Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

U nas też dziś paskudnie, zimno wieje straszny wiatr i przelotny deszcz :-((((. A ja mam nadzieję, że do obiadu skończę te paskudne prace i będę miała luz. Wezmę się za wyprawkę, na razie na papierze :-))). A za chwilę też się kładę, bo jakaś senna jestem. Lipcóweczka nie wiedziałam o materacu, jutro to cudo rozłoży mi M i zobaczymy. Ale dzięki,jeżeli nawet to koszt samego materacyka to i tak nie cały kojec. Dziewczyny fakt jest, że kuzynostwa nie chcą nic za wózek i ten kojec, ale też mają 2 dzieci, no może im się powodzi, ale uważam, że może coś tym dzieciom dać? Co myślicie? Ja uważałam, że na święta dam im po 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może po jakiejś niespodziance prezentowej? Ile lat mają dzieci? Bo jak małe, to ja bym im kasy nie dawała. Qrka przeziębiłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Jakiś kawałek czasu sie nie odzywałam. Byłam na wizycie ma być chłopak:-) szczerze mówiąc to miałam od samego początku przeczucie że to bedzie chłopczyk i mamy z mężem już imie wybrane bedzie to Krystian:-) Mieliśmy jechać po świętach nad morze na tydzień ale lekarka odradziła i musze sie niestety obejść smakiem Zaraz sobie Was poczytam ale mogłybyście coś doradzić??????? Znalazłam na allegro fajny wózek http://allegro.pl/zestaw-skrzat-wozek-speed-fotelik-parasolka-i2181204885.html Tylko on ma wymiary szer. 59, wys. 106, dł. 110 I tak sie zastanawiam czy on nie jest za wielki????? Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżenka, to gratuluje synka :) Wiesz, moim zdaniem ten wózej jest troszke dziwny. Bo wygląda, jakby do spacerówki do srodka wkładało sie fotelik i gondolkę. Po co to wszystko naraz dzwigać? I opcja z fotelikiem zajmuje nadal duzo miejsca. Ja mam fotelik montowany bezpośrednio na stelażu i zgrabnie to wygląda, jest w miare lekkie. I tak sobie myslę, jak maluszka latem w to wszystko włożysz, to chyba duszno będzie, tyle warstw naraz. Do przemyślenia, ale wg mnie bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Marka ja uważam, że odmówić świadkowania to nie ma tak, że nie wypada. Oni powinni zrozumieć tylko decyzja właśnie należy do twojego M ale dziwne, że do niego nic nie dociera :/. Mam pytanie do was- ile dać w kopercie na wesele gdzie będę świadkiem? Dodam, że idę sama :(( więc wg mnie mogę sobie odliczyć to co bym musiała też za tą drugą osobę dać no ale świadkowanie jednak do czegoś zobowiązuje i trzeba jednak sypnąć trochę :/. Wesele jest jednodniowe do północy, płacą 85zł chyba od osoby. Wiem, że mało dać to wstyd ale jak dam za dużo to będę zła później na siebie bo sama mało mam i nie mam co teraz rzucać sie kasą na prawo i lewo. Dodam jeszcze, że koleżanka też nie jest rozrzutna więc powinna zrozumieć... Dzisiaj normalnie złapałam doła jak się zważyłam +10kg :(( od początku lutego tyje kilkogram tygodniowo, zostało jeszcze 14tyg i aż się boje myśleć ile będę ważyła na finishu tym bardziej, że ciężko mi zawsze było pozbyć się zbędnych kilogramów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli, moim zdaniem kwota w kopercie to baaardzo indywidualna sprawa. Daj tyle, ile możesz a nie ile chciałabys dać, żeby nie było głupio. Świadkowanie to przede wszystkim przysługa z twojej strony, a nie zobowiazanie do dawania kasy. Niech chrzestni, babcie i bogaci wujkowie sie wykazuja, jeśli mają ochotę. Ty wydatki masz inne. Kasa nie jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie coi pierwsze słyszę, żeby świadek musiał więcej dawać w kopertę u nas nie ma tego zwyczaju ani nawet tego, że świadek musi zostać do końca na weselu. Przeciez tak po prawdzie to jest on potrzebny tylko w kościele. Neli wiec myślę, ze 200 zł powinno spokojnie wystarczyć:) Małżenka a nie lepiej kupić wózek używany a dobrej firmy, ten faktycznie jakoś dziwnie wygląda, szukałaś jakiś opinii w nec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) tak właśnie się wahałam między 200-300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna jeszcze nie szukałam. Patrzyłam na allegro opinie o tym sprzedawcy to same pozytywy. Ale poszperam jeszcze. Dzięki za doradztwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a ja właśnie wróciłam ze szkoły jakoś ostatnio zaczęłam więcej chodzić, ale idę we wtorek do lekarza to się dowiem czy wszystko ok, ale bez Usg Aneta pytałam czy jesteś że śląska, bo u nas się tak gada że koło ma pane hehe i tak jakoś mi się skojarzyło. A co do kasy to każdy daję ile może. A nie wiem czy świadkowanie czy też nie ma coś do tego. My jak chodziliśmy po kuzynach to dawaliśmy 300 zł zresztą myśmy od nich też tyle dostali. A ja miałam wczoraj odebrać moje wyniki m.in z tą glukozą i normalnie wyleciało mi to z głowy mąż mi odbirze w pon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha małżenka jak już wiesz to wpisz się do tabelki I gratuluję synka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* **< br /> madziaz...........24.........27.09.2011.........29.06.201 2.....Wiktoria luna0207...........27.........25.09.2011........02.07.201 2......Jagoda lipcówka.kasia....26........03.10.2011.........04.07.201 2..... Adaś Ola_Fasola.........? ..........?.................... 06.07.2012.......Emilia tusiana............22.........27.09.2011.........06.07.20 12..... neli8...............23..........30.09.2011........07.07.2012 .......Filip ma_rka...........23.........27.09.2011..........07.07.201 2.......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011.........07.07.2012.. ......? Diamondxstar....22........05.10.2011...........10.07.2012 ....Liwia Aaannneeetttaaa..31........06.10.2011........10.07.2012.. . .Mikołaj jolla25..............31.........05.10.2011.........12.07. 2012....Kacper Kikaa84............27........05.10.2011..........13.07.20 12.....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........15.07.2 012.....synek elita83.............28........10.10.2011..........16.07.2 012.....syn kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek Lipcówka2012.....33........11.10.2011.........17.07.2012 .....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011......17.07.2 012.....córeczka? małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.20 12.....Synek SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś Pigułeczkaa.......27........13.10.2011........19.07.201 2......Małgosia justysia88..........23........13.10.2011.........21.07.20 12.....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........23.07.20 12.... Daria Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.20 12. ....córcia weronikakrz......29.........17.10.2011.......23.07.2012. ...Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011.........24.07.20 12.....Siusinka Fressia.............31.........21.10.2011.........26.07.2 012.....córka oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011.......26.07.2012. .....syn Stella Polare.......29.........26.10.2011.......29.07.2012.....chł opak strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012.....Damian kuleczka@13......31.........22.10.2011...... .29.07.2012.....syn Neonka1935.......31.........21.10.2011........30.07.2012. ...Antoś Nenia..............23.........19.10.2011.........31.07.20 12..... Kropelka03........28........16.10.2011........03.08.2012. ....Kluska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli u nas swiadkowie dali po 500zl - bylismy zaskczeni bo inni goscie po 200-300, oczywiscie nie oczekiwalismy tak duzych kwot, mlodzi ludzie, wiadomo jak z kasa ciezko, ale sami widocznie tak czuli :) ale byli z osobami i my placilismy wiecej za osobe, wiec to tez inaczej. A tak to 200-300 to mysle ze normalna kwota :) zwlaszcza w Twojej sytuacji ;) Ale dzis paskudna pogoda, maz mnie wczoraj do mamy oddelegowal i walczy z moim tata z lasienka... Brrr az sie boje tam wracac... Bo raczej do wtorku nie skoncza i zostanie syf na Swieta... Ale i tak nikogo w domu na Swieta nie bedzie to pol biedy ;) Damianek nie chce kopac babci, to dziecko rabie mnie tylko jak jetem sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie świadkową była młodsza siostra, więc nic. Świadek nie pamiętam - my to chyba w ogóle nie zwracaliśmy uwagi na zawartość poszczególnych kopert, wszystko wysypaliśmy do jednego wora i tyle. Wiem, że od świadka dostaliśmy fajną rzeźbę, króra jest super fajna i stoi teraz w dużym pokoju :-) U nas wśród znajomych w ostatnich dwóch latach było przyjęte 400-500 pln od pary, a 200-300 pln od pojedynczej osoby. Właśnie sprzątam w szufladach i wywalam niepotrzebne rzeczy - za tydzień będziemy mieć nową szafę, więc chcę już tam powkładać to co potrzebne, a nie wszystko, co nam się z upływem czasu uzbierało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kasą uważam, że starczy 300zł, więcej na pewno nie. ten wózek to też mi się wydaje trochę dziwny, a zobacz czy mocno się różnią z Komekohttp://allegro.pl/komeko-2-nowosc-plus-fotelik-samochodowy-i2223730871.html Dziewczyny RAAAAATUUUUUUNKUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba teściowa przyjeżdża, bo M ma urodziny :-(((((((((((((((((. To ta zdeformowana. Ja chyba idę na spacer, wolę spacer w pizgawę, niż spotkanie z tą teściową. A M jeszcze z nią nie rozmawiał, bo cały tydzień jej nie było. POOOOOOOOMOCYYYY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaannneeetttaaa ja właśnie chce kupić ten wózek co podałaś linka w kolorze czerwono-srebrnym albo czerwono-czarnym jest też identyczny ale za 570zł i nie wiem czym się różnią. Daj znać co z tą zdeformowaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznański to znaczy? Ja mam problem jechać jutro do szkoły 70km w jedną stronę na 3 godziny (8.00-11.00) czy nie jechać? Ale chyba nie pojadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta fajny wózek ale ja to bym chciała taki który jest z wersją spacerową A co do teściowej to powiedz że Cie głowa boli albo cos takiego i szybciej może pójdzie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! My z mężem dziś cały dzień w rozjazdach. Rozglądaliśmy się za resztą rzeczy dla Filipa. Znaleźliśmy tani sklep, a ceny jak na allegro, więc pewnie tam się zaopatrzymy. Ważyłam się i niestety waga nie drgnęła, a za 10 dni wizyta. 50kg od 3 tyg. Trochę mnie to martwi. A dziś zamówiliśmy kamerę, bo chcemy nagrywać małego i mieć kiedyś świetną pamiątkę. Mój wujek ma i ostatnio oglądaliśmy nagrania jak ja jeszcze jako 10 latka. Ale świetna rzecz :) Co do świadkowania męża to powiedziałam mu, że nie widzę jego w tej roli, bo to nieodpowiednia chwila i mam nadzieję, że załatwi to tak jak powinien. Na razie po wczorajszej burzy z grzmotami jest spokój i mam nadzieję, że w końcu coś dotrze do pustego łba mego mężulka :P A dziś dzwoniłam do swojej ginekolog, bo trochę mnie martwiła tak nieruchliwość Filipa. NO I DOWIEDZIAŁAM SIĘ CIEKAWEJ RZECZY. W CIĄGU DNIA POWINNO BYĆ MIN. 10 RUCHÓW. JEŚLI JEST TO JEST OK. A JEŚLI NIE TO DOPIERO MAM SIĘ ZGŁOSIĆ DO NIEJ. Kazała liczyć ruchy rano, po południu i wieczorem po 30 min. I zadzwonić wieczorem, więc dzwoniłam. Uspokoiła mnie. Dziewczyny a kupujecie wkładkę do wanienki? Bo zastanawiam się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marka nie martw sie, widze ze jestesmy na tym samym etapie ciazy i ja tez juz nie czuje tyle ruchów co 2-3 tyg temu, nasze malenstwa maja coraz mniej miejsca. ja czuje gdzies kolo 20 razy w ciagu dnia ale to sa naprawde pojedyncze kopniaki, nie ma juz takich kilkuminutowych boksów jak wczesniej. ale wieczorem kolo 21-23 daje popisy codziennie :) mysle ze twoj Filip tez rusza sie wystarczajaco duzo ale ze mniej to wydaje sie jakby tego wcale nie bylo. nie martw sie bo to szkodzi dzidzi co do wkładki do wanienki ja nie kupuje. podobno to zbiorowisko bakterii. podobno lepiej jest pieluszke tetrowa polozyc na dno codziennie czysta :) ale to tylko zaslyszane od innych mam z mojego otoczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka ja właśnie też tak słyszałam że w póżniejszej ciąży czyli coś ok 30 tyg trzeba już liczyć kopniaczki, ale nie martw się napewno będzie dobrze:) A co do wkładki do wanienki to też słyszałam że to siedzisko bakterii że lepiej pieluszkę włożyć. A Marka co wam jeszcze zostało do kupienia? Pytam tak z ciekawości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka to zalezy od dziecka czy i ile razy w fiagu dnia sie porusza miedzy nami jest roznica kilku dni a moja sie rusza prawie caly dzien no moze z drobnymi przerwami... ja ide na usg 5 kwietnia bo akurat zajade do polski z srody na czwertek tak pewnie na 2 nad ranem i kilka godzin snu i akcja kupowania ;-) no jeszcze musze psiaka zawiesc do weterynarza na szczepionki i jade do hurtowni z akcesoriami dla dzieci juz sie nie moge doczekac ale mam tylko jeden dzien na zakupy wiec trzeba robic liste.... zeby niczego malutkiej nie zabraklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie. ŻYYYYYYJĘ. Nie zatruła mnie swoim jadem :-))))))))))). Chcciałam jutro jechać do miasta, to powiedziała, że zaprasza na obiad a ja na to jej milczeniem. Nie odpowiedziałam, poprostu olałam. Co do wózków, to ja dostałam tako, a ten ma chyba wersję spacerówki też. Wyciąga się ten wkład i jest spcerówka, chyba że nie o to chodzi. Co do wkładu do wanienki, to ja też uważam, że składowisko bakterii i przy pierwszym dziecku poradziłam sobie bez, więc przy drugim uważam, że tym bardziej dam sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie liczę kopniaczków i w zasadzie ostatnio się na nich nie koncentruję za bardzo. Codziennie jakiś kop jest, więc uznaję, że jest ok :-) Liczy się podobno jakoś po 28 tc, a ja mam 23 tc, więc nie liczę :-) Miałam leniwą sobotę - dobrze mieć czasem leniwy dzień :-) Jutro za to pracowita niedziela. A w przyszłym tygodniu lekarz i dowiem się, czy mam leżeć, siedzieć, chodzić czy skakać :-) No i szafa - wyczekana szafa. Czwartek i piątek ma być montaż, a potem będę mogła sobie wszystko pięknie poukładać. I wyekspediować z domu stare meble. Pięknie będzie, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała od kogoś dostać wózek albo coś :-) Ale nie mam w rodzinie żadnych osób z wózkami na zbyciu, a znajomi są co najwyżej po pierwszym dziecku, więc wózki czekają na kolejne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstali, wstali :) co prawda przed 10, ale zawsze... :P teraz przygotować obiadek, ogarnąć domek i psa i do szkoły matoły :( Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×