Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Riolek tak szczerze powiedziawszy to bardzo mało dowiedziałaś się od tego lekarza...zapłaciłaś kupę kasy za badania...następnym razem pytaj o wszystko, notuj, bo faktycznie z tego co piszesz ciężko wywnioskować o jakie badanie chodzi...pytałaś ją o hsg ? badanie drożności jajowodów ? A stwierdzenie, że inseminacja daje zdrowe dzieci, a po lekach ( nie wiemy jakich ) są chore...to jakaś paranoja jak dla mnie... Inseminacja nie jest podobna do in vitro, poczytaj w necie na ten temat, albo następnym razem pytaj gina i niech Ci tłumaczy aż zrozumiesz. Tu jest trochę o inseminacji: http://www.nieplodnosc.pl/str/inseminacja-ostatni-przystanek-przed-in-vitro a tu o in vitro: http://www.medart.pl/pl/news/informacje/11/etapy-in-vitro.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Sorki, ze tak dlugo sie nie odzywalam, ale po wyjsciu ze szpitala nie mialam czasu, a pozniej znow znalazlysmy sie w szpitalu, masakra tydz czasu katorgi. Kala Gratulacje, mam nadzieje ze wszystko dobrze :-) Gosia a jak u ciebie?? rusza sie cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka:) a co sie stało, że wróciliście do szpitala?? Mam nadieje ze oky Ja chodzę jak lunatyk, mamy nawroty kolek, znów nieprzesapne noce No i chrzciny, za dużo na jedną głowe Wszystko zostawiłam i sobie usiadłam Do tego niestety nie mogę pożegnać tej anemii i chyba znów mnie czeka seria zastrzyków żelaza Tylko tak sie zastanawiam, skoro ja sę dobrze czuję, mleko mam Młody przybiera to może poprostu mam włsna norme hemoglobiny i tak mi dobrze Riolek ja miałam hsg w grudniu, a w maju zaszłam, nie wiem czy to ma jakiś zwiżek To badanie drożności jajowodów, nic przyjemnego, ale nic starsznego Można je wykonać w szpitalu na NFZ, ze skierowaniem (ja miałam skierowanie z prywatnego gabinetu, ale od gina , który pracował w szpitalu) Zostałam szczęśliwą mamą🌼 [url=http://www.maluchy.pl]http://suwaczki.maluchy.pl/li-57822.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia widac mialam za malo pokarmu i mała sie nie najadala a przeciez nie sprawde w cycku ile ona je i w koncu poszlam po mleko ale dalej byla nie spokojna normalnie nie dalo sie wytrzymac i nie wiedzialam co jej dolega. W koncu na odwiedkach rodziny az za duzo tego bylo bo rodzice w niedz a wyszlam we wtorek po porodzie pozniej brat na wieczor, choc moj M caly czas wiedzial, ze mala nie placze tylko jeczy, az w koncu pojechalam na szpital, bo juz nawet ubrac sie nie dala, robila sie sina od tego krzyku :-(. No a tam trzeba skierowanie wiec na pogotowie po nie i znow na szpital, no i tam juz zostalismy. Tydzien czasu katorgi i meki ile razy plakalam jak mala kłuli w glowke a ona tak plakala :-(, tam nie patrzyli czy dziecko spi tylko zabierali i kluli, masakra. A poszlysmy tylko aby nas pomogli dlaczego jest taka niespokojna i nie dala rady sie oproznic, to dostala antybiotyk na pepek i na tym sie skupili, idioci, juz chcialam sie wypisac na wlasne zyczenie, ale jakos mama mi pomogla w tym wszystkim. W ten wtorek wyszlysmy i od razu inna w domu. A tam mialam ogromny problem z jej spaniem, nie dalo sie ukolysac, jeszcze w dzien to w dzien ale w nocy kiedy juz jestem padnieta a ona oczy jak 5zł. Przestalam karmic piersia, bo po prostu mi nie przybywalo pokarmu i zaczelam karmic mlekiem, piersia doslowie moze raz dwa razy dziennie karmilam. We wtorek jak zostalysmy wypisane jak M wrocil z pracy poszlismy do pediatry, bo mialam wizyte ustalona na piatek i sie zdziwila ze w szpitalu nic nie zrobili na jej kolki i ja sie z nia mecze, kazala mi wykupic inne mleko, co w szpitalu powiedzieli abym go nie zmieniala, i jezeli dalej bedzie to samo to zglaszac sie ponownie. Ona dalej jest taka nie spokojna, ale oproznia sie normalnie potrafi zrobic 2-3 kupki na dzien, moze za malo jej gazy odchodza, albo po prostu jest taka kaprysna :-(. Nie spi nawet 2godz nie mowiac o 3. Wiem Wanda co czujesz moze to minie trzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove Mikołaj jest rewelacyjny:) Już się nie mogę doczekać mojego Szkraba a za nic się nie spieszy. Aguśka ja dalej chodzę w dwupaku i jeszcze nie widać końca, jest mi coraz ciężej. Mam nadzieję że Twoje Maleństwo szybko poczuje się lepiej i będziecie mogły normalnie funkcjonować. Beti jak się czujesz? Opuchlizna trochę Ci zeszła? Wanda nie zazdroszczę kolek, a okazuje się że nie ma na nie żadnego skutecznego leku. Ja czekam na wizytę położnej zobaczymy co powie, jedynie co czuję to to że brzuch mi stwardniał i nic ponadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Gosieńka, dziś termin :-) Daj znać jak po wizycie położnej. Ja też nie mogę się doczekać spotkania ze swoim synem :-), czy jest zdrowy, jak wygląda :-) co ma po mamusi, a co po tatusiu :-) Opuchlizna nadal jest, może troszkę mniejsza. Dziś jak wstałam to dłoni nie mogłam zagiąć w pięść - taka poducha :-) Wanda i Aguska przesyłam wirtualnie siły do zmagania się z trudami przy maleństwach...bądźcie dzielne...już niedługo do Was dołączymy z Gosią i Zorą. Zora jak tam u Ciebie ? Daj znać jak będziesz mogła. Martwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 netta2..................27.......mazowieckie........23... . . .......04.04 Riolek...................25.......pomorskie............20 ..............08.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopod."DZ ".. 03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... ..27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)............ 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... ........21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ ......10.09.2012 Nika0503.............22......małopolskie...........CH ..........05.09.2012 Anirak..................33.........pomorskie............. ........02.10.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...3.12.2011..... . .............Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
witam moze malo sie dowiedzialam ale dla mojego meza jest to samo i nie ma mowy o tym nie zgadza sie na to i koniec ja wiem ze jest roznica pomiedzy jednym a drugim i to spora roznica ale niewiem czy tez bym chciala to miec myslalam ze innymi metodami mozna sie leczyc czy to juz jest ostatecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Chyba za długo się cieszyłam, że mam spokój i cykl wygląda w miarę normalnie :( Wrednoty kontratakują :( Dziś spadła temperatura o prawie 2 kreski i od razu się pojawiły te paskudy. Jedyny plus to to, że dziś jest już 24 dc. Kiedy te cholery się wreszcie wyniosą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, ja mam pcos i jajowody drożne. Zrob hsg zanim zdecydujesz się na którąkolwiek z metod leczenia bo jesli masz je niedrożne (czego Ci nie życze) to szkoda kasy i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Maleńka Kruszynka, bardzo ładna:) Jestem po wizycie położnej i powiedziała, że nie prędko będzie poród, Mała się nie spieszy dobrze jej w środku i tyle. Puls w porządku ciśnienie również więc mam tylko czekać i robić to na co mam ochotę:) Beti znam to uczucie rąk jak są jak gabeczki, mój M ostatnio powiedział że małe serdelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01 25 małopolskie 8 25.01 Sophia123 25 śląsk 14 13.02 malinowa 1986 25 mazowieckie 9 22.02 aguuula25,25 25 ślaskie ok.2,5r oku 22.02 staraczka Monisia 23 podkarpacie 9 01.0 3 zaczynam od nowa 31 zach-pom 19 31.03 netta2 27 mazowieckie 23 04.04 Riolek 25 pomorskie 20 08.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mala_Gosienka 25 zach-pom DZ 30.03.2012 KALA85 26 pomorskie DZ 08.04.2012 Zora85 26 kuj-pom CH 19.04.2012 Beti2905 31 mazowieckie CH 03.05.2012 katiaa85 26 WLKP DZ 12.06.2012 Araguaia 33 dolnośląskie 22.06.2012 Agusiiiii28 28 mazowieckie CH 27.06.2012 Polny Kwiat 20 podkarpackie DZ (?) 20.07.2012 justysia88 23 lubelskie DZ 21.07.2012 Nika0503 22 małopolskie CH 05.09.2012 Matik2012 30 wielkopolskie 10.09.2012 Anirak 33 pomorskie 02.10.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka 29 małopolskie 18.06.2011 (córka) Vilia 27 łódzkie 17.08.2011 Bartuś justynp 32 świętokrzyskie 21.08.2011 (syn) **Karolina23** 23 wielkopolskie 18.11.2011 Marysieńka Asia1893 28 zach-pom. 3.12.2011 Julia Mooniaaa123 35 maz 01.01.2012 Kaja monia_aa 24 wlkp 12.01.2012 Tymon Lovekrove 30 w-maz 03.02.2012 Mikołaj Wanda 24 wlkp 07.02.2012 Adrian **Aguśka** 27 podlaskie 10.03.2012 Milena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 netta2..................27.......mazowieckie........23... . . .......04.04 Riolek...................25.......pomorskie............20 ..............08.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... ..27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)............ 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... ........21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ ......10.09.2012 Nika0503.............22......małopolskie...........CH ..........05.09.2012 Anirak..................33.........pomorskie............. ........02.10.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...3.12.2011..... . .............Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012...........Milena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
to ja jestem w kropce niewiem co myslec lekarz juz przy wynikach tych co mialam stwierdzil niedrozne jajowody na 90% ale zeby sie upewnic musze zrobic badanie hsg zeby byc na 100% pewnym ale juz jestem w tym wszystkim zdolowana nerwowo i psychicznie ale teraz jakos juz wogule stracilam nadzieje ze kiedykolwiek bedzie dobrze a tego badania tak sie boje gorzej niz wlasnego cienia chyba najlepiej trzeba isc do psychologa wszystko sie wali cale moje zycie super na to czekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę... byliśmy w szpitalu - małego dopadł rotawirus. Dziś już w domu..ja zdycham-gorączka, wymioty, biegunka...zaraziłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia piekna :-) Gosia to niestety bedziesz bujac sie tak jak ja czekaj tydz i powinnas dostac skierowanie i powinno sie ruszyc, nie wiem jak u ciebie, ale u mnie tak bylo. Jak juz mialam sie klasc to mialam zaplanowane ze w sobote mam urodzic :-) i stalo sie prezent dla meżusia. Co do porodu rodzilam z meżem i mama :-). Akurat trafil na odpowiedni moment, bo niestety pracowal i balam sie ze nie zdazy, ale mala czekala na niego cierpliwie ;-). A jak sie urodzila to podziekowała mu sciaskajac go za paluszka :-). I chyba wogole nie plakala tylko patrzyla tymi swoimi duzymi oczkami. Nie mialam wywolanego porodu tylko jak gin zajrzal sprawdzic wody plodowe, a przy okazji oznajmil ze ma wloski czarne i czy tatus ma a ja mowie, ze nie to po mamusi :-). Nie warto zgadzac sie na znieczulenie gazem, bo to pic na wode, ja po tym zwymiotowalam, poza tym w trakcie trwania porodu wogole mozna miec odruchy wymiotne, ja mialam nawet od siedzenia w wodzie, bo az mi slabo sie zrobilo, siedzac 30min w wodzie 40st. Patrze, ze staraczki juz zwatpily wpisujac sie w tabelke :-/ pewnie czekaja na 2kreseczki i nam kiedy zrobia niespodzianke. Mam nadzieje, ze dlugo nie bedziecie musialy czekac w koncu juz wiosna bociany leca z dzieciaczkami :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej vilia to wracajcie do zdrowia. ehhh kazdy ma problemy z malenstwem, kiedy to minie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora to dobrze :-) czekaj na mnie :-) Gosiu daj znać jak coś się zmieni, to będziemy trzymać kciuki...swoją drogą, mam nadzieję, że ja nie dotrwam do 40 tygodnia. Ginka wypisała mi zwolnienie do 25 kwietnia, bo jak stwierdziła, pewnie do tego czasu urodzę, a jak nie to przedłużymy. Na razie nadal tam na dole wszystko szczelnie trzyma. Mojemu się strasznie dłuży już. A...i 22 kilo na plusie :-) Vilia szybkiego powrotu do zdrówka Wam życzę. Netta...przytulam Cię...nie martw się...ułoży się jeszcze wszystko. Ja dziś sama do ok.22. M w dłuższą trasę pojechał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - ja też miałam prorokowany szybszy poród, a tu nic z tego. M stwierdził że lekarze wiedzą tyle ile zjedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
czesc dziewczyny. boli mnie podbrzusze juz ponad 2 tygodnie( zaczał mnie bolec jakies 5-6 dni po okresie) w 4 dniu cyklu współżyłam z mężem i do tego mam takie nabrzmiałe piersi czasem mnie swedz. okres mam regularny co 28 dni. chce mi sie ciągle spać podbrzusze tak jakby mi sie troche zaokragliło i jestem ciągle głodna. miała tak któraś z was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki :) Marysia śliczna- dużo zdrowa dla malutkiej :) Mikołaj to taki mały przystojniak boskie ma włoski :) Co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam chore zatoki i straszny nerwus ze mnie teraz. Wszystko doprowadza mnie do szału. Nie wiem czy to tak przed porodem czy juz na leb dostaje :P Gdybym nie ,,obiecala sobie'' że urodzę nie wczesniej niż 21 kwietnia to mogłabym juz teraz ;) Strasznie mi ciężko i jestem obolala. Ale sa i plusy: w święta najem sie bigosu itd na zapas :D bo po porodzie dietka ;) Gosienko, urodz w koncu bo tamujesz kolejke hihihi. Beti, tylko mnie nie przeskakuj ;) Vilia, a skąd ten rotawirus przebrzydły. Wracajcie do zdrówka. **Aguska**, ja na dzień dzisiejszy nie mam zamiaru chcieć żadnego znieczulenia ale jak to wyjdzie w praktyce? Może w tych bólach będę blagać o cokolwiek ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a ja od wczoraj mam bóle brzucha nie cały czas tylko co jakiś czas taki silny ucisk, mam tylko nadzieje że z maleństwem wszystko dobrze, chyba za bardzo się przepracowałam :/ pogoda paskudna u mnie taka wichura że łeb chce urwać i nie ma słońca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mala Marysienka jest sliczna Gratuluje Kala :) Gosia to widze ze twojej malej dobrze w brzuszku :) Zora jeszcze troche i ty sie rozsypiesz potem Beti i ja. A co u mnie to bylam wczoraj u lekarza moja mala wazy 1250 i ogolnie mala jest nie bedzie dluga tak mi sie wydaje bo i my tez nie jestesmy wielcy. Poza tym musze jeszcze raz zrobic obciazenie glukoza bo wynik wyszedl mi za duzy gdzie norma po 2 godz jest 7,8 ja mialam 10,2 ale mysle ze to przez to ze calkiem na czczo nie bylam a przez ostatni tydz przed glukoza objadalam sie slodkim teraz ograniczam slodycze i w tyg jakos powtorze badanie. Aha jak na razie jestem 7,5kg na plusie ciekawe ile dobije do konca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×