, no i zaczęło się mycie znowu mebli, później przenoszenie rzeczy, układania... Ale juz mamy podłączoną wodę wszędzie i kuchnie gotową do działania! Jeszcze tylko kupić przedłużenie anteny i dokończyc przenoszenie rzeczy, no i pomalować korytarz, ale to w sobotę i się przeprowadzamy:) W niedziele może już będę urzędować w apartamencie(tak sobie dla jaj nazywam mieszkanko). No także mało odpoczynku znowu było i dużo roboty:/ A coś dziwnie, bo mały już mnie nie molestuje tylko odczówam raczej jakieś delikatne kuksańce, przewracanie sie małego, troche mnie to niepokoi, po tym jaki był ruchliwy, to aż dziw:/ Zastanawiam się czy nie iść do lekarza ale tego z NFZ, bo do tej pory chodziłam prywatnie, ale do tego bym poszła tylko sprawdzić czy wszystko jest dobrze, bo u prywatnego mam wizyte dopiero 12 marca:( ale zastanawiam czy to nie głupio, że tu chodziłam cały czas a do NFZ pójde pierwszy raz w ciązy i to w 35 tyg:/, jak sądzicie? Jeśli chodzi o zabranie malucha ze szpitala to ja planuję ubrać mu body, bluzeczkę ale nie jakaś super ciepła, spodenki i pożyczę od siostry taki kaftanik, no fotelika i chyba będzie dobrze, zaczęłyście mnie stresować, że za mało ubranek mam! Masakra! Co to facebooka, to ja bym sugerowała założyć współne konto na e-mailu, bo wiadome, że ktoś zawsze może obejrzeć zdjęcie zamieszczone na fb, a ja właśnie chcę tego uniknąć, a tak myślę, że każda z nas ma założone konto e-mail, to zawsze może wysłać ze swojego na wspólnego e-maila i nie będzie trzeba do każdej z osobna tylko na wspólne konto?:P jak myslicie? Chyba jeszcze miałam coś dopisać, ale skleroza, zapomniałam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiimmmfffardora
mi sie po tym fenoterolu tez trzesly rece itd jak chcecie czekac po 2 tyg dluzej na maluchy to bierzcie nospe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia - ja też jestem na fenoterolu razy dziennie i żadnej osłony mi lekarz do tego nie zapisał, a mam do niego ogromne zaufanie (jest ordynatorem w szpitalu) więc najwidoczniej przy takiej dawce nie jest potrzebna jeszcze. Gdzieś na forum odnośnie fenoterolu czytałam, że niektóre to mają dawkę 8 na dobę więc nasza nie jest jeszcze duża. Zresztą mi lekarz powiedział, że w razie gdyby skurcze się pojawiały pomimo brania fenoterolu to dawkę będziemy zwiększać. Póki co działa więc pozostaliśmy przy 4. Ale raz zapomniałam tabletki wziąć to od razu skurcze się pojawiły. Więc ważne żebyś brała co 6 godzin i nie opuszczała dawek. Najlepiej sama zobacz jak reagujesz na to bez osłony, u mnie np nie ma tragedii. Troszkę ręce się trzęsą zaraz po przyjęciu ale kołatań serca żadnych nie odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapytam koleżanki która rodziła dwa lata temu i dziewczyny z forum założyły prywatne forum i tylko one miały dostęp, zapytam jak to zrobiły i cos pokombinuje. Na fejsbooku bym nie chciała- jeśli uznacie wszystkie ze fejsbook to trudno nie będę sie buntować ale ogólnie jestem wielką przeciwniczka tego dziadostwa i nie chce umieszczać tam zdjęć swojego dziecka ani żadnych swoich danych. Miałam tam konto i usuniecie go graniczyło z cudem. Myślę ze laska pachola czy jak jej tam to ta sama co dręczyła karoline- jakaś chora psychicznie:) Musimy założyć konto na które tylko my będziemy miały dostęp żeby żadna idiotka nie oglądała zdjęć naszych dzieci i nie pisała głupich komentarzy. Strasznie mnie ta wizyta stresuje, ręce mi sie trzęsą- wysypałam juz cukier i rozbiłam kubek. Boje się co powie, co jesli łożysko nadal sie nie przesunęło albo wpłynęło to na rozwój Maćka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za z tym kontem email czy facebookiem, ale obawiam sie ze mimo wszystko haslo moze wpasc w niepowolane rece.... ciezko zrobic tak zeby podac haslo tylko pozadanym osobom. z numerem telefonu jest oki pomysl, ale uwazam zejak juz ktoras zalozy konto to te ktore chca haslo (czarne nicki bo pod pomaranczowy kazdy moze wejsc niestety) podaly by swoj numer i wtedy wiadomo ze np ten numer telefonu to ten nick. bo jak np ktoras poda numer i zeby do niej pisac aby poznac haslo to kazdy moze do niej napiaac i sie przedstawic jakimkolwiek nickiem z forum... nie wiem czy zrozumialyscie o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka - nie martw sie na zapas, z twoim Maćkiem na pewno bedzie dobrze. Dragoniki - co do tetry, ja ciągle zamawiam i przychodza takie własnie cienkie, badziewne...czyw tym naszym kraju to juz nawet pieluszek dobrej jakosci nie mozna dostać. Jak któras zamówila na allegro tetrowe isa ok, to poleccie proszę Tak się zastanaiwam własnie co to za pomaranczowa znowu sie czepia. najpierw ktos na pomarańczowo nadawał na karoline -swoja droga, co sie z nia dzieje, gdzie ona sie podziewa? a teraz znow ktos wchodzi na forum, zeby opluwac innych. Ja nie bedę dawała swojego zdjęcia na fb, tez jestem za tym, żeby załozyc wspolne konto, albo po prostu powymieniac sie mailami i wysyłac hurtowo do wszystkich. Wczoraj pisałam, że dzwonilam do szpitala inie kaza mi zabierać zadnych rzeczy dla dziecka, tylko pampersy. któras z was pytała, jak to dziecko bedzie tam w szpitalu ubrane i powiem wam, że tez sie zastanawiam. To jest nedzny szpital, nie cieszy sie dobra opinia, jego sytuacja finansowa tez zostawia duzo do zyczenia bo juz go zamykaja od dwóch lat :P więc nie wierze, że sa dla dzieci jakies wyprawki.. no ale skoro mówia ze pampesy wystarcza to nie bede brała ubranek na zapas. Najwyzej ktos dowiezie. beata, ja tez juz czuje ruchy słabiej, ale lekarz mi mówił ostatnio, ze teraz dziecko juz nie bedzie takruchliwe, bo ma coraz mniej miejsca. Na początku myslałam że głupoty gada, bo mój Aleksander szalał w brzuszku okropnie ale teraz tez zauwzyłam że sie uspokoił. Ale ruchy czuje, więc jest ok, a że nie ma juz miejsca żeby tak machac nózkami jak kiedys, to chyba dlatego sa one ograniczone :) Ale jezeli bardzoCie to niepokoito idz dolekarza. Na nfz zawsze mozesz isc, cosie przejmujesz, niewazne ktory tydzien. ubezpieczamy sie, placimy im, maja obowiazek nas przyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinaaa przeniosla sie na forum majowe bo czasem je podczytuje i akurat natknelam sie na jej wypowiedzi co do kwietniowek to powiem wam ze strasznie pojechala i obrazala ale nic sie nie poradzi ja tam do neij nic nie mam bo nei bylo mnei z wami jak ona pisala ale mogla sobie darowac opinie dolaczajac sie do nowego komentujac stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ruchow to tak dzidzia ma mniej miejsca i sie mneij rusza ale podobno mocniej tzn jak juz kopnie to az boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba wiekszosc maluchow dzisiaj strajkuje bo moj tez i zadzwoniłam do poloznej zeby przyjechała to tetna posłuchamy bo tez sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny/a pulahula... bardzo mi miło za rady osoby, która śpi na kasie wszystko dostała od życia na tacy i nie musi się zmagać z trudami życia codziennego. Hym... a może jesteś poprostu podstarzałą nie posiadającą swojej rodziny ani dzieci osóbką, która do niczego nie doszła w życiu i ma żal do innych, że walczą o swoje. Kto Cię tam wie............ A na swoje mieszkanie to trzeba mieć albo kasę albo zdolność kredytową. Jeśli chodzi o ruchy dzidzi to chyba faktycznie coś jest z pogodą czy w powietrzu bo moja jak zawsze wierci się, że cały brzuch faluje to dzisiaj cichutka jak myszka pod miotłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexiasz-> dzięki za uspokojenie, też miałam takie podejrzenia, ale lepiej to zawsze od kogoś "usłyszeć", ale nad ta wizytą jeszcze się zastanowie, ale raczej pójde, bo co mi szkodzi:) A ogólnie od kilku dni coraz częściej czuję twardniejący brzuch i czasami jak siedze i wstane, to majac te skurcze, nie mogę się wyprostowac;P A jestem w szoku! od ostatniej wizyty u lekarza(14.02) utyłam prawie 2 kilo! gdzie raczej na miesiac to ok 1 mi przybywało, no robie sie baleronem konkretnym:P ale i nogi mi też już zaczęły puchnąc:P no zobaczymy na ile zafiniszuje:P A też się zastanawiałam nad tym co się z karoliną stało, ale jak sie tak zachowała, to aż szkoda gadać:/ A co oznacza, że pomimo tc nie mam wypchniętego pępka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulahula...
Indianka ty analfabetko, nie umiesz nawet dobrze przeczytać... PULAHULA, Co głabie skończyłas ? zawodówke, proponuje wrócić do podstawówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha /;d tez c=z ciekawosc weszlam na forum majowe ;D zaczyna sie bodajze od 979 strony :D no masakara :) ale to tylko o niej swiadczy ze zeby sie gdzies wkupic musi na kogos wyjechac :D :) wiec uwazam ze nie ma sie czym przejmowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulahula...
można się raz pomylić , ale najpierw pulcha, potem pachola PU-LA-HU-LA...no sylabami proszę bedzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie cieplutko :) nie było mnie jakiś czas i mnóstwo do czytania mam - jestem w trakcie :D moja Zuza codziennie się pręży i kopie :D jest jeszcze odwrócona nóżkami w dół - mam nadzieję, że niebawem się to zmieni - mam już 33tc.. w poniedziałek jedziemy na kolejną wizytę więc się okaże co i jak :) na szczęście badania jak najbardziej w porządku. Zaś 12.03 umówiłam się na wizytę do kliniki na Łubinowej w Katowicach (w ramach NFZ oczywiście :D) w miejscu w którym chcę rodzić.. mam mieć konsultacje z lekarzem i będą mnie też badać, mamy układać plan porodu i obejrzeć oddział.. nie mogę się już doczekać :D czas szybciutko leci, niebawem wiosna :) pomału zaczniemy rodzić :) Jestem na etapie kupna rzeczy do "torby porodowej" :D już chyba czas :) dla Zuzy mam już pokaźną stertkę ciuszków :) większość zakupioną na allegro albo w lumpeksach :) prześliczne są :D niebawem również zabiorę się za ich pranie i prasowanie. w przyszłym tygodniu również musimy poprzestawiać naszą ogromną szafę, wnieść kołyskę i przewijak i jakoś to rozplanować to w sypialni :) eh czas leci :) lecę się położyć bo brzuszek ciąży i plecy bolą :) gorąco pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PU-LA HU-LA żałosne! Jak się pisze szybko to większość z nas strzela literówki, więc chyba dla takiego inteligenta jak TY lepiej nie wchodzić na to forum:) Po co się męczysz czytając nas:) Nikt Ci nie każe tu zaglądać:) Dla Dziewczyn, które są przed zakupem proszku do prania, w Tesco jest promocja Lovela (chyba 0k. - 15 - 20 zł). Duża paka:) i ś=są też chusteczki pampers 4+2 op. za 25 zł. Odebrałam wyniki GBS i jest ok, nie mam paciorkowców:) Uffff...bałam się, że ta infekcja, która mi towarzyszy wiąże się z tym czymś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki ;) ostatnio jakoś nie mam chęci do pisania czego kolwiek ale czytam was na bieżąco. Też zaczynam czuć już bardziej rozpychanie się malutkiej niż kopnięcia. Po prostu nasze dzieciaczki mają coraz mniej miejsca. Co do zdjęć jestem bardziej za meilem wspólnym (o ile moje zdanie się liczy bo rzadko się udzielam) bo fb to jednak duże ryzyko że zobaaczy ktoś niepożądany. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusiaelo a czemu masz w stopce >w oczekiwaniu na 2 królewne< ? Masz bliźniaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×