Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Do głowy to trudny dostęp jest. Nie mogłaby ta sprężyna występować w jakichś miękkich częściach ciała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyy:O ty to potrafisz wszystko popsuc :O🖐️)) ja mam tak mało seksu ostatnio, że za chooja nie przejmowałabym sie tym, że mi cokolwiek leci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooo:D miałam napisać, że mam ja miedzy nogami:P ale ty ciagle mi piszesz, żem zboczona to sie pohamowałam :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jestes sama też mi sie wszystko pierrdoli😭 a na dodatek oczy mnie bola i syf mi sie wyjeebał na czole i brodzie😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty, Dyy:O myślałam że tylko mi to ciulstwo wyłazi, wlasnie z braku witaminy "CH":P Troche mi ulżyło, żem nie osamotniona:classic_cool: W zime to ja lubie ale w saunie, albo pod pierzyna :classic_cool::D oczywiście nie wódke:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro tez nie moge 😭 w tym tygodniu nie mogę wcale 😭 po 1/ hormony swiruja na maxa:O 2/ przeco kochliwa jestem:P 3/jezyk moj gibki potrzebuje doszlifowania 4/ i nie tylko język😭 a tak w ogóle to o czym ja pisze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D raczej o moich potrzebach :P:D ale to przeciez nie o tym chcesz rozmawiac:P tylko o pogodzie i jej zbawiennym wpływie na dobre samopoczucie :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak!:P? moze podpowiesz co :P? albo nie:P lepiej!:classic_cool: przyjedz:classic_cool: to sobie porozmawiamy o potrzebie zaspakajania moich potrzeb(((:classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nieświadomie cie podkręcam zamiast zniechęcać:O:P:D to chyba nie jest moj ulubiony dzień dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×