Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość oszczędna kobita
annorl1 Nie zgadzam sie co do jedwabiu. Jedwab to same silikonty które tylko daja wrazenie zdrowych włosów a tak naprawdę bardzo je po czasie wysuszają. Ja mam chopla na punkcie wlosow i chodze do szkoły fryz\jerkiej więc wiem o czym mówie. Ja stosuje najlepsze odżywki. Mam odzywke loreal total absolut repair i cudowny olejek do wlosów firmy kerestase. Polecam tez olejek arganowy- działa cuda!! Oprócz tego regularnie robie sobie odzywki z zoltka+ olejek rycynowy+_ nafta+ miód Włosy mam piekne- mówiąc skromniutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
lola-lola Mieszkam z rodzicami wiec nie przesadzaj:-) Spokojnie moge odłozyć kasę z mojej wypłaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
I to co baaaaaardzo polecam do pielegancji wlosów to OLEJ KOKOSOWY!!! Jest tani a działa cuda!! Wciera sie go we włosy i idzie spac a rano myjesz włosy- bez zadnego problemu olejek sie spłukuje. I odrazu mówie- nie tłuści poscieli.POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz po wyplacie musze od razu wydac 1700 zl. :( więc moje oszczedzanie, ktore mam nadzieję w koncu zacznę to: zrezygnowanie z jedzenia na mieście no chyba, ze bedzie naprawde tanio i druga rzecz, mianowicie cotygodniowe zakupy w jakiejs duzej sieciówce, a nie codzienne w osiedlowym sklepie gdzie na nic wydaje po 50 zl. jednorazowo najgorsze, ze w przyszlym miesiacu moje dochody znacznie się zmniejszą, odpadnie mi prawie 1 tys. zl. :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędna, nie wiedziałam o tym jedwabiu, poleciła mi go fryzjerka, fakt że rzeczywiście po myciu włosów mogłam je rozczesać, nie wyrywając przy okazji garści włosów, sprawił że zaczęłam go używac po każdym myciu, lae chyba zacznę korzystać z twoich sposobów, skoro mówisz że jedwab to taki syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
sweet dreams na co wydasz te 1700 zł? To sa Twoje stałe opłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
annorl1 Tak na początku jedwab potrafi zauroczyc ale pozniej robi siano z włosów. Poza tym jedwab to zadna odzywka dla włosów tylko oblepiające go silikony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Chciecie miec piekne włosy?? Zainwestujcie w olejek kerastase- są w nim 4 cudowne olejki które mają zbawienny wpływ na włosy. Stosujesz go na wymyte mokre włosy lub na suche. Duzy plus jest taki ze włosy neisamowicie błyszcza a poza tym nie rpzetłuszcza włosów!! CUDO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędna: ten olejek ma powalajaca cenę od wrzesnia jestem bezrobotna i szukam pracy, więc puki jej nie znajde raczej sobie na taki luksus nie moge pozwolić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WLOSYY ppoomcyy
oszczedna, a jak zregenerowac wlosy ktore sa zniszczona suszarka i prostownica? od lipca zrezygnowalam z tych dwoch rzeczy, podcielam wlosy, 2x w miesiacu maska z zoltka i nafty, na codzien odzywka, olejek kokosowy tez mialam naturalny. ale dalej sa suche :( a jendoczescie przetluszczaja sie przy glowie i musze codziennie myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Salchicha ja go kupiłam na allegro ale tam uważajcie bo pewnie mozna trfic na podróby. Jestem zachwycona tym olejkiem i mimo ze wydałam cos około 100 zł to bedzie mi on słuzył pewnie rpzez rok bo jest super wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędzająca studentkaaa
oszczędzająca kobita - tak, te 400 zł mam dla siebie i z nich chciałabym coś zaoszczędzić + kupić sobie w końcu coś konkretnego bo naprawdę, kasa niemała a ja nawet sobie sama spodni nie kupuję bo nigdy nie mam pieniędzy :D dziś piątek i zamiast iść na miasto z 2 koleżankami, zaprosiłam je do siebie. ja robię blachę pizzy, jedna koleżanka przynosi winka a druga przekąski i napoje :) a jakbyśmy poszły to bym pewnie lekką ręką 80 zł wydała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opłat w tym miesiacu bede miala ok. 1 tys. (ale mowie juz o czynszu, rachunkach itd.) pozostala część w kwocie 700 zl.to wydatek w celach zdrowotnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
WLOSY pomocy, Niestety ale stosowanie prostownicy regularnie to masakra dla włosłów. Nie wiem jak bardzo masz zniszczone włosy, bo czasami kiedy sa baaardzo zniszczone to nie ma innego ratunku jak po prostu ściąc włosy. To co osobiscie rpzetestowałam i co bardzo polecam do pielegnacji włosów to: - WAX- wosk do włosów - OLEJ KOKOSOWY -maska l'oreal abolut repair -odzywki domowe tj zóltko+olej rycynowy+ nafta+ miód, na to reklamówka i na to weilka zimowa czapa -olejek arganowy -olejek krestase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WLOSYY ppoomcyy
takie wypady sa najgorsze ;) jak bylam z chlopakiem to wiecznie kasy nie mialam, bo ciagle sie gdzies szlo, jakies picie jedzenie, kino, prezenty na rozne okazje. teraz jak jestem sama to mam wiecej w portfelu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WLOSYY ppoomcyy
dzieki :) przetestuje co sie da, najpierw te tansze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnych rzeczy sobie nie chce odmawiac, np. kina ale w sumie są takie dni, kiedy lecą starsze produkcje i bilety kosztują po 10 albo nawet i 7 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
oszczedzająca studenta No to nie jest tak u Ciebie zle bo ja równiez mam 400 zł na miesiąc na moje wydatki i z tego kupuje równiez ciuchy. No niestety dziewczyny ale wypady na miasto pożerają najwiecej kasy. Gdzieś nawet przeczytałam dobrą radę- Kiedy wybierasz się z rpzyjaciółmi na miasto wsadź do portfela np tylko 20 zł. Wtedy nie masz wyjscia i musisz sie w tych 20 złotych wmieścić. Jesli wezmiesz 100 zł ze soba to pewnie 50 zł wydasz bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędzająca studentkaaa
no właśnie te wypady rujnują mój budżet ;) ale ściągnęłam film z internetu i robimy sobie babski wieczór :) jeszcze do postanowień chyba dorzucę, że jak wychodzę na piwo to biorę ze sobą 15 zł i ani grosza więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
sweet dreams ja tez ze swoim facetm czesto chodze do kina ale tylko w srodeowe wieczory bo wtedy dla abonamentów sieci orange sa bilety połowe tańsze! Dowiedz się w kinach gdzie oranizowane sa tansze seanse bo duzo kina wprowadza takie promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędzająca studentkaaa
ja jeszcze sprawdzam recenzje kosmetyków na wizażu, bo często tak sobie wrzucam do koszyka co mi w oko wpadnie a się okazuje że to gniot jakiś :O i sobie zrobiłam zestawienie w excelu kosmetyków które lubię i których nie lubię :D wraz z cenami :D bo ja nie pamiętam np po pół roku czy mi się dany kosmetyk sprawdził - no chyba że mnie uczulił, ale jak nie zrobił nic dobrego to nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
oszczedzajaca studentka ja tez sprawdzam opinie na wizau i praktycznie chyba jeden raz czy dwa się naciełam w ten sposób. Zamiast testowac setki kosmetyków wolę sie najpierw upewnic jakie maja komentarze od dziewczyn na wizażu. Poza tym od jakiegos czasu staram sie kupować ciągle te same kosmetyki które leubie a nie szukac nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
sweet dreams A możesz powiedzieć na co konkretnie wydajesz te 700 zł???Strasznie to dużo..:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WLOSYY ppoomcyy
to ja wam jeszcze na namiary na rewelacyjny krem do twarzy:) jest co prawda dla dzieci, ale sprawdza sie swietnie, z reszta mozecie poczytac : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16936 Rossmann, Babydream z pantenolem i woskiem pszczelim (w takim samym opakowaniu jest tez zimowy ktory jest okropnie tlusty;)) sucha skore nawilza a przetluszczajaca (ja mam) odzywia i wchlania sie ladnie do matu, twarz sie nie swieci :) i kosztuje niecale 4 zl!!!:) na wizazu jest w sloiczku, ale teraz jest juz w tubce http://babyonline.pl/work/privateimages/formats/GALLERY_MAI2/14864.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędzająca studentkaaa
ja jeszcze nie mam ze wszystkich kategorii które potrzebuję swoich ulubieńców :) ale rozsądniej zaczęłam podchodzić do zakupów i jak mam zły humor to omijam drogerie szerokim łukiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędzająca studentkaaa
ja się naczytałam dobrych opinii o babydream z cynkiem ;) kupię jak mi się skończy kozie mleko i calma HCL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
oszczedna studentka a czy to kozie mleko jest rzeczywiscie takie dobre??zastanawiam się nad tym kremem ale do tej pory stosowałam zawsze erisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×