Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Tak pędzicie z tematami że masakra :) Różyczka>>>.Ja karmię NAN pro 1, zaczynaliśmy od bebiko ale był problem z kupką. Zaczynałam od 1 porcji dziennie ale małych i stopniowo zwiększałam. Moja mała też się trzęsie jak do czegoś sięga, ostatnio przewraca się na brzuszek i marudzi, tak jak by zapomniała jak się robi odwracanie na plecy co wcześniej robiła:) Tyłek smaruje linomagiem ale nie przy każdym przewijaniu, za to za każdym razem sypię puder na rogaliki, tzn nóżki bo się odparzają. Deserki je ze słoika, sama gotuję marchewkę i mieszam z manną, ostatnio był miks z rosołkiem, smakowało że ho ho:) Co do pozycji to trochę na siedząco i półleżąco, a to dlatego że czasami je ładnie a czasami wciąga jak z butli:) Jest jeszcze ktoś bezzębny :), bo u nas jakoś na razie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wydzwania,przeprasza,chce rozmawiać. Ja nie chce,nie teraz, od soboty kiedy go wyrzucilam odpoczywam psychicznie i jest mi tak dobrze. Nie mam jeszcze krzeselka do karmienia,szukam czegos sensownego. Do pupy uzywamy sudocremu, myjemy wylacznie woda z mydlem i jest dobrze, nie ma odparzen. My bezzębne jestesmy;) Anitko jestes niesamowita,nie zmieniaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Anitka ma w sobie takie ciepło:)bardzo ją lubię od samego początku jak jestem tu na forum, zawsze jest pomocna. I Czaruś na pewno będzie miał pełno miłości i ciepła. Bronka->ale wyjazd się ogólnie udał? Na krzesełku jeszcze nie sadzam, ale mam;) My też bezzębne jesteśmy:P Pupkę czasami posypię talkiem, tyłeczek smaruję też w ramach smarowania kremem bambino;)po urodzeniu, mała miała raz odparzenie, które dzięki maści pośladkowej wyleczyliśmy i od tej pory nigdy już odparzeń nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka też bezzębna. Raczej długo tak jeszcze będzie... Je w huśtawce na wpółleżąco. Mamy krzesełko z regulacją siedzenia ale w huśtawce łatwiej mi ją zabawić jak nie chce jeść. Pupkę smarujemy kremem z Pharmacerisu, zamieniliśmy też Oilatum do kąpania na żel Pharmaceris. Skóra tak samo ładna a finansowo zupełnie inaczej. Od 2 dni przychodzi niania. Myślę, że do końca tygodnia mała się przyzwyczai i spokojnie wrócę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaczynam Lubic jedna z naszych pomaranczek :) zauwazylam ze niektore jej wypowiedzi sa bardzo sensowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzięki za odpowiedzi w sprawie sprawności maluszków :) Ja karmię na kolanie :) A pupkę smaruję co chwilę czymś innym sudocrem, bepanthen, nivea sos. To, że Anita jest wspaniałą matką i kobietą to my tutaj wszystkie wiemy :D I miło jest poczytać, że ktoś jeszcze to zauważa. W świecie, gdzie więcej jest nieżyczliwych ludzi z wrednymi i bolesnymi uwagami bardzo miłą odmianę stanowią osoby, które potrafią szczerze i bezinteresownie napisać coś miłego :) Brawo Pomarańczko!!! Oby więcej takich ludzi było. Jak ja czytam o powrotach do pracy to mi aż ciarki przechodzą. Troszkę się rozleniwiłam i nie chce mi się wracać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek 81 legnica>>>>>>>> mi się już po nocach śni że jestem w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zanim was podczytam to tylko napisze do malutkiej kochana na kiedy potrzebujesz te ubranko bo moja Milenka jest chora i nie mam jak wyjsc z domu zeby to wyslac a na mojego M nie ma co liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Fifil myśl sobie co chcesz, tylko nie obrażaj nikogo! Nie rozumiem skąd w Polakach jest tyle agresji, jeśli nie zgadzasz się z tym co mówię lub wydaje Ci się, że kłamię to chętnie udowodnię Ci że się mylisz. Mam zdjęcia filmiki podaj tylko mi adres mailowy nawet jakiś fikcyjny(którego nie używasz na codzień) a chętnię Ci je wyślę i wtedy dopiero się zdziwisz... Oczywiście mój mały nie prosi siku to chyba oczywiste, ale u mnie rodzinie od dawna trening czystości przeprowadzany jest od kiedy dziecko zaczyna siedzieć i to zdaje rezulaty. Potrzena jest tylko determinacja i systematyczność. Moja młodsza siostra prosiła siku jak miała 10 miesiecy. I to niech będzie mój ostatni komentarz, bo nie chcę uczestniczyć w tego typu dyskusjach ( widzę że niektórym ze stałych forumowiczów też nie podoba się to co piszę) a szkoda bo było naprawdę miło:( Zyczę wszystkim pociechy z dzieci i niech zdrowo się chowają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny błagam pomóżcie bo juz glupieje Jutro miałam mieć.wizytę u pediatry ale.pzelozylam bo mały jest chory.. i dopiero za miesiąc będę go szczepic Wojtus skończył.wczoraj 5 miesięcy i chyba powinnam zacząć mu podawać gluten? Ale jak? Mały jest tylko na cycku. Juz sama nie wiem jak to ma być.. słyszałam że się podaje kszke manna ale jak ja przygotować? Kurcze mam taki metlik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziom się wydaje, że ich podejście jest jedynym słusznym. A przecież są dzieci wychowywane bez pieluch - od narodzin "korzystają" z nocnika. Da się? Da.. tylko trzeba chcieć. Jak ktoś chce to bardzo proszę, potem będzie miał łatwiej. Chętnie bym zobaczyła taki filmik - ale nie z niechęcią a raczej z podziwem. Pozdrawiam... i nie zrażaj się. Różnych Bozia ma lokatorów na tej ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka, ja zageszczam mleko kaszka na noc. MartaMar, nie obrazaj sie :) jak dlugo twoj maly siedzi na nocniku zanim cos zrobi? Skad wiesz kiedy go sadzAc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zysiolinka u nas kaza troche mleka z kaszka zmieszac I dac lyzeczka ale co kraj to obyczaj wiec moze niech dziewczyny sie wypowiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też tak każą :) Albo odciągnąć więcej mleka i podać butlą (jak dziecko zechce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu daje z butelki na noc. Ale powinnam chyba z lyzezki. Nie chce go narazie stresowac bo I tak placze po zjedzeniu owocka lub warzywka bo taki pojemniczek jest mniejszy objetosciowo biz butla mleka I chyba my sie wydAje ze za malo Dostal :p. jak zmienilam mu smoczek w butelce to tez na poczatku byl placz no szybko wypijal mimo ze ilosc ta sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie mialam pomyslow jak Piotrusiowi podac gluten bo nawet jak mu cos wcisne to moze 2-3 lyzeczki w sumie. wiec kupilam kaszke manne z nestle ktora jest glutenowa. wiecie moze ile jej moge dawac? bo ktoras tu o niej pisala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daję "mleczną mannę" z Nestle. Trzeba jej dać 1 płaską łyżkę. Ja dodaję do obiadku i dolewam troszkę wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagęszczam mleczko na noc kaszką dwie płaskie łyżeczki na 180ml. nie wiem czy dobrze ale mała się najada i nie ma problemów z brzuszkiem. MartaMar->olej pomarańcze. Ja wiem że jest możliwe sadzanie na nocnik już w tym wieku dziecka bo sama jestem tego przykładem:)i sama będę uskuteczniać taką metodę jak tylko mała będzie stabilnie siedzieć. Zysiolinka->ja karmię mm więc o Ci nie odpowiem jak powinno wyglądać karmienie, ale widzę że Blanka już odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daje 7 lyzeczek kaszki. Tak mi kazala lekarka. Musi byc do Tego soecjalny smoczek z kwadratowa dziurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zagęszczam bo zależy mi by jak najwięcej mleka zjadała. Jak dodawałam kleik to jadła mniej. Dziś jakoś chętniej jadła. Po jabłku dalej otwierała buzię więc spróbowałam jej dać kaszkę ryżową z malinami ( 1 łyżka zalana ok 30ml wody) i o dziwo zjadła. Troszkę na początku miała odruch wymiotny ale potem chętnie zjadła. No ale później poszła spać (po 17) i śpi do teraz. Trudno będzie brudna bo nie mam serca jej budzić na kąpiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, nie wybudzaj bo aż szkoda. Moja zasnęła o 20, przytulona do sowjego ulubionego króliczka. Marudziła dzisiaj troszkę ale nie było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia ma nadal brzydka kupke, zielona dzisiaj jak trawa i śluz.... ja jeszcze nic nie dawalam innego do jedzenia oprocz cyca, a teraz juz nawet nie daje herbatki bo pediatra nie kazala dziewczyny ja juz nie moge!moja mala chce spac tylko ze mna! co ja odloze do lozeczka to od razu sie budzi i placze a ze mna ladnie spi...czy ktoras z was tez tak ma? czy wszystkie dzieci spia same??? tylko moja nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta manna z nestle nie jest z mlekiem modyfikowanym? Nie trzeba jej gotować? Czyli mam wsypac jedną lyzeczke do butelki z moim mlekiem i juz? Sory że tyle pytań ale nie ogarniała a nie chce zrobić krzywdy synkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×