Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

STARACZKI: *********************************************************************************** NICK............WIEK........SKĄD........... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ *********************************************************************************** Anirak...........32.........pomorskie..............38............ justysia88.......23..........lubelskie...............13............10.11??? CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........TYDZIEŃ..... ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom..........32...... ......12.12.2011 Niezapominajka.....23.......wielkopolskie......31........ ....18.12.2011 Monia__aa............24......wielkopolska......26....... .....28.01.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz..........24.............2.02.201 2 Wanda23.............24.......wielkopolskie......23...... .....17.02.2012 Mala_Gosienka.......25......zach-pom..........16......... ...30.03.2012 Beti2905..............31......mazowieckie.......13....... .....03.05.2012 Agusiiiii28............28......mazowieckie.......5...... ...........06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** Vilia............27.........łódzkie...........17.08.2011........Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja to brzydal jestem to nie ma co oglądać, mam kilka zdjęć i to takich zrobionych do jakoś dokumentów bo nie za dobrze wychodzę na zdjęciach :)), ale zaraz coś zmontuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20.09 a Ty?:) a co tam jak wszystkie chce widzieć to Ciebie też:)prosze o fotke:) Laski jak bym juz dzisiaj nie napisala to jutro bede o 16 po wizycie u gin jade do rodzicow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam jakieś swoje zdjęcie komu przesłać, tylko się nie przestraszyć, bo jak będą wieczorne koszmary to nie ponoszę odpowiedzialności hihiihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK............WIEK........SKĄD........... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak...........32.........pomorskie..............38.... ........ justysia88.......23..........lubelskie...............13.. ..........10.11??? CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ... ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...... 12.12.2011 Niezapominajka.....23.......wielkopolskie...... Dz........ ..18.12.2011 Monia__aa............24......wielkopolska........CH... .......28.01.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz........... CH............2.02.2012 Wanda23.............24.......wielkopolskie.......CH..... .....17.02.2012 Mala_Gosienka.......25......zach-pom.......... 😍....... 30.03.2012 Beti2905..............31......mazowieckie...... 😍. ..... 03.05.2012 Agusiiiii28............28......mazowieckie....... 😍 ...........06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** Vilia............27.........łódzkie...........17.08.201 1........Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja miesiąc wcześniej :) 21.08 :) Niezapominajka, mnie już widziałaś :) wysyłałam Ci zdjęcie, a Ty mi odesłałaś swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy dziewczyny :) Ja zmykam. Padam na twarz... MAły nie chce usnąć, coś go męczy (po jedzeniu mi dwa razy zwymiotował)...ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się uśmiałam :)weszłam na castagnusa z głupiej ciekawości-teraz forum jest naprawde tematyczne Wróciłam z USG wygląda na to że Mały zdrowy- wszystko ma na miejscu, ale jutro od rana zacznę konsultację z dr.Google:) Naprawdę lepiej sie człowiek czuję jak obejrzy 5 paluszków Choc M twierdzi uparcie, że widział 21:) serduszko, nerki itp. ALe padam bo trwało to ponad godzinę, kolejne klikadziesiąt minut ogladanie z mama Czuje się szczęsliwa:) Monia_a nie w tym rzecz chodziło o to, że na forum ciązowym też nas ustawiał anonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda super, że wszystko dobrze :) a co do anonimów/pomarańczek to "nasz" temat na którym kiedyś pisałam też rozwaliły. Kafeteria ma to do siebie,że pomarańcze są,były i będą :) a co chodzi z Waszym jakimś innym tematem,bo nie jarze? ide spać,dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :-) Ale Wy macie wszystko obcykane z tymi zakupami, ja w szarym polu, nawet jeszcze się nie rozglądam ( w sumie dopiero 13 tydzień - trochę czasu mam ). Wanda super,że wszystko w porządku. Ja przełożyłam wizytę wizytę z 27 na dziś i już mam myśli dziwne. Szkoda tylko, że na 15, bo mój M miał iść ze mną ( jeszcze nie podglądał dzidziusia na usg ). Trzymajcie kciuki, bo mam stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - moja imienniczko - kciuki już zaciągnięte........ Kurcze dzisiaj stanęłam na wagę i kilo mniej - normalnie cieszyłabym się ale w ciąży ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku, Kawa w dłoń i zaraz maszeruje do ginexa, trzymajcie kciuki, zobaczę co mi tam nawydziwia, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee jak ogarne o co chodzi to Wam prześle jakieś zdjęcie MAłego i swoje, ale najlepiej poczekam na M bo te wszystkie kabelki łaczące komp z aparatem, telefonem i inne wyglądają tak samo:) Mam taki dylemat z imieniem że chyba do porodu nie wymyśle Może mała sonda Co myślicie Aleksander, Maciej czy Kamil, a może Michał mnie się jescze podoba Rafał i Hubert, ale M nie chce słyszeć Lovekrove to się zdarza, jak pisałas przybieracie dobrze więc myślę, że nic sie nie dzieje-chyba za wcześnie na efekty diety cukrzycowej:) nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Musiałam doczytać co naskrobałyście od wczoraj:) Wanda, mi bardzo podoba się Aleksander i Michał:) Lovekrove, waga spadła przez unormowanie cukru, możesz być spokojna:) Asia jeszcze Cię dzisiaj nie widziałam:) Justysia - Ty najlepiej dbałaś o naszą tabelkę:), jeśli mogę coś zaproponować może dalej będziesz się nią opiekować? Pozdrawiam Wszystkie Kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) no jakoś mi sie dzs wlecze obudzilam sie 3.30, trochę pograłam w karty w telefonie, zrobiłam mężowi kanapki do pracy, zasnęłam z rene w zębach o 5.30...i taka rozbita jestem...dziś musze odpękać pracę na zaliczenie, bo na sobotę muszę oddac, a z chęcią bym dziś leżala i podziwiala sufit...deszcz leje Justysia jak dla mnie rób z tabelką co chcesz...tylko zostaw serduszka wstawione Monia__aa dawaj meila:) chyba,ze maszz oficjalnego , to wyslij do kogoś, to miedzy soba roześłemy idę doprowadzic sie do porzadku, bo łażę w piżamie, jak ta śnieta mucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze na poczcie wiadomości, ale przyszła bratowa i wyciąga mnie na zakupy Przyda mi sie trochę świeżego powietrza Odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczynki witam i ja z rana :) Siedze jeszzcze w pizamie przy kompie i pierwsze co to musialam doczytac i powysylac meile dziewczynom, Asia, NIezapominajka i Justysia Dzieki za zdjecia wszystkie laski jestescie :) moje fotki tez poszly. Lovekrove ja twoje tez poprosze i reszty dziewczyn bedzie nam wiadomo z kim piszemy i tak jakbysmy sie znaly z widzenia :) ja swoje tez odesle. Czytalam na castagnusowym forum co tam za dyskusje :P ze ohohho Teraz czas na jakies sniadanko mezus rano herbatke zrobil ale zasnelam i zimna :P powiem wam kawy juz chyba ze 3 dni nie pilam jakos nie ciagnie mnie ale dzis chyba sie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×