Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Milka862 nom Emilka, ja wybierałam imie dla chłopczyka, a mój wybierał dla dziewczynki, z puli imion ktore nam sie podobały :) jak byłby synek to nazywałby się Szymon :) już gadam do brzuszka po imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w szpitalu, jest mozliwosc siedzenia w wannie ale po to zeby złagodzic bol przy skorczach, mozna sobie tv poogladac tez w takim osobnym pokoju. ale juz sam porod na sali porodowej ;p ja tez juz coraz czesciej sie zastanawiam jak to bedzie wygladac, jestem momentami przerazona a kiedy indziej nie moge sie doczekac az zobacze to moje cudo :) ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby_lipcóweczka - też chciałabym kupić wózeczek Mutsy 4 ridera lub w ostateczności urban ridera. Myśle, że zdecydowałabym się na używany wóżek, ale w bardzo dobrym stanie. Póki co mam czas do czerwca, więc szukam okazji. Milka862 - wiadomo strach jest i nie ma odwrotu ;), ale dzieciaczek później wynagrodzi cały ten ból i wysiłek. Pamietam jak urodziłam synka zaraz położyli mi go na piersiach, to byłam najszczęśliwsza mamą... piękne uczucie... chyba najcudowniejszy moment w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta bardzo dobry wózek dostałaś. Moja przyjaciółka córce taki kupiła i była zachwycona. Sprawdzał się w każdą porę roku. Sama też się nad takim zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde laski byłam dziś na zakupach z mężem żeby mu coś na urodziny kupić i byliśmy jeszcze w tesco i teraz normalnie już pół godziny leże i brzuch mnie coś boli, może przegiełam dziś z tym chodzeniem, tak na samym dole mnie coś boli wziełam nospe ale narazie nie pomaga i leże mam nadzieję że do wieczora przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho cicho.... uwaga uwaga.. ulepilam pierogi z truskawkami.... zaraz sie bedzie gotowac woda, trzymajcie kciuki zeby wyszly dobre bo mi siostra narobila ochoty.. jak ciasto jest ok to bedzie wieeeelkie prelom:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho cicho.... uwaga uwaga.. ulepilam pierogi z truskawkami.... zaraz sie bedzie gotowac woda, trzymajcie kciuki zeby wyszly dobre bo mi siostra narobila ochoty.. jak ciasto jest ok to bedzie wieeeelkie prelom:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzka... gdyby kozka nie skakala.. zapewne sie za duzo ochodzilas.. z juz szczegolnie po centrach handlowych to jest meczace... moje pierogi nawet niezle:):) ciasto grube na spojeniach bo sie balam zeby sie nie rozlepily a i wiadomo truskawki to nei tak jak farsz normalny ze sie daje wiecej i zostawia tylko brzeg tylko maja forme jaka maja.. a ja kroilam na 4 truskawki bo takie orgomniaste, ale powiem ze omascilam, poslodzilam i calkiem calkiem.. objadlam sie jak glupia ehhehe zostalo pare i ponad polowa ciasta! z czym moge zrobic?? z miesem.. ale jak?? kto da przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaannneeetttaaa super wozek! w zeby nie zagladaj tylko zacieraj rece ze zaoszczedzilas tyle kasy!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka eheheh usmialam sie z twego chlopa... moj mnie dzis tak wkurwil ze innego slowa na to nie znajde bo i nie ma.... dobrze ze potem durne filmiki na youtubie poogladalam i kupilam skrzynke truskawek ..... bo jak przyjdzie i zacznie ze po co tyle sosu, ze malio w nim tunczyka, a ze on mial go zjesc na kolacje to mnie szlaaaaaaaaaaaaaag trafia... cokolwiek bym nie zrobila to musi cos skomentowac grrrrrrrrrrrrr i tlko bym zarl bialko i bialko.. i mieso i tunczyk i jajka i mozzarella... a pierogi z truskawkami to juz mu smierdza!wogole to juz dobrze ze pomidorowa je i nienarzeka.. a wlasciwie makaron z ociupinka zupy.... no ale co tu duzo gadac... oni tutaj to mieso tak jedza ze polak toby popatrzyl z pogarda... no i ja wlasnie niecierpie tego in miesa bleeeeee nie ma to jak kotlecik albo gulasz zrobiony w pl:) jutro mam wizyte o 8mej rano.. oiojojoj a potem mysle wyskoczyc na targ, widzialam na stoiskach dla neimowlakow fajne kompleciki poscieli, w sklepie taki sam za 40 euro a tam za 25! to sie tutaj nazywa mercato i jest ogroooomne... nie taki jakis targ z marchewkami i cebula tylko normalnie centrum handlowe pod golym niebem.. oczywiscie marchewki tez sa.....ale i super stoiska z ciuchami, jak sie trafi kosmetyki l'oreala mozna kupic... ja sie zaopatrzam w cienie l'oreal i lakiery rimmel'a... bo najlepsze sa! oczywiscie oryginalne a w sklepie skore z ciebie zedra, takie drogie.. tylk sie musi trafic.. pewnei z jakiegos lewego zrodla.. ale to juz nie moja wina no zobaczer co to jutro wykombinuje... ciekawam co moj lekarz na moje wyniki badan.. mam nadzieje ze mnie nie opierdzieli ehhe ide dojesc pierogi a co tam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka ja jak ostatnio mówiłam, że boli brzuch to też mi kazała brać nawet przez kilka dni nospę, ale mówiła, że należy bać się bólu przypominającego ból na @. A tak Cię boli czy raczej taki ciągnący w dół, bo wtedy podobno więzadł czy wiązadła Elita, ja też chcę tych pierogów z truskawkami, proszę... Możesz ze śliwkami... Ja nie umiem pierogów mamusia mi robi, więc nie poratuję z przepisem. Też tak uważam, że sporo kasy zaoszczędziłam, więc nie marudzę. Tym bardziej, że dołożyli kojec, który może służyć jako łóżeczko na wyjzdach firmy CoTo baby. A u mnie się przyda, bo łóżeczko w sypialni u góry a na dole będę miała ten kojec. Suuuuuuuper. Tyle, że pojzd ma panę :-((((. I nie mogę się dużo z nim dziś bawić :-((((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak w samochodzie opona, bo to jest n pompowanych felgch i się dętka przebiła. I trzeba wulkanizatora ;-). Taki dędki wymieni się w sklepie gdzie wózek był kupiony. Przepraszam, że źle się wyraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaannneeeetttaaa wez idz do normalnej wulkanizacji tam powinni Ci zrobic a w sklepie z wozkami zaplacisz 2 razy tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) Aneta tylko uważaj jak będziesz wjeżdzać na kanał z wózkiem ;) żeby się nie skończyło jak na filmach z youtuba ;) A tak na serio to wózek czadowy :) właśnie o nim myślałam :) napisz mi proszę czy ma szeroką gondolkę?? Bo to jest jeden z wyznaczników jakimi będę sie kierowała :) nie chcę, zeby Siusinka była w niej zimą jak baleron upchnięta :) to łóżeczko turystyczne też bedzie praktyczne :) nawet wyjazd na weekend na dzialke czy gdziekolwiek bedzie łatwiejszy :) Elita>> no wiesz co?? pierogi z truskawkami :) nie przesadzę pisząc, że Niagara to pikuś przy moim ślinotku :) hihi :)z przepisem na farsz nie pomogę, bo specjalistka od pierogów jest teściowa :) ja tylko mrożę nadwyżki i potem mam szybki obiad (znaczy się połowa zamrażąrki zawalona jest pierogami) Ależ mi dzisiaj dokucza dziwny metaliczny posmak w buziolcu :/ fuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_Fasola to miło mi będziesz miała córcię moją imienniczkę:) Nie sądziłam, że komuś podoba się to imię:) Elita cieszę się, że cię rozbawiłam mnie tam średnio do śmiechu z mojego momentami to taki cymbał, że szok normalnie Maciuś z Klanu a mówiłam, że w tej piwnicy był jeszcze stojak na wanienkę i mały rowerek? Nie muszę chyba mówić co mój mąż na to?:) Ja mu powiedziałam, że jak nie ma w zestawie foli przeciw deszczowej, moskitiery i fotelika samochodowego to osobiście to wypierdole na śmietnik bo nie będę kupować każdej z tych rzeczy osobno bo on se soć ubzdurał w tej małej łepetynie. Wiecie tak to jest my czujemy ruchy dziecka, tyjemy, widzimy maleństwo na usg i generalnie dzięki temu już czujemy się matkami a nasi faceci zauważą, że się coś dzieje dopiero jak dziecko będzie na świecie a do tego czasu będą mysleć o sobie i nas doprowadzać do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno przegiełam, ale leżałam cały czas zjadłam kolację i przeszło.Ale nie miałam twardego brzucha ani nic tylko bolało coś na dole, ale teraz się mała rozkopała i jest ok. A co do pierigów z truskawkami miałam dziś na obiad ale ja poszłam na łatwiznę i miałam kupne. Aneta czy mi się zdaję czy jesteś ze śląska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki zaradę jak będę wjeżdżała na kanał, będę uważała :-)))). A ja z tym wulkanizatorem to żartowałam, a to faktycznie, dzięki za radę pójdę się zapytać, faktyczniemoże będzie taniej. Dzięki Jeżeli chodzi o to czy jest szeroki? Na moje oko szerszy niż wózki komeko (bo taki miałam przy pierwszym dziecku) A jeżeli chodzi o ścisłość to szer. 32 dł72 a gł. 15. Chociaż ten nie ma tego co ma komeko i oczywiście odwrotnie. Ale to rzeczgustu i nie tylko. Co zauważyłam na sportówce ten daszek zasuwany jest stopniowany natommiast na gondoli niestety nie albo jest odsłonięty albo zsłonięty. Nie możn tylko troszkę odsłonić, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaanneeetttaaa skocz ddo tej wulkanizacji ja bylam w zeszlym roku z kolem od kosiarki takiej jezdzacej i mi zrobili od reki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaannneeetttaaa>> dzieki za podanie wymiarow :) ,usze jeszcze w sklepie ovlookac coby "naocznie" zobczyc ;) A jesli chodzi o wjezdzanie na kanał to zawsze mam stresa jak jade zrobić zbieznosc kól - on jest taaaaki szeroki, że za kazdym razem dopdada mnie wizja mne w nim hehe izzkka77>> moze dzis taki dizen z tymi bólami - mnie tez ciagnie z prawej strony. Zreszta teraz zaczynaja malenstwa szyyyybko rosnac :) Zycze milego wieczorka - zmykam ogladac filmy z mężonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* **< br /> madziaz...........24.........27.09.2011.........29.06.201 2.....Wiktoria luna0207...........27.........25.09.2011........02.07.201 2......Jagoda lipcówka.kasia....26........03.10.2011.........04.07.201 2..... Adaś Ola_Fasola.........? ..........?.................... 06.07.2012.......Emilia tusiana............22.........27.09.2011.........06.07.20 12..... neli8...............23..........30.09.2011........07.07.2012 .......Filip ma_rka...........23.........27.09.2011..........07.07.201 2.......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011.........07.07.2012.. ......? Diamondxstar....22........05.10.2011...........10.07.2012 ....Liwia Aaannneeetttaaa..31........06.10.2011........10.07.2012.. . .Mikołaj jolla25..............31.........05.10.2011.........12.07. 2012....Kacper Kikaa84............27........05.10.2011..........13.07.20 12.....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........15.07.2 012.....synek elita83.............28........10.10.2011..........16.07.2 012.....syn kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek Lipcówka2012.....33........11.10.2011.........17.07.2012 .....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011......17.07.2 012.....córeczka? małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.20 12..... SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś Pigułeczkaa.......27........13.10.2011........19.07.201 2......Małgosia justysia88..........23........13.10.2011.........21.07.20 12.....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........23.07.20 12.... Daria Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.20 12. ....córcia weronikakrz......29.........17.10.2011.......23.07.2012. ...Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011.........24.07.20 12.....Siusinka Fressia.............31.........21.10.2011.........26.07.2 012.....córka oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011.......26.07.2012. .....syn Stella Polare.......29.........26.10.2011.......29.07.2012.....chłopak strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012.....Damian kuleczka@13......31.........22.10.2011...... .29.07.2012.....syn Neonka1935.......31.........21.10.2011........30.07.2012. ...Antoś Nenia..............23.........19.10.2011.........31.07.20 12..... Kropelka03........28........16.10.2011........03.08.2012. ....Kluska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie nie wierzę, godzina 10.00 i żadnego wpisu. Ja dziś w nocy nie spałam, coś mnie brzuch dusił, za to jak rano zasnęłam to obudziłam się po dziewiątej. To o czym dziś porozmawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj postanowilam spac w opor i wlasnie nastapil opor :-) wozek wczoraj zlinkowany bardzo fajny! I ma dobre opinie w necie. Bylismy wczoraj u znajomych (normalnie nie wychodze, ale daje sobie dyspense tam, gdzie mozna sie rozlozyc na kanapie :-) wiec byl kolejny maly coming out :-) w poniedzialek ide na glukoze fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja własnie tez kiepsko śpię ostatnio-kojec nie pomaga. Rzucam sie od 4 do 7, potem drugi sen łapię i po 9 sie zwlekam z łóżka. U nas snieg z deszczem pada, pies nie chciał z klatki wyjść, też nie jest w formie... nic , tylko w domu siedzieć. Jak ktoś cały tydzien pracuje i liczył na weekendowy spacer, to sie rozczarował. Aneta, nad kojcem też myślałam, ale to później. Wyczytałam, że trzeba inny materacyk do niego, jak maluch ma mniej niz 6 mies. Poza tym podobno super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się melduję, niewyspana. Wczoraj mój Maluch cały dzień szalał. Miałam nadzieję, że chociaż w nocy pośpi spokojnie ale gdzie tam, do 3 w nocy wojował w brzuchu. A do tego tak mnie żołądek bolał, że aż miejsca nie mogłam sobie znaleźć. Spaliśmy do 9, bo dłużej nie było mi dane. Dostałam serię kopniaków na dzień dobry. Tak sobie myślę, że moje dziecko odziedziczyło ADHD po tatusiu, on też nie potrafi usiedzieć na miejscu. Normalnie cała obolała jestem. U nas z rana też jak nie grad sypnął, wiatr się zerwał.. myślałam, że okna nam powyrywa. Teraz się trochę uspokoiło, ale znów coś się szaro zaczyna robić. Nie znoszę takiej pogody, człowiek taki nie do życia jest. Uciekam się szykować, bo do teściowej na ciasto idziemy po obiedzie. Teraz mam obciążenie z przodu, to mnie przynajmniej wiatr nie zwieje :P Miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×