Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość linkaa28
Binuś mam ogromną nadzieje ze uda się z mrozakami:-) to jest takie niesprawiedliwe ze Ci co chcą nie mają dzieci a w tych patologiach to po 5 dzieci mają :-( ja mam kolezankę tez z niedoczynnością tarczycy która w zeszłym roku wpadła z 3 dzieckiem biorąc antyki!! Nie jest łatwo ale trzeba wierzyc ze się uda i miec nadzieje a nadzieja umiera ostatnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam że jesteś w rzadowce. Powiedz mi czy prywaynie wizyty inaczej wyglądają tzn są dłuższe i pacjenci są traktowani inaczej? Bo obiło mi się o uszy że niby my z rzadowki jestesmy gorzej traktowani a nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Nie... jest dokładnie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie myslalam. ..dzięki; ) a Wyacie to 2+1 czy osobno za podejscia placicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
my zdecydowaliśmy się że to będzie ostatnie podejście więc osobno bez 2+1 zostały nam dwa mrożaki to na tym kończymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ale gorąco!!! :-P Ja mam dość a co dopiero Ty Iwcia z wielkim brzuchem.. ale jeszcze kilka dni i maleństwo będzie z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja leżę niczym rozjechana żaba bo nie jestem dzisiaj juz nic w stanie zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamii89
Hejka Dziewczyny:* Ja się rozpływam....a głoszą cały przyszły tydzień takie upały:( ew w niedziele burze.... Linka to masz to samo co ja ...też się faszeruję gonalem:P a w tamtych procedurach czym się stymulowałaś??ja miałam menopur 150 i nie zadziałał na mnie za dobrze...zobaczymy czy gonal pomoże....jutro mam wizytę i jednak u dr M bo znowu dziś mi dzwoniła...że dr M nie ma jednego zabiegu i mnie przyjmnie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to super ze jednak Cię przyjmie ;-) ja z tego co pamiętam to miała i gonal i menopur chyba po 75 w sumie to u mnie to nie ma problemu z ilością bo po 12 komórek mi pobierali ale z jakością i mam nadzieję ze teraz będą lepsze jakościowo.. Zbieram się zaraz na ogródki na piwko :-D a co tam póki mogę to poimprezuję bo od przyszłego tyg to juz mam zakaz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly2233
Hej dziewczyny jutro mój 10 ds mam wizyte może się dowiem kiedy punkcja zobaczymy... Jakoś im bliżej tym mam większego stracha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się dziś pytałam w aptece czy jak mam na będę mieć na recepcie lutinus czy mogę wybrać luteine jako zamiennik i pani mi powiedziała ze tak ale lutinus jest pełnopłatny wiec wtedy luteina tez będzie pełnopłatna 30 szt dopochwowej 54 zł.. I taktykę ze z dwojga złego to i tak od lutinusa dużo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly to i tak masz dużą różnicę w cenie. Lekarzowi możesz powiedzieć wprost że Cie na lutinus nie stać i nie wykupisz, dziewczyny tak mowily i dostawaly luteine. Ja ostatnio od swojej gin dostalam wlasnie fragmin i luteine na ryczalt to koszt luteiny jakies 4 zl o ile pamietam. Dzisiaj ma byc dopiero wysoka temperatura takze zmykajcie nad wode;) u mnie zostaje tylko pozaslaniane mieszkanie i co jakis czas chlodny prysznic. Juz tak sie ciesze że w poniedzialek ide do szpitala bo koncowka ciazy w takie upaly jest straszna, nie wiem jak bym zniosla jeszcze tyle dni tak wysokie temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly i jak tam po wizycie dowiedziałaś się kiedy masz punkcję?? Ja już po wizycie u dr M... mam po 4 pęcherzyki na każdym jajniku od 10-13mm więc lepiej zareagowałam niż ostatnio na ten menopur....tylko TSH mi znowu podskoczyło:(:( miałam ostatnio 1,8 teraz mam 3,0...ale dr M powiedział,że to nie przeszkadza jakby było powyże 4 to tak...;/ mam teraz brać 1,5 tabletki euthyroxu... Wy tutaj pisałyście ,że pijecie wodę niegazowaną...jak ona się nazywała?? muszę ją sobie kupić i pić.... ale dzisiaj w gyn było ludzi masakra...;/dużo było transferów i punkcjii bo dr M zabiegany nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jestem juz po wizycie i dowiedziałam się że w poniedziałek punkcja :-o moje pecherzyki mają po 20 mm . Dziś wieczorem ovitrelle i w poniedziałek wszystko się wyjaśni trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat84
Malami ta woda nazywa sie ustronianka z jodem ;) trzymam mocno kciuki za punkcje dziewczyny;) a tak wogule to czesc po zapomnialam sie przywitac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj powiedziałam dr.M ze chce potem luteine bo na lutinus mnie nie stać powiedział ze ok ale to dopiero pogadamy po punkcji. Jeszcze nie wiadomo czy dr,M będzie robił mi punkcje czy dr.Polaczek czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly w poniedziałek doktor M jest bo mam u niego wizytę tylko pow ,że mam być o 8.15 bo on potem ma zabiegi:) A ile masz pęcherzyków?? czy punkcję będziesz miała robioną w 12 ds? hmm pewnie w sobotę 15-tego gyn będzie zamknięte? bo takwg moich wyliczeń by wypadła punkcja pewnie będę miała w poniedziałek w 15dc tak jak ostatnio... Kwiat dzięki:) dzisiaj zaraz pojadę do sklepu po nią:) może coś pomoże...bo już mnie wkurza ta tarczyca,że tak mi skacze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi pomogla bo na poczatku mialam 5 potem 3 a jeszcze pozniej jak sie nie myle to 2 i brakam euttchyrox i pilam ta wode ktora kupilismy w Dino ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz a ja już biorę euthyrox od 8 miesięcy i takie skakanie...długo tą wodę piłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie dwa miesiace a teraz to tak od czasu do czasu bo wole zwykla wode ale lek nadal biore raz dziennie i to rano na pusty zoladek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi dr.M.. powiedział ze zobaczymy po punkcji ile ich jest ale lukalam na monitor i tak na moje oko jest po 5-6 na każdym jajniku a moze się jakieś pochowaly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pecherzyki ładne rosną także do punkcji proszę wychodowac i zatrzymac takie najpiekniejsze:) Malami może w piątek Ci zrobią punkcje a transwer w poniedzialek? Pasuje Ci to wszystko nadal pod urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi przypomnij który ty masz ds ja myślałam że się kiepsko stymuluje a tu dziś niespodzianka "jaja jak berety" dosłownie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Iwcia właśnie wstrzeliłam się super..bo dopiero urlop zaczynam od poniedziałku 2 tygodnie...:) zobaczymy co powie w poniedziałek...oby teraz rosły te pęcherzyki znowu zaczyna się myślenie i kombinowanie:( ehh nadal boję się o ten progesteron aby mi nie podrósł tak jak ostatnio:( No ale nic nie zrobię muszę czekać...dzisiaj się ucieszyłam ,że jest ich 8 i dość ładnie zobaczymy co dalej.... Polly dzisiaj mam 5 dzień stymulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czego ten progeston zależy? Mozna czymś zapobiegać zeby nie wzrastał? No to udalo Ci się z urlopem, po transwerze lezcie i odpoczywajcie kobitki chociaz ze 2-3 pierwsze dni. No i ananas juz od punkcji oczywiscie tradycyjne:) potem vzekam na Wasze brzuszki jak mój już się zmniejszy; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Iwcia10 jak ci zazdroszczę tez bym już chciała być tak daleko jak ty:-) ale czasem wątpię czy kiedykolwiek to nastąpi naprawdę watpie tyle porażek czekania i nic.... No ale podjęłam się ostatniej próby jak nie wyjdzie to nie będę miała chociaż do siebie żalu ze nie spróbowałam wszystkiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly ja też myślałam że sie nie uda nigdy. Po trzech inseminacjach postawilam na in vitro wlasnie tez dlatego zebym kiedyś nie zarzuciła sobie że w staraniach o bobasa nie wypróbowałam wszystkiego. Myślę że gdyby nam sie nie udalo to mimo wszystko nasz zwiazek by na tym nie ucierpial, tak uzgodnilismy wczesniej. U mnie jeszcze wchodzila w opcje adopcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami taki skok tsh to pikuś pamiętasz ja miałam 3 tyg temu ponad 30 takze pij sobie tą wodę a do transferu pewnie Ci spadnie do ok 1 :-) ja w pon zrobie sobie tez powtórkę badania czy się utrzymuje czy znowu skacze.. Polly to w pon wielki dzień oby się ładnie pozapładniały komóreczki :-) i tak jak juz któraś z dziewczyn napisała wcinaj dziennie ananasa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×