Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

witam, och czytam o tych remontach i wiecie co Wam powiem my przed malowaniem jestesmy czasu coraz mniej a mysmy sie za nic jeszcze nie wzieli najwazniejsza chociaz kuchnia i pokoik dziewczyn ulala mam nadzieje ze chociaz z tym zdarzymy ja na wizyte ide w pon juz nie moge sie doczekac i przypuszczam po wynikach ze tez bede musiala lykac zelazo ale moge sie mylic napewno mam bardzo slabe paznokcie a to ponoc oznaka no nic okaze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole fajniusie te leżaczki :) skąd wy kobitki macie tyle kasiorki że mozecie sobie pozwalać na takie gadzety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj chcialam zrobic badanie glukozy prywatnie, bo moja klinika jest w innym miescie. Okazalo sie, ze lekarz nie wpisal jaka powinna byc dawka i bez tego nie zrobia mi nawet prywatnie :( W sumie to kosztuje 27zl. Karolina> ja tez mam remont, ale troszke wiekszego obiektu i to za granica. Tam tez mam nowonabyte mieszkanie poczesci umeblowane, ale kilka zmian jest koniecznych. Zaczynam sie martwic, bo to juz styczen, a mieszkanie jeszcze nie ruszone. Oprocz balaganu ,ktory zrobilismy przy zakladaniu centralnego. Masakra. Nawet nie mialam czasu skupic sie na wozkach czy lozeczkach dla dziecka. To najgorszy czas na takie prace, ale zaczelismy zanim dowiedzialam sie o ciazy, wiec teraz trzeba dokonczych. Ech, bedzie co wspominac w przyszlosci... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buteleczka- jak rodzinka szła do mnie w odwietki i pytali sie czy chce pieniądze czy ubranka to mówiłam że pieniądze . I Hania nazbierała w taki sposób koło 2tyś zł i wtedy kupowalismy co nam było potrzebne- leżaczek. fotelik ,krzesełko do karmienia i ubranka . A nie miałam tego problemu że dostałam od ciotek 6 kompletów ubrań wyjściowych na np 74 rozmiar gdzie mi potrzebny był tylko jeden czy 2 podobne kominezony na zimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy zakupie takich rzeczy patrzyłam ile czasu mi to posłuży. wolałam kupić np. leżaczek za 250zł a nie za 100zł bo tamten droższy miał kilka pozycji siedzenia i leżenia. Mogłam kupić tańszy ale posłużyłby mi tylko na 3 mieś . A teraz przydadzą się te rzeczy dla nowego dzidziusia :) Ja takich rzeczy jak maty i innych zabawek nie kupowałam tylko Hania dostawała w prezentach. Wolałam jak mi goście przyniosą zabawki i podobne rzeczy a ja sama kupowałam ubranka ,kosmetyki i pampersy . Ale każdy robi jak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja nie mam narazie czasu na zakupy jakiekolwiek dla dziecka... kupilam tylko w mothercare zestaw 5 body i 3 pajacykow i pare rzeczy w HM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszych zakupow tez jeszcze nie poczynilam tez bylam w mathercare i kupilam zestaw body i w h&m taki zestaw body czapeczka i pol spiochy ale w przyszlym miesiacu zamierzam sie wybrac juz na wieksze zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie za takimi tańszymi huśtawkami/leżaczkami będę się oglądac- max 200 zł. Szkoda mi 600 zł wydać, bo jak się okaże że dziecku nie spasuje? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak piszecie o tych remontach, ja musze poczekać do 10 lutego na swojego jak wróci, malowanie pokoju, przedpokoju i kuchni, potem kupienie narożnika i jeszcze komody;p nie wiem jak to sie wszystko ogarnie ale jestem dobrej mysli;p hihi Już nie moge sie doczekać jak rozłoże łózeczko , położe pościel i w ogóle :) Pospałam troszku i nie wiem dalej co robić, hmm, może placki ziemniaczane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na szczescie zero remontow jak narazie :)tyle dobrego ale za to chcemy kupic mieszkanie ale to juz napewno po tym jak dzidzius przyjdzie na swiat.:)a czekam juz na to ogromnie i czekam jak bede mogla przywiesc synka do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja robie teraz remonty bo poprostu ciaza nas troche zaskoczyla.... nie to zeby byla niechciana , absolutnie nie , ale udalo nam sie za 1 razem wiec w tydzien po slubie bylam juz zaplodniona... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek:-)
Ja mam termin na 10kwietnia wyliczony z OM a na 9 kwietnia wychodzi mi z USG:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
do kwietniowe kaszaloty sama pewnie jestes kaszalotem i dlatego nikt z toba gadac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny . Przeczytałam jeden temat i nasunęło mi się pytanie. Do jakiego lekarza chodzicie ? mężczyzna czy kobieta? Ja to do faceta a jak wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze do faceta i jestem strasznie zadowolona ;) wczesniej chodzilam do kobiety i sie okazuje ze prawdopodobnie przez jej brak wiedzy nie zachodzilam w ciaze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja chodze do kobiety i do faceta facet o niebo lepszy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pierwszy ginekolog byl mezczyzna.mily,ale naciagacz. Drugi tez byl facetem starszej daty. Od biedy dalo sie wytrzymac, ale zrzeda i bardzo niedelikatny.Teraz mam pania i jeszcze nigdy nie bylam tak zadowolona. Kocha swoj zawod i pacjentow. Nie chce juz nikogo innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka28 pytałam swojego lekarza o te nadgarstki. Powiedział, że posrednio może przyczynic sie do tego ciążą bo mamy zaburzona gospodarkehormonalna, w organiźmie odkłada sie więcej wody stąd mogą sie też pojawić spuchniecia, jednak nie wiązałby tego typowo z ciążą. ja przez 8 godzin pracuje na koputerze, strzelając paluchamiw klawiaturę jaknajęta praktycznie bez przerwy. powiedział że w tm przypadku to może byc główna przyczyna, a ze organizm obciążony ciążą stąd taka reakcja. Wiecei co mnie przeraziło. moja waga, wiem miałysmy nie poruszac tego tematu, ale mi sie wydawało że przybieram stopniowo na wadze, jakos ok 1 kg może dwóch. a tu w tym miesiącu wzrosło mi o 4 kg!!!! do 4 miesiąca waga stała w miejsu, a teraz mam +9 kg!!! czy to prawda że w 3 trymestrze tyje sie szybciej i bardziej? przeciez przede mna 3 miesiące, jak ograniczyc to tycie. Nie jem słodyczy, zdrowo sie odzywiam, co więcej widziałam troszkę ale to może minimalnie szerszze ramiona, poza tym wszytko tak jakby uderzało mi w piersii brzuch... ale jestem załamana ta wagą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexiasz W tym czasie ciąży przybieranie (bo nie można tego nazwać tyciem) o 1kg tygodniowo jest całkiem naturalne. Dziecko teraz bardzo szybko rośnie, zwiększa się ilość wód płodowych itd. Ja nie wiem ile jestem na plusie w tym miesiącu bo wizytę mam dopiero w poniedziałek ale zmiana ciała jest ogromna. Brzuch wreszcie nabrał wyglądu piłki... Ja chodzę do lekarki, jest miła, ciepła i sympatyczna. Na USG chodzę do faceta, gbur to najmilsze określenie jakie mi przychodzi na myśl. Ale jest bardzo dobrym specjalistą, prowadzi też ciąże ale nie uznaje L4 dlatego mało kto decyduje się do niego chodzić poza USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska258
hej kobietki;) Ja dziś byłam na badaaniu krzywej cukrowej ( 3 pobrania) Lepiej niż ostatnio pewnie dlatego ze inne miejsce tv i czasopisma wiec szybciutko czas zlecial.Przy okazji odebralam wyniki poprzednich badan tzn. poziom cukru z 3 miesiecy i o dziwo wyniki są w granicach minimum normy badz poniżej normy więc skąd ten cukier przy pierwszej krzywej cukrowej ?? sama nie wiem Tym razem całą mieszanke wypiłam duszkiem i nie było żle ostatnio męczyłam sie z wypiciem i zbierało mnie na wymioty;/ http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqskjobk6u4yy7.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexiasz---dzięki za info. Też pytałam się mojego lekarza ale powiedział praktycznie to samo co Twój;)U mnie dobrze, Klara jest główką na dole, wierzga nóżkami i rączkami, ruchy są. Ja przytyłam od ostatniej wizyty 0,5 kg. i u mnie zdecydowanie idzie w brzuch i w biodra..Ja chodzę do pani i jestem z niej zadowolona dodatkowo do endokrynologa który tez jest ginekologiem, też może najmilszy nie jest ale robi bardzo dobrze usg no i dzięki niemu moja niedoczynność tarczycy się nie pogłębia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może wiecie: wczoraj dostałam zwolnienie, czy muszę je dostarczyć dzisiaj czy mogę w pon????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może wiecie: wczoraj dostałam zwolnienie, czy muszę je dostarczyć dzisiaj czy mogę w pon????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×